Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 12., péntek 19:51

Real Madrid are not considering signing back Cristiano Ronaldo, the return is impossible. [@AranchaMOBILE]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 12., péntek 19:47

Kerlon írta: Illetve 36,5 éves lesz a nyáron, a helyében mennék a sportingba még 2-3 évet elszórakozni. Úgyis összeállt most ott valami. Válogatottat is lemondanám a helyébe az EB után.
Azért a fizikai állapota nem 36 évesnek megfelelő. Ebből kifolyólag simán jó lehet még a válogatottban is 1-2 évig. Sztem a VB-t megvárja még, és utána fog búcsúzni.
Kerlon írta: én nem nyújtanék már neki segítő jobbkezet, mert 2 éve ő sem viselkedett éppen korrektül a klubbal és inkább elment
ez mondjuk igaz, gáz volt ahogy lelépett, épphogy vége lett a BL döntőnek már nyilatkozta, hogy ennyi volt. viszont ettől függetlenül én mégis hoznám, aztán visszavonulhatna innen, egy szép telt házas búcsúmeccsel. :D

De úgysem lesz ebből semmi, a Realnak már tuti nem kell, hiába akarna visszajönni. Ami egyébként tök érthető. Idén hozni kell Haalandot, jövőre meg Pappét ingyen. :kalapos:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 12., péntek 19:19

KAG írta: Azon körülmények között, ahogy Ő jönne, nem hoznám.
Ha pl lemondana a fizetése nagyrészéről és ilyen Karim féle (10 milla környéke talán?) fizuért jönne, simán adnék neki 1+1 éves szerződést.

Hozna ő azért mezeladásból, el lehetne adni marketing szempontokból.
Viszont, csak a saját szobrát döntené le hosszú távon nyilván.
Igazából neki maradnia kellett volna és pont most elengedni nagyjából, vagy úgy döntenie, hogy akkor visszavonul innen lassan.


Természetesen nem fog jönni, hisz nem fog a fizetése k nagy részéről lemondani, mikor USA-ba simán kapná a hasonló lóvét.
Viszont, ha ennyire valóban ITT és ebben ez a lényeg, hogy ITT akar játszani, akkor tőlem kapna egy a fentebb említett kontraktust.
Jelenleg dobna ő sokat.... Lehet Mbappe-nak is csábító lenne, hogy CR-el letol itt 1-2 évet.


szerk.:
Azért az kurva nagy lenne, ha egy utolsó BL menetelésre összeállna még a csapat + mondjuk 1-2 fiatal titánnal kiegészülve.
Na de FM-bű ki. :ike:
USAban szerintem nem tud sokat keresni, mert van fizetési sapka. De majd valaki korrigál, ha mégse.

Mondjuk nem tudom, hogy miért motiválná még a zseton.

Btw. én nem nyújtanék már neki segítő jobbkezet, mert 2 éve ő sem viselkedett éppen korrektül a klubbal és inkább elment. Illetve 36,5 éves lesz a nyáron, a helyében mennék a sportingba még 2-3 évet elszórakozni. Úgyis összeállt most ott valami. Válogatottat is lemondanám a helyébe az EB után.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. március 12., péntek 18:54

Azon körülmények között, ahogy Ő jönne, nem hoznám.
Ha pl lemondana a fizetése nagyrészéről és ilyen Karim féle (10 milla környéke talán?) fizuért jönne, simán adnék neki 1+1 éves szerződést.

Hozna ő azért mezeladásból, el lehetne adni marketing szempontokból.
Viszont, csak a saját szobrát döntené le hosszú távon nyilván.
Igazából neki maradnia kellett volna és pont most elengedni nagyjából, vagy úgy döntenie, hogy akkor visszavonul innen lassan.


Természetesen nem fog jönni, hisz nem fog a fizetése k nagy részéről lemondani, mikor USA-ba simán kapná a hasonló lóvét.
Viszont, ha ennyire valóban ITT és ebben ez a lényeg, hogy ITT akar játszani, akkor tőlem kapna egy a fentebb említett kontraktust.
Jelenleg dobna ő sokat.... Lehet Mbappe-nak is csábító lenne, hogy CR-el letol itt 1-2 évet.


szerk.:
Azért az kurva nagy lenne, ha egy utolsó BL menetelésre összeállna még a csapat + mondjuk 1-2 fiatal titánnal kiegészülve.
Na de FM-bű ki. :ike:
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 12., péntek 18:21

Gascoigne írta:i
Miféle manipulatív kérdés ez, modik? :(

Mbappe nem biztos, Haaland nem biztos, ha vissza lehet hozni Cét, egy pillanatig nem szabad gondolkozni, hogy leigazoljunk egy 36 évesen top 5 támadót. Eleve nem a portugállal kellene versenyezniük a kezdőbe kerülésért, hanem a vini/rodrygo/asensio sorral, ha meg ennyitől megijednek, inkább ne jöjjenek.
Mert ha ő jönne, a másik kettő már nem. Nincs pénz lovera. :(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2021. március 12., péntek 18:18

Miféle manipulatív kérdés ez, modik? :(

Mbappe nem biztos, Haaland nem biztos, ha vissza lehet hozni Cét, egy pillanatig nem szabad gondolkozni, hogy leigazoljunk egy 36 évesen top 5 támadót. Eleve nem a portugállal kellene versenyezniük a kezdőbe kerülésért, hanem a vini/rodrygo/asensio sorral, ha meg ennyitől megijednek, inkább ne jöjjenek.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. március 12., péntek 15:34

Pad'em írta:
Faust írta: Kicsit olyan ez, mint amikor az exeddel ujra ossze akarsz jonni par ev mulva, hiszen ismeritek egymast, kurva jo volt a szex, meg a nosztalgiafaktor vinne a szekeret ket honapig, de nem veletlenul lett vege. Mindket fel megerdemli a jelenlegi szitut.
Ja csak az a baj, hogy jelenesetben szakítottunk egy bombázóval és akikkel utána összejöttünk vagy frigidek, vagy pöcsük van :lol:
De legalabb a bombazot is szurke szamarak tocskolik a kiraly helyett. :mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. március 12., péntek 15:31

Ha jól számolom a 43. sérülés idén.
Bodrinak is van valami izom nyavalyája.
Csak az a baj, hogy jelenleg az új csajoddal nem jó a szex. :kalapos:
Vagy inkább nincs :lol:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. március 12., péntek 15:30

Pad'em írta: Ha jól számolom a 43. sérülés idén.

De a legjobb hírt a végére hagytam!!!
- Real Madrid will most likely RENEW the contract with Sanitas, which expires in 2021.
@tgm46

Oh, hogy b*sznák meg őket a seggüknél fogva :lol: :cens:
Jogos, jár nekik az új contract mint Bale-nek :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 12., péntek 15:27

Pörög a péntek:

- Cristiano Ronaldo's comeback to Real Madrid is now a real possibility. The player really wants to come back. @diarioas

- Multiple sources, including @jpedrerol, @jfelixdiaz, and @diarioas have now confirmed that Cristiano Ronaldo wants to return to Real Madrid.

- Real Madrid are NOT considering signing Cristiano Ronaldo. @melchorcope

- PSG want Lionel Messi, they have the money to execute the operation. This could directly influence the Mbappe situation at PSG. @marcelobechler

- @MarceloM12 is out of tomorrow's game due to muscle overload.

Ha jól számolom a 43. sérülés idén.

De a legjobb hírt a végére hagytam!!!
- Real Madrid will most likely RENEW the contract with Sanitas, which expires in 2021.
@tgm46

Oh, hogy b*sznák meg őket a seggüknél fogva :lol: :cens:


Jim írta:
Bárcsak lenne nekik :lol:
Asensioval pont az s baj, hogy töketlen.,,
Ok, ez mondjuk jogos :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. március 12., péntek 15:02

Pad'em írta: Ja csak az a baj, hogy jelenesetben szakítottunk egy bombázóval és akikkel utána összejöttünk vagy frigidek, vagy pöcsük van :lol:
Bárcsak lenne nekik :lol:
Asensioval pont az s baj, hogy töketlen.,,

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. március 12., péntek 14:58

Faust írta: Kicsit olyan ez, mint amikor az exeddel ujra ossze akarsz jonni par ev mulva, hiszen ismeritek egymast, kurva jo volt a szex, meg a nosztalgiafaktor vinne a szekeret ket honapig, de nem veletlenul lett vege. Mindket fel megerdemli a jelenlegi szitut.
Csak az a baj, hogy jelenleg az új csajoddal nem jó a szex. :kalapos:

