Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. december 7., hétfő 14:33

Mickey írta: Nem ismerem a honfitársunkat, csak hallom hogy fut a szekér szépen...meg itt ovlastam hogy középpályára bevethető.

De én elégedett vagyok a Kroos,Valverde,Modric,Case,Öde sorral. Szerintem MOdricban is van még minimum egy év, ezen a szinten, ha nem kettő, persze csak ha ésszerűen van rotálva/használva.
Egyedüli számomra ide nem illő elem, Isco. De a helyére inkább olyat hoznék, aki tud robotolni és Casemiro stílusban is tud rombolni, ha kell. Nem egy másik "Isco" karaktert keresnék, mert Case kivételével mindegyik tud építkezni ha arról van szó, de amit ő tud azt senki más nem tudja abban a minőségben. ( persze Kázmér esete sem fekete - fehér, semmi nem az )
Én erre az űrre próbálnék koncentrálni.

Inkább olyan hírek jönnének, hogy előre akarunk valakit., de tehetség már nem kell, abból van annyi a csapatnál vagy kölcsönben....hogy dunát lehetne rekeszteni :mrgreen:
En is igy vagyok vele, teljesen felesleges Szoboszlai. Ha kozeppalyast igazolunk az olyan legyen aki faradhatatlan es jol vedekezik. Ha tamadot az meg legyen gyors szelso vagy goleros csatar (vagy mindketto).

Minek igazolnank Szoboszlait mikor a csapat tagja mar Modric, Kroos, Odegaard, Kubo, Brahim, (Reinier) es meg sajnos Isco is itt van. Felesleges penzkidobas.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. december 7., hétfő 14:22

Nem ismerem a honfitársunkat, csak hallom hogy fut a szekér szépen...meg itt ovlastam hogy középpályára bevethető.

De én elégedett vagyok a Kroos,Valverde,Modric,Case,Öde sorral. Szerintem MOdricban is van még minimum egy év, ezen a szinten, ha nem kettő, persze csak ha ésszerűen van rotálva/használva.
Egyedüli számomra ide nem illő elem, Isco. De a helyére inkább olyat hoznék, aki tud robotolni és Casemiro stílusban is tud rombolni, ha kell. Nem egy másik "Isco" karaktert keresnék, mert Case kivételével mindegyik tud építkezni ha arról van szó, de amit ő tud azt senki más nem tudja abban a minőségben. ( persze Kázmér esete sem fekete - fehér, semmi nem az )
Én erre az űrre próbálnék koncentrálni.

Inkább olyan hírek jönnének, hogy előre akarunk valakit., de tehetség már nem kell, abból van annyi a csapatnál vagy kölcsönben....hogy dunát lehetne rekeszteni :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5835
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. december 7., hétfő 14:21

Ehhez a csapat újjáépítéshez csak annyit, én azt várom, hogy legyen egy koncepció és ahhoz szisztematikusan igazoljunk. Eddig 433at játszott a csapat, erre össze vettünk egy rakat tkp-t.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. december 7., hétfő 14:13

Elvileg december 15ig tudatnia kell Dominiknak a Salzburggal, h lelép e most télen. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2020. december 7., hétfő 13:01

Egyedül a PSG City párost nem tudjuk túllicitálni fizuban, de aki tényleg komoly karriert és címeket akar, az mindig a klasszikus kluboknak gondolkozik. Látjuk mit érnek ezek a projektek.

A Bayern, Liverpool, MU, Barca szintű tradicionális klubokkal meg felvesszük az árversenyt. Csak meg kell adni azt a pénzt, ilyen szempontból kicsit elment a világ mellettünk. Ha jó az ajánlat, akkor azért elég vonzó a csapat.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. december 7., hétfő 12:55

Az a durva es lényegében baj, hogy 2018 ota elkezdtünk valamit... Elvileg a generációváltást, mégis kérdéses, hogy erdemben be tudjuk e fejezni, mielott a Bayern Lewat, a Juve CRt, a City Kunt, a Barca bárkit, a PSG ki tudja kit potolni akarjon.

Brutal licit háború lesz, es nagyon nem mi allunk az élen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7302
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. december 7., hétfő 12:51

A kerettisztítás fontossága egyértelmű évek óta, csináljuk is, igaz nem a legjobb hatékonysággal, de ha ezután az ősz után sem pörgetjük meg még jobban, akkor edző csere fog kelleni. Bízom benne, hogy felismerte ZZ már, Isco sanszos, hogy megy is télen, legkésőbb nyáron, Marcelo nagyon remélem szintén. Asensio kérdéses, vele nem tudom mit lehet csinálni. Jovic, Mariano se lesz itt jövőre az szinte 100%.

A két brazillal jó kérdés mi legyen, ha tudunk hozni használható szélsőt, akkor Vinyót kölcsönbe kell dobni. Ha nem, akkor marad felbaszni az idegeinket. Bevonni valami üzletbe az szerintem kizárt, nem szokásaink az ilyen swap + cash dealek, hiába adná magát.

Egy Isco out Szoboszlai/Camavinga in például szerintem benne lehet most télen. Bár azonnali előrelépést nem fog jelenteni, de minden lehetőséget meg kell ragadni a csapatépítésre, mert szarban vagyunk.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 7., hétfő 12:50

Remy írta: Azért vicces, mert a nagyra becsült Hazardunk egy joval erosebb csapatban, alfahimkent nem tudott jobb szamokat produkalni, mint Son. Sot... A belganak egyetlen egyszer sikerult csak 20 gól fölé mennie... A koreainak kevesebb szezon alatt 2x is sikerult már.

Tizik nélkül... Mert ugye azt Kane lovi.
Na, nagyjából így scoutoltuk a brazilokat is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. december 7., hétfő 12:42

wZoLee7 írta: Az a baj, hogy bayern fixen ugrani fog Haalandért, bajnokságon belül maradhat, a bayern mindig tripla esélyes csapat, jó ajánlat kell majd amivel nem tud senki sem versenyezni. Nyilván nálunk van valami amit senki sem tud adni, a név, de ez nem sok játékosnak jelent manapság valamit.

Igazából, ahogy írjátok is, nem az a kulcs, hogy kit igazolunk, hanem, hogy végre kiket vágunk ki. Amíg nincs üresedés fel sem merül, hogy igazoljunk
igen ez a baj, ezért látok 0esélyt januári igazolásra.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. december 7., hétfő 12:34

Az a baj, hogy bayern fixen ugrani fog Haalandért, bajnokságon belül maradhat, a bayern mindig tripla esélyes csapat, jó ajánlat kell majd amivel nem tud senki sem versenyezni. Nyilván nálunk van valami amit senki sem tud adni, a név, de ez nem sok játékosnak jelent manapság valamit.

Igazából, ahogy írjátok is, nem az a kulcs, hogy kit igazolunk, hanem, hogy végre kiket vágunk ki. Amíg nincs üresedés fel sem merül, hogy igazoljunk

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. december 7., hétfő 12:30

Pad'em írta: Át kell strukturálnunk az átigazolási stratégiánkat már most télen, amihez Zidane rugalmassága is kelleni fog (már ha itt lesz még) különben megyünk a süllyesztőbe évekre. Hiába volt a terv Mpabbé, ha meg kell találnunk Benzema, Kroos, Modric, Ramos, Carvajal örökösét is. 3-4 okos igazolással (nem 200 milliók Jovic, Vini, Rodrygo, Reinier féle betlikre) szerintem viszonylag gyorsan el lehetne indulni felfelé. Kiváncsi vagyok télen lépünk e valamit. Nagyon kéne.
Alapvetően át kell igen, csak nincs könnyű dolgunk.

Egy Real nehezebben igazol külföldi piacról, mert szerintem azt kijelenthetjük, hogy ezekkel a 20 év körüli spanyol forgolódó tehetségekkel nem lennénk beljebb. Egy Bayern tud a német/holland piacról vadászni, a PSG ráment a low budget kiégett emberekre, az angolok meg szórják a pénzt mintha nem lenne holnap.

A brazil vonalból elég volt, ahogy argentínából sem özönlenek a tehetségek. Alapvetően továbbra is a francia ligából érdemes szemezgetni, illetve az angolok utánpótlása fejlődik, mint anno a német, de utóbbi most stagnál ahogy a holland és a belga is.

Egy már bizonyított top név kelleni fog előre, Haaland vagy MBappé. Védőt meg középpályást lehet okosan keresni és találni, de jó szélső meg jó csatár, na az erősen hiányos. A bayern is meg lesz lőve ha Lewa kimegy, a City is érdekes kire akar majd Kun után rámenni. Most kéne még lépni nyáron, illetve szerintem ideje kiszelektálni és szellőztetni a kereten, ebben nincs több legyen bárki az edző.
Nem illik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7302
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. december 7., hétfő 12:09

Sajnos nem egy emberre vagyunk a topszinttől. Vennénk egy Son-t 150 millióért, nem lennénk kinn a bajból, viszont pénzünk nem lesz több száz millióért újjáépíteni a csapatot. Beszoptuk, hogy pont a covid alatt kéne újjáhúznunk az alapokat, pláne fáj így, hogy míg jöttek a sikerek leszartuk az alapos építkezést, bár érthető volt valahol. Most azt látom járható útnak, pl amit a Bayern csinált. Davies, Gnabry, Goretzka féle igazolások kevés pénzért jó scout szemmel, és nem 0 km-es brazilokba herdálták el a pénzt. Ehhez persze kell egy nagyon jó edző, de én még mindig hiszek Zidane-ban, hogy meg tud újulni, és kitalálni, hogy hogyan tovább.

A legfontosabb az lenne, hogy jó szemmel találjunk pár olyan tehetséget, akik már azért villantottak európai szinten (nem a copacabánán), de azért nincs az egekben az áruk. Hollandoktól lehet jó pénzen elég jó embereket vadászni, Ziyech 40 m, Dest 21 m volt stb. Pl Szoboszlai is ilyen, bár nem tartom extraklasszis alapanyagnak, de most nem igen van választásunk. Ami biztos, hogy egy top kaliber gólvágó kelleni fog, szóval én #teamHaaland vagyok, Ödegaarddal biztos vagyok benne hogy, ha összeszoknának rendesen azzal lehetne sikereket elérni. Pláne ha találunk még melléjük egy használható jobb szélsőt.

Át kell strukturálnunk az átigazolási stratégiánkat már most télen, amihez Zidane rugalmassága is kelleni fog (már ha itt lesz még) különben megyünk a süllyesztőbe évekre. Hiába volt a terv Mpabbé, ha meg kell találnunk Benzema, Kroos, Modric, Ramos, Carvajal örökösét is. 3-4 okos igazolással (nem 200 milliók Jovic, Vini, Rodrygo, Reinier féle betlikre) szerintem viszonylag gyorsan el lehetne indulni felfelé. Kiváncsi vagyok télen lépünk e valamit. Nagyon kéne.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. december 7., hétfő 12:07

ziro4vr írta: Jó őt nem kezdő szintnek írtam, de kellenek az ilyen cserék, mint egy Douglas Costa, Willian stb..akik fel tudják pörgetni a játékot.
Durva hogy Javier Hernandez ota nincs ilyen jatekosunk.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2020. december 7., hétfő 11:55

KovaLlos írta: Modricért a 35 millió 2002-ben se lett volna sok.Bale meg akkor lett a PL legjobb játékosa,szóval ki engedte volna el olcsóbban?
Ha ilyen Son,Sancho féle játékosok jöhetnek csak szóba,akkor én inkább nem vennék senkit.Sancot pl biztos csak az írja,aki csak tavaly látott 1-2 meccset meg 1 youtube videót,idén hatalmas nagy 0.
Egyetértek. Inkább nézem még 1-2 évig a mostaniakat mint elszórjuk szon félékre a lóvét.
Bajnokságra van esélyünk igy is, bl-re meg nem ez a szint kell.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. december 7., hétfő 11:52

Azért vicces, mert a nagyra becsült Hazardunk egy joval erosebb csapatban, alfahimkent nem tudott jobb szamokat produkalni, mint Son. Sot... A belganak egyetlen egyszer sikerult csak 20 gól fölé mennie... A koreainak kevesebb szezon alatt 2x is sikerult már.

Tizik nélkül... Mert ugye azt Kane lovi.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2020. december 7., hétfő 11:44

Marky írta: Mintha a Tottenhamtol lehetne barmikor igazolni :lol: Modricnak es Balenek is nyiltan ki kellett allnia, talan az edzeseket is megtagadtak es meg igy is akkori aron hatalmas osszegeket kellett letenni ertuk.
A kulonbseg az, hogy mindketten megertek az arukat, mert a legjobb eveik elott voltak. Son par ev mulva kifut, lelassul, serulekenyebb lesz es vege. O nem Zidane, aki terulet nelkul is varazsolt.
Modricért a 35 millió 2002-ben se lett volna sok.Bale meg akkor lett a PL legjobb játékosa,szóval ki engedte volna el olcsóbban?
Ha ilyen Son,Sancho féle játékosok jöhetnek csak szóba,akkor én inkább nem vennék senkit.Sancot pl biztos csak az írja,aki csak tavaly látott 1-2 meccset meg 1 youtube videót,idén hatalmas nagy 0.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. december 7., hétfő 11:39

Yazid írta: eladjuk jovic,mariano,iscot csak kijön belole egy son kaliber...

Ezek közül ki hajlandó eligazolni? :lol:

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. december 7., hétfő 11:39

Mintha a Tottenhamtol lehetne barmikor igazolni :lol: Modricnak es Balenek is nyiltan ki kellett allnia, talan az edzeseket is megtagadtak es meg igy is akkori aron hatalmas osszegeket kellett letenni ertuk.
A kulonbseg az, hogy mindketten megertek az arukat, mert a legjobb eveik elott voltak. Son par ev mulva kifut, lelassul, serulekenyebb lesz es vege. O nem Zidane, aki terulet nelkul is varazsolt.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. december 7., hétfő 11:32

eladjuk jovic,mariano,iscot csak kijön belole egy son kaliber...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 7., hétfő 11:16

Bármikor gólt lő :kalapos: évi tízet össze is hoz 40 meccs alatt :kalapos:
Plusz kell neki a terület és az agyatlan védők. De legalább övé a jövő. Oh wait. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég