Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. augusztus 8., csütörtök 12:45

Látom szinte mindenki ellene van, de nekem tetszett a tegnapi felállás/taktika. Persze még csiszolódnia kell, de szép focit játszottunk ezzel a 3 védős rendszerrel. A középvédők nem szartak be a nagyobb területtől és Marcelo is sokkal jobban mozgott magához képest. Dani annyira nem kapta el a fonalat, bár szerintem neki jelenleg semmilyen rendszerben nem menne a top szint.
A két belső középpályás így több munkát is kap, mert több helyről érkezhet a szűrni való labda és a védekezéshez is így mind a ketten kellenek, nem csak az egy szál vkp. Kroossal nekem nem volt bajom, szerintem jól játszott. Egyértelmű, hogy ebben a rendszerben egy olyan valaki kell mellé, aki bátrabban és hatásosabban védekezik nála (aka Pogba), de egyszerre előre is tud szervezni.
Isco katasztrófa, rossz volt nézni.
Hazard és Benzibe meg nem igazán lehet belekötni.

Maga a koncept nekem tetszett. Ez az új taktika fel tudná dobni a befásult játékosokat és Hazard is sokkal jobban élt így.
Carvajal kell összekapja magát, illetve Casemiro-Isco helyett kell valaki más a kezdőbe és egy jó formaidőzitéssel baszótim lenne.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. augusztus 8., csütörtök 12:25

p.csabi1 írta: Balet pályamunkásként kell alkalmazni,mert másra nem jó.
A PSG meg ha elviszi annak nagyon rossz vége lesz mert hamar ráfognak jönni hogy átbasztuk őket és Bappet nem fogják adni. :mrgreen: :lol:
Az a rengeteg golf lyuk a bernabeu gyepén nem mutatna jól. A kis dombocska a végében tóval pedig kifejezetten nem fekszik a játékunknak :mrgreen:

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. augusztus 8., csütörtök 12:21

Balet pályamunkásként kell alkalmazni,mert másra nem jó.
A PSG meg ha elviszi annak nagyon rossz vége lesz mert hamar ráfognak jönni hogy átbasztuk őket és Bappet nem fogják adni. :mrgreen: :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2019. augusztus 8., csütörtök 11:51

kiserik írta:
Realista24 írta: Azt írják, hogy márciusban a vezetőség Zidane-nak három igazolást ígért, Mbappét és Hazardot, illetve egy középpályást, aki Kroos stílusú. De annyira megváltozott a piac, hogy ezt ugye nem tudják kivitelezni 100%-ban. Tegnap ZZ és a vezetőség között egy parázs hangvételű beszélgetés zajlott elvileg.
Hogy miért nem vagyok meglepve :hmmm: Ha igaz, akkor az nagy kibaszás. Beígérnek csórikámnak mindent, csak hogy vállalja a ""lehetetlent"", majd kihátrálnak mögüle, hogy ""bocs haver, ilyen a piac"". E mellé, ha még leboltolják Neymart ZZ nem tetszése ellenére vagy itt marad Bale, akit játszatni ""kel"", akkor nem leszek meglepve, ha a kopasz feláll és beint ismét, fáradtságra hivatkozva...

Egyrészt nem tudjuk, hogy igaz-e ez a story, másrészt meg ZZ is hülye ha azt gondolta Mbappé mozdítható. Neymar sem fog jönni, Baleről meg nem tehet az öreg. Nem fogja elengedni Pérez full ingyen, azt még nekünk is el kell fogadni. A fáradtságra hivatkozás meg lassan kicsit unalmas, nyilván mindent elhiszünk neki az idők végezetéig, de lassan ideje lenne pucolni a haverokat a kezdőből, mert novemberben valóban kutyavilág lehet.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 8., csütörtök 11:48

Realista24 írta: Azt írják, hogy márciusban a vezetőség Zidane-nak három igazolást ígért, Mbappét és Hazardot, illetve egy középpályást, aki Kroos stílusú. De annyira megváltozott a piac, hogy ezt ugye nem tudják kivitelezni 100%-ban. Tegnap ZZ és a vezetőség között egy parázs hangvételű beszélgetés zajlott elvileg.
Hogy miért nem vagyok meglepve :hmmm: Ha igaz, akkor az nagy kibaszás. Beígérnek csórikámnak mindent, csak hogy vállalja a ""lehetetlent"", majd kihátrálnak mögüle, hogy ""bocs haver, ilyen a piac"". E mellé, ha még leboltolják Neymart ZZ nem tetszése ellenére vagy itt marad Bale, akit játszatni ""kel"", akkor nem leszek meglepve, ha a kopasz feláll és beint ismét, fáradtságra hivatkozva...

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. augusztus 8., csütörtök 11:40

Tegnap 3-5-2-1-et jatszottunk, ha jobban taglaljuk. A támadó mögött játszó két ember (Hazard-Isco) nem szélsőt játszott, hanem beljebb voltak. Ilyen pozícióban szerintem eljátszanának egymás mellett. Vagy a másik lehetőség, amit tegnap is vártam, hogy két csatár mögöttük egy támadó középpályással (4-3-1-2 vagy 3-4-1-2). A széleket meg Marcelo és Carvajal fedné le, miközben az azon az oldalon levő csatár folyamatosan oda mozog ki, a támadó középpályással együtt. Szerintem ez járható lenne. Tegnap nekem a középpályás védekezéssel volt a bajom, oda nagyon kellene Modric vagy vdB, mert Kroos állandóan lemaradt, így a pálya közepén csak Case vagy Valverde volt, aki védekezett, egyébként meg volt egy nagy légüres tér. 2 helyett 3 középpályással ez megoldódna, viszont kérdéses hogy Marcelo és Carvajal védőként le tudja-e fedni az egész szélt.

4-2-3-1-ben is elférne ez a Neymar Hazard duó. Csak 4-4-2-ben és 4-3-3-ban nem.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. augusztus 8., csütörtök 11:30

évszázad legrosszabb dealje lenne, lent össze is foglalták a 100 indokból a legfontosabbakat.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13114
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 8., csütörtök 11:29

dannen írta: [globoesport] Neymar wants to leave PSG. He doesn't mind joining Real Madrid. New meetings between Real and PSG will be conducted in the coming days. Nasser and Perez's good relationship will play a part. Bale offered in deal


tessek, ha balet is rajuk sozzuk beszarok. :lol: en nagyon adnam, kellenek a golok a csapatba, plusz neymar + hazard egy csapatban nagyon adna. bappe meg majd jon ha lejart a szerzodese, mar ha tenyleg ide akar jonni.

amugy ha ez tenyleg megtortenik hehet vissza kell engedni. :mrgreen:
és Hazard vagy Neymar fog padozni? Vagy egyikük a jobboson fog szenvedni ahol nem tud és nem szeret játszani?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13114
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 8., csütörtök 11:10

Kubo menni Ronaldo csapatába? Azért nem tetszik mert így nem látnánk az első csapatban idén, de ZZ-t ismerve ha marad sem fogjuk látni, így meg jobb a valladolid mint a castilla

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. augusztus 8., csütörtök 10:56

Ha meg ZZ alatt összekapnák magukat, akkor nyernénk két játékost aki top3-5 a posztján bőven. :shifty:


engem inkább két dolog zavar

1; Bappe érkezése így necces lenne 1-2 éven belül
2; Neymar egész életében játszott kemény 5 meccset a jobboson.
ZIDANE

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2019. augusztus 8., csütörtök 10:51

Blanco26 írta: Ez egyre rosszabb. Ha kapunk egy Neymar-Pogba párost akkor erősen el kell gondolkodni egy szeppukun.....
Az bukkake lesz inkább.

Blanco26
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2019. június 14., péntek 13:03
Kedvenc játékosaid: Fernando Hierro

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Blanco26 » 2019. augusztus 8., csütörtök 10:50

Ez egyre rosszabb. Ha kapunk egy Neymar-Pogba párost akkor erősen el kell gondolkodni egy szeppukun.....
"Egész Spanyolország fölött felhőtlen az ég"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13114
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 8., csütörtök 10:30

Realista24 írta: Azt írják, hogy márciusban a vezetőség Zidane-nak három igazolást ígért, Mbappét és Hazardot, illetve egy középpályást, aki Kroos stílusú. De annyira megváltozott a piac, hogy ezt ugye nem tudják kivitelezni 100%-ban. Tegnap ZZ és a vezetőség között egy parázs hangvételű beszélgetés zajlott elvileg.
Neki is be kell látnia, hogy Mbappe idén lehetetlen volt. Csatár kellett, mert Marianoval nem számol, ugyan ugy ahogy Reguval sem, oda is kellett valaki. A védelem közepébe ugyan úgy kellett már egy új arc. KP-ra meg neki úgy fest csak Pogba létezik, de Pogba 150 és 180 millió között van valahol, úgy h kb a legjobban fizetett játékos akarna lenni azonnal a csapatban. Lehet ZZ-nek is kikellene lépnie a fm-ből

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 8., csütörtök 10:17

Azt írják, hogy márciusban a vezetőség Zidane-nak három igazolást ígért, Mbappét és Hazardot, illetve egy középpályást, aki Kroos stílusú. De annyira megváltozott a piac, hogy ezt ugye nem tudják kivitelezni 100%-ban. Tegnap ZZ és a vezetőség között egy parázs hangvételű beszélgetés zajlott elvileg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13114
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 8., csütörtök 9:44

füst írta:
wZoLee7 írta: Hatalmas giga mega szuper nagy ostobasag lenne ha tenyleg Neymart hoznank el
Draga.
Kb teljesen kizarja MBappe erkezeset.
Most vettuk a posztra Hazard t
Problemas a magaviselete
Serulekeny
Csontig nyalt a barcanak es nyiltan vissza akart menni
Meg a pofaja is irrital
Szóról szóra ez a porblémám Neymarral, viszont nem tudom hogy csináltad, de pontosan fordított sorrendben írtam volna le ugyanezeket, kezdve a legfontosabbal.
Nem sorrendben irtam, csak ahogy jott :D

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2019. augusztus 8., csütörtök 9:41

wZoLee7 írta: Hatalmas giga mega szuper nagy ostobasag lenne ha tenyleg Neymart hoznank el
Draga.
Kb teljesen kizarja MBappe erkezeset.
Most vettuk a posztra Hazard t
Problemas a magaviselete
Serulekeny
Csontig nyalt a barcanak es nyiltan vissza akart menni
Meg a pofaja is irrital
Szóról szóra ez a porblémám Neymarral, viszont nem tudom hogy csináltad, de pontosan fordított sorrendben írtam volna le ugyanezeket, kezdve a legfontosabbal.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13114
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 8., csütörtök 9:37

Hatalmas giga mega szuper nagy ostobasag lenne ha tenyleg Neymart hoznank el
Draga.
Kb teljesen kizarja MBappe erkezeset.
Most vettuk a posztra Hazard t
Problemas a magaviselete
Serulekeny
Csontig nyalt a barcanak es nyiltan vissza akart menni
Meg a pofaja is irrital

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. augusztus 8., csütörtök 8:47

Anthony írta: Amúgy nem értem miért vannak az olasz klubok ennyire ráizgulva Lukakura?
Mert az ottani statikus futballhoz pont jó az amit tud.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. augusztus 8., csütörtök 8:39

Mondjuk ha tényleg viszi a MU Inaki Williamset az egy jó jel. Kár, hogy Eriksen nem akar aláírni hozzájuk :D

Amúgy nem értem miért vannak az olasz klubok ennyire ráizgulva Lukakura?

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 8., csütörtök 8:30

Neymar szerzodtetese azért is lehet hiba, mert kizarja Mbappe érkezését. Legalábbis szerintem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 262 regisztrált és 0 vendég