Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62863
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 14., szerda 19:31

Berti írta:
Realista24 írta: On-loan @Mayoral_Borja: "I expressed my desire of wanting to leave to Madrid early in the pre-season, but I met with Zidane and he wanted me to remain. It’s true that they wanted to keep me and sell Jović, but I had the chance to speak to Zidane again and wanted out."
Igy mégnagyobb faszság volt kihagyni Cavanit.
Maradt Jovic, akit egy hónapja el akart adni az az edző, akinek van szeme ahhoz, hogy ki tehetséges és ki tucat.

Biztató.



Mariano felkészül :mrgreen:
Mariano most tömegel, mert 8 kilót fogyott a mandulaműtét óta :mrgreen: 3kg-t már visszaszedett múlthétre, szóval talán már 5nél jár.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. október 14., szerda 19:02

Realista24 írta: On-loan @Mayoral_Borja: "I expressed my desire of wanting to leave to Madrid early in the pre-season, but I met with Zidane and he wanted me to remain. It’s true that they wanted to keep me and sell Jović, but I had the chance to speak to Zidane again and wanted out."
Igy mégnagyobb faszság volt kihagyni Cavanit.
Maradt Jovic, akit egy hónapja el akart adni az az edző, akinek van szeme ahhoz, hogy ki tehetséges és ki tucat.

Biztató.



Mariano felkészül :mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. október 14., szerda 18:51

poronty írta: Én speciel inkább hiszek abban, amit Perez mondott még nyáron, hogy nagy pénzért nem jön senki, mint Romano-nak jelen esetben.
Én az tudom elképzelni, hogy már most puhatolóztunk körülötte kicsit, azért totál valótlant nem szokott mondani Romano. Biztos szinezi de nagyjából minden, amit lehozott megvalósult. Azt én se hiszem amúgy, hogy letettük volna érte a nagy pénzt már most szeptemberben, de jövőre simán beszállhatunk érte. Feltéve ha idejében kiderül, hogy Mpabbé úgy se jön el Párizsból és még nem viszi el addigra valamelyik angol klub Sanchót. Tudnánk adni érte cserébe egy Bundás rutinnal rendelkező, nagy potenciállal bíró, fiatal szláv erőcsatárt testőrnek vagy kidobónak. Vagy egy PL-ben új erőre kapó, golfozni is tudó rutinrókát - ne legyen már egyedül Reus a rehabon
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62863
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 14., szerda 18:17

On-loan @Mayoral_Borja: "I expressed my desire of wanting to leave to Madrid early in the pre-season, but I met with Zidane and he wanted me to remain. It’s true that they wanted to keep me and sell Jović, but I had the chance to speak to Zidane again and wanted out."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. október 14., szerda 17:42

Berti írta:
poronty írta:

Szerintem kacsa. Perez elmondta, hogy nagy igazolás idén tuti nem jön és nem gondolom, hogy szembe menne azzal, amit mondott. Ettől függetlenül jövő nyáron mennék érte. Haaland-Sancho pakk 200 milláért, esetleg lepasszolni Rodrygo-t 2 éves kölcsönnel vagy végleg, hogy olcsóbb legyen a deal. Szerencsétlen sose fog a baloson kezdeni, amíg itt van Hazard meg Vini, a jobbosra meg kevés.
Ő hiteles forrás. Idén nyáron, szinte minden nagyobb igazolást ő harangozott be.
Az más téma, hogy sehol sem találtok tőle ilyen kijelentést.
Tessék. Az ő cikke:
https://www.theguardian.com/football/20 ... w-unfolded

A lényeg:
Real were hoping for a discounted fee because of Covid-19 and maybe thought that they could sign Jadon Sancho for €90m plus bonuses in late September. “It was so close to being done, the player was disappointed,” someone close to the England international kept saying for months. But Dortmund were never going to give a discount to anyone.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. október 14., szerda 16:03

Berti írta:
poronty írta: Szerintem kacsa. Perez elmondta, hogy nagy igazolás idén tuti nem jön és nem gondolom, hogy szembe menne azzal, amit mondott. Ettől függetlenül jövő nyáron mennék érte. Haaland-Sancho pakk 200 milláért, esetleg lepasszolni Rodrygo-t 2 éves kölcsönnel vagy végleg, hogy olcsóbb legyen a deal. Szerencsétlen sose fog a baloson kezdeni, amíg itt van Hazard meg Vini, a jobbosra meg kevés.
Ő hiteles forrás. Idén nyáron, szinte minden nagyobb igazolást ő harangozott be.
Az más téma, hogy sehol sem találtok tőle ilyen kijelentést.
MAJ-nak a legújabb twitter bejegyzése, gondolom onnan szedte Pad'em. És nyilván a hitelesebb források közé tartozik, de, ahogy pl a kommentek között írta is MAJ, Hakimi-ról is azt állította, hogy hosszabbított velünk korábban, ami fals info volt.

Én speciel inkább hiszek abban, amit Perez mondott még nyáron, hogy nagy pénzért nem jön senki, mint Romano-nak jelen esetben.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. október 14., szerda 15:58

poronty írta:
Pad'em írta: Fabrizio Romano szerint szeptember végén 90 milliót (+bónuszok) ajánlottunk Sanchoért. A játékos jött volna, elvileg közel volt a deal de a Dortmund nem adott covid discountot, 120-ért engedte volna.
Szerintem kacsa. Perez elmondta, hogy nagy igazolás idén tuti nem jön és nem gondolom, hogy szembe menne azzal, amit mondott. Ettől függetlenül jövő nyáron mennék érte. Haaland-Sancho pakk 200 milláért, esetleg lepasszolni Rodrygo-t 2 éves kölcsönnel vagy végleg, hogy olcsóbb legyen a deal. Szerencsétlen sose fog a baloson kezdeni, amíg itt van Hazard meg Vini, a jobbosra meg kevés.
Ő hiteles forrás. Idén nyáron, szinte minden nagyobb igazolást ő harangozott be.
Az más téma, hogy sehol sem találtok tőle ilyen kijelentést.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. október 14., szerda 15:44

poronty írta:Haaland-Sancho pakk 200 milláért
Haaland-nál szó volt, hogy az United nagyon akarta, de a Dortmundot választotta. Sancho-ért epedezik minden egyes MU fan. Ha mindkettőt elhozzuk előlük, még jobban meg fogják utálni a Realt. :lol:
De amúgy szerintem Sancho ott fog kikötni. Idén is mehetett volna, ha nem kötötte volna az ebet a karóhoz a vezetőség. Meg mi nem hiszem, hogy ilyen 18 milliós fizetést tennénk elé.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. október 14., szerda 15:14

Pad'em írta: Fabrizio Romano szerint szeptember végén 90 milliót (+bónuszok) ajánlottunk Sanchoért. A játékos jött volna, elvileg közel volt a deal de a Dortmund nem adott covid discountot, 120-ért engedte volna.
Szerintem kacsa. Perez elmondta, hogy nagy igazolás idén tuti nem jön és nem gondolom, hogy szembe menne azzal, amit mondott. Ettől függetlenül jövő nyáron mennék érte. Haaland-Sancho pakk 200 milláért, esetleg lepasszolni Rodrygo-t 2 éves kölcsönnel vagy végleg, hogy olcsóbb legyen a deal. Szerencsétlen sose fog a baloson kezdeni, amíg itt van Hazard meg Vini, a jobbosra meg kevés.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. október 14., szerda 15:01

Fabrizio Romano szerint szeptember végén 90 milliót (+bónuszok) ajánlottunk Sanchoért. A játékos jött volna, elvileg közel volt a deal de a Dortmund nem adott covid discountot, 120-ért engedte volna.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. október 14., szerda 12:21

sonic írta:
RealMadridFanatic írta: Perez azt mondta, hogy a legdrágább játékosok lesznek végül a legolcsóbbak, bár az tény, hogy szereti a csillogást.
Hazard. :mrgreen:
Nem kell neki meccsmez, gatya, nem használ el vizet a budiból..legolcsóbb.
Nem illik.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. október 14., szerda 11:11

RealMadridFanatic írta: Perez azt mondta, hogy a legdrágább játékosok lesznek végül a legolcsóbbak, bár az tény, hogy szereti a csillogást.
Hazard. :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. október 14., szerda 11:09

Haalandhoz
Az is lehet, hogy simán csak nem akart ekkorát ugrani, vagy Raiola még egy bőrt lehúzott róla gyorsan, nehogy beégjen mégis. Nem tudhatjuk.
Az is lehet, hogy neki nem a Real az álma. Az apja mintha Anglia felé terelné.

Perez azt mondta, hogy a legdrágább játékosok lesznek végül a legolcsóbbak, bár az tény, hogy szereti a csillogást.

Viszont most látszik, hogy micsoda elnök, kibekkeljük a Covidot úgy, hogy tűzközelben is maradunk, legalábbis Spanyolországban, közben katalánék a világ összes hitelét felvették már.

Mondjuk én Mbappénak még mindig örülnék, mint majom a farkának. Az, hogy kinőtte a francia bajnokságot még nem egyenlő azzal, hogy nem tud tovább fejlődni. Ide már viszonylag nagy rutinnal érkezne, valószínű jobban viselné a nyomást és talán szintet tudna lépni.
Többszázmilliót nem hiszem, hogy ki tudunk érte fizetni, de ha ésszerű áron hozni lehet, én nem gondolkodnék egy percig sem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. október 14., szerda 11:06

Kell a szarnak MBappe. Tartsa meg a PSG pont jo helyen van ott. Minimum ketszer annyi lenne az ara es a fizetese mint a valos tudasa/erteke.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. október 14., szerda 11:04

cama se fog sikerülni akkor úgy néz ki jön a 30as kanté gondolom 70misiért :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. október 14., szerda 11:00

Ja, ez nevetséges...
Nem értem miért nem vásároltuk ki a Salzburgból, és adtuk volna kölcsön a Dortmundba (vagy nem). De ez a szokásos Perez, ő drágán szeret játékosokat venni, meg is mondta anno.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27391
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. október 14., szerda 10:46

Szóval Haalandra már a Moldéban is felfigyeltünk, aztán 20 millióért nem kellett nekünk Salzburgból. :lol: Értem. De 40 misik meg 60 misik mehetnek a brazilokra meg Jovicra. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2020. október 13., kedd 20:16

MVPP írta:
Kerlon írta:

Egyszerű, mivel a Juvenal együtt edzenek mindennap és volt közöttük pár COVID-os, ezért felmerülhet bárkiben, hogy:
- nem lehet kimutatni a vírust pár napig a szervezetben
- megbízhatatlan a teszt
- meredek, de páran csalnak is a teszteléssel
A csapatból és az edzői stábból senki nem volt covidos. Két irodai munkás lett covidos, és csak addig voltak karanténban, amíg még egyszer le nem teszteltek az összes Juve alkalmazottat.
Igen, én is így gondoltam, valószínűtlen, hogy egy ennyire agyontesztelt folyamat után átcsúszott volna a szűrőn. Sokkal esélyesebb, hogy teljesen függetlenül kapta el.

MVPP
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MVPP » 2020. október 13., kedd 18:34

Kerlon írta:
Gascoigne írta:

Nem értem, mit akarsz ezzel mondani.
Egyszerű, mivel a Juvenal együtt edzenek mindennap és volt közöttük pár COVID-os, ezért felmerülhet bárkiben, hogy:
- nem lehet kimutatni a vírust pár napig a szervezetben
- megbízhatatlan a teszt
- meredek, de páran csalnak is a teszteléssel
A csapatból és az edzői stábból senki nem volt covidos. Két irodai munkás lett covidos, és csak addig voltak karanténban, amíg még egyszer le nem teszteltek az összes Juve alkalmazottat.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. október 13., kedd 17:59

Nekem úgy is jó, csak ne töröljék belénk a lábukat katalányék.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég