Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 2., szombat 12:49

Na de azt gondoltam, hogy télen lehet hozzuk, Militao meg kölcsönbe megy.
Kivásároljuk esetleg az élő szerződéséből.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 2., szombat 12:46

Nyáron lejár a szerződése, ingyen igazolható játékos lesz. Januártól, félévvel a szerződés lejártától kezdve szabadon tárgyalhat a klubja beleegyezése nélkül bárkivel.


Amúgy Ramosnál is egyértelmű, hogy azért nem írt még alá, mert megvárta ezt a pontot és most minden érdeklődővel le tud ülni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 2., szombat 12:41

Realista24 írta:
Mickey írta:

Alaba fizetése hol helyezkedne el a keret tagjaihoz képest?
Kivásárlás, aláírási pénz meg manager lóvé stb...ez milyen ha a teljes anyagiakat nézzük?

Nyáron lesz 29 éves....régebben nagyon bírtam a tagot, az is érdekes, ki helyett ( MARCI ? )

Jó korban van, több helyen ki tudja segíteni a csapatot, tisztes teljesítménnyel, jó lehet. :agree:
Milyen kivásárlás?
Akkor szabadon igazolható? nyártól?
Nem néztem ezt, mikor hogy hoznánk el, erre értettem.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2006
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. január 2., szombat 12:13

wZoLee7 írta: Amennyiben Alaba azt mondaná, hogy játszana középen és szélen is, mikor hol van lehetőség és tudna is hozni szélen egy erős szintet, zseniális deal lenne. Magas a fizetése. Kit érdekel? Értem én, hogy nem mutat jól amikor idekerül valaki és egyből a top fizetést kapja, de a játékosok is inkább foglalkozzanak a saját teljesítményükkel, a szurkolóknak meg semmibe sem kerül.
Amennyiben Alaba csak középen szeretne játszani és ZZ is hajlandó lenne megfelelően rotálni szintén lehetne jó, de ebben az esetben Militaot ellehetne engedni, mert teljesen haszontalan. Jelenleg sem zavar sok vizet. Aztán lehet Nacho is távozni készül.
Igazából egy Carvajal/Militao-Militao/Varane-Ramos/Alaba-Mendy/Alaba sor a védelemben elég baba lenne. Az ideális 8 játékos helyett 6-al megoldanánk a védelmet, mert ZZ-nek rohadtul felesleges több játékos ide, játszani úgy sem fognak, edzésen meg beállhatnak az ifisták is.
Attól függően, hogy Alaba most jön télen egy kis apróért vagy csak nyáron ingyen, Militaot el lehetne engedni egyelőre kölcsönbe (ha télen). Poolban úgyis gondok vannak a védelemben, ott még fejlődhetne is, ha Klopp is úgy akarja. De ha már 50 milliót kifizettek érte, ez eladási szempontból szerintem elég nagy bukás lenne így, hogy ZZ nem játszatja - pedig aztán jobboson, középen is opció lenne a rotálásra.


Amúgy nemtudom ZZ hogy van vele, felmerült-e már benne egy 3 védős felállás, de ha már ennyire be-be akarja tenni Marcelot és Lucast is a védelemben kellett játszani, emellett meg ott volt több belső védő is, meg lehetett volna próbálni. Nyugodtabban lehetne Marcelot betenni néha a balosra, ha ott van egy ember biztosítani még. s így a CKM-ből is 1 pihenni tudna - s így pl Alaba is könnyebben beilleszthető. Csak egy felvetés.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. január 2., szombat 12:03

flori írta: Alabaról tud valaki releváns véleményt mondani? Amikor láttam, közel nem hozta azt a 2012-ben vizionált szintet, viszont alapkezdő volt a triplázó Bayernben is. Csak a pénz miatt nem hosszabbítanak vele a németek? Középpályán mennyire megbízható? Félek inkább oda fog érkezni, mintsem a védelembe.
Középhátvédként abszolút középszerű, balhátvédként klasszis volt, onnan kiszorította a kanadai tini, ráadásul hisztizik hogy ő középhátvédet akar már játszani, de ha Zidane meggyőzte hogy legyen jolly joker játékos, akkor akár jól is járhatunk vele.

A Bayern kínált neki 17 millió eurós szerződést, de Alaba 20-at követelt tőlük, ezt akarja mástól is, úgy tűnik mi megadjuk neki (gondolom a Bayern esetében bruttó számokról írnak, nálunk meg nettó, 50%-os adó mellett mindkét országban, ha minden igaz).

A lényeg hogy a Bayern megtartotta volna, de úgy vannak vele hogy nincs szükségük olyan hisztis játékosra, aki képes zsarolni a saját otthonát.

Mint amikor Perez elengedte Di Mariát.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 2., szombat 12:02

flori írta: Alabaról tud valaki releváns véleményt mondani? Amikor láttam, közel nem hozta azt a 2012-ben vizionált szintet, viszont alapkezdő volt a triplázó Bayernben is. Csak a pénz miatt nem hosszabbítanak vele a németek? Középpályán mennyire megbízható? Félek inkább oda fog érkezni, mintsem a védelembe.
Valaki szerint gyengébb, szerintem nem az, csak belső védőt játszik és kevésbé látványos, illetve nyilván nem az a posztja. Nem tudom, hogy hova érkezik, de én pont a kp-n nézném meg a legszívesebben, viszont az nagyon is jó, hogy több poszton bevethető.

Én attól félek, hogy neki a spanyol foci nem fog feküdni, de majd kiderül.
Csabi írta: as cikk ramosról. a klub szeretné ha maradna, de a covid miatt súlyos bevételektől estek el, és nem hagyják, hogy bárki zsarolja őket - nem fognak licitháborút indítani egyik klubbal sem. a klub szeretné, ha a kapitány példát statuálna és a jelenlegi helyzetben nem fizetésemelést követelne.

ramos maradna, de a pénz az pénz. kb ennyi.
kíváncsi leszek
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. január 2., szombat 11:54

Alabaról tud valaki releváns véleményt mondani? Amikor láttam, közel nem hozta azt a 2012-ben vizionált szintet, viszont alapkezdő volt a triplázó Bayernben is. Csak a pénz miatt nem hosszabbítanak vele a németek? Középpályán mennyire megbízható? Félek inkább oda fog érkezni, mintsem a védelembe.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 2., szombat 11:20

as cikk ramosról. a klub szeretné ha maradna, de a covid miatt súlyos bevételektől estek el, és nem hagyják, hogy bárki zsarolja őket - nem fognak licitháborút indítani egyik klubbal sem. a klub szeretné, ha a kapitány példát statuálna és a jelenlegi helyzetben nem fizetésemelést követelne.

ramos maradna, de a pénz az pénz. kb ennyi.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 2., szombat 11:07

Amennyiben Alaba azt mondaná, hogy játszana középen és szélen is, mikor hol van lehetőség és tudna is hozni szélen egy erős szintet, zseniális deal lenne. Magas a fizetése. Kit érdekel? Értem én, hogy nem mutat jól amikor idekerül valaki és egyből a top fizetést kapja, de a játékosok is inkább foglalkozzanak a saját teljesítményükkel, a szurkolóknak meg semmibe sem kerül.
Amennyiben Alaba csak középen szeretne játszani és ZZ is hajlandó lenne megfelelően rotálni szintén lehetne jó, de ebben az esetben Militaot ellehetne engedni, mert teljesen haszontalan. Jelenleg sem zavar sok vizet. Aztán lehet Nacho is távozni készül.
Igazából egy Carvajal/Militao-Militao/Varane-Ramos/Alaba-Mendy/Alaba sor a védelemben elég baba lenne. Az ideális 8 játékos helyett 6-al megoldanánk a védelmet, mert ZZ-nek rohadtul felesleges több játékos ide, játszani úgy sem fognak, edzésen meg beállhatnak az ifisták is.

Télen úgy sem lesz igazolás, eladás sem, szóval nagyon konkrétumokat még nem is várok, de majd tavasz végére azért szeretném látni, ahogy kirajzolódik egy-kettő komolyabb eladás és igazolás, mert a kereten frissíteni kell.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 2., szombat 10:39

kiserik írta:
Realista24 írta:
Kész játékos, 65 milliós tm szerinti értékkel. Négy poszton is tud játszani. Nem nagy lutri. A fizetése más kérdés, de Jovic is horror lóvét keres aztán a Fradiba nem raknak be Zubkov helyére.
Fifában tökéletes igazolás. Ami aggaszt : 1. az utóbbi időben a 30 körüli, magas fizetésű játékosokkal nagyon nem volt szerencsénk; 2. Ramos/Varane helyére jön
Mickey írta:

Alaba fizetése hol helyezkedne el a keret tagjaihoz képest?
Kivásárlás, aláírási pénz meg manager lóvé stb...ez milyen ha a teljes anyagiakat nézzük?

Nyáron lesz 29 éves....régebben nagyon bírtam a tagot, az is érdekes, ki helyett ( MARCI ? )

Jó korban van, több helyen ki tudja segíteni a csapatot, tisztes teljesítménnyel, jó lehet. :agree:
Top. Én innen szoktam nézni a fizetéseket: https://www.sportekz.com/football/real- ... aries/amp/
Szerintem nem Ramos/Varane helyére jön, hanem a védelembe és középre.
Sanitas mellett lesz bőven lehetősége szerintem. Inkább ő, mint a portugál srác 25 millióért, aki sérülékeny is mellé a hírek szerint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 2., szombat 10:28

Realista24 írta:
kiserik írta:
Ha ez összejön én nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ennek a vége. 29 éves sztárocska magas fizuval (Bale óta ez rossz ómen) ... Padra luxus, kezdőbe meg lutri és az valakinek a távozását jelenti :hmmm: :/
Kész játékos, 65 milliós tm szerinti értékkel. Négy poszton is tud játszani. Nem nagy lutri. A fizetése más kérdés, de Jovic is horror lóvét keres aztán a Fradiba nem raknak be Zubkov helyére.
Fifában tökéletes igazolás. Ami aggaszt : 1. az utóbbi időben a 30 körüli, magas fizetésű játékosokkal nagyon nem volt szerencsénk; 2. Ramos/Varane helyére jön
Mickey írta:
Realista24 írta: Real Madrid will try to close the signing of David Alaba in the next few days. Their current offer is a 4 year contract with a net salary slightly higher than €10m per year. Zidane has given his approval for the operation. @marca
Alaba fizetése hol helyezkedne el a keret tagjaihoz képest?
Kivásárlás, aláírási pénz meg manager lóvé stb...ez milyen ha a teljes anyagiakat nézzük?

Nyáron lesz 29 éves....régebben nagyon bírtam a tagot, az is érdekes, ki helyett ( MARCI ? )

Jó korban van, több helyen ki tudja segíteni a csapatot, tisztes teljesítménnyel, jó lehet. :agree:
Top. Én innen szoktam nézni a fizetéseket: https://www.sportekz.com/football/real- ... aries/amp/

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 2., szombat 10:26

Mickey írta:
Realista24 írta: Real Madrid will try to close the signing of David Alaba in the next few days. Their current offer is a 4 year contract with a net salary slightly higher than €10m per year. Zidane has given his approval for the operation. @marca
Alaba fizetése hol helyezkedne el a keret tagjaihoz képest?
Kivásárlás, aláírási pénz meg manager lóvé stb...ez milyen ha a teljes anyagiakat nézzük?

Nyáron lesz 29 éves....régebben nagyon bírtam a tagot, az is érdekes, ki helyett ( MARCI ? )

Jó korban van, több helyen ki tudja segíteni a csapatot, tisztes teljesítménnyel, jó lehet. :agree:
Milyen kivásárlás?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 2., szombat 10:19

Én pont azért örülnék, ha jönne, mert megoldaná a balbekk/kkp gondjainkat. Nacho egyértelműen egy második polcos megoldás balbunkóba, Marci 1 lyuk, egy sorral feljebb meg Fede helyén is használható. Sztem is jó igazolás lenne.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 2., szombat 10:07

Realista24 írta: Real Madrid will try to close the signing of David Alaba in the next few days. Their current offer is a 4 year contract with a net salary slightly higher than €10m per year. Zidane has given his approval for the operation. @marca
Alaba fizetése hol helyezkedne el a keret tagjaihoz képest?
Kivásárlás, aláírási pénz meg manager lóvé stb...ez milyen ha a teljes anyagiakat nézzük?

Nyáron lesz 29 éves....régebben nagyon bírtam a tagot, az is érdekes, ki helyett ( MARCI ? )

Jó korban van, több helyen ki tudja segíteni a csapatot, tisztes teljesítménnyel, jó lehet. :agree:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 2., szombat 9:45

kiserik írta:
Realista24 írta: Real Madrid will try to close the signing of David Alaba in the next few days. Their current offer is a 4 year contract with a net salary slightly higher than €10m per year. Zidane has given his approval for the operation. @marca
Ha ez összejön én nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ennek a vége. 29 éves sztárocska magas fizuval (Bale óta ez rossz ómen) ... Padra luxus, kezdőbe meg lutri és az valakinek a távozását jelenti :hmmm: :/
Kész játékos, 65 milliós tm szerinti értékkel. Négy poszton is tud játszani. Nem nagy lutri. A fizetése más kérdés, de Jovic is horror lóvét keres aztán a Fradiba nem raknak be Zubkov helyére.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 2., szombat 9:23

Realista24 írta: Real Madrid will try to close the signing of David Alaba in the next few days. Their current offer is a 4 year contract with a net salary slightly higher than €10m per year. Zidane has given his approval for the operation. @marca
Ha ez összejön én nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ennek a vége. 29 éves sztárocska magas fizuval (Bale óta ez rossz ómen) ... Padra luxus, kezdőbe meg lutri és az valakinek a távozását jelenti :hmmm: :/

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 2., szombat 9:15

Realista24 írta: Calafat szerint a Tornio játékosát, Beremert kell behuzni.
Még egy brazil, de látom raktál be Alabas hírt is, ami már már készpénz kategória? :hmmm:
Rendesen variálnak most a védelemmel, amit én nem értek...de ez nem is lényeges, legyünk eredményesek és szórakoztatóak, ezzel mondjuk van baj.


Közben kijött a keret is.

Bedobtam Militaot a kezdőbe, de szinte tuti, hogy Nacho fog kezdeni, Ramos távolléténél fogva....érdekes.
Vinit is betettem a szélre, Asensiotol bármikor.....DE van most Hazard, bátorkodom leírni, talán ott lesz a kezdőben, baloson? :hmmm:
Case-Valverde-Kroos középpályát raktam ki, Odegaardnak adnék majd minimum 30 percet....na de ebből sem igen lesz semmi.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 2., szombat 6:26

Calafat szerint a Tornio játékosát, Beremert kell behuzni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 2., szombat 6:08

Real Madrid will try to close the signing of David Alaba in the next few days. Their current offer is a 4 year contract with a net salary slightly higher than €10m per year. Zidane has given his approval for the operation. @marca
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. január 1., péntek 23:28

Ha jon ez a gyerek, boritekolhato Marcelo tavozasa? :hmmm: Mas ertelmet nem latom. Es akkor Regutol is elkoszonunk, legalabbis amig ZZ az edzo.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 238 regisztrált és 0 vendég