Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Kit igazolnál le?

A szavazás 2020. december 21., hétfő 13:27-kor befejeződött.

Haaland
68
61%
Mbappe
39
35%
Egyiket sem
4
4%

Szavazatok száma: 111

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. február 1., szerda 10:15

El Unico írta:Meg igy is az egyik legjobb szezonjat futja, egyebkent sem erzem jogosnak Benzema fikazasat
Ha az egyik legjobb szezonját futja, akkor eléggé nagy bajban van a srác, mert a sokak (általam) is fikázott Morata 2/3-ad annyi játékperccel hozza ugyanazokat a számokat, aztán persze lehet jönni a dumával, hogy csak Benzema illik a BC-hez, meg hogy számokban nem lehet kimutatni amit hozzátesz a játékhoz, csak sajnos a számok elég makacs dolgok továbbra is.

Na mindegy, én nem akarok ezen vitázni, majd nyáron eldől (vagy nem).
Inkább erre akartam reagálni: http://madridom.hu/blog/2017/02/01/fiat ... csapathoz/
Nagyon ígéretesnek tűnik mindkét játékos, kíváncsi vagyok mennyi esélyt kapnak majd, és ha tudnak bizonyítani az óriási lenne, két újabb fiatal spanyol játékossal a keretben egészen komoly spanyol arány alakulna ki. Csak nehogy ne kapjanak elég lehetőséget, mert az sajnos mindig benne van a pakliban a Reálnál.

Fekinho

HozzászólásSzerző: Fekinho » 2017. január 31., kedd 22:49

poronty írta:
Benzema meg kb. az egyetlen játékosunk, aki rendre feltud állni a padlóról, de szerinted lefőtt
Tegyük hozzá azt tud ennyiszer felkelni a padlóról, aki sokszor lenn van.
. Meg igy is az egyik legjobb szezonjat futja, egyebkent sem erzem jogosnak Benzema fikazasat, oke hogy mostanaban nem olyan penge, ahogy CR sem, de attol meg hasznosak mindketten.
Decemberig nem igazán volt értékelhető meccse, aztán a klub VB magasságában hozott olyat, amilyen mindenki elvár tőle, de az utóbbi 5-6 meccsen megint kabaré, amit művel. szerintem rajtad kívül senkinek meg sem fordult a fejében, hogy ez az egyik legjobb szezonja.

Hozzuk vissza Higanyt!:D

poronty
Kedvenc játékosaid: Varane, Zidane, M. Laudrup, Redondo

HozzászólásSzerző: poronty » 2017. január 31., kedd 22:43

Benzema meg kb. az egyetlen játékosunk, aki rendre feltud állni a padlóról, de szerinted lefőtt
Tegyük hozzá azt tud ennyiszer felkelni a padlóról, aki sokszor lenn van.
. Meg igy is az egyik legjobb szezonjat futja, egyebkent sem erzem jogosnak Benzema fikazasat, oke hogy mostanaban nem olyan penge, ahogy CR sem, de attol meg hasznosak mindketten.
Decemberig nem igazán volt értékelhető meccse, aztán a klub VB magasságában hozott olyat, amilyen mindenki elvár tőle, de az utóbbi 5-6 meccsen megint kabaré, amit művel. szerintem rajtad kívül senkinek meg sem fordult a fejében, hogy ez az egyik legjobb szezonja.
A: Courtois, Hakimi, Varane, Militao, Mendy, Camavinga, Ndombele, Valverde, Sancho, Mbappé, Haaland

B: Lunin, Carvajal, Ramón, Badiashile, Reguilón, Blanco, Gravenberch, Ödegaard, Rodrygo, Cherki, Cunha

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 31., kedd 22:38

Fekinho írta:
Kerlon írta:humor topikban folytasd kérlek
Én se küldtelek a humor topikba mikor a nőd miatt sírtál hetekig, pedig az elég vicces és egyben szánalmas is volt.

Nem gond
sajnos egy hülyeséget elkövettem 2 éve, de elgondolkoztató, hogy a 2-3 kommented előtt milyen néven lehettél kitiltva

a Enzo meg 23 éves, 0 km-es játékos, építsünk rá egy stabil csere szerepet (Isco-James most annak mondható) stb stb stb Benzema meg kb. az egyetlen játékosunk, aki rendre feltud állni a padlóról, de szerinted lefőtt

Nem gond
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2017. január 31., kedd 22:28

Tul sok munkat adtok Realistanak, mi van veletek? :lol: mik ezek a hozzaszolasok?

Jamesnek ebben a csapatban nincs is helye, igy helyettese sincs, James maga a helyettes. Iscot barhova teheted, megallja a helyet. Benzemanal jobb csatart CR es Bale melle nem talalsz. Meg igy is az egyik legjobb szezonjat futja, egyebkent sem erzem jogosnak Benzema fikazasat, oke hogy mostanaban nem olyan penge, ahogy CR sem, de attol meg hasznosak mindketten.
:goat:

Fekinho

HozzászólásSzerző: Fekinho » 2017. január 31., kedd 22:27

Kerlon írta:humor topikban folytasd kérlek
Én se küldtelek a humor topikba mikor a nőd miatt sírtál hetekig, pedig az elég vicces és egyben szánalmas is volt.

Nem gond

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 31., kedd 22:20

humor topikban folytasd kérlek
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Fekinho

HozzászólásSzerző: Fekinho » 2017. január 31., kedd 22:16

M1Ö írta:
Fekinho írta:de sajna futballban vakon van keményen. Aztán a "munkás" barátunkból befolyt összeget lehetne arra fordítani,hogy keressünk egy normális centert Benzin helyére. Tkp poszton meg lehet majd tolni Enzot! ;)
Ő vakon van, de Enzo játszon az ő eredeti posztján, Benzemat meg csak úgy dobnád, mert nem normális center? A többire nem is reagálok, mert csak provikálás. Te valami újsütetű troll lennél? :mrgreen:
Enzot James helyetteseként simán lehetne erőltetni. (bár James helye is erősen megkérdőjelezhető) Benzin normális center VOLT! Napjainkra sajnos lefőtt. És nem csak úgy dobnám,hanem nagyon finoman eladnám valami minőségtelen de pénzes csapathoz. Pl city, inter
Sokat gondolkoztam azon is,hogy kivel lehetne pótolni de arra jutottam hogy lényegében akárkivel. :D

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 31., kedd 21:52

Fekinho írta:de sajna futballban vakon van keményen. Aztán a "munkás" barátunkból befolyt összeget lehetne arra fordítani,hogy keressünk egy normális centert Benzin helyére. Tkp poszton meg lehet majd tolni Enzot! ;)
Ő vakon van, de Enzo játszon az ő eredeti posztján, Benzemat meg csak úgy dobnád, mert nem normális center? A többire nem is reagálok, mert csak provikálás. Te valami újsütetű troll lennél? :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Fekinho

HozzászólásSzerző: Fekinho » 2017. január 31., kedd 21:41

M1Ö írta:
poronty írta:Mi abban a tiszteletreméltó, hogy azt csinálja, amire a főnöke megkéri? Ezért van itt.
Ez ilyen kommunista szöveg, már ne haragudj.

Először is kezdeném azzal,hogy ez a kommunistás mondat teljesen megölt... :D
Szerintem Iscot minél hamarabb el kell adni, még addig amíg kapunk érte viszonylag normális pénzt. Mert hát lehet,hogy remek szakmunkás, szűk körökben népszerű festő,vagy esetleg tükörsimát glettel de sajna futballban vakon van keményen. Aztán a "munkás" barátunkból befolyt összeget lehetne arra fordítani,hogy keressünk egy normális centert Benzin helyére. Tkp poszton meg lehet majd tolni Enzot! ;)

M1Ö

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 31., kedd 20:51

numberone1 írta:Komuves es a festo
Tökéletes példa még a posztokra is. Rokon szakma, ezért össze lehet hasonlítani mint a kkp-t és a tkp-t. Nem ugyanazt kell csinálja, de hasonló. Például k.pályán vakolsz, az durvább, keményebb meló. Többet kell védekezz pl. Tkp poszton meg glettelsz amivel tökéletessé teszed a falat, ez könnyebb, mégis "művészibb". Ott szabadabban alkothatsz. A festő is meg tudja csinálni a vakolást, hiába a glettelést tanulta meg. De nem szívesen. Nem gondoltam volna, hogy valaho ilyen párhuzamokat fogok húzni szakmunka és foci közt szinoníma ként. :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 31., kedd 20:38

numberone1 írta:Gyerekek nem azt kerte Zizou, h Isco kezilabdazzon, mert hat rokon szakma...mind kettot labdaval jatszak, a peldak alapbol rosszak.
Komuves es a festo v az irodai munka es a szarlapatolas( :lol: )kulonbozo szakma.
Vagy felfoghatod, hogy nem azt csinálja, amihez igazán ért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

numberone1
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. január 31., kedd 20:36

Gyerekek nem azt kerte Zizou, h Isco kezilabdazzon, mert hat rokon szakma...mind kettot labdaval jatszak, a peldak alapbol rosszak.
Komuves es a festo v az irodai munka es a szarlapatolas( :lol: )kulonbozo szakma.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Davids,Redondo,Seedorf--Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Curtois—?,Varane,?,Mendy(Regu)—Valverde,Camavinga,Odegaard—Kubo,Haland,Mbappe
34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 31., kedd 19:56

4-4-2
4-3-2-1
4-2-3-1
Ilyenekben ahol a kp a kulcs, a szélsők gyorsak es pontosak, a csatár meg éles de ha kell akkor osztogat.
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 31., kedd 19:55

poronty írta:
Poronty kicsit kisarkitva, de te lapatolnal szart, ha irodai melóra jelentkeztél és arra vettek fel? Szerintem példaértékű, ha valaki megprobal alkalmazkodni.
Miért, Isco-tól azt kérték lapátoljon szart? Szerintem arra kérték játsszon 15 méterrel hátrébb.
A kisarkitva szóra keress rá a googleban, amúgy meg igen, egy sokkal melosabb szerepet kapott.
K

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 31., kedd 19:53

Engedjétek el, hat nem érti es nem is fogja.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

poronty

HozzászólásSzerző: poronty » 2017. január 31., kedd 19:46

Poronty kicsit kisarkitva, de te lapatolnal szart, ha irodai melóra jelentkeztél és arra vettek fel? Szerintem példaértékű, ha valaki megprobal alkalmazkodni.
Miért, Isco-tól azt kérték lapátoljon szart? Szerintem arra kérték játsszon 15 méterrel hátrébb.
A: Courtois, Hakimi, Varane, Militao, Mendy, Camavinga, Ndombele, Valverde, Sancho, Mbappé, Haaland

B: Lunin, Carvajal, Ramón, Badiashile, Reguilón, Blanco, Gravenberch, Ödegaard, Rodrygo, Cherki, Cunha

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 31., kedd 19:45

K

M1Ö

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 31., kedd 19:42

poronty írta:Ha játszani szeretne, akkor kötelező, ha meg úgy dönt 3-4 hónappal az ideigazolása után 20 évesen egy Real Madridnál, hogy ő nem hajlandó a változtatásra, akkor eleve semmi keresni valója nincs ennél a klubnál.
Meddő vita, ne offoljuk teljesen szét a topicot. :)

poronty

HozzászólásSzerző: poronty » 2017. január 31., kedd 19:35

"Nem vagyok a barátod, haver!" :mrgreen: Jobb megfogalmazást nem találtam rá. És arra értettem, hogy szerinted el KELL fogadja, ugyanúgy KELL tovább csinálnia. Abszolút nem olyan természetes, mivel nem Észak-Koreában van, ezért van választási lehetősége. Választott, mégpedig azt, hogy marad és bele tanul, csinálja, szépen csendben. Ezt miért ne lehetne tisztelni?
Ha játszani szeretne, akkor kötelező, ha meg úgy dönt 3-4 hónappal az ideigazolása után 20 évesen egy Real Madridnál, hogy ő nem hajlandó a változtatásra, akkor eleve semmi keresni valója nincs ennél a klubnál.

Vissza: “Labdarúgás”