Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 13., csütörtök 12:03

chronic írta:
Realista24 írta:there will be no signings this summer. [
Akkor majd azért nem kell csodalkozni, ha nemzetközi terepen nem fognak jönni a sikerek, spanyolban bármilyen kerettel lesz esély az aranyra, bl hez más kell.
De hát pont idén láttuk.

Mindegy, nem vagyok kapzsi, csak míg egy Nápoly rekord összegért igazol covid alatt, addig mi nem értem mit buzizunk.

De hát örök elégedetlen vagyok. :mrgreen:
A Nápoly nem vert el néhány száz milliót stadionra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. augusztus 13., csütörtök 12:02

Realista24 írta:there will be no signings this summer. [
Akkor majd azért nem kell csodalkozni, ha nemzetközi terepen nem fognak jönni a sikerek, spanyolban bármilyen kerettel lesz esély az aranyra, bl hez más kell.
De hát pont idén láttuk.

Mindegy, nem vagyok kapzsi, csak míg egy Nápoly rekord összegért igazol covid alatt, addig mi nem értem mit buzizunk.

De hát örök elégedetlen vagyok. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 13., csütörtök 11:58

Csabi írta:
Realista24 írta: Real Madrid’s general manager, José Ángel, met with the squad in Madrid after they returned from Manchester to address them before leaving on vacation. He informed the team that it was a good season, Areola was thanked, and that there will be no signings this summer. [marca]
Csabi tegnap délután 2 előtt írta: josé angel sanchez beszédett tartott a játékosoknak, és megerősítette nekik is hogy idén nem lesz igazolás. csak a kölcsönből visszaérkezőkkel gazdálkodhatunk.
bazdmeg még a kiemelt rész is ugyanez. :lol: :lol: :lol: ne utánozz :lol:
Csak fel kéne a tiltást oldani :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. augusztus 13., csütörtök 11:55

Realista24 írta: Real Madrid’s general manager, José Ángel, met with the squad in Madrid after they returned from Manchester to address them before leaving on vacation. He informed the team that it was a good season, Areola was thanked, and that there will be no signings this summer. [marca]
Csabi tegnap délután 2 előtt írta: josé angel sanchez beszédett tartott a játékosoknak, és megerősítette nekik is hogy idén nem lesz igazolás. csak a kölcsönből visszaérkezőkkel gazdálkodhatunk.
bazdmeg még a kiemelt rész is ugyanez. :lol: :lol: :lol: ne utánozz :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 13., csütörtök 11:45

Real Madrid’s general manager, José Ángel, met with the squad in Madrid after they returned from Manchester to address them before leaving on vacation. He informed the team that it was a good season, Areola was thanked, and that there will be no signings this summer. [marca]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. augusztus 13., csütörtök 10:34

füst írta: Jól ismerem a forgatókönyvet, már a második fordulóban megy majd a fuera Zidane, mert nem játszik Öde. :D
Be fogja építeni a csapatba Zizou, de lefogadom hogy lesz vagy 2 év mire stabil kezdő lesz, feltéve hogy jó lesz és kitartó.
Nem varom el hogy minden meccsen jatsszon, de azt igen hogy ne finomkodjon a beepitessel hogy 20-30 perceket kap minden masodik meccsen. Nincs mire varni a csapat megujitasara most van szukseg nem 2 ev mulva mikor Zidane gondol egyet es felall a padrol mert megunta.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. augusztus 13., csütörtök 9:38

Steve írta::

Egyébként érdekes módon emgem ő sosem zavart. Az zavar, hogy szerintem több van benne, mint ami kijött az itteni pályafutásából..de a végére már csak a tekergés, biztos laszti, esetleg kiscsapatok elleni villogás maradt.
Én haragszom a palira, mert azt vártam tőle, hogy hùzòemberünk lesz, ehelyett csak a padot koptatja és azt látom rajta, hogy ő ezzel is elégedett..
Anno mikor a nevét skandàltàk és hozta a jó meccseket, akkor én sokkal nagyobb madridi karierre számìtottam tőle, nem csak nèhány meccses fellángolásokra.. :|

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2020. augusztus 13., csütörtök 9:32

Jól ismerem a forgatókönyvet, már a második fordulóban megy majd a fuera Zidane, mert nem játszik Öde. :D
Be fogja építeni a csapatba Zizou, de lefogadom hogy lesz vagy 2 év mire stabil kezdő lesz, feltéve hogy jó lesz és kitartó.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. augusztus 13., csütörtök 9:13

Ödegaard kapcsán én sem félek. Akit kimondottan ZZ kérésére hoztunk (és nem is mondta neki, hogy kölcsönbe kellene menni), azokat foglalkoztatja és okosan, fokozatosan építi be.

A norvég meg szerintem amúgy is kilóg a mostani trendből, nem lett egyből agyonverve egy topcsapatban, iszonyatos nyomás mellett, hanem végigment a szamárlétrán. Egyre jobb csapatokban, egyre erősebb bajnokságokban, és mindenhol megugrotta a szintet.

Nagyon szurkolok neki, mert tényleg tehetséges játékos és az eddigiek alapján úgy tűnik, hogy mentálisan is rendben van, annak ellenére is, hogy lényegében 15 éves kora óta csodagyerekként van kezelve és erős médiafigyelem is irányult rá.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. augusztus 13., csütörtök 9:11

Realista24 írta: Ő kérte, csak nem cseszi el. Én ebben bízok. Plusz nem kell a liga és a klímát sem szoknia.
En is bizok benne. Illetve pont ezert lesz ez nalam vizvalaszto, mert minden adott - ha ez sem sikerul akkor az nem tul jo kilatas.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 13., csütörtök 9:05

Ő kérte, csak nem cseszi el. Én ebben bízok. Plusz nem kell a liga és a klímát sem szoknia.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. augusztus 13., csütörtök 8:53

Realista24 írta:
sonic írta:
Egyebkent nagyon orulok hogy visszahoztuk, es izgatottan varom hogy mit tud mutatni a realban. Szerintem jo szezonja lesz es stabilizalja a kezdo tagsagat.
Ami valljuk be, egy jó alapozással majdnem még zirónak is sikerülne a jelenlegi felhozatal mellett :mrgreen:
Azert ne essunk tulzasokba. :mrgreen: De az igaz hogy a legnagyobb kerdes nem Odegaard kvalitasai vagy a konkurencia - mert az majdhogynem nincs. Az a lerdes ZZ ele teszi-e a sorban Iscot, Lucas Vazquezt, Asensiot, Modricot, esetleg egyeb jatekosokat. Ha igen akkor mindegy milyen alapozast nyom vagy mekkora tudasa van, meg hogy jatszik azon a 178 percen amit kap a szezonban. :D

Nem latok ra nagy eselyt hogy tol egy Brahimot a norveggal, de ha ebbe a felhozatalba nem epiti be akkor nalam elbukott mint a Real jovojenek kovacsa, es nyugodtan atulhet egy masik projektbe.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 13., csütörtök 8:41

sonic írta:
Egyebkent nagyon orulok hogy visszahoztuk, es izgatottan varom hogy mit tud mutatni a realban. Szerintem jo szezonja lesz es stabilizalja a kezdo tagsagat.
Ami valljuk be, egy jó alapozással majdnem még zirónak is sikerülne a jelenlegi felhozatal mellett :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. augusztus 13., csütörtök 8:36

En a norvegot a (jelenleg nem letezo) jobb szelen jarszatnam a kovetkezo szezonban. Mindegyik jobbszelen jatszani tudo jatekosunknal jobb jatekos mar most, annyi tempo benne is van mint a tobbiben, es melle 1v1-eket is meg tudja oldani es kombinativ jatekban is jo. A Casemiro-Kroos-Valverde trio tavaly jol mukodott, en nem nagyon piszkalnam azt. Szerintem a Carvajal - Valverde - Odegaard trio jatszana a palya jobb oldalan nem kicsit lepnenk ott elore tamadasban es vedekezesbenis.

Egyebkent nagyon orulok hogy visszahoztuk, es izgatottan varom hogy mit tud mutatni a realban. Szerintem jo szezonja lesz es stabilizalja a kezdo tagsagat.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 13., csütörtök 8:06

Remy írta:YOOOOOOOO! B-)
Ennyit Odegaard madridi karrierjéről.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. augusztus 13., csütörtök 7:17

Én nem értem Isco miért kozutalat targya. Sokszor nagyon hasznos tagja volt a csapatnak es voltak jo momentumai. Raadasul nem nagyon emlekszem arra, hogy sirt volna a szaja, mint Jamesnak meg sokan masoknam.

Meg azert ment az IscoDisco... #beardedbandyleggedlittlebeauty :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. augusztus 12., szerda 22:22

Steve írta: Egyébként érdekes módon emgem ő sosem zavart. Az zavar, hogy szerintem több van benne, mint ami kijött az itteni pályafutásából..
így van
szimpatikus figura, nincsenek balhéi, nem hőzöng, nehéz lenne rá rosszat mondani
a pályán nyújtott teljesítményt leszámítva
csak a stabil jó játék hiányzik :mrgreen:

amíg ZZ itt van, marad ő is szerintem

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. augusztus 12., szerda 22:07

ToniKroos írta:
Steve írta:mint mondjuk a mégnagyobb karrier.
Milyen mégnagyobb? A Real Madridban van, ennél feljebb hova? Én se mennék el a helyében.
Mondjuk az, hogy valahol meghatározó, kezdő figura legyen, akire a csapat épül

Nálam ez a mégnagyobb karrier. :hmmm:

Egyébként érdekes módon emgem ő sosem zavart. Az zavar, hogy szerintem több van benne, mint ami kijött az itteni pályafutásából..de a végére már csak a tekergés, biztos laszti, esetleg kiscsapatok elleni villogás maradt.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. augusztus 12., szerda 22:03

Amúgy ha már hírek, ez a Lunin lesz a második kapus, ez mennyire igaz?!

Elég lesz ő? Látta már valaki játszani úgy rendesen?

Azért láttuk miket kellett Courtoisnak védenie kb egész szezon alatt, de itt a végén az 1-0-ás meneteléseknél, hogy címet nyerjünk.

Eltöri a kezét, rossz formába kerül akkor kell egy ember a kapuba. Ez a Real Madrid. Rohadt magy szerencse(és Zidane természetesen), hogy Courtois is ki lett rakva amikor kellett és Areola olyat hozott, ami mindenkit belértve legfőképp a belgán segített.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. augusztus 12., szerda 21:57

Steve írta:mint mondjuk a mégnagyobb karrier.
Milyen mégnagyobb? A Real Madridban van, ennél feljebb hova? Én se mennék el a helyében.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 163 regisztrált és 0 vendég