Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 2., szombat 17:15

Salah mint klasszis?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 2., szombat 16:54

flori írta: Real Madrid are strongly interested in Salah. He is the big target for next summer. @angelomangiante @SkySport
Ha Mpabbé offos már pedig az sanszos, akkor barmennyire is nem szimpatikus Salah vele végre lenne egy klasszisunk a jobb oldalra.
Alaba, Salah, Camavinga. Minden sorba egy erősítés, nem lenne rossz. Kérdés mennyiért engedné el a Pool és van e pénzünk rá.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 2., szombat 16:30

flori írta: Real Madrid are strongly interested in Salah. He is the big target for next summer. @angelomangiante @SkySport


Kubo is out of Villarreal's squad today because of a formal offer from Getafe, who will pay his salary. The player has accepted the move, and an agreement between Real Madrid and Getafe is expected to happen soon.
csak Salaht ne :D, gyors mint a gép, de azt a pénzt el is lehetne inni/értelmesebb dolgokra költeni..
a Kubo hírnek örülök, szerencsére az el miatt nem lett elfecsérelve teljesen az ősze ott játszott, bár a bajnokságban csak a percek jutottak, de ha a getafe-nél lenyomja a hátralévő 25 meccset, az a ca. 2000 perc többet ér..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. január 2., szombat 15:06

Real Madrid are strongly interested in Salah. He is the big target for next summer. @angelomangiante @SkySport


Kubo is out of Villarreal's squad today because of a formal offer from Getafe, who will pay his salary. The player has accepted the move, and an agreement between Real Madrid and Getafe is expected to happen soon.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. január 2., szombat 14:53

füst írta: Nos, neked sincs épp a legjobb referenciád a gólgyáros Asensio óta. Blanco nyugodtan húzhat sorszámot, mert elég sokan vannak előtte.
Jó, de én elfogult vagyok :mrgreen:
Zizu ne legyen elfogult a fiatalok ellen,
franciák melett :sly:

Itt nem Blanco a lényeg, mert lehet még a sokak által lenézett Llorente szintjét sem éri el,
hanem az, hogy mi az oka annak, hogy szinte meg sem próbálja Zizu beépíteni a fiatalokat :hmmm:
Kinéz mindig egyet, akit ha jó ha nem játszat
a többiek mintha itt sem lennének :hmmm:

A fiai is az utánpótlásunkban játszottak, ő is volt a Castilla edzője, így még inkább fura ez a hozzállás..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 2., szombat 14:47

numberone1 írta:
Kerlon írta:
Pedig neki már most is hasznát lehetne venni, akár középen, akár a védelemben.
Marmint kozeppalyara? Ezt ugy irjatok, mint ha ott maradandot alkotott volna...A Bayern nem jatszatta a kp-n meg felszezonon keresztul sem. Ahol jatszott huzamosabb ideig az osztrak valogatott volt, de jelenleg balhatvedet jatszik ott is.
Az szepen hangzik eladasnal, h tud tobb poszton jatszani, csak ennek keves mar a valosag alapja, mert jatszani tud de nem a magas szinten.
Mint kozephatved is rengeteg hibaval jatszott tavaly a bajoroknal, szerintem tulertekelt foleg egy ilyen fizuert.
Nem kell klasszis minden poszton, hanem legyen használható és nyújtson alternatívát pihentetésre és vészmegoldásnak. Erre meg tökéletes lenne.

Az más kérdés, hogy a fizetési igényét én se adnám meg neki. Ennyiért ide se hoznám.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2021. január 2., szombat 14:36

Kerlon írta:
Pedig neki már most is hasznát lehetne venni, akár középen, akár a védelemben.
Marmint kozeppalyara? Ezt ugy irjatok, mint ha ott maradandot alkotott volna...A Bayern nem jatszatta a kp-n meg felszezonon keresztul sem. Ahol jatszott huzamosabb ideig az osztrak valogatott volt, de jelenleg balhatvedet jatszik ott is.
Az szepen hangzik eladasnal, h tud tobb poszton jatszani, csak ennek keves mar a valosag alapja, mert jatszani tud de nem a magas szinten.
Mint kozephatved is rengeteg hibaval jatszott tavaly a bajoroknal, szerintem tulertekelt foleg egy ilyen fizuert.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2021. január 2., szombat 14:28

Egy kicsit számomra unalmas, reményvesztett és szánalmas is egyben, na meg értelmezhetetlen, hogy mindíg sírunk valaki után aki nincs itt, aki pedig itt van és talán benne van a plusz, hogy előrelépést jelentsen azt vagy elüldözzük vagy leragasztjuk a padra esetleg felküldjük szurkolónak a lelátóra.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 2., szombat 14:27

Jim írta:

Btw Blancoról voltak jó hírek az előszezonban,
aztán még keretben sem volt eddig... :hmmm:
Zizu knows (csak ne úgy mint Wenger knows az utolsó éveiben :shutup: )
Nos, neked sincs épp a legjobb referenciád a gólgyáros Asensio óta. Blanco nyugodtan húzhat sorszámot, mert elég sokan vannak előtte.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. január 2., szombat 14:21

Jim írta:
Kerlon írta: Pedig milyen biztatóan és tökösen kezdődött az idény egy Vini Ödegaard Rodrygo 3assal... :lol:
Akkor olyan játékosok is keretben voltak
és játszottak pár percet, akikről azóta sem hallottunk :mrgreen:

Btw Blancoról voltak jó hírek az előszezonban,
aztán még keretben sem volt eddig... :hmmm:
Zizu knows (csak ne úgy mint Wenger knows az utolsó éveiben :shutup: )
Hogy mi? Nekem eléggé úgy tűnik, hogy Wenger tényleg tudta. Vagy neked nem az jön le az utóbbi évek Arsenal teljesítménye alapján?
ZZ Knows.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. január 2., szombat 14:19

Kerlon írta: Pedig milyen biztatóan és tökösen kezdődött az idény egy Vini Ödegaard Rodrygo 3assal... :lol:
Akkor olyan játékosok is keretben voltak
és játszottak pár percet, akikről azóta sem hallottunk :mrgreen:

Btw Blancoról voltak jó hírek az előszezonban,
aztán még keretben sem volt eddig... :hmmm:
Zizu knows (csak ne úgy mint Wenger knows az utolsó éveiben :shutup: )

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 2., szombat 14:00

Kerlon írta:
wZoLee7 írta: Ah most eszembe jutott Odrgaard is, sok ertelme volt ot is visszahozni eddig
Pedig milyen biztatóan és tökösen kezdődött az idény egy Vini Ödegaard Rodrygo 3assal... :lol:
Sokan még nem voltak a keretben, ez lehetett a baj :lol: Viszont az, hogy ebből a 3-asból Vini volt leginkább nyomatva megint megmagyarázhatatlan jelenség volt

andreas9109
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 17:27
Kedvenc játékosaid: Philipp Lahm, Bastian Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Bayern München, Dynamo Dresden, Oakland Raiders

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: andreas9109 » 2021. január 2., szombat 13:40

Kerlon írta:
Mickey írta: Na de azt gondoltam, hogy télen lehet hozzuk, Militao meg kölcsönbe megy.
Kivásároljuk esetleg az élő szerződéséből.
Szerintem a Bayern nem adja el, illetve minden hír arra utal, hogy mi télen idén sem igazolunk. Pedig neki már most is hasznát lehetne venni, akár középen, akár a védelemben.


Meg mondjuk azoknak a játékosoknak a keretben, akik 200 percet játszottak eddig 5 perces becserélésből. :mrgreen:
Nincs arra utaló jel, hogy bármit is tennénk Alaba irányába annak érdekében, hogy megtartsuk. A Bayern insiderek - főleg ajánlott Falk - szerint eldöntött kérdés, hogy a klub nem megy le kutyába Alaba előtt és nem lesz több ajánlat.
tulajdonképpen Hehe miatt regisztráltam, inkább read only :shutup:

andreas9109
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 17:27
Kedvenc játékosaid: Philipp Lahm, Bastian Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Bayern München, Dynamo Dresden, Oakland Raiders

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: andreas9109 » 2021. január 2., szombat 13:38

Pipita írta:
flori írta: Alabaról tud valaki releváns véleményt mondani? Amikor láttam, közel nem hozta azt a 2012-ben vizionált szintet, viszont alapkezdő volt a triplázó Bayernben is. Csak a pénz miatt nem hosszabbítanak vele a németek? Középpályán mennyire megbízható? Félek inkább oda fog érkezni, mintsem a védelembe.
Középhátvédként abszolút középszerű, balhátvédként klasszis volt, onnan kiszorította a kanadai tini, ráadásul hisztizik hogy ő középhátvédet akar már játszani, de ha Zidane meggyőzte hogy legyen jolly joker játékos, akkor akár jól is járhatunk vele.

A lényeg hogy a Bayern megtartotta volna, de úgy vannak vele hogy nincs szükségük olyan hisztis játékosra, aki képes zsarolni a saját otthonát.

Mint amikor Perez elengedte Di Mariát.
Bayer szurkolóként: Ez így valós, akkurátus leírás.
tulajdonképpen Hehe miatt regisztráltam, inkább read only :shutup:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 2., szombat 13:21

wZoLee7 írta: Ah most eszembe jutott Odrgaard is, sok ertelme volt ot is visszahozni eddig
Pedig milyen biztatóan és tökösen kezdődött az idény egy Vini Ödegaard Rodrygo 3assal... :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 2., szombat 13:12

Ah most eszembe jutott Odrgaard is, sok ertelme volt ot is visszahozni eddig

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 2., szombat 13:07

Mickey írta: Na de azt gondoltam, hogy télen lehet hozzuk, Militao meg kölcsönbe megy.
Kivásároljuk esetleg az élő szerződéséből.
Szerintem a Bayern nem adja el, illetve minden hír arra utal, hogy mi télen idén sem igazolunk. Pedig neki már most is hasznát lehetne venni, akár középen, akár a védelemben.


Meg mondjuk azoknak a játékosoknak a keretben, akik 200 percet játszottak eddig 5 perces becserélésből. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 2., szombat 12:49

Na de azt gondoltam, hogy télen lehet hozzuk, Militao meg kölcsönbe megy.
Kivásároljuk esetleg az élő szerződéséből.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 2., szombat 12:46

Nyáron lejár a szerződése, ingyen igazolható játékos lesz. Januártól, félévvel a szerződés lejártától kezdve szabadon tárgyalhat a klubja beleegyezése nélkül bárkivel.


Amúgy Ramosnál is egyértelmű, hogy azért nem írt még alá, mert megvárta ezt a pontot és most minden érdeklődővel le tud ülni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 2., szombat 12:41

Realista24 írta:
Mickey írta:

Alaba fizetése hol helyezkedne el a keret tagjaihoz képest?
Kivásárlás, aláírási pénz meg manager lóvé stb...ez milyen ha a teljes anyagiakat nézzük?

Nyáron lesz 29 éves....régebben nagyon bírtam a tagot, az is érdekes, ki helyett ( MARCI ? )

Jó korban van, több helyen ki tudja segíteni a csapatot, tisztes teljesítménnyel, jó lehet. :agree:
Milyen kivásárlás?
Akkor szabadon igazolható? nyártól?
Nem néztem ezt, mikor hogy hoznánk el, erre értettem.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 130 regisztrált és 0 vendég