Akkor meg jobb visszamenni az exhez csak a szexért, amíg megtalálod az igazit. :lol:

Hogy a példánál maradjunk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 12., péntek 14:52

Sierra írta:
Remy írta:Ezek szerint nem sikerült értelmezni a kérdést.
ziro4vr írta:Sierra meg hozza a vidéki választó karaktert. :mrgreen:
:lol: :lol:
Jovanma, a szavazast nem is neztem, csak facen lattam a hirt, arra reagalva irtam. :D

Egyebkent meg szarok a szavazasra, jojjon mindketto oszt kesz :kalapos: :kalapos: btw nagyon getzi a szavazas megfogalmazasa :angry: :mrgreen:
Ez vagyok én :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 12., péntek 14:52

Faust írta: Kicsit olyan ez, mint amikor az exeddel ujra ossze akarsz jonni par ev mulva, hiszen ismeritek egymast, kurva jo volt a szex, meg a nosztalgiafaktor vinne a szekeret ket honapig, de nem veletlenul lett vege. Mindket fel megerdemli a jelenlegi szitut.
Ja csak az a baj, hogy jelenesetben szakítottunk egy bombázóval és akikkel utána összejöttünk vagy frigidek, vagy pöcsük van :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. március 12., péntek 14:42

Kicsit olyan ez, mint amikor az exeddel ujra ossze akarsz jonni par ev mulva, hiszen ismeritek egymast, kurva jo volt a szex, meg a nosztalgiafaktor vinne a szekeret ket honapig, de nem veletlenul lett vege. Mindket fel megerdemli a jelenlegi szitut.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2021. március 12., péntek 14:40

Nekem csak addig tűnik bizar ötletnek, amíg bele nem gondolok hogy most Vini a mi Cénk. Egyből nem tűnik akkora hülyeség visszahozni senior Roncit.
De ide érzem hogy Perez a Haaland-Pappé kettősön fáradozik, és az a helyzet hogy olyan szépen nemesedik Benzema a korral, hogy Cének nem találnék helyet a pályán ha emígy alakulnának a dolgok.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 12., péntek 14:16

Jolvan akkor nem vagyok egyedul vele h visszahoznam. :D persze nyilvan nem a ket kolok karara. De en azt mondom h meg 36 evesen is brutal sokat adna nekunk. Kis fisz-fasz spanyol csapatoknak vegre lenne aki ujra golt lone Benzeman (na meg Casemiron :kalapos: ) kivul. Es ujra lehetnenek golzaporos meccseink. :lol: Szep kis alom. :'(

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. március 12., péntek 13:13

Sierra írta:
Remy írta:Ezek szerint nem sikerült értelmezni a kérdést.
ziro4vr írta:Sierra meg hozza a vidéki választó karaktert. :mrgreen:
:lol: :lol:
Jovanma, a szavazast nem is neztem, csak facen lattam a hirt, arra reagalva irtam. :D

Egyebkent meg szarok a szavazasra, jojjon mindketto oszt kesz :kalapos: :kalapos: btw nagyon getzi a szavazas megfogalmazasa :angry: :mrgreen:
Haha jelentsd fel Zirot a jelentgetős gombbal. :lol: :D

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. március 12., péntek 13:08

kiserik írta: Kérek egy olyan opciót, hogy a tiniktől függetlenül jönne vissza és Bale meg Hazard húzna a fenébe. :D
Én Erikkel vagyok. :kalapos:
Ez a helyes megoldás. :agree: Megkaphatják még Asensiot is mellé. :mrgreen:

Megfotdítanám amúgy a feltett kérdést..Ha nem jön MBappe/Haaland akkor igen szeretném CR-t vissza egy időre, amíg találunk focizni tudó fiatalt.Nem lenne rosszabb, mint Zlatan a Milnaban.

Ha pedig valamelyik fiatal jöhetne és CR az ára ennek, akkor nem,nem kellene vissza.

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. március 12., péntek 12:28

Akkor se kéne, ha jönne Mbappé meg Haaland. Teljesen kimaxolta ezt a kapcsolat CR meg a klub, a csúcson váltak el egymástól és így van ez jól. Menjen Párizsba vagy vissza a United-hoz, ha még szeretne komolyabban focizni, ha meg nem, akkor húzza fel az amerikai bajnokságot.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég