Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 28., csütörtök 8:08

Mondtam en, hogy nem mulik el nyomtalanul Beckham horvat latogatasa.
A hirek szerint 2024-ben Modric mar az o csapatat fogja erositeni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. szeptember 27., szerda 18:05

MarioCirolo írta: +1. Szerintem o a tokeletes 12. embere a csapatnak. Padrol beallva, vagy kezdokent megfelelo tarsakkal nagyon hasznos tud lenni, de egyedul nem fogja soha a hatan cipelni a csapatot, mint ahogy Vini tette. Persze, ha valaki beajanlana erte 80-90+ millat az mas kerdes, de az alatt szoba sem allnek senkivel.
ugyanez igaz volt Asensiora is
teljesen jó cserejátékosok, a kezdőbe viszont kevesek...

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. szeptember 27., szerda 18:03

Rodrygo a jelenlegi piacon nem 100 milliós játékos, picivel több.

BL-t erő nagy pillanatokban hozott klasszist és brazil foci ide vagy oda de ahogy ebben a szezonban is meccsenként többször úgy oldotta meg zsebkendőnyi területen, mintha neki egy mozdulattal több lenne mint akármelyik védőnek, ez nagyon ritka. Értékesen ritka. A gólok meg most nem jönnek, de még október sincs..
szezon végén értékeljük és tippem szerint sokan röhögni fognak magukon, mint anno ahogy ZZ-t minden ősszel leírták.

MarioCirolo
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2023. szeptember 27., szerda 17:57

CS0ki írta: Én meg nem adnám el rodryt. Szerintem egyáltalán nem olyan rossz a gyerek, csak időszakosan elojon belőle az antiasensio. A spanyol legtöbbször semmit nem csinált, csak éppen vert egy gólt. Rodrygo meg most mezőnyben egyáltalán nem olyan rossz, vállalkozik, jönnek is be cselei, helyzetbe kerül, vannak szép megoldások, csak éppen be van oltva gól ellen. Ez szerintem könnyen tud változni arra, hogy elkezd adni a gép, és a jó játék mellé nem a kapufak jönnek, hanem a gólok.
+1. Szerintem o a tokeletes 12. embere a csapatnak. Padrol beallva, vagy kezdokent megfelelo tarsakkal nagyon hasznos tud lenni, de egyedul nem fogja soha a hatan cipelni a csapatot, mint ahogy Vini tette. Persze, ha valaki beajanlana erte 80-90+ millat az mas kerdes, de az alatt szoba sem allnek senkivel.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. szeptember 27., szerda 17:38

Én meg nem adnám el rodryt. Szerintem egyáltalán nem olyan rossz a gyerek, csak időszakosan elojon belőle az antiasensio. A spanyol legtöbbször semmit nem csinált, csak éppen vert egy gólt. Rodrygo meg most mezőnyben egyáltalán nem olyan rossz, vállalkozik, jönnek is be cselei, helyzetbe kerül, vannak szép megoldások, csak éppen be van oltva gól ellen. Ez szerintem könnyen tud változni arra, hogy elkezd adni a gép, és a jó játék mellé nem a kapufak jönnek, hanem a gólok.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. szeptember 27., szerda 16:26

Hát ha ilyen caiciedòkèrt kipengetnek 120 milliòt, akkor Rodrygò simán megèr 100at. :D

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. szeptember 27., szerda 16:14

Realista24 írta: Ha pedig 200ert vinne el a City, Kubot meg lealkudnank 15 milliora, akkor 185 milliot keresnenk rajta.


Rodrygo
nem
100
millios
jatekos.
Így van :D

Én
ezt
tudom
:D

Csak a példa miatt hoztam a TM árat, ha visszaolvasol, alapból ezt írtam: "Mondjuk valaki bejelentkezik a brazilért 70-100 millióért, akkor egy percet sem gondolkodnék rajta, de már 50-70 között is megérné az üzlet (itt szigorúan buy back opcióval)."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 27., szerda 15:57

Ha pedig 200ert vinne el a City, Kubot meg lealkudnank 15 milliora, akkor 185 milliot keresnenk rajta.


Rodrygo
nem
100
millios
jatekos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. szeptember 27., szerda 15:54

Realista24 írta:
kiserik írta:
Nope! Senki nem mondta, hogy szálljunk ki belőle 30-ért. Kubo nem 30 milliós játékos. 60 millió a kivásárlási ára.
Tehat mindenki annyit er, amennyi a kivasarlasi ara?

Rodrygon meg nem tudsz keresni 50-60 milliot, mert 45 millioert vettuk.
Mindenki annyit ér, amennyiért meg lehet venni. Értem, hogy hová akarsz kilyukadni, és erre ment itt korábban is ki a téma, hogy ha lecserélném Rodrygot Kubora, akkor az azt jelenti, hogy 30 millióért eladnám a brazilt, csak én nem erről beszéltem. Pont az a lényeg, hogy kereshetnénk pénzt vele és szerintem minőségileg is előre tudnánk lépni (ha csak kicsit is, de előre) vagy legalább nem buknánk rajta.

Ez már inkább nézőpont kérdése. Rodrygo árát már elkönyveltük. Ha most nincs egy eurónk sem, Rodrygoért bejelentkezne az Arsenal 100 millióért. Eladnánk és visszavennénk Kubot, akkor lenne 70 millió eurónk. Tehát kerestünk 70 millió eurót, amiből lehetne másik játékost vásárolni. Szerintem luxus a padon tartani egy játékost, aki jelenleg értékes (TM (tudom, TM, de kiindulási alapnak ez van) szerint a top 10 legértékesebb játékosa), viszont a teljesítménye koránt sem megfelelő és van nem rosszabb, sőt szerintem jobb, alternatíva olcsóbban. Ha nem fejlődik, előbb utóbb lefelé fog menni az értéke. Szép példa erre Asensio.

MarioCirolo
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2023. szeptember 27., szerda 13:39

Realista24 írta:
KAG írta:

Musialat adon
de Zerbinek szerintem nagy lenne a kabat. Tetszik a foci amit tol, de jo lenne elobb bizonyitani fentebb. Brighton meg Real kozott nem egy meg ket lepcso van azert.
Ilyen alapon Xabinak sincs itt keresnivaloja, Zidane meg szeket sem kapott volna.
Annyibol azert mas Xabi/Zidane esete, hogy ok jatekoskent Real legendakka valtak mindenki tiszteli, imadja oket, tovabb ismerik a nyomast es az elvarasokat a klubbnal. De Zerbinek ez hianyzik, mondom ezt ugy, hogy nagyon szerettem a Sassouloja jatekat es a Brightonnal is fantasztikus munkat vegez.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 27., szerda 13:36

kiserik írta:
kodo írta: Egyszezonos, nevuket sem birom megjegyezni jatekosokert adnak 100 millakat, mi meg szalljunk ki Rodrygobol 30-ert. Nem tul kecsegteto, 60-ert sem. Aztan akit lehetne venni helyette meg triple digitnel kezdodik. Tudom Kubo nem, elferne a keretben 30ert, de nem lesz mindig ennyi serultunk. Brahim-Guler-Kubo, ebbol a 3-bol max 2 kell.

Rodrygobol nekem a madridizmus tukrozodik vissza, amit bar sokszor figyelmen kivul hagytok itt, nem olyan kicsi dolog. Nem lehet csak ugy potolni valami random arccal, aki ketto egyeneset rugott a labdaba.

Egyertelmuen nagy a kabat most meg Rodrygora, Benzema tavozasaval is mar az volt, hat meg amikor Vini kiesett. Ugye azt is tudjuk, hogy csucsformaban sem szeptemberben kell lenni ket Fifa break kozott.

Mindig kell valakit kritizalni, ez hajtja a fejlodest, en ertem, meg akkor is ha ez csak egy forum. :mrgreen: De azert azon igy tobb mint 15 ev tavlatabol is jokat rohogok, hogy ha valaki gyengebb format mutat, egybol az a megoldas, hogy adjuk el.
Nope! Senki nem mondta, hogy szálljunk ki belőle 30-ért. Kubo nem 30 milliós játékos. 60 millió a kivásárlási ára.
Tehat mindenki annyit er, amennyi a kivasarlasi ara?

Rodrygon meg nem tudsz keresni 50-60 milliot, mert 45 millioert vettuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. szeptember 27., szerda 13:34

Musiala és Bellingham (a jelenlegi rendszerben) eléggé egy poszt, nem? Szerintem egymás elől vennék el a helyet.

Rodrygo témához: szerintem is Asensio kaliber. 12. embernek tökéletes. Ha jönne érte 100+ milliós ajánlat, én is elgondolkoznék. Pláne, hogy igazából sokkal olcsóbban pótolni is lehetne (Kubo).

De nyilván nem zavar, hogy itt van, sőt. Csak tényleg a helyén kell kezelni. Évek óta nem tudja megugrani azt a szintet, ami a stabil kezdőtagsághoz kell (ebben is hasonlít Marco fiúra). Lehet soha nem is fogja, de csereként tudja hozni az extrát.

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. szeptember 27., szerda 13:16

Pipita írta:
kiserik írta:
Megértem az álláspontodat, tehát szerinted Rodrygo Real Madrid kezdő szintű játékos.
Segíts ki kérlek: ez melyik mondatából derült ki?
Gondoltam a következő mondatból kiderül. Nekem ez: "Brahim-Guler-Kubo, ebbol a 3-bol max 2 kell" azt sugallta, hogy ezek a srácok csere szintűek, és csere szélső támadóból elég 2, tehát, ha Rodrygo nem csereszint, akkor kezdő :)

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. szeptember 27., szerda 13:13

kiserik írta:
kodo írta: Egyszezonos, nevuket sem birom megjegyezni jatekosokert adnak 100 millakat, mi meg szalljunk ki Rodrygobol 30-ert. Nem tul kecsegteto, 60-ert sem. Aztan akit lehetne venni helyette meg triple digitnel kezdodik. Tudom Kubo nem, elferne a keretben 30ert, de nem lesz mindig ennyi serultunk. Brahim-Guler-Kubo, ebbol a 3-bol max 2 kell.

Rodrygobol nekem a madridizmus tukrozodik vissza, amit bar sokszor figyelmen kivul hagytok itt, nem olyan kicsi dolog. Nem lehet csak ugy potolni valami random arccal, aki ketto egyeneset rugott a labdaba.

Egyertelmuen nagy a kabat most meg Rodrygora, Benzema tavozasaval is mar az volt, hat meg amikor Vini kiesett. Ugye azt is tudjuk, hogy csucsformaban sem szeptemberben kell lenni ket Fifa break kozott.

Mindig kell valakit kritizalni, ez hajtja a fejlodest, en ertem, meg akkor is ha ez csak egy forum. :mrgreen: De azert azon igy tobb mint 15 ev tavlatabol is jokat rohogok, hogy ha valaki gyengebb format mutat, egybol az a megoldas, hogy adjuk el.
Megértem az álláspontodat, tehát szerinted Rodrygo Real Madrid kezdő szintű játékos.
Segíts ki kérlek: ez melyik mondatából derült ki?

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. szeptember 27., szerda 13:10

kodo írta: Egyszezonos, nevuket sem birom megjegyezni jatekosokert adnak 100 millakat, mi meg szalljunk ki Rodrygobol 30-ert. Nem tul kecsegteto, 60-ert sem. Aztan akit lehetne venni helyette meg triple digitnel kezdodik. Tudom Kubo nem, elferne a keretben 30ert, de nem lesz mindig ennyi serultunk. Brahim-Guler-Kubo, ebbol a 3-bol max 2 kell.

Rodrygobol nekem a madridizmus tukrozodik vissza, amit bar sokszor figyelmen kivul hagytok itt, nem olyan kicsi dolog. Nem lehet csak ugy potolni valami random arccal, aki ketto egyeneset rugott a labdaba.

Egyertelmuen nagy a kabat most meg Rodrygora, Benzema tavozasaval is mar az volt, hat meg amikor Vini kiesett. Ugye azt is tudjuk, hogy csucsformaban sem szeptemberben kell lenni ket Fifa break kozott.

Mindig kell valakit kritizalni, ez hajtja a fejlodest, en ertem, meg akkor is ha ez csak egy forum. :mrgreen: De azert azon igy tobb mint 15 ev tavlatabol is jokat rohogok, hogy ha valaki gyengebb format mutat, egybol az a megoldas, hogy adjuk el.
Nope! Senki nem mondta, hogy szálljunk ki belőle 30-ért. Kubo nem 30 milliós játékos. 60 millió a kivásárlási ára.

Megértem az álláspontodat, tehát szerinted Rodrygo Real Madrid kezdő szintű játékos. Szerintem nem. Szerintem beleillik a Brahim-Guler-Kubo sorba negyediknek, csak jelenleg ő a legértékesebb. Kicsit hasonló a szitu, mint Asensionál, ahol mindenki bánta, hogy annak idején nem hallgattuk meg az ajánlatokat (Pool 150?). Ha most tudnánk rajta keresni nettó 50-60 milliót úgy, hogy a semmivel sem gyengébb (sőt!), ugyancsak 22 éves Kuboval helyettesítjük, aki nem mellesleg jobbszélső, akkor én aláírnám.

Ha jól emlékszem, tavaly is volt egy durva statisztika, valami nagyon sok hónapon keresztül nem lőtt gólt a bajnokságban. Aztán lehet, hogy most majd megszállja az ihlet és innentől 2-esével fogja rugdosni a gólokat, adni az asszisztokat, de én ebben kételkedem.

Én ezt a nagy madridizmust Rodrygoban egyáltalán nem látom. Persze több van benne, mint Mendyben vagy Tchouban, de közel sem olyan, mint az öregjeinkben, vagy Fedében esetleg Viniben. Már írtam korábban én inkább azt látom benne, hogy el van szállva.

Én nem látom gyengébbnek a Vini/Brahim-Mbappe/Joselu-Kubo/Guler sort, mint ha Kubo vagy Brahim helyére betenném Rodrygot, főleg nem 50-60 millióval gyengébbnek, ami mehetne a szélsővédő posztra.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. szeptember 27., szerda 12:55

Nálam egyértelműen Xabi Alonso lenne a következő.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 27., szerda 12:46

KAG írta:
Realista24 írta: Jamal Musiala: “In 1 or 2 years, I want to be at the highest possible level”.
“I want to be one of the best players in the world, it’s my plan and ambition”.
“That's my idea, I hope to compete for the Ballon d’Or”, told @SportBild.


Johet.

Brighton head coach Roberto de Zerbi is on Real Madrid's managerial shortlist for next season.
Musialat adon
de Zerbinek szerintem nagy lenne a kabat. Tetszik a foci amit tol, de jo lenne elobb bizonyitani fentebb. Brighton meg Real kozott nem egy meg ket lepcso van azert.
Ilyen alapon Xabinak sincs itt keresnivaloja, Zidane meg szeket sem kapott volna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. szeptember 27., szerda 12:44

Realista24 írta: Jamal Musiala: “In 1 or 2 years, I want to be at the highest possible level”.
“I want to be one of the best players in the world, it’s my plan and ambition”.
“That's my idea, I hope to compete for the Ballon d’Or”, told @SportBild.


Johet.

Brighton head coach Roberto de Zerbi is on Real Madrid's managerial shortlist for next season.
Musialat adon
de Zerbinek szerintem nagy lenne a kabat. Tetszik a foci amit tol, de jo lenne elobb bizonyitani fentebb. Brighton meg Real kozott nem egy meg ket lepcso van azert.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 27., szerda 12:21

Jamal Musiala: “In 1 or 2 years, I want to be at the highest possible level”.
“I want to be one of the best players in the world, it’s my plan and ambition”.
“That's my idea, I hope to compete for the Ballon d’Or”, told @SportBild.


Johet.

Brighton head coach Roberto de Zerbi is on Real Madrid's managerial shortlist for next season.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 27., szerda 11:49

Remy írta:
RaúlCF írta:

Saka 3751perc 15g/11a
Rodrygo 3851perc 19g/11a

Saka betonkezdő volt Rodrygo nem. ezek a tények. az hogy kinek melyik játéka tetszik szubjektív. Rodrygo jobb szezont hozott.
Ez az, mikor valaki csak a szaraz statot nezni, es nem lat a szamok moge.

Saka fenyevekkel jobb jatekos barmikor mint Rodry. Mindezt ugy mondom, hogy a brazil is, mai arakon, amikor Enzo Fernandezek meg Anthony mennek vegtelen penzert, boven 100 millios jatekos.

Nagy balszerencse a jatekos szemszogebol, hogy itt nem egy sablonfocit tolunk, ahogy az esetek tobbsegeben olajozottan mukodik a gepezet. Lasd Arsenal, City, Barca, stb.

Ha a jatek kepe hasonlo lenne, mint az emlitett csapatoknal, fix jobban is nezne ki a brazil is.

Egyszeruen nincs focink. Igy sokszor nehez ervenyesulni, plane a la ligaban, betomorulo, nulla focival jatszo csapatok ellen.


+1, Saka a vilag legjobb jobbszelsoje. Rodrygo a mai arakat nezve olyan 85 millio kornyeken lenne realis.

Lattam egy erdekes felvetest, azt irtak, hogy ha Mbappe januarban nem ir ala eloszerzodest nyarra a Reallal vegre, akkor a Real nem var ra tobbet logikusan, viszont abban az esetben meg akar januarban rahajthat Osimhenre. Eleg durvan megalazta ot a Napoly, akit be is akar perelni a nigeriai.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég