Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
palesz77
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. október 11., kedd 22:12

Én is azokkal értek egyet, akik kicsit őriznék a hagyományokat a felújítások közben is - nem is vagyok nagy innovátor mondjuk.. :lol: Még ha ennyire újítani is akartak, szerintem 1-2 olyan elemet beletehettek volna, ami a régi stadiont juttatja az emberek eszébe. A mi tervezetünk ezért tetszik, az is elég más lesz, de felülnézetből a felirat nélkül is szerintem a Camp Nou ugrott volna be róla, ha meglátom. Kíváncsi leszek a valóságban hogy fog kinézni, a kivetítős rész mindenesetre jó ötlet, ha más nem is, az legalább telitalálat szerintem.

A tervek közül amúgy szerintem is az első volt a legjobb, viszont azt nem is értem, hogy az a piros hogy kerülhetett be a top4-be? :ozil: Nézegettem egy darabig, de minél tovább nézem, annál csúnyább, és egyre kevésbé hasonlít stadionra..

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. október 11., kedd 21:40

Ez már csak ilyen, változnak az idők. Meg lehet nézni milyen más volt pl. 1960-ban a stadion, biztos a mostani sem tetszett először mindenkinek.

Veidt
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. október 11., kedd 20:42

Nekem sem nyerte el a tetszesemet. Sokkal jobban szeretem a regi epulet vonulatot, mint az Allianz Arena fele modern szornyetegeket.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. október 11., kedd 20:27

eReMA írta:Lehet, hogy konzervatív vagyok, de egyáltalán nem tetszik. Egy új, független stadionnak nem rossz, bár ez is szubjektív. Viszont azt gondolom, hogy egy komoly történelemmel és hagyományokkal rendelkező csapat legendássá vált stadionjához nem szabadna ilyen mértékben hozzányúlni. Véleményem szerint a főbb külsőbb jellegzetességekhez (pl. A "tornyok") foggal-körömmel ragaszkodni kellett volna.
Illetve igazán sajnálatos, hogy úgy tűnik muszáj bevonni jelentős külső tőkét. Kár, hogy emiatt érintett lesz a név is valószínűleg, ill. ilyen szinten jelen lesz -már nálunk is- az olajos befolyás.

Összefoglalva: nálam a 10/10 ez lenne: egy külső megjelenésével a tradicionális stadionra hajazó, teljesen felújított/modernizált/bővített BERNABEU stadion, 4 Gareth Bale árából.
Nagyon adom. Maga a stadion nem lenne csúnya, de igy hogy a Bernabeura építik rá, igy már nagyon nem adja. Ezeket a formákat illett volna megőrizni, egy kis plusz modernizálásal, és egy ugyanolyan tetoszerkezettel.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

eReMA
Kedvenc játékosaid: 4

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. október 11., kedd 20:03

ericco írta: hmm... nekem valamiért akkor sem tetszik.
Alapból szerintem nem olyan rossz (bár lesz ez minden konzervdoboznak, szappantartónak gúnyolva), csak sajnálom a formát. Elveszik a stílus, egyedi megjelenés, amiért 10-ből kilencen megismerik a Bernabeut.
Mintha egy Rolls Royce-ra akarnál spoilereket tenni. Nem illik hozzá.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 11., kedd 19:53

Realista24 írta:
ericco írta:És majd lesz kivetítés a külső burokra, mint ahogy azt tervezték, vagy elvetették az ötletet?
A tervek szerint lesz.
hmm... nekem valamiért akkor sem tetszik.
Merci Zizou!

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. október 11., kedd 19:32

Kerlon írta:Hmm. tényleg jobbakra emlékeztem. A bal felső tényleg jobb, én speciel a tetőt leszarom, az is a sznoboknak való szerintem. Ja, hát az is elég fura, hogy igazából semmi jellege nem marad a réginek. Amúgy szerintem saját tőke lenne rá, inkább csak az van a háttérben, hogy ezzel is növelhetjük a bevételeinket és így lesz megmagyarázva a stadion név változás.
Nem hinnem hogy van ra 400 milla a budgetben ra saját forrásból ilyen jatekosarak es fizetések mellett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 11., kedd 18:58

Hmm. tényleg jobbakra emlékeztem. A bal felső tényleg jobb, én speciel a tetőt leszarom, az is a sznoboknak való szerintem. Ja, hát az is elég fura, hogy igazából semmi jellege nem marad a réginek. Amúgy szerintem saját tőke lenne rá, inkább csak az van a háttérben, hogy ezzel is növelhetjük a bevételeinket és így lesz megmagyarázva a stadion név változás.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. október 11., kedd 18:51

Ebben is mi leszünk az elsők, majd jönnek a többiek is.
Courtois/Lunin - Carvajal/Odri-Varane/Militao-Ramos/Nacho-Hakimi/Raguilon - Modric/Isco-Kante/Llorente-Pogba/Kroos - Felix/Odegaard-Benzema/Jovic-Hazard/Vini

eReMA
Kedvenc játékosaid: 4

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. október 11., kedd 18:06

Realista24 írta:
Kerlon írta:Szappantartó :(
Kell a felújítás, nagyon is. Elhúzható tetőt a régire nem lehet ráhúzni, vagy csak nagy áldozatokkal. A környékre is ráfér egy kis tereprendezés, az egész pedig kap egy modern köntöst. Szerintem rendben van.
Lehet, hogy konzervatív vagyok, de egyáltalán nem tetszik. Egy új, független stadionnak nem rossz, bár ez is szubjektív. Viszont azt gondolom, hogy egy komoly történelemmel és hagyományokkal rendelkező csapat legendássá vált stadionjához nem szabadna ilyen mértékben hozzányúlni. Véleményem szerint a főbb külsőbb jellegzetességekhez (pl. A "tornyok") foggal-körömmel ragaszkodni kellett volna.
Illetve igazán sajnálatos, hogy úgy tűnik muszáj bevonni jelentős külső tőkét. Kár, hogy emiatt érintett lesz a név is valószínűleg, ill. ilyen szinten jelen lesz -már nálunk is- az olajos befolyás.

Összefoglalva: nálam a 10/10 ez lenne: egy külső megjelenésével a tradicionális stadionra hajazó, teljesen felújított/modernizált/bővített BERNABEU stadion, 4 Gareth Bale árából.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

MesQueUnClub
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. október 11., kedd 17:12

Realista24 írta: Talán a bal felső sarokban lévő jobb, de ott nincs tető. A jobb alsó kb ugyanaz csak rondább kivitelben, a pirosan izzó vázát meg nem kommentálnám :lol:
Olyan mint egy mécses az a piros amit a temetőbe hordanak az emberek.. :lol:
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. október 11., kedd 16:52

ericco írta:És majd lesz kivetítés a külső burokra, mint ahogy azt tervezték, vagy elvetették az ötletet?
A tervek szerint lesz.
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 11., kedd 16:33

És majd lesz kivetítés a külső burokra, mint ahogy azt tervezték, vagy elvetették az ötletet?
Merci Zizou!

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. október 11., kedd 16:29

Kerlon írta:Én ezt mind megértem, de ez tényleg szappantartó. Emlékszem pedig, hogy volt még 3-4 jól kinéző látványterv is.
Összesen volt négy, abból ez volt az egyik.
http://u.goal.com/214800/214839hp2.jpg

Talán a bal felső sarokban lévő jobb, de ott nincs tető. A jobb alsó kb ugyanaz csak rondább kivitelben, a pirosan izzó vázát meg nem kommentálnám :lol:
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. október 11., kedd 16:12

Sztem frankó. Nekem bejön ez a modern stílus.

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 11., kedd 15:47

Én ezt mind megértem, de ez tényleg szappantartó. Emlékszem pedig, hogy volt még 3-4 jól kinéző látványterv is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Babinho

HozzászólásSzerző: Babinho » 2016. október 11., kedd 15:43

A bádog lemez alatt a 4 bástya megmarad? :D
Egyébként szép. Kíváncsi leszek, hogy milyen lesz a meccsre járás 2 évig. A felállványozott homlokzatról Juan a dobozos Mahou után, majd puta madrézik, hogy a kis kínai mit ráncigálja alul a létrát, hogy magasabbról lássa krisztyiánóót ha megjön a busz :lol:

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 11., kedd 15:34

Szerintem faszán néz ki. Vajon a hotel óccó lesz? :mrgreen:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. október 11., kedd 15:30

Kell a felújítás, nagyon is. Elhúzható tetőt a régire nem lehet ráhúzni, vagy csak nagy áldozatokkal. A környékre is ráfér egy kis tereprendezés, az egész pedig kap egy modern köntöst. Szerintem rendben van.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MesQueUnClub
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. október 11., kedd 15:28

Addig örülj amíg a kapu mögött nincs siratófal.. :lol: :lol: :lol:
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Vissza: “Labdarúgás”