Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. november 26., csütörtök 15:47

Realista24 írta:
realbeckham írta:

Minden szavaddal egyetértek. Ugyanígy gondolom. Kb olyan volt Diego, (nem csak az Argentinoknak) mint mikor a pápa megjelenik valahol es az extazistol osszeesnek és sírva fakadnak a hívők. Jezusom, az az edzeseken is mit művelt. A labda kb akkor esett le, mikor már megunta. Az az induló, a dribli, még túlsúlyosan se erte utol senki. Meg mindig is egy fazon volt. Öltözködésben is stilusban is volt benne ez a csikánós megjelenés a jo értelemben, mintha a La Onda egyik tagja lenne a Ver Kotelez ben. Nagyon csiptem benne ezt is Á geci. Az isten nyugasztalja! :'( :salute:
Ami még epic nálam hogy nála többet és nagyobbakat csak kevesen kaptak vedoktol, mellette viszont odabas.ott ő is persze.
2 vb-n tobb mint 100x szabalytalankodtak ellene.. Es o nem az a tipus volt aki minden kis szarert dobta magat
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. november 26., csütörtök 15:40

realbeckham írta:
ziro4vr írta: Egyrészt szerintem a futball számokkal nem mérhető/kifejezhető részét tekintve minden idők legnagyobbja, persze ezzel lehet vitatkozni.

Másrészt meg, ahogy azt a vb-t megnyerték (több tekintetben is), az is a legmagasabb polcra teszi. Szerintem ha az argentinokat megkérdezi valaki hogy kitől kaptak többet (értve azt, hogy őket annyira nem izgatja hányszoros spanyol bajnok Messi), akkor Diegot mondják.

Tehetségre nálam ő és R9 a top, egyikük karrierje sem teljesedett ki..bár ezt vicces kijelenteni az eredményeiket megnézve.
Minden szavaddal egyetértek. Ugyanígy gondolom. Kb olyan volt Diego, (nem csak az Argentinoknak) mint mikor a pápa megjelenik valahol es az extazistol osszeesnek és sírva fakadnak a hívők. Jezusom, az az edzeseken is mit művelt. A labda kb akkor esett le, mikor már megunta. Az az induló, a dribli, még túlsúlyosan se erte utol senki. Meg mindig is egy fazon volt. Öltözködésben is stilusban is volt benne ez a csikánós megjelenés a jo értelemben, mintha a La Onda egyik tagja lenne a Ver Kotelez ben. Nagyon csiptem benne ezt is Á geci. Az isten nyugasztalja! :'( :salute:
Ami még epic nálam hogy nála többet és nagyobbakat csak kevesen kaptak vedoktol, mellette viszont odabas.ott ő is persze.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. november 26., csütörtök 15:25

Platini: "What Zidane did with a ball Maradona could do with an orange"
Nálam Zizu Maradona szinten van, úgy bánt a labdával, mint senki más az elmúlt 20 évben :salute:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2020. november 26., csütörtök 15:03

ziro4vr írta: Egyrészt szerintem a futball számokkal nem mérhető/kifejezhető részét tekintve minden idők legnagyobbja, persze ezzel lehet vitatkozni.

Másrészt meg, ahogy azt a vb-t megnyerték (több tekintetben is), az is a legmagasabb polcra teszi. Szerintem ha az argentinokat megkérdezi valaki hogy kitől kaptak többet (értve azt, hogy őket annyira nem izgatja hányszoros spanyol bajnok Messi), akkor Diegot mondják.

Tehetségre nálam ő és R9 a top, egyikük karrierje sem teljesedett ki..bár ezt vicces kijelenteni az eredményeiket megnézve.
Minden szavaddal egyetértek. Ugyanígy gondolom. Kb olyan volt Diego, (nem csak az Argentinoknak) mint mikor a pápa megjelenik valahol es az extazistol osszeesnek és sírva fakadnak a hívők. Jezusom, az az edzeseken is mit művelt. A labda kb akkor esett le, mikor már megunta. Az az induló, a dribli, még túlsúlyosan se erte utol senki. Meg mindig is egy fazon volt. Öltözködésben is stilusban is volt benne ez a csikánós megjelenés a jo értelemben, mintha a La Onda egyik tagja lenne a Ver Kotelez ben. Nagyon csiptem benne ezt is Á geci. Az isten nyugasztalja! :'( :salute:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. november 26., csütörtök 13:38

Ami a futballtudasan kivul kiemelte a tomegbol az a hihetetlen karizmaja. Olyan szinten hatott az emberekre, hogy okkal nevezik egy istennek. Nagyon kevesek voltak kepesek erre, talan ha Puskas nem tavozik 56-ban, akkor hasonlo jelenseg lehetett volna nekunk, mint Maradona az argentinoknak es a del-olaszoknak.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. november 26., csütörtök 13:32

Egyrészt szerintem a futball számokkal nem mérhető/kifejezhető részét tekintve minden idők legnagyobbja, persze ezzel lehet vitatkozni.

Másrészt meg, ahogy azt a vb-t megnyerték (több tekintetben is), az is a legmagasabb polcra teszi. Szerintem ha az argentinokat megkérdezi valaki hogy kitől kaptak többet (értve azt, hogy őket annyira nem izgatja hányszoros spanyol bajnok Messi), akkor Diegot mondják.

Tehetségre nálam ő és R9 a top, egyikük karrierje sem teljesedett ki..bár ezt vicces kijelenteni az eredményeiket megnézve.
Nem illik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. november 26., csütörtök 12:42

füst írta:
Realista24 írta:

Nem véletlen, hogy Petinél odafér a legjobb 3 argentinba a dobogó legalsó fokára :mrgreen:
Hát szó mi szó nekem is bántaná az igazságérzetemet ha sorrendbe kellene állítanom Di Stefanót, Maradonát és Messit. :D
Egy argentín szerintem könnyen el tudná dönteni, és valószínű 10-ből 9-nél Maradonával kezdődne a sor :) Ha már nemzetiségi kérdést csináltunk ebből, akkor a 3 közül elég könnyen eldöntik a vb címek a dolgot. Di Stefano nem képviselhette Argentínát vb-n persze, de Messi jó párszor beégett a válogatottal. Mindegy is, a legnagyobbak egyike volt, új szintre emelte a focit.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. november 26., csütörtök 12:27

petiamadridista írta:Hát szerintem nem.
Nem összehasonítható szerintem, mint ahogyan Sócratest sem tudod Pogbával. Egy dolgot lehet, hogy mekkora hatása volt. Maradona pedig korszakának legnagyobbja volt, a "focista sztárságot" egy új szintre emelte, ilyet a sportban nem sokan tudtak, példának okáért Jordan, ill. CRonaldo és Messi (együttes jelenség) ami ez a szint. Mindezek miatt a legnagyobbak között van.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. november 26., csütörtök 12:25

füst írta:
Realista24 írta:

Nem véletlen, hogy Petinél odafér a legjobb 3 argentinba a dobogó legalsó fokára :mrgreen:
Hát szó mi szó nekem is bántaná az igazságérzetemet ha sorrendbe kellene állítanom Di Stefanót, Maradonát és Messit. :D
Nem is próbálkozok ilyesmivel, egy szint felett már méltatlan, életkortól függ hogy kinek melyik a hőse. Nekem személy szerint egyik se, az én hősöm ZZ :mrgreen:
De érted, nála csak odafért :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 26., csütörtök 12:20

Realista24 írta:

Nem véletlen, hogy Petinél odafér a legjobb 3 argentinba a dobogó legalsó fokára :mrgreen:
Hát szó mi szó nekem is bántaná az igazságérzetemet ha sorrendbe kellene állítanom Di Stefanót, Maradonát és Messit. :D
Nem is próbálkozok ilyesmivel, egy szint felett már méltatlan, életkortól függ hogy kinek melyik a hőse. Nekem személy szerint egyik se, az én hősöm ZZ :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. november 26., csütörtök 11:49

füst írta: Na jó, de ezt 20 éve mondta, és elhangzott más is;

Speaking ahead of the Uefa executive committee meeting, Platini said that Zidane was the only member of the 1998 World Cup winning side, who had improved since then.
"The others haven't. They are getting the benefits of Zizou's aura," said Platini.
"Zidane does some extraordinary things, it's true. But you have to put everything in context. What Zidane does with a ball, Maradona could do with an orange," he added.


Összességében nem para amit mondott, és amúgy szerintem igaz is, Maradona gömbérzéke valami más kategória volt, a legbrazilabb brazilok mutatványoztak úgy a labdával mint ő, persze Platini ettől függetlenül szerintem is paraszt. :D
Nem véletlen, hogy Petinél odafér a legjobb 3 argentinba a dobogó legalsó fokára :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. november 26., csütörtök 11:37

Realista24 írta:
p.csabi1 írta:


De nagy ez a video. :)
Ma hol látunk már ilyet?
Még nem láttad? :) Évente belefutok vagy tízszer, de mindig végignézem. Zseni, a nyújtás mint a mennyeiben, a labdajáték meg mennyei.
Én még sosem láttam.
Bár annyira nem is nagyon szoktam így videókat nézegetni.
Ez annyira ő,hogy arra szavak nincsennek. :salute: :)
Nagyon jó.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 26., csütörtök 11:23

Na jó, de ezt 20 éve mondta, és elhangzott más is;

Speaking ahead of the Uefa executive committee meeting, Platini said that Zidane was the only member of the 1998 World Cup winning side, who had improved since then.
"The others haven't. They are getting the benefits of Zizou's aura," said Platini.
"Zidane does some extraordinary things, it's true. But you have to put everything in context. What Zidane does with a ball, Maradona could do with an orange," he added.


Összességében nem para amit mondott, és amúgy szerintem igaz is, Maradona gömbérzéke valami más kategória volt, a legbrazilabb brazilok mutatványoztak úgy a labdával mint ő, persze Platini ettől függetlenül szerintem is paraszt. :D

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. november 26., csütörtök 11:03

Platini: "What Zidane did with a ball Maradona could do with an orange"
most erre minek van szükség? de komolyan. óriási nagy parasztság, de hát platinitől mit lehet várni...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. november 26., csütörtök 10:07

füst írta: Hát, nem lenne méltatlan. Mehetett volna Maradona akármelyik olasz csapathoz, Juve, Inter, Milan mind szárnyalt, ahogy az olasz foci is akkoriban. Ő meg a fun kedvéért a Napolit választotta.
És a történelmük során szereztek összesen két bajnoki címet, ki lehet találni, hogy kinek a vezetésével.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 26., csütörtök 9:59

Hát, nem lenne méltatlan. Mehetett volna Maradona akármelyik olasz csapathoz, Juve, Inter, Milan mind szárnyalt, ahogy az olasz foci is akkoriban. Ő meg a fun kedvéért a Napolit választotta.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. november 26., csütörtök 9:52

Már csak a hivatalos bejelentés hiányzik, hogy a San Paolo stadiont átnevezzék Maradonáról Nápolyban.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. november 26., csütörtök 9:40

p.csabi1 írta:
füst írta: RIP. Jót vagy semmit.

Futballistaként szigorúan a legfelsőbb elit tagja, ezáltal a neve örökké fennmarad, tömegeknek okozott eufóriát, életre szóló emléket. Megérte élnie, és a végén csak ez számít.

És övé a valaha volt legmenőbb bemelegítése, kikötött cipőfűzővel. :D

De nagy ez a video. :)
Ma hol látunk már ilyet?
Még nem láttad? :) Évente belefutok vagy tízszer, de mindig végignézem. Zseni, a nyújtás mint a mennyeiben, a labdajáték meg mennyei.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. november 26., csütörtök 9:19

füst írta: RIP. Jót vagy semmit.

Futballistaként szigorúan a legfelsőbb elit tagja, ezáltal a neve örökké fennmarad, tömegeknek okozott eufóriát, életre szóló emléket. Megérte élnie, és a végén csak ez számít.

És övé a valaha volt legmenőbb bemelegítése, kikötött cipőfűzővel. :D

De nagy ez a video. :)
Ma hol látunk már ilyet?
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2020. november 25., szerda 20:52

Meghalt minden idők messze legjobb argentin labdarúgója.

Legyen neki könnyű a föld!
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég