Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. augusztus 14., péntek 16:12

Jim írta:
Berti írta: Szinte biztosra vehető, hogy kelleni fog 1-2 éven belül. Akkor minek bukjunk rajta 25 milliót, amikor jelenleg nálunk van a játékjoga
Ha Zizunak nem kell, nem fog visszajönni

Én azért remélem, hogy nem csak francia tehetségekkel tervezi a mester fiatalítani a keretet :mrgreen:
Jöhet felőlem német is, csak spanyolt ne lássak. :)

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2020. augusztus 14., péntek 15:51

Berti írta:
Csabi írta: az a napoli aki tavaly végigsírta a világot, hogy james milyen drága nekik? reguilon 25 millió és 2 évig visszavehetjük 50-ért. ez kb a realitás.
Nagy balfaszság lenne.

Szinte biztosra vehető, hogy kelleni fog 1-2 éven belül. Akkor minek bukjunk rajta 25 milliót, amikor jelenleg nálunk van a játékjoga?

...
Most kell az a 25 millió, 2 év múlva belefér annyi veszteség
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5848
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. augusztus 14., péntek 15:48

Berti írta: Szinte biztosra vehető, hogy kelleni fog 1-2 éven belül. Akkor minek bukjunk rajta 25 milliót, amikor jelenleg nálunk van a játékjoga
Ha Zizunak nem kell, nem fog visszajönni

Én azért remélem, hogy nem csak francia tehetségekkel tervezi a mester fiatalítani a keretet :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 14., péntek 15:07

Berti írta:
Csabi írta: az a napoli aki tavaly végigsírta a világot, hogy james milyen drága nekik? reguilon 25 millió és 2 évig visszavehetjük 50-ért. ez kb a realitás.
Nagy balfaszság lenne.

Szinte biztosra vehető, hogy kelleni fog 1-2 éven belül. Akkor minek bukjunk rajta 25 milliót, amikor jelenleg nálunk van a játékjoga?

Cigány olaszok mindent ingyen akarnak, de lehet hogy a kölcsönnel gazdaságilag jobban járnánk. Ami bekavarhat az az, hogy az említett 1-2 év múlva Regu kezdő tagságot akarna, míg Mendy valószínüleg mozdíthatatlan lesz és lehet ZZ inkább behúz egy másik igéretet backupnak. Ebben az esetben viszont most el kell adni és inkább az angoloknak, akik jól fizetnek 35 fölött.
Napoli elnöke mondta ugye hogy ők kölcsön vennék, de mi más feltételeket akarunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. augusztus 14., péntek 14:58

Csabi írta: az a napoli aki tavaly végigsírta a világot, hogy james milyen drága nekik? reguilon 25 millió és 2 évig visszavehetjük 50-ért. ez kb a realitás.
Nagy balfaszság lenne.

Szinte biztosra vehető, hogy kelleni fog 1-2 éven belül. Akkor minek bukjunk rajta 25 milliót, amikor jelenleg nálunk van a játékjoga?

Cigány olaszok mindent ingyen akarnak, de lehet hogy a kölcsönnel gazdaságilag jobban járnánk. Ami bekavarhat az az, hogy az említett 1-2 év múlva Regu kezdő tagságot akarna, míg Mendy valószínüleg mozdíthatatlan lesz és lehet ZZ inkább behúz egy másik igéretet backupnak. Ebben az esetben viszont most el kell adni és inkább az angoloknak, akik jól fizetnek 35 fölött.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. augusztus 14., péntek 13:50

az a napoli aki tavaly végigsírta a világot, hogy james milyen drága nekik? reguilon 25 millió és 2 évig visszavehetjük 50-ért. ez kb a realitás.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. augusztus 14., péntek 13:45

Dupla D írta:
Realista24 írta: Guintoli, Napoli sports director: "We want Reguilón on loan, but the demands of Real Madrid are high and there is also the competition of the Premier League."
AS szerint 25 milliót akarunk + visszavásárlási opciót. Ez szerintem reális és jól járhatna mindenki.
Persze de az olaszok mindent ingyen akarnak. Sot ha lehet akkor a fizeteset is allja a Real. :D

En ilyen csapatokkal hogy Milan, Nalopi, Roma es hasonlok le se ulnek targyalni, szintiszta idopocsekolas.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. augusztus 14., péntek 13:28

Realista24 írta: Guintoli, Napoli sports director: "We want Reguilón on loan, but the demands of Real Madrid are high and there is also the competition of the Premier League."
AS szerint 25 milliót akarunk + visszavásárlási opciót. Ez szerintem reális és jól járhatna mindenki.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. augusztus 14., péntek 11:34

De azt nem tudom eldönteni, hogy Marianot, vagy Jovicot tartanám-e meg. :hmmm: Mindkettőt tuti nem. Kíváncsi vagyok ki kit tartana meg.
Én speciel egyiket sem, de amúgy biztos vagyok benne, hogy ZZ Jovic mellett dönt mivel az ő kérésére jött. Még kap egy esélyt, hogy aztán kiváló időhúzó csere lehessen. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. augusztus 14., péntek 11:00

Realista24 írta: Guintoli, Napoli sports director: "We want Reguilón on loan, but the demands of Real Madrid are high and there is also the competition of the Premier League."
Chelsea lehet tényleg vinné. Őket viszont keményen le kéne húzni. Bár lehet a Spurs is vinné...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 14., péntek 10:28

Guintoli, Napoli sports director: "We want Reguilón on loan, but the demands of Real Madrid are high and there is also the competition of the Premier League."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. augusztus 13., csütörtök 21:19

jó de senki nem akar csődbemenni a fizetések miatt. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 13., csütörtök 20:09

Csabi írta: jamest ne adjuk senki mellé ss gratiszba, mert neki van piaca. el lehet még adni 15-20ert. ő még akar focizni és nem csak a csekk lebeg előtte (bela, mariano)
Jó, akkor Bale-t James mellé :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. augusztus 13., csütörtök 19:00

jamest ne adjuk senki mellé ss gratiszba, mert neki van piaca. el lehet még adni 15-20ert. ő még akar focizni és nem csak a csekk lebeg előtte (bela, mariano)

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5139
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. augusztus 13., csütörtök 18:24

bunkó lenne fizucsökkentés után igazolni. így fair. gondolj bele a légkörbe hogy ugyanmár legyen elég kevesebb pénz mert ciki van de kidobnak pár tíz milliót valakire. ez most ilyen helyzet.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7406
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. augusztus 13., csütörtök 17:55

Kerlon írta:
Steve írta: Szinte az összes nagyobb svéd újság azt írja itt, hogy a Tottenham nagyobb összeggel visszavásárolná Balet. :sziv:
jó lenne, megkapjak melle Jamest is, Mariano meg csak gratisba.

James, Bale nálam is kuka.

De azt nem tudom eldönteni, hogy Marianot, vagy Jovicot tartanám-e meg. :hmmm: Mindkettőt tuti nem. Kíváncsi vagyok ki kit tartana meg.

Én talán inkább Marianot és vennék egy értelmes Benzema helyettesítőt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. augusztus 13., csütörtök 17:27

Steve írta: Szinte az összes nagyobb svéd újság azt írja itt, hogy a Tottenham nagyobb összeggel visszavásárolná Balet. :sziv:
jó lenne, megkapjak melle Jamest is, Mariano meg csak gratisba.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. augusztus 13., csütörtök 14:35

Inkabb legyen ez a trutyi mint hogy abudabi meg emirates Bernabeu legyen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 13., csütörtök 14:28

Professore írta: Azt mondjuk nem értem hogy hogy a búsba nem sikerült találni egy névszponzort a stadionnak kemény pénzért, és akkor nem lenne ez a trutyi. 10 év múlva is át lehetne nevezni Florentino stadionnak.
Biztos lehetsz benne, hogy sorban állnak, de gondolom volt róla szavazás, az pedig döntött.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. augusztus 13., csütörtök 14:25

Hát nem tudom ez a Bale hír eléggé hihetetlennek tűnik. Levy hogy pénzt adjon érte? Egy hajszálnyi remény esetleg az lehet hogy ha tényleg oda s vissza van a válogatottért talán eljut az agyáig hogy nem lenne jó csel végig padozni egy teljes szezont. Persze van az a pénz.

A másik dolog hogy ilyen uborkaszezon sose volt még, általában kb fel Európát összeboronálták a csapattal. Nincs zsé igazolni és ez szívás. Csoda lesz ha valami értelmes arc érkezni fog előre pedig kellene mint egy falat kenyér. Azt mondjuk nem értem hogy hogy a búsba nem sikerült találni egy névszponzort a stadionnak kemény pénzért, és akkor nem lenne ez a trutyi. 10 év múlva is át lehetne nevezni Florentino stadionnak.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég