Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Raiola melyik játékosát igazolnád le, ha csak egyet lehet?

A szavazás 2020. április 23., csütörtök 13:14-kor befejeződött.

De Ligt
3
3%
Haaland
72
73%
Pogba
7
7%
Egyiket sem
17
17%

Szavazatok száma: 99

Veidt
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. január 31., kedd 16:48

Dybala azért tényleg jó a kombinatív futballban (is). Intelligens játékos.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

wxyz

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. január 31., kedd 16:45

M1Ö írta: Nem véletlenül írják sokan, hogy Isco típus. Csak abszolút nem tkp, hanem csatár.
Hát ez az. Isco is be volt harangozva, hogy hatalmas tehetség, mennyivel jobb játékos, mint a futógép Bale, mert játékban jobb, . Aztán néhány szép trükkön kívül kevésszer tud többet mutatni.

besteve7
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. január 31., kedd 16:41

koax írta:Nekem a Realba semmit nem mutatott,azt látom hogy a képességei,ill értékei ide egyáltalán nem elegek,az meg hogy máshova milyen lenne,passz.
Olyan régen azért nem volt, de úgy látszik az emberek gyorsan felejtenek. Első évében Ancelotti alatt, mikor megkapta a bizalmat a folyamatos lehetőséget, hasznára volt a csapatnak, nem is kicsit. Az meg, h ne lennének meg a képességei, azzal is vitatkoznék, max annyi, hogy a jelenlegi játékrendszerünkbe inkább nem passzol.
+ Mellé azért Jamesnek van egy VB-je is, ahol csapata húzóembere volt, míg Dybala egy kiemelkedőbb szezont tudhat maga mögött a Palermoban, meg most a Juvés évei, megjegyzésként 13 gólnál többet egy szezonban sem rúgott, szvsz semmi igazán kiemelkedőt nem tett le az asztalra, ami annyira megdobhatná az árát, a Juve hypon kívül.
Én nem a Juve oldaláról közelítettem meg, hanem Perez részéről, h neki nem érné meg ez az üzlet, h James + zsé

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 31., kedd 16:16

Realista24 írta:csak az általatok leírtak miatt gondolom, hogy nem az a vonal, aki a Cé utáni időkre itt sokan szeretnének.
Akinek nem tetszik a játéka, az nézzen sakkot. :mrgreen: Aztán ne szívja mellre senki, nem volt komoly. :) De tényleg, nekem sokkal inkább ez a vonal, mint Aubameyang pl. Vagy a fiatal Isac srác. Már évek óta arról álmodozom, hogy játszunk totális focit, mi nyomjuk az ellent és ne mi igazodjunk hozzájuk. Járjon az a labda, ne csak szálljon. Gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Na egy ilyen fociba Dybala tökéletes láncszem. Mert még nem kész játékos, nem top 3, de olyan potenciál van benne amire lehet csettinteni. Ez a foci amit ő is csinál. Visszajár, kéri, teszi-veszi, gyorsan gondolkodik, kényszerítőzik, megindul, érkezik, gólokat lő, gólpasszokat ad. Egy ilyen k.pályával mögötte hatalmas fogás lehetne. Kovacic-csal pl pár éven belül hatalmas duót alkothatnának. :agree:
Hiába írjátok le többször is, attól még nem lesz igaz. Néha elsül a lába vagy összejön egy gólpassz, mint Jamesnak, és ennyi.
Mert egy csatártól mit lehet jó játéknak nevezni, ha nem azt, amit ő csinál? Egy fullos Karimon kívül nem tudok más ilyet mondani. Nem véletlenül írják sokan, hogy Isco típus. Csak abszolút nem tkp, hanem csatár. Suarez, Lewandowski, Cavani, Aubameyang... Egyik sem fogja megcsinálni mezőnyben és játékban azt, mint Dybala. Tudom, tudom más típusok, de itt az a lényeg, hogy szerinted nem jó játékban.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

wxyz

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. január 31., kedd 16:09

M1Ö írta: és játékban is jó.
Hiába írjátok le többször is, attól még nem lesz igaz. Néha elsül a lába vagy összejön egy gólpassz, mint Jamesnak, és ennyi.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 31., kedd 16:02

Én is egyetértek abban, hogy ha eligazol, akkor 80 körül fog, vagy még többért.
Csak azt is írom mellé, hogy nekünk nem éri meg, max a felét. Jamesért talán elhoznám egy az egyben, de ebben sem vagyok biztos.
Írom ezt úgy, hogy továbbra sem ismerem a játékát, csak az általatok leírtak miatt gondolom, hogy nem az a vonal, aki a Cé utáni időkre itt sokan szeretnének.

Meg amúgy is leszarom ki van elől, hanem Karim :mrgreen: a közepe legyen brutális.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

M1Ö

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 31., kedd 16:01

Realista24 írta:Azért azt ne felejtsük el, hogy ott Morata is nagy király volt
Ő a másik tökéletes példája a Juve csúcs marketingjének. Már onnan vitte volna a fél világ, közbe meg szezon végére már a kezdőből is kikerült, kiszorította Mandzukic. Ha jól tudom még 10 gólja sem jött össze neki a bajnokságban, azon kívűl, hogy lőtt 2-3 fontos gólt (abból kettőt nekünk vazze... :shutup: ) nem sok minden emlékezetest csinált, mégis repkedtek érte az angol megkeresések is, horror áron. Dybala viszont tényleg alakít. Ront a megítélésén a sérülése, mert sokat hagyott ki, kellett is neki idő míg vissza rázódik és ez ront a statisztikáján. De jönnek tőle a gólok, asszisztok és játékban is jó. A Juve egyik, ha nem a legjobbja. Morata ennek a közelében sem volt. Mondjuk ettől én is azt mondom amit te, hogy nem kéne többet érjen Jamesnél pl. Csak hát pechünkre pont argentín és hajaz a játéka Messiére, így persze, hogy megnyomják az árát. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

koax
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 31., kedd 15:55

Realista24 írta:Tényleg nem értjük egymást, mert én erre reflektáltam leginkább.
Azt is hogy lenne szerintem olyan kínai csapat aki letenne érte 80-90 millákat bőven.
Na igy mar ertelek,igen ugy a helyes hogy kinai,angol,de akar barmilyen.
Igazabol nem az orszagra akartam rafektetni a hangsulyt,hanem hogy ennek tukreben sem erne szvsz James a Juvenak annyit hogy elcsereljek 1-1be.
Palesszal ertek egyet,ha esetleg dobbant,horroraron.
A Juve belole erositeni akar,es nem egy emberrel.
Ezert sem lesz itt 1-1be csere.
De ez az en velemenyem csak.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 31., kedd 15:48

Tényleg nem értjük egymást, mert én erre reflektáltam leginkább.
Azt is hogy lenne szerintem olyan kínai csapat aki letenne érte 80-90 millákat bőven.
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

koax

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 31., kedd 15:42

Realista24 írta: Biztos azért fizettek volna az angolok horror összeget Jamesért, mert 30 milliót ér.
Szerintem nem értjük egymást,én azért írtam oda hogy a Dybala féle bizniszbe.
Az meg hogy csereember...nézzük meg kik alkotják a keretet, aztán nézd meg a Juve keretét. Na most, ha idehozod Dybalát, úgy hogy a BBC fixen itt van, Dybala sem lesz alapkezdő feltétlenül.
Ezt nem tudom hogy Ő most mi lenne itt,mert a Juvéba játszik,de a véleményem az hogy ha ideigazoljuk,akkor nem cserének,illetve az egész BBC már nem lesz itt.
James meg igen sok csapatban alap lehetne, talán háromban nem, itt, Barca meg BM, na jó, talán a Dortmund ritmusát sem tudná felvenni. Az összes angol és olasz csapatban helye van - szomorú hogy ennyi elég oda- de a remek bal lába miatt.
Ebben igazad van,csak szerintem egy játékos az említett háromból eligazol,az visszalépés.
Esetleg ha nem a kezdőből igazolnak el,akkor meg egyszerűen azért mert nem is RM,BM,Barca szintűek.
Ezzel szemben Dybala egy senki, tetszik vagy sem. James pedig már megmutatta képességeit és értékeit, ami a mai fociban a csapatok 90%-ban bizony aranyat érhetnek. Mellé az egymillió dolláros mosoly és meg is van, hogy miért ér 80 milliót még mindig.
[/quote]
Azzal egyetértek hogy senki,neki azt a potenciált ami benne van/lehet kéne most megfizetni szvsz,annak aki elviszi.
Viszont a Jameshez való véleményedet nem értem.
Nekem a Realba semmit nem mutatott,azt látom hogy a képességei,ill értékei ide egyáltalán nem elegek,az meg hogy máshova milyen lenne,passz.
VB-n volt pár jó meccse,meg a Monacoba,de itt meg számomra semmi..

palesz77
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. január 31., kedd 15:39

Realista24 írta:Ügyes, fiatal, stb, de a felét éri ha minden tényezőt figyelembe veszünk. Jelenleg.
Attol meg a Juvet errol nem fogja meggyozni senki. Ha megy, akkor szerintem horror aron, meg ha nem is er annyit. En pl egy James+30 millios javaslatot el tudok kepzelni a Juvetol, bar nem hiszem, hogy jatekos bele lesz vonva abba a bizniszbe. Juve hype sokat er a piacon, lattuk az utobbi evben, Pogba 100 folott ment el, Morataert 60-akat akartak adni, szerintem a kis argentin valahol a ketto kozott lesz, ha most eligazol. Szerzodesebol is sok van hatra tudtommal, szoval ezzel se lehet a Juvet sakkban tartani. Egyedul annyi lehet "fegyver" a vevo fel kezeben, ha o kijelenti, hogy menni akar, de akkor se hiszem, hogy realishoz kozeli aron megy majd el. Bar a mai piacon ki tudja mar mi a realis igazabol..

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 31., kedd 15:27

M1Ö írta:
Realista24 írta:Dybala árát egyelőre a Juve hype-ja húzza fel, semmi más.
Az a "semmi más" azért nem igaz. Tesz ő azért, hogy emelkedjen az ára. A kora és gyér piac is neki dolgozik. Viszont a hype-ban tényleg profi a Juve. Ilyen piaci árak mellett sem kéne többet érjen mint James, de nem lepődnék meg, ha majd ő is átigazolási csúcsért váltana.
Azért azt ne felejtsük el, hogy ott Morata is nagy király volt, jöttek is a 60-80 milliós árak érte. Ne tévesszen meg senkit.
Ügyes, fiatal, stb, de a felét éri ha minden tényezőt figyelembe veszünk. Jelenleg.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

M1Ö

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 31., kedd 15:25

Realista24 írta:Dybala árát egyelőre a Juve hype-ja húzza fel, semmi más.
Az a "semmi más" azért nem igaz. Tesz ő azért, hogy emelkedjen az ára. A kora és gyér piac is neki dolgozik. Viszont a hype-ban tényleg profi a Juve. Ilyen piaci árak mellett sem kéne többet érjen mint James, de nem lepődnék meg, ha majd ő is átigazolási csúcsért váltana.

istimester
rex madridistae
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera Bujia, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. január 31., kedd 15:21

+ a becsomagolt léppiszkot is el lehet adni vele a saját vidékén. Lehet, hogy nem Európa, de jelentős piac.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 31., kedd 15:16

koax írta:
Kerlon írta:Jamest szerintem maximum 1/1ben lehetne elcserélni Dybalara.
Én azt értem hogy van Jamesnek piaci,marketing értéke,talán nagyobb mint Dybaláé,sőt.
Viszont Dybalát elcserélni rá 1-1-be azt a Juve részéről nem érteném.
Dybalának ott megy,imádják,óriási tehetség,a mostani Juve egyik sztárja,illetve a mostani állás szerint elég nagy jövője lehet a futballban.
Ellenben James,aki 1éve(vagytöbb?) nem is kezdő a realba huzamosabb ideig,ezáltal nem is tud letenni igazán nagy játékot,az tény hogy a mostani csapata csak kiegészítő emberként számol vele.
A két játékos formáját,útját most ha összehasonlítod,szerintem pont az ellenkezője jönne ki.

Egyszerűbben fogalmazva,a Juve miért cserélné el egy sztár,avagy húzó emberét egy másik csapat cserejátékosára? Az hogy mi ezt favorizálnánk,mert óriási pénzért vettük...Én azt gondolom hogy az itt töltött ideje alatt óriásit esett a futballpályán az értéke.
El lehet adni nagy pénzért Jamest,de hogy szvsz egy Dybala féle cserébe kb olyan 30millát érne a Juvénak,az előbb említettek miatt.
A két játékos reputációja pont az egymás ellenkezője.
Biztos azért fizettek volna az angolok horror összeget Jamesért, mert 30 milliót ér. Az meg hogy csereember...nézzük meg kik alkotják a keretet, aztán nézd meg a Juve keretét. Na most, ha idehozod Dybalát, úgy hogy a BBC fixen itt van, Dybala sem lesz alapkezdő feltétlenül.
James meg igen sok csapatban alap lehetne, talán háromban nem, itt, Barca meg BM, na jó, talán a Dortmund ritmusát sem tudná felvenni. Az összes angol és olasz csapatban helye van - szomorú hogy ennyi elég oda- de a remek bal lába miatt.

Ezzel szemben Dybala egy senki, tetszik vagy sem. James pedig már megmutatta képességeit és értékeit, ami a mai fociban a csapatok 90%-ban bizony aranyat érhetnek. Mellé az egymillió dolláros mosoly és meg is van, hogy miért ér 80 milliót még mindig.

Dybala árát egyelőre a Juve hype-ja húzza fel, semmi más.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

koax

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 31., kedd 14:52

Kerlon írta:Jamest szerintem maximum 1/1ben lehetne elcserélni Dybalara.
Én azt értem hogy van Jamesnek piaci,marketing értéke,talán nagyobb mint Dybaláé,sőt.
Viszont Dybalát elcserélni rá 1-1-be azt a Juve részéről nem érteném.
Dybalának ott megy,imádják,óriási tehetség,a mostani Juve egyik sztárja,illetve a mostani állás szerint elég nagy jövője lehet a futballban.
Ellenben James,aki 1éve(vagytöbb?) nem is kezdő a realba huzamosabb ideig,ezáltal nem is tud letenni igazán nagy játékot,az tény hogy a mostani csapata csak kiegészítő emberként számol vele.
A két játékos formáját,útját most ha összehasonlítod,szerintem pont az ellenkezője jönne ki.

Egyszerűbben fogalmazva,a Juve miért cserélné el egy sztár,avagy húzó emberét egy másik csapat cserejátékosára? Az hogy mi ezt favorizálnánk,mert óriási pénzért vettük...Én azt gondolom hogy az itt töltött ideje alatt óriásit esett a futballpályán az értéke.
El lehet adni nagy pénzért Jamest,de hogy szvsz egy Dybala féle cserébe kb olyan 30millát érne a Juvénak,az előbb említettek miatt.
A két játékos reputációja pont az egymás ellenkezője.

M1Ö

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 31., kedd 14:46

Kerlon írta:Tovább kellett volna adni rajta, amíg 60 milliókat adtak volna érte.
Lesz még rá lehetőség, a fejem teszem rá. Ahogy besteve is írja, elég szűk a top csatárok sora. Moratanak meg azért van neve, statisztikában jól is áll. Minden adott lenne, hogy hatalmas összegért adjuk el. Angliába a sok vagyonos csapat közül csak az egyik lesz bajnok, jövőre könnyen megeshet bármelyikkel, hogy esze-veszett pénzköltésbe kezdenek. Csak szerintem nem opció a vezetésnél, hogy el akarják adni. Sajnos/nem sajnos, szerintem Benzemat hamarabb fogjuk más mezben létni. Nem a mostani pletykák miatt, de jóval korosabb és jövőre már a 9. szezonját kezdené. Már ez a világ csodája, hogy egy csatár ennyi ideig meg tud maradni Madridban.

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 31., kedd 14:19

Mondjuk csak mi vagyunk olyan hülyék, hogy visszavárjunk egy Moratat. Tovább kellett volna adni rajta, amíg 60 milliókat adtak volna érte.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 31., kedd 14:18

Kerlon írta:Jamest szerintem maximum 1/1ben lehetne elcserélni Dybalara. Szerintem, ha igaak a hírek, akkor Morata visszamegy, Dybala meg ide némi pénzmozgással.
Morata nem megy vissza. Juvénál megmondták, hogy jó volt, amíg ott volt, de ő már a Real játékosa, blablabla. Még csak félig sem utaltak arra, hogy visszavárják.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 31., kedd 14:16

Jamest szerintem maximum 1/1ben lehetne elcserélni Dybalara. Szerintem, ha igaak a hírek, akkor Morata visszamegy, Dybala meg ide némi pénzmozgással.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Vissza: “Labdarúgás”