Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 15., szerda 11:38

Steve, láttam én már karón varjút..., akarom mondani Kovacicet például. Sérülés miatt bekerült, megállta a helyét, aztán ült tovább a padon. Fedénél azért persze úgy gondoljuk, hogy ez még sem történhet, mert nagyon jól szuperál több poszton is, de én akkor leszek nyugodt, ha akkor is kezdő lesz, mikor mindenki egészséges. Hazard a bal oldalon, Fede a kp-n, Isco és Modric meg a padon...

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 15., szerda 11:31

kiserik írta:
M1Ö írta:

Igen, csak egy az, hogy nem várhatja el, hogy egyből alapkezdő legyen, mert jóval jobb játékosok vannaka posztján, mint a Dortmundba. A másik meg, hogy mivel úgy látszik full univerzális és 4 poszton is bevethető, mivel folyamatosan tele vagyunk sérültekkel és rotálni is kell, bőven meglennének a játékpercei. A többi csak rajta múlik, lásd a példád, Valverde-t.
Igen, csak egy az, hogy... mi van?!? Dortmundban alapkezdő, a BM-be is gondolom az lenne (voltak hírek róla), erre jöjjön ide padozni, mert ""jóval jobb játékosok vannak a posztján""??? Kik is? A legalább 2 éve mélyrepülésben lévő Carvajal? Vagy Odri, aki leírta magát egy életre? Vagy a 2-3 éve védőmunkájáról csöppet sem híres Marcelo, esetleg az újfiú Mendy, aki hátrafelé beton, előre meg labdát nem tud vezetni? OMG! Komolyan? Akkor meg minek is akarnánk, hogy vissza jöjjön? Átvegye LV szerepét és éppen ahol kiesik valamelyik ""jóval jobb"" játékos, akkor beugorjon helyette? 21 évesen a bundás legjobb szélső védőjeként? Ne vicceljünk már!
Valverdét említettem, kíváncsi leszek a pozíciójára, ha mindenki egészséges lesz (bár neki elég nagy mákja van, hogy felkapta a média is, főleg az ATMA elleni miatt).
A többi oké, amit írsz, de Valverdet ki szorítaná ki, ha mindenki egészséges?!

A mákja Valverdének meg azért van, mert rohadtul tett érte és az egyik legjobbunk minden meccsen, a munkája kb nélkülözhetetlen. Nem mákja van, hogy a média felkapta.


Hakimi szerintem is kell és be kell építeni kezdőnek, Carvajal meg csere.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. január 15., szerda 11:29

M1Ö írta:
kiserik írta: Elég sok fiatalnak bicsaklott meg a karrierje itt, mert nem kaptak elegendő játéklehetőséget.
Igen, csak egy az, hogy nem várhatja el, hogy egyből alapkezdő legyen, mert jóval jobb játékosok vannaka posztján, mint a Dortmundba. A másik meg, hogy mivel úgy látszik full univerzális és 4 poszton is bevethető, mivel folyamatosan tele vagyunk sérültekkel és rotálni is kell, bőven meglennének a játékpercei. A többi csak rajta múlik, lásd a példád, Valverde-t.
Pont errõl van szó. Hakimitõl függetlenül, minden visszatérõ játékosnál ez a kérdés, marad ott ahol alapkezdõ, vagy visszajön ide a versenybe, jobb csapatba de kevesebb lehetõséggel. Ezért nem olyan egyszerū ezt kijelenteni hogy ‘ki ne akarna a világ legjobb csapatában játszani’. Játszani mindenki, de a valós kérdés hogy ‘ki akar jobb csapatban kevesebbet játszani mint kicsit gyengébben rengeteget’?

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 15., szerda 11:15

M1Ö írta:
kiserik írta: Elég sok fiatalnak bicsaklott meg a karrierje itt, mert nem kaptak elegendő játéklehetőséget.
Igen, csak egy az, hogy nem várhatja el, hogy egyből alapkezdő legyen, mert jóval jobb játékosok vannaka posztján, mint a Dortmundba. A másik meg, hogy mivel úgy látszik full univerzális és 4 poszton is bevethető, mivel folyamatosan tele vagyunk sérültekkel és rotálni is kell, bőven meglennének a játékpercei. A többi csak rajta múlik, lásd a példád, Valverde-t.
Igen, csak egy az, hogy... mi van?!? Dortmundban alapkezdő, a BM-be is gondolom az lenne (voltak hírek róla), erre jöjjön ide padozni, mert ""jóval jobb játékosok vannak a posztján""??? Kik is? A legalább 2 éve mélyrepülésben lévő Carvajal? Vagy Odri, aki leírta magát egy életre? Vagy a 2-3 éve védőmunkájáról csöppet sem híres Marcelo, esetleg az újfiú Mendy, aki hátrafelé beton, előre meg labdát nem tud vezetni? OMG! Komolyan? Akkor meg minek is akarnánk, hogy vissza jöjjön? Átvegye LV szerepét és éppen ahol kiesik valamelyik ""jóval jobb"" játékos, akkor beugorjon helyette? 21 évesen a bundás legjobb szélső védőjeként? Ne vicceljünk már!
Valverdét említettem, kíváncsi leszek a pozíciójára, ha mindenki egészséges lesz (bár neki elég nagy mákja van, hogy felkapta a média is, főleg az ATMA elleni miatt).

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. január 15., szerda 10:47

kiserik írta: Elég sok fiatalnak bicsaklott meg a karrierje itt, mert nem kaptak elegendő játéklehetőséget.
Igen, csak egy az, hogy nem várhatja el, hogy egyből alapkezdő legyen, mert jóval jobb játékosok vannaka posztján, mint a Dortmundba. A másik meg, hogy mivel úgy látszik full univerzális és 4 poszton is bevethető, mivel folyamatosan tele vagyunk sérültekkel és rotálni is kell, bőven meglennének a játékpercei. A többi csak rajta múlik, lásd a példád, Valverde-t.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 15., szerda 9:02

R. Carlos írta:
Realista24 írta: Hakimi éppen nyilatkozott. Már már nagyon megszerette a Dortmundot.
Kicsit sztem az van, hogy nem szívesen jönne vissza padozni.
Azért Carvajal sem olyan prime mint jó pár éve, bármennyire is szeretem. Kell ide a marokkói. Lesz is helye. Meg amúgy ki ne akarna játszani a világ legnagyobb klubjában ha az hívja?

Más: Valverde eltiltásáról van valami infó vagy arról, hogy mikor döntenek róla?
Ez azért nem ilyen egyszerű, hogy ki ne szeretne itt játszani. Elég sok fiatalnak bicsaklott meg a karrierje itt, mert nem kaptak elegendő játéklehetőséget. Hiába vagy jó, itt sok minden más is befolyásoló tényező. Ott van Fede. Ma már a kp alapja, de egy remek kis sérülés hullámig alig lépett pályára. Neki még a nagy szerencséje, hogy igazán nincs komoly ellenfele, bár Hazard felépülése esetén a jó öreg Isco még bezavarhat. Ott van Kova esete, de Llorrente is remek meccseket hozott, amikor megkapták a lehetőséget, aztán mindkettő ment a levesbe. Itt egy spanyol alappillérrel kell versenyezni ilyen egyenlőtlen küzdelemben. Ami mellette szól, hogy annó ZZ hozta fel a kicsiktől.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. január 15., szerda 8:32

Realista24 írta: Hakimi éppen nyilatkozott. Már már nagyon megszerette a Dortmundot.
Kicsit sztem az van, hogy nem szívesen jönne vissza padozni.
Azért Carvajal sem olyan prime mint jó pár éve, bármennyire is szeretem. Kell ide a marokkói. Lesz is helye. Meg amúgy ki ne akarna játszani a világ legnagyobb klubjában ha az hívja?

Más: Valverde eltiltásáról van valami infó vagy arról, hogy mikor döntenek róla?
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. január 15., szerda 8:09

nem is kell. van helye.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 15., szerda 0:55

Hakimi éppen nyilatkozott. Már már nagyon megszerette a Dortmundot.
Kicsit sztem az van, hogy nem szívesen jönne vissza padozni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. január 14., kedd 16:32

A teljesítmény Hakimi mellett szól, annyit már lerakott, hogy komolyan számoljanak vele idehaza. sztm.
Ésszerű lenne őt visszahívni, de volt is már erről pár cikk, nem emlkészem teljesen.

Odriból jöhetne vissza kicsi péz.

Hasonlóan vélekedem Ödegaard kapcsán is. Csak a középpályáról Cebat és Jamest el kell adni, szintén. Modric helyzete sem tiszta, természetesen idő van még.

Jók a fiataljaink, csak helyet kell csinálni nekik, ha megszavazzák nekik a bizalmat.

Sok a játékos, kell majd a takarítás. Vagy eladni, vagy kölcsönbe küldeni.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 14., kedd 16:24

Remenykedem en is, hogy visszahivja. Carvajalt en nagyon csipem, a sok faszsaga ellenere is, mert a szive mindig viszi elore, de egyre nagyobb baromsagokat csinal (hogy mast ne mondjak, mi a lofaszt sarkazott a kozeppalyan az Atletico ellen, ha Fede nem egy gepard, amiatt bukjuk a kupat), tudattalanul is ott van szerintem a fejeben hogy nincs alternativaja. Egy kis egeszseges verseny mindkettejuknek jot tehet.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. január 14., kedd 16:19

Mickey írta: Odriozolat is el lehet boltolni, ha esetleg számolnak Hakimivel
Én azért remélem, hogy az esetlegnél jobban számol Achraf-al Zidane. Az egyik legjobb fiatal fullback, mindkét oldalt bevethető, ráadásul ZZ ismeri, be is rakta párszor az utolsó szezonjában. Carvajal meg már jórég nem az igazi. Mindenképpen meg kell győzni, hogy van itt helye. Pont ma olvastam, hogy örlődik Dortmund és Madrid között, hogy mi legyen. Remélem a kopasz kapja is a mobilt és ledumálja vele, hogy Danit lenyomod simán fiam, ne legyél hülye
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. január 14., kedd 16:02

wZoLee7 írta: Azért, ha sikerül leigazolni MBappet, és lesz egy Rodrygo, Valverde, Ödegaard, Hakimi, Militao, Brahim, Vinicius sorunk az elég erős. Mendy is fiatal, de kölcsönben ott van Reguilon és Kubo is akikből még bármi lehet. Van kiből pénzt is csinálni, hisz Asensio, James és a kölcsönben levők közül aki ér is valamit az Ceballos, értük azért lehet kapni egy 100-ast. Ellehetne boltolni Viniciust is egy jó üzlet keretein belül. Ugye nagy kérdés, mi lesz Luninnal, hisz nekünk pár évig nem kell másik kapus, de ha tényleg jó lesz akkor ott is megvagyunk jó időre. A védelem is megvan, a kp-ra majd lehet kell egy Casemiro 2.0 2 éven belül. Elöl meg, Jovictól már én sem várok sokat, de pár év múlva egy Rodrygo-MBappe-Brahim elég jó sor lehet. Jók a kilátásaink, úgy tankoltunk fel, hogy közben kupákat is nyertünk, a stadion project is halad és pénz is van a kasszában.

Egyébként amennyire úgy nézett ki, ez a szuperkupa lehet Jovic nagy lehetősége, szerintem még jobban elásta magát és a többség simán Mariano mögé tenné.
Odriozolat is el lehet boltolni, ha esetleg számolnak Hakimivel. 3 ember sok lesz . Érte pár milliót csak kapnánk, fiatal még.
Vallejobol sok pénzt nem nézek ki, de még ő is képben van.
Jovicot is eladnám, mert nem akar ez összejönni. De hátha változik...hátha...
Bale is érdekes lehet, bár belőle nem tudom mit lehetne kisajtolni pénzügyileg.

Lesz min agyalnia a vezetőségnek, Zidanenak.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. január 14., kedd 14:20

Azért, ha sikerül leigazolni MBappet, és lesz egy Rodrygo, Valverde, Ödegaard, Hakimi, Militao, Brahim, Vinicius sorunk az elég erős. Mendy is fiatal, de kölcsönben ott van Reguilon és Kubo is akikből még bármi lehet. Van kiből pénzt is csinálni, hisz Asensio, James és a kölcsönben levők közül aki ér is valamit az Ceballos, értük azért lehet kapni egy 100-ast. Ellehetne boltolni Viniciust is egy jó üzlet keretein belül. Ugye nagy kérdés, mi lesz Luninnal, hisz nekünk pár évig nem kell másik kapus, de ha tényleg jó lesz akkor ott is megvagyunk jó időre. A védelem is megvan, a kp-ra majd lehet kell egy Casemiro 2.0 2 éven belül. Elöl meg, Jovictól már én sem várok sokat, de pár év múlva egy Rodrygo-MBappe-Brahim elég jó sor lehet. Jók a kilátásaink, úgy tankoltunk fel, hogy közben kupákat is nyertünk, a stadion project is halad és pénz is van a kasszában.

Egyébként amennyire úgy nézett ki, ez a szuperkupa lehet Jovic nagy lehetősége, szerintem még jobban elásta magát és a többség simán Mariano mögé tenné.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 14., kedd 13:10

Jah, én hibám! Sokkal jobb is így :mrgreen:

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Seraf » 2020. január 14., kedd 12:50

Anthony írta: Lehet, hogy Pogba alapvetően tehetségesebb lenne, de kb. sosem tesz le akkora munkát, mint Valverde. És az argentín barátunk még bőven fejlődőképes.
Uruguayi, ne sértegesd, hogy a kisnövésűvel egy csapatba kell játszania :mrgreen: úgy még lenne is kiszolgálása messinek :D

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 14., kedd 12:49

Ha már középpálya.. :mrgreen:

Most volt 15 éve, hogy a Real leigazolta a klubbtörténetének egyik legfantasztikusabb figuráját.

Ez a video egy igazán szép megemlékezés róla, Gravesen :D . Hihetetlen figura volt. :D :lol:
https://youtu.be/k-B8wQGKV3s

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 14., kedd 12:45

Lehet, hogy Pogba alapvetően tehetségesebb lenne, de kb. sosem tesz le akkora munkát, mint Valverde. És az argentín barátunk még bőven fejlődőképes.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 14., kedd 12:08

Grande Florentino :salute: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. január 14., kedd 10:52

Pogba who?
Örülök, hogy letettünk róla. Előre bizsergek, hogy mennyire baszó lesz majd a Valverde-Martin páros. :happy:

Werner felesleges lenne. Mbappe kell, addig az 1-2 évig még, nem lenne értelme hozni és kezdőcsatárt. Rodrygo lehozza addig.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég