Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 20., szombat 9:21

Toti írta:
Kerlon írta: Alapból elég szomorú, ha még mindig a Juveban eltöltött éveire kell alapozni.
De nem ertem,h ez miert lenne szomoru? Miert kellene a mu-s pogbara alapozni? Egy koncepciotlan,teljesen zavarodott csapat benyomasat keltett,mourinhos csapat volt. Akivel raadasul hiresen szar volt a viszonya.

Hozzateszem 180ert en sem hoznam. Plane ha egesz nyaron uldozni is kell. Annyiert nem.
Mert 4 éve volt lassan és nem tegnap. Mintha CR-től várnád, hogy úgy játsszon, mint 2015-ben. Btw. a koncepciótlan szarból nem tudott kitűnni, nem volt húzóembere és még egyénileg is besült. Oké utálod az edződet, de arra dobod ki a karriered, hogy ellötyögj? Most meg menekülne a trágyadombról... Kiröhögtök, mert leírom, hogy a középpálya csövesbánata, ami Neymarhoz viszonyítva kicsit túlzó, mert a brazilnál nagyobb gerinctelen féreg biztos nem volt még a pályan, de azért van egy erős párhuzam a két játékos között.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. július 20., szombat 9:13

Kerlon írta: Alapból elég szomorú, ha még mindig a Juveban eltöltött éveire kell alapozni.
De nem ertem,h ez miert lenne szomoru? Miert kellene a mu-s pogbara alapozni? Egy koncepciotlan,teljesen zavarodott csapat benyomasat keltett,mourinhos csapat volt. Akivel raadasul hiresen szar volt a viszonya.

Hozzateszem 180ert en sem hoznam. Plane ha egesz nyaron uldozni is kell. Annyiert nem.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 20., szombat 8:36

Realista24 írta:
Kerlon írta:

A Juves Pogba sosem volt vezer, Pirlo, Vidal, Marchisio sok mindent megoldott, o meg kitunt egy egy csettintos megmozdulassal. Arrol nem.is beszelve, hogy ez a rem gyenge olasz ligaban hozta.
Jó hát neked mondhat barmit az ember :kalapos: semmibe nézed, van ilyen.
Nem nézem semmibe, szimplán túlértékelt.

Alapból elég szomorú, ha még mindig a Juveban eltöltött éveire kell alapozni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 20., szombat 6:38

Marcelo: "Neymar coming to Real Madrid wouldn't be a problem, it would be a pleasure "

Zidane: "Pogba? We know what we want, we are in it"

GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. július 19., péntek 23:17

Pogbázzunk itt alapvetően, őszintén meg is értem az érveket. Plusz szerintem az arca miatt előbb-utóbb gond lenne vele.

De inkább Eriksenről meséljen az aki őt akarja. Engem eddig sem itt senki, sem pedig az az x darab Tottenham meccs nem győzött meg. Majdnem az összes BL meccsüket láttam, meg a a bajnokságban a a rangadóikat. A legtöbb meccsen totál észrevehetetlen volt.

Egyszerűen nem értem a hájpot körülötte. De ha valaki követte őt az szívesen mesélhet itt, hogy mitől olyan jó.

De az én véleményem nem zárja ki azt, hogy itt jó lesz és befut.

Pogbától már láttam a sok beleszarok meccse közt olyan megmozdulásokat, olyan meccseket, amikor felszisszentem a tv előtt és azt mondta na ez foci.Ettől még nem jön be pl a stílusa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 19., péntek 22:49

Kerlon írta:
Realista24 írta:

Ott a Juves Pogba is.
A Juves Pogba sosem volt vezer, Pirlo, Vidal, Marchisio sok mindent megoldott, o meg kitunt egy egy csettintos megmozdulassal. Arrol nem.is beszelve, hogy ez a rem gyenge olasz ligaban hozta.
Jó hát neked mondhat barmit az ember :kalapos: semmibe nézed, van ilyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. július 19., péntek 22:27

Blanco26 írta:
Szerintem Pogba nem kiemelkedő játékos. Van évente pár klasszis meccse (kis csapatok ellen), amúgy meg semmi....
Innentől váltál komolytalanná.
Újraregisztrált wyzw.

Nem volt vezér huszonévesen egy Pirlo mellett? Ja, nagy szégyen.
Gondolom ti akkoriban minden Juve meccset néztetek, aztán relevánsak ezek az állítások.
Érdekes, mikor én akkor Juve meccset néztem, ott ha nem is vezér szerepe (bár ez is full szubjektív) de komoly szerepe volt és a védekezésből is nagy részt kivett, ahhoz képest hogy milyen szerepben mozgott és a szervezésen kívül még a támadó harmadba is rendre felért.
Tipikusan az az ember, akit ha motiválsz, akkor legmagasabb szinten tud játszani.

Eriksen pedig szinte minden tavalyi BL meccsen lefele lógott ki, úgy hogy jól működött a gépezet.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. július 19., péntek 22:07

Kerlon írta: Olyat allitasu, ami nem igau. Mindenki Pogba 7 meccses VBjet emlegeti. A szezon meg 55-60 meccses.
Erre is kitertem.
Nem fer bele egy MUs szezonban tanusitott hozzaallas, de az nem veletlen volt.
Erre irtam, hogy inkabb Pogba, akiben benne van, hogy nagy meccseken vezerszerepet vallal, mint Eriksen, aki jo-jo, de nem latom benne, hogy elore tudna lepni, amikor igazan kell. Normal esetben a kicsiket elkapjuk igyis-ugyis, nekunk olyan ember kell, aki villan eles helyzetben is. Ez sokkal inkabb benne van szerintem a franciaban.

A Juveban meg tovabbra is jo volt, hiaba gyenge olasz liga. Nem veletlen vinnek vissza, ha igazak a hirek.

Itt tarsai is lennenek, ami azert nem mindegy.


Az ara persze nevetseges, de ez majdnem minden jelenkori atigazolasra igaz.
Nalam inkabb Pogba 150ert, mint Eriksen 70ert, de elfogadom, ha masnak ez mar nem ferne bele. Ha Perezeknek sem, az sem lesz veletlen.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 19., péntek 22:06

150-180 milliorrt azert ez szep tunder mese. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. július 19., péntek 21:56

Szepen atkoltozik Madridba, es velunk feler a csucsra. A tartos kiemelkedo teljesitmenyt meg majd nalunk lehozza. Ha a kepessegeit nezzuk, TOP. A magatartasan meg a hozzaallasan lehet valtoztatni.
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 19., péntek 21:48

Realista24 írta:
Kerlon írta: Olyat allitasu, ami nem igau. Mindenki Pogba 7 meccses VBjet emlegeti. A szezon meg 55-60 meccses.
Ott a Juves Pogba is.
A Juves Pogba sosem volt vezer, Pirlo, Vidal, Marchisio sok mindent megoldott, o meg kitunt egy egy csettintos megmozdulassal. Arrol nem.is beszelve, hogy ez a rem gyenge olasz ligaban hozta.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 19., péntek 21:05

Kerlon írta: Olyat allitasu, ami nem igau. Mindenki Pogba 7 meccses VBjet emlegeti. A szezon meg 55-60 meccses.
Ott a Juves Pogba is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. július 19., péntek 20:54

Paul Pogba "is calmly waiting for his transfer to Real Madrid," according to L'Équipe.

A MU gondolom ügyködik a pótlásán, Milinkovic-Savicot/Bruno Fernandest emlegetik legtöbbet, + pár angol arc is képben van a középpályájukra. Hát nem tudom, ha sikerül venniük valami minőségi pótlást, akkor van rá esély, hogy elengedik, ha nem akkor ennyi. A következő 3 hétben eldől végre, hálisten az angol ablak bezár 8-án. Mondjuk eladni lehet utána is, szóval lehet sz*patnak majd minket aug 31-ig :lol:

Eriksen biztos, hogy ránk vár, nem hiszem, hogy egy Atlético jelentené neki az előrelépést, vagy mi vagy szerintem hosszabbít. Nagyon remélem, hogy nem az lesz a forgatókönyv, hogy nem hozunk senkit a végén ha Pogba off.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 19., péntek 20:47

Olyat allitasu, ami nem igau. Mindenki Pogba 7 meccses VBjet emlegeti. A szezon meg 55-60 meccses.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. július 19., péntek 20:42

Kerlon írta:

Első sorod bukta, sehol nem bizonyotott hosszu tavon vezer szerepben a kozeppalyan. Tehetsege es tudas az nem eleg, hogy a csucsra erj, ebbe kapaszkodsz. Tovabb nem is olvastam.
Nyilvan ha szamodra nem bizonyitott, ertelmetlen a vita, onnantol meg, hogy annyival sem tisztelsz meg, hogy elolvasod, plane.

Blanco26 írta: Továbbra se fogunk egyetérteni. Szerintem a dánt iparosnak nevezni az több mint vicces. Tartosan nagyon magas szinten játszik. Hol sült be Erikssen?
Szerintem Pogba nem kiemelkedő játékos. Van évente pár klasszis meccse (kis csapatok ellen), amúgy meg semmi....
Forditva latjuk, nincs ezzel baj.
Az iparost idezojelbe raktam, arra gondoltam, amit igyekeztem kifejteni, tartosan hoz egy stabil teljesitmenyt, de szerintem keves egy Real Madrid kezdohoz. A stilusa nem egy Gattuso, az teny.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 19., péntek 20:15

RealMadridFanatic írta: A legjobb ervem az, hogy jobb kepessegu jatekos Pogba es mar bizonyitott a legnagyobb nyomas mellett is. Alternativaja meg nem igazan van, mert a dan eredeti posztja nem fedi a mi hianyossagunkat, vagy csak kompromisszummal.

Es nekunk nem egy stabil "iparos" kell, aki konstans tud hozni egy elfogadhato szintet, azzal nem valtjuk ki Modricot. Olyan kell aki eles helyzetben kepes megteremteni a kulonbseget. Ezt nem latom Eriksenben, Pogbaban viszont igen.

Nem azt mondom, hogy mellette lotyogjon evi 40 meccset, de amikor igazan kell, azon 8-10 meccsen, akkor varhassam a pluszt.

Az meg parttalan vita, hogy a tavalyi even kivul kinek mennyire felelt meg. Szerintem ezen kivul nem volt baj sem a teljesitmenyevel, sem a hozzaallasaval.

Nem teljesen eletszeru pelda, de akinek ez a vesszoparipaja, az sem biztos, hogy idiota fonok es gyenge tarsak mellett hozna a maximumot.

Blanco26, leirtam itt, Eriksen szerintem nem kiemelkedo jatekos es besult mar amikor igazan kellett volna teljesiteni. A PL meg teljesen mas bajnoksag, mint a La Liga. Itt szerintem annyira sem tudna kitunni.

Ne erts felre, alternativa hianyaban nem sirom el magam, ha itt kot ki normalis aron a dan, de nem fogok tole sokat varni. Persze ha igy alakul, remelem, hogy alaposan ram cafol.
Első sorod bukta, sehol nem bizonyotott hosszu tavon vezer szerepben a kozeppalyan. Tehetsege es tudas az nem eleg, hogy a csucsra erj, ebbe kapaszkodsz. Tovabb nem is olvastam.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. július 19., péntek 20:07

Egy biztos, Erilsen nem jobb mint Pogba. Szerintem azt amit Eriksen letett a spursben rendszeres lehetoseggel Ceba is lehozna ott.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. július 19., péntek 19:54

Hol sült be Erikssen?
Speciel most a BL döntőn. Én csak a BL-ben láttam Tottenham meccseket, úgyhogy csak abból tudok következtetni, szürke egér a fószer. A PL fanok szerint kimagaslóan jó játékos, de hát szerintük Özil is az még mindig... :lol:

Blanco26
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2019. június 14., péntek 13:03
Kedvenc játékosaid: Fernando Hierro

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Blanco26 » 2019. július 19., péntek 19:52

RealMadridFanatic írta: A legjobb ervem az, hogy jobb kepessegu jatekos Pogba es mar bizonyitott a legnagyobb nyomas mellett is. Alternativaja meg nem igazan van, mert a dan eredeti posztja nem fedi a mi hianyossagunkat, vagy csak kompromisszummal.

Es nekunk nem egy stabil "iparos" kell, aki konstans tud hozni egy elfogadhato szintet, azzal nem valtjuk ki Modricot. Olyan kell aki eles helyzetben kepes megteremteni a kulonbseget. Ezt nem latom Eriksenben, Pogbaban viszont igen.

Nem azt mondom, hogy mellette lotyogjon evi 40 meccset, de amikor igazan kell, azon 8-10 meccsen, akkor varhassam a pluszt.

Az meg parttalan vita, hogy a tavalyi even kivul kinek mennyire felelt meg. Szerintem ezen kivul nem volt baj sem a teljesitmenyevel, sem a hozzaallasaval.

Nem teljesen eletszeru pelda, de akinek ez a vesszoparipaja, az sem biztos, hogy idiota fonok es gyenge tarsak mellett hozna a maximumot.

Blanco26, leirtam itt, Eriksen szerintem nem kiemelkedo jatekos es besult mar amikor igazan kellett volna teljesiteni. A PL meg teljesen mas bajnoksag, mint a La Liga. Itt szerintem annyira sem tudna kitunni.

Ne erts felre, alternativa hianyaban nem sirom el magam, ha itt kot ki normalis aron a dan, de nem fogok tole sokat varni. Persze ha igy alakul, remelem, hogy alaposan ram cafol.
Továbbra se fogunk egyetérteni. Szerintem a dánt iparosnak nevezni az több mint vicces. Tartosan nagyon magas szinten játszik. Hol sült be Erikssen?
Szerintem Pogba nem kiemelkedő játékos. Van évente pár klasszis meccse (kis csapatok ellen), amúgy meg semmi....
"Egész Spanyolország fölött felhőtlen az ég"

Blanco26
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2019. június 14., péntek 13:03
Kedvenc játékosaid: Fernando Hierro

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Blanco26 » 2019. július 19., péntek 19:46

RealMadridFanatic írta: Tovabbra sem jott a felsorolas arra a kerdesre senkitol, hogy a tavalyi Mourinhoval szeteso es osszetuzesbe kerulo Pogban kivul (ahol tenyleg gyenge volt, egy szervezetlen semmilyen csapatban), mikor zullesztett vagy volt vele magatartasbeli problema?

Felre kellene tenni az ellenszenvet, mert az extravagans stiluson kivul (ami egyebkent tolem tavol all), nem tudok olyanrol, ami miatt el kellene konyvelni Balotellinek.

A kepessegei meg kimagasloak, itt az ideje, hogy az abszolut topon is bemutassa (a VB-n kivul persze).
Továbbra is várom a felsorolást, hogy melyik klub csapatában volt folyamatosan húzó ember Pogba?
Az ellenszenv pedig nem a stílusa miatt van, hanem azért mert rendszeresen látványosan szarik a játékra. (ebből kifolyólag pedig a szurkolókra, csapattársakra is szarik. Emellé pedig van neki egy hatalmas arca is......)
"Egész Spanyolország fölött felhőtlen az ég"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég