Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. március 10., vasárnap 21:39

ToniKroos írta:
Steve írta: MBappe 21 meccsen 24 gól eddig idén, 20 évesen és akkor ő egy átlagos befejező csatár, akit még ki is gúnyolunk, hogy megváltást hoz..
De most akkor döntsük már el, hogy szint-e a francia liga vagy sem. Mert ha Beppéról van szó, akkor az, bezzeg mikor Neymar szopatja a védőket, akkor bohóc liga. Mariano is lőtt ott tavaly 16 vagy mennyi gólt, ez sok mindent elmond arról a bajnokságról.
Én nem vagyok Bappe ellen, én is szeretném, hogy jöjjön, mert tényleg nagy tehetség, de szerintem nem lenne olyan nagy áttörés, mint amit itt várnak néhányan.
Egy VB sem szint?! :mrgreen:

A francia liga nem az,de Bappet nem csak ez alapján lehet mondani qva jó játékosnak.Sebesség, robbanékonyság,cselezés,értelem a pályán..minden megvan benne.És csak 20 éves. Az, hogy átlagos,azért az elég erős túlzás...

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. március 10., vasárnap 21:36

Én nem vagyok Bappe ellen, én is szeretném, hogy jöjjön, mert tényleg nagy tehetség, de szerintem nem lenne olyan nagy áttörés, mint amit itt várnak néhányan.
Láttuk, hogy a 0 km-es 18 éves Vini mennyit számított nekünk és a támadójátékunknak az elmúlt hónapokban. Bappé valszeg még többet tudna dobni az egészen...pláne ha ketten együtt játszanának.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. március 10., vasárnap 21:30

Steve írta: MBappe 21 meccsen 24 gól eddig idén, 20 évesen és akkor ő egy átlagos befejező csatár, akit még ki is gúnyolunk, hogy megváltást hoz..
De most akkor döntsük már el, hogy szint-e a francia liga vagy sem. Mert ha Beppéról van szó, akkor az, bezzeg mikor Neymar szopatja a védőket, akkor bohóc liga. Mariano is lőtt ott tavaly 16 vagy mennyi gólt, ez sok mindent elmond arról a bajnokságról.
Én nem vagyok Bappe ellen, én is szeretném, hogy jöjjön, mert tényleg nagy tehetség, de szerintem nem lenne olyan nagy áttörés, mint amit itt várnak néhányan.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. március 10., vasárnap 20:42

Steve írta: Na, akkor mégis megérte ma ide feljönnöm és tanulnom valamit:

MBappe 21 meccsen 24 gól eddig idén, 20 évesen és akkor ő egy átlagos befejező csatár, akit még ki is gúnyolunk, hogy megváltást hoz..


Ne, tényleg ez direkt provokálás.Semmi más. Értelme nincs.

De ahogy látom végigolvasni sem volt időm a mai napi agymenést, Mz/X ismét repült.


Nagyon idegegen nekem ez a fellengző, önelégült stílus, direktbe provokálással. De biztos van akinek azért ez is tetszik.
Százszor fogyaszthatóbb lennének a kommentjei, ha legalább egy "szerintemmel" kiegészítené a kommentjeit, de enélkül ez csak egy "én szartam a spanyol viaszt" stílust, ami bicskanyitogató.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. március 10., vasárnap 20:37

Na, akkor mégis megérte ma ide feljönnöm és tanulnom valamit:

MBappe 21 meccsen 24 gól eddig idén, 20 évesen és akkor ő egy átlagos befejező csatár, akit még ki is gúnyolunk, hogy megváltást hoz..


Ne, tényleg ez direkt provokálás.Semmi más. Értelme nincs.

De ahogy látom végigolvasni sem volt időm a mai napi agymenést, Mz/X ismét repült.


Nagyon idegegen nekem ez a fellengző, önelégült stílus, direktbe provokálással. De biztos van akinek azért ez is tetszik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 10., vasárnap 19:10

marca szerint ramos most marceloval veszett ossze az edzesen.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 10., vasárnap 19:08

Azért na! Lope bevezette a középpályán passzolgatok és majd lesz valami stílust. 15 meccsből elveszett 6-ot. Nagy csapatot nem vert meg, csak X-elt az Atmával.
Solari kivágta a helyben totyogókat (Isco és Asensio, miattuk sokan megutálták), kitette a hátráltatókat (Bale, Marcelo) és egy sokkal dinamikusabb, célratörőbb játékot játszat olyan alapokkal, amiket nem ő tett le. Visszaadta Pintusnak a munkáját, ami nagyban hozzásegítette a csapatot a BL sikerekhez. Rövidre zárta a kapuskérdést is. Úgy néz ki, hogy a csapat is elfogadta, még úgy is, hogy mindenki tudja, csak egy báb, akinek nem sok jövője van a csapatnál. Ha az utolsó 5 meccset levesszük, akkor 26 meccsen 4 vereség. Megvertük a bajnokság első 6 helyezettjét, kivéve a Barca, akikkel X-eltünk. Jött egy kurva nehéz sorsolás, egy kurva nehéz 1 hónap. Ebben az 1 hónapban szerintem más európai topcsapat is elvérzett volna, főleg, hogy a szerencse sem állt mellénk és rengeteg sérültünk is van (ugye a szar nyári felkészítés és Lope hathatós munkájának a gyümölcse, hogy minél jobban lerombolja a játékosok erőnlétét).

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 10., vasárnap 19:03

Kösz duplave. Sokat ért a válaszod mint mindig. Mész is személyeskedésert innen távol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. március 10., vasárnap 18:43

ToniKroos írta: Amúgy ezt adom. Én csak a Bl-ben figyelem Bappet és ott engem továbbra sem győzött meg. Viniciusnál folyton mondjátok, hogy sokszor esetlen,meg elhagyja a labdát, hát én most ugyan ezt láttam nála is. Elhagyja, kivezeti, elesik benne.
Nekem nincs problémám vele, jó képességű játékos. Korrekt áron elnézegetném itt, nem úgy hogy a kasszát kiürítjük érte. De ez a megítélés....
Jogos amit írsz, neki mindent elnéznek, amiért más falábúzva, ostobázva, szidva van, azt észre sem veszik vagy kimagyarázzák valamivel.

Nem váltana ő itt meg semmit. Semmivel nem jobb bejező, mint Bale. Eddig akkor ment neki igazán, amikor volt mögötte rá épülő rendszer. Itt rendszer sincs évek óta.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. március 10., vasárnap 18:40

Nem azt írtam, hogy nem jobb Lopinál, de jelentőset azért nem fejlődött a csapat ahhoz képest sem, eredményekben semmiképp. Illetve azért még erősen a szezon eleje volt, nyilván először az ember Marceloval és Bale-el fog próbálni, idővel ez valószínű változott volna, valamikor mintha nyilatkozta is, hogy a szezon 2. felében amúgyis több szerepet szánt volna a brazilnak.
Szerintem amit tudott, kihozott a jelenlegi csapatból.
Amit tudott azt kihozta, amit lehetett volna azt szerintem nem. :mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. március 10., vasárnap 18:37

ateeemadrid írta: Bár köztudott, hogy wxyz sok faszságot ír, de a Solarit védőket sem értem, egy néhány jómeccses szérián kívül semmit nem adott a csapatnak, JLo-hoz képest sem mondanám nagy előrelépésnek, vele szemben pedig sokkal kevésbé volt elnéző a társaság.

Én sem azt mondom, hogy őt kell elővenni, mint bűnak, de a vak is látja, hogy egy teljesen középszerű edző, kb. 0 elképzeléssel. Reguilón és Vini játszatása kb. az össz pozitívum, amit meg lehet említeni vele kapcsolatban, de sanszos, hogy ezt bármelyik edző ugyanúgy meglépte volna.
Kicsit ellentmondásnak érzem ezt. Nem jobb JLO-nál, de Jlo szinte nem is játszatta a két úriembert. Szerintem amit tudott, kihozott a jelenlegi csapatból.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. március 10., vasárnap 18:34

Bár köztudott, hogy wxyz sok faszságot ír, de a Solarit védőket sem értem, egy néhány jómeccses szérián kívül semmit nem adott a csapatnak, JLo-hoz képest sem mondanám nagy előrelépésnek, vele szemben pedig sokkal kevésbé volt elnéző a társaság.

Én sem azt mondom, hogy őt kell elővenni, mint bűnak, de a vak is látja, hogy egy teljesen középszerű edző, kb. 0 elképzeléssel. Reguilón és Vini játszatása kb. az össz pozitívum, amit meg lehet említeni vele kapcsolatban, de sanszos, hogy ezt bármelyik edző ugyanúgy meglépte volna.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. március 10., vasárnap 18:31

wxyz írta: Amúgy a visszavágón még több olyan hibája volt amit u6osok állítólag rendre könnyedén megoldanak.
Amúgy ezt adom. Én csak a Bl-ben figyelem Bappet és ott engem továbbra sem győzött meg. Viniciusnál folyton mondjátok, hogy sokszor esetlen,meg elhagyja a labdát, hát én most ugyan ezt láttam nála is. Elhagyja, kivezeti, elesik benne.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. március 10., vasárnap 18:26

Van amelyiken lehetett volna segíteni.
Casemirot hátrébb rendelem, ha ezt nem teljesíti olyat játszatok aki igen.
Lehetett tudni előre, hogy az Ajax nekünk fog jönni. Rámennek a labdaszerzés utáni támadásokra. Annyit lehetett volna legalább csinálni, hogy hátrébb húzza a vonalakat. De nem, ő kiküldte feljebb tolva, elképzelés nélkül a csapatot, játszunk alájuk. Persze, hogy vakon van az eleve gyenge védő Carvajal, jobban védekezők is szívnak ilyen körülmények között. Solari ilyen egyszerű dolgokra is képtelen.

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 10., vasárnap 18:12

ziro4vr írta: Mondjuk az nem tudom miért az edző hibája, hogy két ajándék gólt adott Kehrer meg Buffon, ileltve hogy a végén az a balfék kezezés becsúszik.

Tuchel jól összerakta a csapatot, nem rajta múlt. Taktikailag jó a PSG. Emberileg nem, ott mondjuk lehet tényleg csak egy ZZ tudna segíteni a jelenlegi mezőnyből.
Mert Casemiro ""védekezése"", Karim balfaszkodása, Carvajal ámokfutása, Varane és Bale kapufája mind mind Solari hibája. Csak ezért.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. március 10., vasárnap 17:58

Realista24 írta:
wxyz írta: Ezt reagáltam, azt reagáltam. Írj már valami hibát tőle, ne mellébeszéljél.
Én meg három tehetségesebb csatárt kértem.
Ez engem nem foglalkoztat. Nincs is köze a témához.
Amúgy a visszavágón még több olyan hibája volt amit u6osok állítólag rendre könnyedén megoldanak.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. március 10., vasárnap 17:44

Mondjuk az nem tudom miért az edző hibája, hogy két ajándék gólt adott Kehrer meg Buffon, ileltve hogy a végén az a balfék kezezés becsúszik.

Tuchel jól összerakta a csapatot, nem rajta múlt. Taktikailag jó a PSG. Emberileg nem, ott mondjuk lehet tényleg csak egy ZZ tudna segíteni a jelenlegi mezőnyből.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 10., vasárnap 17:44

wxyz írta: Ezt reagáltam, azt reagáltam. Írj már valami hibát tőle, ne mellébeszéljél.
Én meg három tehetségesebb csatárt kértem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. március 10., vasárnap 17:41

Ezt reagáltam, azt reagáltam. Írj már valami hibát tőle, ne mellébeszéljél.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. március 10., vasárnap 17:25

A csóró személyeskedéseden kívül semmit nem reagáltál a kommentem lényegi részére, csak hátbaveregetted magad az első felével.
Persze tegye fel a kezét aki meglepődött ezen.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég