Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. július 21., kedd 10:02

M1Ö írta:
jgR írta: Ez a Kante dolog mennyire lehet igaz? Hogy nem kell Lampardnak és tovább is adnák 71M fontért nekünk?
Lehet benne ráció, de csak azért, mert kb a VB óta folyamatosan bajom vannak a combjával. Szerintem neki annyi. Legalábbis nen lesz már olyan szinten, mint volt. Kár érte mondjuk :/
Azon a poszton/szerepkorben a legjobb evein mar tul lesz lassan. Nem erne meg a 70 milla foleg ugy hogy van Casemiro. Inkabb egy joval olcsobb alternativat kell talalni Casemiro moge.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 21., kedd 9:59

jgR írta: Ez a Kante dolog mennyire lehet igaz? Hogy nem kell Lampardnak és tovább is adnák 71M fontért nekünk?
Nulla.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. július 21., kedd 9:52

jgR írta: Ez a Kante dolog mennyire lehet igaz? Hogy nem kell Lampardnak és tovább is adnák 71M fontért nekünk?
Lehet benne ráció, de csak azért, mert kb a VB óta folyamatosan bajom vannak a combjával. Szerintem neki annyi. Legalábbis nen lesz már olyan szinten, mint volt. Kár érte mondjuk :/
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

jgR
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 13:15
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: jgR » 2020. július 21., kedd 9:38

Ez a Kante dolog mennyire lehet igaz? Hogy nem kell Lampardnak és tovább is adnák 71M fontért nekünk?

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2020. július 20., hétfő 14:07

For the first time since 1956 there will be no Ballon d'Or in 2020 due to Covid epidemic.


Ha már messinek nem lehet adni.. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. július 20., hétfő 0:27

Steve írta: Ha valaki tudja(R24-ben bízok :) ) az árulja el nekem, Perez papa abban a bazi nagy házban egyedül lakik, vagy az egy társasház. Én ami infokat találtam az az, hogy Perez rezidenciája és Perez háza..de hát az qva nagy lenne, hogy egyedül lakjon ott. Mit csinálna ekkor társasház nagyságú házban egyedül. :hmmm: :roll:
Erről van valami külön cikk, vagy csak simán rákerestél angolul, hogy Florentino Perez háza, mert érdekelt? :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. július 20., hétfő 0:20

Ha valaki tudja(R24-ben bízok :) ) az árulja el nekem, Perez papa abban a bazi nagy házban egyedül lakik, vagy az egy társasház. Én ami infokat találtam az az, hogy Perez rezidenciája és Perez háza..de hát az qva nagy lenne, hogy egyedül lakjon ott. Mit csinálna ekkor társasház nagyságú házban egyedül. :hmmm: :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 19., vasárnap 18:50

kiserik írta: Eddig az volt a baj, hogy méltatlanul elzavartuk a korosodó sztárjainkat. Most az, hogy meghagyjuk őket cserének. Ki érti ezt?
Jah. Ez olyan mint amikor bevezettek a vart. Na most a Real nem fog semmit nyerni. Nem tudnak csalni.
Szezon végére még ugye a var miatt nyertünk csak :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 19., vasárnap 18:49

ferni írta:
Realista24 írta:
Tehát ha Mendyvel kikapunk, az csapatszint, ha Marceloval, akkor az az ő hibája.

Logikus.
Ne hasonlítsuk már össze az olyan meccseket olyanokkal, ahol letolunk kb egy 80 perc tökéletes játékot egy komoly csapat ellen, majd kuka lett az egész hirtelen a semmiból, mint azzal, ahol már az eleje óta szar az egész akármilyen nudli csapat ellen.
Jajaja, ne, mert úgy már nem áll az amit irsz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. július 19., vasárnap 16:54

Realista24 írta:
Tehát ha Mendyvel kikapunk, az csapatszint, ha Marceloval, akkor az az ő hibája.

Logikus.
Ne hasonlítsuk már össze az olyan meccseket olyanokkal, ahol letolunk kb egy 80 perc tökéletes játékot egy komoly csapat ellen, majd kuka lett az egész hirtelen a semmiból, mint azzal, ahol már az eleje óta szar az egész akármilyen nudli csapat ellen.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. július 19., vasárnap 15:15

Eddig az volt a baj, hogy méltatlanul elzavartuk a korosodó sztárjainkat. Most az, hogy meghagyjuk őket cserének. Ki érti ezt?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 19., vasárnap 15:10

ferni írta: Marcelon majdhogynem elment 7 pontunk, meg kiestünk a kupából is.

Sorban a meccsek
Mendyvel vertük az Atletit 1-0ra
Kiestünk a kupából mikor kezdett Marcelo, 4 gólt kaptunk.
Mendyvel 1-4 győzelem az Osasuna ellen.
Celta ellen 2-2 Marceloval
Levante ellen kikaptunk 1-0ra Marceloval.

City elleni meccs Mendyvel volt, de ott olyan csapat szintű leolvadás volt, amilyet rég láttam. Egy megnyert meccset leadtunk kb....

A Barca ellen fasza volt Marcelo, majd a Betis ellen Marcelo kezdett megint, ahol kikaptunk, bár ott a 60.bam bejött Mendy.

Azért ez egy kemény menet volt ott és Marcelonak nagy szerepe volt, hogy ennyiszer kikaptunk, Barca elleni kozmetikázott vmit ezen, de nem volt jó mikor kezdett. Nagyon nem.

Most a stabil védelem a lényeg a csapatnál, ebbe Marcelo nem fér bele sajna és mire lesz értelmes támadósorunk, addigra végleg kiöregszik.
Pedig nagyon szeretem a brazilt, de ezt már lehet nem kéne erőltetni, de cáfoljon rám.
Tehát ha Mendyvel kikapunk, az csapatszint, ha Marceloval, akkor az az ő hibája.

Logikus.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. július 19., vasárnap 15:01

Jim írta:
R. Carlos írta: Mondjuk ezt adom. Nacho jelenleg a 4. számú kh, így mindenképp előrelépés lenne neki. Középre viszont akkor valamelyik Castillás srácot is meg lehetne nézni. A Javi Hernandezt pl eddig is bátran nevezte.
Jó ötlet, de nevezni nevezte de pályára egyik Castillás hátvédet sem küldte :mrgreen:
Kérdés mennyire bízik bennük :hmmm:
Az Alaves ellen nem sokon múlott, hogy játszanak. Nem tudom lesz-e edzőmeccs most nyáron, meg kellene azokon nézni őket.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. július 19., vasárnap 14:59

R. Carlos írta: Mondjuk ezt adom. Nacho jelenleg a 4. számú kh, így mindenképp előrelépés lenne neki. Középre viszont akkor valamelyik Castillás srácot is meg lehetne nézni. A Javi Hernandezt pl eddig is bátran nevezte.
Jó ötlet, de nevezni nevezte de pályára egyik Castillás hátvédet sem küldte :mrgreen:
Kérdés mennyire bízik bennük :hmmm:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. július 19., vasárnap 14:24

___Samy___ írta:
R. Carlos írta: Marceloban csereként benne van minimum 2-3 jó szezon. Ráadásul őt a szíve is viszi előre, szerintem nem kérdés, hogy ő a második számú balhátvéd, bármennyire is szimpatikus a Reguilón.

A jobbhátvéd cserét kellene megoldani. Lucas-szal nem vagyunk kisegítve, Odriozola meg kevés. Nem tudom ki lenne most oda jó, aki a második számú jhv szerepet is elfogadja.
Odarakjuk Nachot, aztán középre hozunk valakit. Ettől jobb nem jut most eszembe.
Mondjuk ezt adom. Nacho jelenleg a 4. számú kh, így mindenképp előrelépés lenne neki. Középre viszont akkor valamelyik Castillás srácot is meg lehetne nézni. A Javi Hernandezt pl eddig is bátran nevezte.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. július 19., vasárnap 14:04

SzB írta:
___Samy___ írta:
Odarakjuk Nachot, aztán középre hozunk valakit. Ettől jobb nem jut most eszembe.
Nem akarok kedélyeket borzolni, de én azért vennék egy első számú balhátvédet.

Mit csinalnal? Valahol felsirt egy world class Mendy, meg en is.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. július 19., vasárnap 13:10

Dupla D írta:Érdekes kérdés, hogy összességében jobban jár(t)unk-e azzal, hogy nálunk csak 15%-ot csökkentettek a fizetésekből, míg a Barcánál 70-et. Lehet nálunk is leesett volna a munkamorál, ha sokkal kevesebb fizetésért fociznak a srácok.
Nem hiszem hogy ezen mulna. Szerintem a Barcanal se azert esett visszaa a jatek meg megnyirtak a fizeteseket.ott vannak mas problemak is boven. Nalunk meg eleg megnezni Bale-t, hogy igy is mit csinal. :lol:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2020. július 19., vasárnap 12:50

___Samy___ írta:
R. Carlos írta: Marceloban csereként benne van minimum 2-3 jó szezon. Ráadásul őt a szíve is viszi előre, szerintem nem kérdés, hogy ő a második számú balhátvéd, bármennyire is szimpatikus a Reguilón.

A jobbhátvéd cserét kellene megoldani. Lucas-szal nem vagyunk kisegítve, Odriozola meg kevés. Nem tudom ki lenne most oda jó, aki a második számú jhv szerepet is elfogadja.
Odarakjuk Nachot, aztán középre hozunk valakit. Ettől jobb nem jut most eszembe.
Nem akarok kedélyeket borzolni, de én azért vennék egy első számú balhátvédet.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. július 19., vasárnap 12:33

R. Carlos írta: Marceloban csereként benne van minimum 2-3 jó szezon. Ráadásul őt a szíve is viszi előre, szerintem nem kérdés, hogy ő a második számú balhátvéd, bármennyire is szimpatikus a Reguilón.

A jobbhátvéd cserét kellene megoldani. Lucas-szal nem vagyunk kisegítve, Odriozola meg kevés. Nem tudom ki lenne most oda jó, aki a második számú jhv szerepet is elfogadja.
Odarakjuk Nachot, aztán középre hozunk valakit. Ettől jobb nem jut most eszembe.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. július 19., vasárnap 11:54

Marcelon majdhogynem elment 7 pontunk, meg kiestünk a kupából is.

Sorban a meccsek
Mendyvel vertük az Atletit 1-0ra
Kiestünk a kupából mikor kezdett Marcelo, 4 gólt kaptunk.
Mendyvel 1-4 győzelem az Osasuna ellen.
Celta ellen 2-2 Marceloval
Levante ellen kikaptunk 1-0ra Marceloval.

City elleni meccs Mendyvel volt, de ott olyan csapat szintű leolvadás volt, amilyet rég láttam. Egy megnyert meccset leadtunk kb....

A Barca ellen fasza volt Marcelo, majd a Betis ellen Marcelo kezdett megint, ahol kikaptunk, bár ott a 60.bam bejött Mendy.

Azért ez egy kemény menet volt ott és Marcelonak nagy szerepe volt, hogy ennyiszer kikaptunk, Barca elleni kozmetikázott vmit ezen, de nem volt jó mikor kezdett. Nagyon nem.

Most a stabil védelem a lényeg a csapatnál, ebbe Marcelo nem fér bele sajna és mire lesz értelmes támadósorunk, addigra végleg kiöregszik.
Pedig nagyon szeretem a brazilt, de ezt már lehet nem kéne erőltetni, de cáfoljon rám.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 240 regisztrált és 0 vendég