Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62870
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 12., szerda 17:06

Odrinak meszeltek, Militao megoldja, ha kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. február 12., szerda 15:54

Jobbosra így is úgy is kell valaki. Odri akkor jöhet vissza.
De remélem Hakimi és Ödegaard is rendben lesz mentálisan , aztán sikerül megegezni..bérelt helyük tuti nem lesz.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. február 12., szerda 15:48

Viszont Carvajal ha osszeszedi magat a konkurencia miatt, siman lehet ujra top. Nehez kerdes, mindenesetre Fenoo jol beszel, berelt helye ne legyen egyetlen ujonnan jott jatekosnak (sem).

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. február 12., szerda 15:47

realistahuni írta: Mondjuk Ödegaard nehezen szorítja ki a CKV-t szerintem, legfeljebb előttük játszik és 4-4-2 lesz, viszont akkor nincs jobbszélsőnk úgy meg nekem eléggé nyakatekert a dolog.
Hosszú távon Kroost fogja (személyben, nem feladatban), addig kell neki a játékperc, vagy itt más formációban, vagy máshol.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. február 12., szerda 15:44

Azért Carvajal az utóbbi pár évben jócskán vissza esett védekezésben is. Szerintem Hakimi van a mostani Carvajal szintjén védekezésben simán.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. február 12., szerda 15:19

RealMadridFanatic írta:
Hakimivel szerintem nem lesz gond, hacsak nem óriási spanja Carvajal ZZ-nek, de teljesítmény alapján vissza kell hozni. Ha nem érez magában annyit, hogy kiszorítsa a spanyolt, akkor nincs is meg az a mentalitás, ami ide kell.
Hagyd már ezt a hülyeséget..
Marcelo az egyik "legjobb spanja" mégis kitette a kezdőből, mert van aki jobb nála.
Hosszútávon mindig igaza van ZZ-nek, hogy kiben lát potenciált és kiben nem. Erre rengeteg példát fel lehetne hozni. Tavaly a fél fórum cserélte volna Caset le Llorentére vagy korábban Kovacicra, Kroost Ceballosra vagy azelőtt Benzemat Moratara. Aztán hol vannak ezek az emberek?

Hakiminek még mindig van mit tanulni. Védekezésben messze nincs Carvajal szintjén, ami a mostani stabil védelemben egy elég nagy mínusz. Nem egyértelmű kezdőbe hoznám Hakimit vissza, hanem csak fokozatosan kerüljön oda, amennyiben fejlődni tud a védekezésben és be tud épülni a társak mellé.

Martin meg engem is aggaszt, hogy ennyire fújja azt a 2 évet. Ugyebár Case-Kroos-Valverde hármas ha minden jól megy akkor kirobbanthatatlan lesz jövőre. Modric helyzete kérdéses. Ha marad, akkor már sokkal kevesebb percet fog kapni és ahogy látszik ZZ már sokkal többet meri pihentetni Kroost is, az ezelőtti évek tendenciáihoz képest. Amennyiben Odegaard képes konstans jó teljesítményt hozni, úgy meglesznek a percei, viszont a Sociban ha csak közepes szinten van, akkor is végignyomja a 90 percet és a következő meccsen pedig ugyan úgy kezdő. Itt neki kell szorítani egyet a nadrágszíjon és megkockáztatni azt, hogy itt küzdeni kell a percekért. Van de Beekről pedig nem is beszéltünk..

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. február 12., szerda 15:10

Mondjuk Ödegaard nehezen szorítja ki a CKV-t szerintem, legfeljebb előttük játszik és 4-4-2 lesz, viszont akkor nincs jobbszélsőnk úgy meg nekem eléggé nyakatekert a dolog.
Love football, hate antifa.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. február 12., szerda 15:01

A teljesítményük alapján Ödegaard és Hakimi is nagy erősítés lesz a nyáron, remélem mindketten visszajönnek. Viszont ha azon problémáznak, hogy nem biztos hogy kezdők lesznek akkor a Real Madrid nem nekik való. Itt senkinek sincs bérelt helye (vagyis nem szabadna, hogy legyen). Már bizonyítottak eleget alacsonyabb szinten, jöjjenek vissza és mutassák meg, hogy készen állnak a legmagasabb szintre és ha úgy teljesítenek mint eddig akkor nem lesz gond a játékperccel sem.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. február 12., szerda 14:42

Salisu Valladolid? Ronaldo csak tudja a dolgát. :D
Ha jól láttam középső védő, egyelőre még Militaonak sincs stabil helye, pedig Ő azért több, mint ígéretes.

Hakimivel szerintem nem lesz gond, hacsak nem óriási spanja Carvajal ZZ-nek, de teljesítmény alapján vissza kell hozni. Ha nem érez magában annyit, hogy kiszorítsa a spanyolt, akkor nincs is meg az a mentalitás, ami ide kell.

Ödegaard meg túl sokszor nyilatkozta a 2 év kölcsön kitöltését ahhoz, hogy nyugodt legyek.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62870
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 12., szerda 14:38

Egyik:
Real Madrid also wants to renew Hakimi's contract when he returns to the club - the player however wants to sit with Zidane first and discuss the role he's going to play at the club, he wants to be an important player.


Másik:
Real Madrid will communicate their plans to Ødegaard and let him have the last word about his future at the end of the season.
Although they understand that Ødegaard will not miss the opportunity to have a place in the first team squad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62870
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 12., szerda 14:25

Muhammad Salisu. 12 millió a kivásárlási ára, a nagyok harcolnak érte, köztük mi is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2020. február 11., kedd 10:38

Nem jön mostanában a szeretett klubunkhoz, a Real Madridhoz kötődő ismertebb játékos, volt játékos, szakember kis hazánkba még az Eb előtt? Mostanában gondoltam.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. február 11., kedd 9:23

Marca szerint Hazard Celta ellen már kapni fog 30-40 percet. Remélem most nem kell majd neki 10 meccs mire formába jön. Nagyon érzem, hogy ezzel a fegyelmezett, stabil kp-val + védelemmel elkapjuk az isteni Pep-et, de kelleni fog hozzá egy klasszis Eden. Nem lesz sok ideje formába jönni, Celta meg Levante

De hogy megint BL nyolcaddöntő után játszunk 4 napra bajnoki "döntőt" a Barcával. Ezt a remek hagyományt direkt ápolja a spanyol szövetség? Kemény lesz, legalább otthon, és nagyon bízom benne, hogy Zidane jobban menedzseli majd le ezt az időszakot mint tavaly Solari... A Soci meccs bizonyította, hogy elég szűken vagyunk sajnos, a Marcelo, Nacho, James vonulatot remélem nem kell látnunk majd ezeken a sorsdöntő rangadókon, mert akkor nekünk annyi
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. február 11., kedd 8:05

Calma.Meg lett mondva,hogy clasicora felépül.Minden a terv szerint halad.
:lol:

És tényleg.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 10., hétfő 22:44

Faust írta:
Dupla D írta:
Miért lenne az? Másfél hete tért vissza 3 hónapos sérüléséből. Én mostanra vártam, hogy keretben lesz, de Zidane etéren mindig az extra biztonságra törekszik, így ez se meglepő.
Szerk: a 2-3 hetes serulesebol. :mrgreen:
Calma.Meg lett mondva,hogy clasicora felépül.Minden a terv szerint halad.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. február 8., szombat 17:51

Dupla D írta:
Csabi írta: ez most már tényleg nagyon kellemetlen.
Miért lenne az? Másfél hete tért vissza 3 hónapos sérüléséből. Én mostanra vártam, hogy keretben lesz, de Zidane etéren mindig az extra biztonságra törekszik, így ez se meglepő.
Szerk: a 2-3 hetes serulesebol. :mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. február 8., szombat 17:37

Remélem Béla nem kezd.
CarvajalRamosVaraneMendy
CaseKroosFede
BenzViniVázqez
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 8., szombat 17:37

Én nem bánom, ha nem a favágó osasunások közé engedik először, idegenben ők mindig rohadt kemények, félő is a holnapi meccs a számomra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. február 8., szombat 17:35

Csabi írta: ez most már tényleg nagyon kellemetlen.
Miért lenne az? Másfél hete tért vissza 3 hónapos sérüléséből. Én mostanra vártam, hogy keretben lesz, de Zidane etéren mindig az extra biztonságra törekszik, így ez se meglepő.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. február 8., szombat 17:23

ez most már tényleg nagyon kellemetlen.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 130 regisztrált és 0 vendég