Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Kit igazolnál le?

A szavazás 2019. július 7., vasárnap 11:02-kor befejeződött.

Eriksen
10
9%
Ndombele
50
45%
Pogba
37
33%
Van de Beek
15
13%

Szavazatok száma: 112

MesQueUnClub
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. január 20., kedd 10:09

Chris írta:
És az a vicc, hogy ezt másképp nem is lehet értelmezni. Hát őt sem az eszéért szeretjük. :lol:
De lehet, azt akarja ezzel definiálni, hogy nem Euroban mérik az értékét, hanem ha a pályán nem tesz semmit akkor ő értéktelen (és nem csak ő, hanem az összes futballista.).. Ne haragudj de ne értelmezz sok angol szöveget. :D

Géci írta:

Az asszony mehet... :lol:

"Bőrönd a sarkokban.. cipőd a helyén küldj képeslapot.." :DDD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MesQueUnClub 2015. január 20., kedd 10:11-kor.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 20., kedd 10:08

csabi87 írta:Az mennyire igaz,hogy Modricot állítólag az asszony fűzi,hogy go Anglia mert Madridban nem érzei jól magát? :roll:
Az asszony mehet... :lol:

csabi87

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. január 20., kedd 10:05

Az mennyire igaz,hogy Modricot állítólag az asszony fűzi,hogy go Anglia mert Madridban nem érzei jól magát? :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 20., kedd 9:45

Mr. Norvégia mennyire biztos már?
Igen nagy magabiztossággal cikkeznek róla a médiában hogy hol meg miként eddz majd a csapatban, de tudtommal meg még nem igazoltuk le.
AntiCRclub vezető

Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 20., kedd 9:27

Hát, ha jön nyáron egy Reus, Pogba, De Gea pakk akkor elgondolkodok azokon a régi kijelentéseken, hogy ez nem az FM... :mrgreen: :D

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 20., kedd 9:19

És az a vicc, hogy ezt másképp nem is lehet értelmezni. Hát őt sem az eszéért szeretjük. :lol:
Hát, ha nem tudod másképpen értelmezni, akkor lehet nem csak az ő eszével vannak gondok. Nem az a lényeg, amit mond, hanem az üzenete.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Chris
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. január 20., kedd 9:17

“I’m worth zero euros. You’re worth nothing if you don’t work hard on the pitch in every game.

ezzel azt akarja mondani, hogy ő nem dolgozik keményen minden meccsen ezért nem ér semmit? akkor tényleg ne jöjjön ha még be is vallja, hogy lazsál :mrgreen:

dannen
Kedvenc játékosaid: . ronaldo . guti . zizou . dinho . cr .
Kedvenc csapatod: . real madrid .

HozzászólásSzerző: dannen » 2015. január 20., kedd 9:03

Realista24 írta:A nagyképű Pogba:
“I’m worth zero euros. You’re worth nothing if you don’t work hard on the pitch in every game.
ezzel azt akarja mondani, hogy ő nem dolgozik keményen minden meccsen ezért nem ér semmit? akkor tényleg ne jöjjön ha még be is vallja, hogy lazsál :mrgreen:
"Hoy nos dejamos el alma. Vosotros en el campo, nosotros en la grada."

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 20., kedd 9:00

A nagyképű Pogba:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

hala real
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

HozzászólásSzerző: hala real » 2015. január 20., kedd 8:47

casemiro is jon vissza nyaron kolcsonbol, ha jol tudom. koveti valaki a portoban? hogyan megy neki?
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

dannen
Kedvenc játékosaid: . ronaldo . guti . zizou . dinho . cr .
Kedvenc csapatod: . real madrid .

HozzászólásSzerző: dannen » 2015. január 20., kedd 8:37

marotta már le is nyilatkozta, hogy ancelotti nem mondott igazat, hogy nem érdekel minket pogba mert már érdeklődtünk iránta állítólag. szóval nem kell parázni attól mert még nem mondjuk ki, hogy igenis kell nekünk, simán kellhet.
"Hoy nos dejamos el alma. Vosotros en el campo, nosotros en la grada."

Messiás
Kedvenc játékosaid: Kocsis S. , Varga Z. , Maradona, Messi,
Kedvenc csapatod: F.T.C. F.C.B.

HozzászólásSzerző: Messiás » 2015. január 20., kedd 6:35

El Unico írta:Néztem róla videókat,és lenyűgözött a srác. Szemtelenül fiatal de úgy bánik a labdával,ami már már Zidane-t idézi,két lábas,és olyan fürgén mozog a labdával,mint Kaká fénykorában.... Engem meggyőzött a srác,ha valaki tehetséges és képzett,azt meg lehet állapítani a mozgásából... meglátjuk,hogy fejben mennyire erős,de nem rossz ajánlólevél,hogy minket választott... B-) B-) B-)
Videó alapján szinte lehetetlen megítélni. Ilyen kaliberű "csodagyerek" szerintem még kb.1000 van a világon. A Barcában is minden évben feltűnik egy új Messi aztán eltelik két-három év és azt sem tudjuk hol játszanak ezek a géniuszok....
Tehetséges a srác ez nem kérdés de hogy elájuljunk tőle azért kevés egy ötperces videóválogatás. :(

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2015. január 20., kedd 3:28

Origon értesültem,hogy Ödegaard valószínűleg a miénk,aztán gyorsan felnéztem ide is,és már itt is kint volt (talán még előbb is,mint az origon :shifty: ).

A lényeg az,hogy számomra felfoghatatlan,amit egy két ember ír róla,abszolút nem értenek a futballhoz de osztják az észt... "azért nagy játékos mert háromszor vissza tudja húzni a labdát,hát ilyet bármelyik magyar pályán látok bármelyik magyar tehetségtől..." vagy a "erre verik magukat? Ennyit tud? Összesen adott két jó labdát,meg rúgott egy nyamvadt gólt,a többi támadást mind elrontotta,eladta a labdákat és mindössze annyit tud,hogy húzogatja két ember között a labdát..." :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :taps:

és az lenne a meseszép,ha ezeket edzők írták volna. Ki tudja? :hmmm:

Néztem róla videókat,és lenyűgözött a srác. Szemtelenül fiatal de úgy bánik a labdával,ami már már Zidane-t idézi,két lábas,és olyan fürgén mozog a labdával,mint Kaká fénykorában.... Engem meggyőzött a srác,ha valaki tehetséges és képzett,azt meg lehet állapítani a mozgásából... meglátjuk,hogy fejben mennyire erős,de nem rossz ajánlólevél,hogy minket választott... B-) B-) B-)
:goat:

rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. január 20., kedd 1:44

Én azért nem szeretném azt, ha egy nagyobb sérüléshullám miatt elúszna az egész szezon. Régebben volt olyan, hogy kb fél évig 2-5 ember mindig sérült volt (ezt most úgy értem, hogy mire felépült az egyik, lesérült a másik). Most ha megint lesz ilyen, akkor hello idény? Nem értem néha Carlo papát. Meg hogy 14 vagy hány ember játssza végig a szezont (most attól tekintsünk el, hogy Atma meg a Barca-nak is volt ilyen idénye és mégis sikerült nekik bajnoki arany, bl). Mi valahogy az ilyen helyzetekből mindig rosszul jöttünk ki.

CS0ki

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 20., kedd 0:57

Ha ilyen emberekben gondolkodunk, Reus, Pogba, De Gea.. takarítani is kell..

Modric - Kroos - Pogba (leírni is durva..) Reus - Karim - Ronaldo támadó hármas mellet ül Isco, Jamas, Illarra, Jesé a padon?
Illara nem tudom hol fog ülni, de szinte biztos, hogy nem a mi padunkon...Amúgy annyira nem is érdekel. Nem akkora játékos, hogy nagyon pattogjon, nincs akkora értéke, hogy vétek legyen a padon hagyni sokat.
Jesé nálam még elég necces.

Igazából 8 darab top játékos maradna 6 helyre. Azért arra nem mondhatjuk, hogy sok. Főleg, hogy igazából egy maradni, akinek fixen kezdenie kell (CR). Ha nincs soha semmilyen sérülés, közel 75%-a jut a játékidőnek egy emberre. És akkor tényleg nincs 8 embernél semmilyen sérülés. Én nem vagyok híve a komoly, hosszú padnak, meg hogy világsztárok üljenek a padon is, de ez nálam még belefér. Nem hinném, hogy Kroos nagyon sírna, ha minden negyedik meccsen leülne a padra, még akár az is lehet, hogy örülne is neki...
Az a baj, hogy most hiába vagyunk kevesebben, Ancelotti még így se meri betenni Illaráékat. Akkor inkább tegyünk olyanokból 1-2-öt a padra, akit esetleg be is tesz. 8 védő, a 8 fenti ember, 2(3) kapus, és Jesé, Illara meg még 1-2 kiegészítő ember, aki 1 év után majd valószínűleg tovább is áll. Láthatóan felesleges Ancelottinak nagy keretet adni, mert úgyse használja ki.

rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. január 20., kedd 0:39

MesQueUnClub írta:
tibi18 írta:Ha ilyen emberekben gondolkodunk, Reus, Pogba, De Gea.. takarítani is kell..

Modric - Kroos - Pogba (leírni is durva..) Reus - Karim - Ronaldo támadó hármas mellet ül Isco, Jamas, Illarra, Jesé a padon?

Nekem jó, de nekik annyira ez nem gyere be sztem.. főleg Iscora és Jamesre gondolok..

De tudjátok mit?! Teszteljük! :-)
Külsősként ugyan de meg kell jegyeznem, ha te kitennéd Isco-t az iszonyú nagy balgaság lenne, 2-3 év és ő szabja meg az egész játékotok :)
Nah igen. Ha választanom kellene Reus és Isco között, akkor inkább Isco játsszon. Reus szerintem sose lesz a régi, olyan lett a lába, mint a porcelán. Itt meg a Sanitas... Én inkább Modric helyettesét kezdeném el keresni (ha jól emlékszem, lassan 30 éves lesz jövőre), aki 2-3 év múlva szép fokozatosan átvehetné a helyét. Ő a jelen és jövő (talán) középpályás mintája.

MesQueUnClub
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. január 20., kedd 0:22

tibi18 írta:Ha ilyen emberekben gondolkodunk, Reus, Pogba, De Gea.. takarítani is kell..

Nekem jó, de nekik annyira ez nem gyere be sztem.. főleg Iscora és Jamesre gondolok..

De tudjátok mit?! Teszteljük! :-)
Külsősként ugyan de meg kell jegyeznem, ha te kitennéd Isco-t az iszonyú nagy balgaság lenne, 2-3 év és ő szabja meg az egész játékotok :)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

numberone1
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 20., kedd 0:19

dzsi91 írta:Én szerintem hamarosan eljön az az időszak a futballban amikor nem csak a kezdő 11 lesz brutál,hanem a pad is, mivel van annyi meccs,hogy mindenki bőven szóhoz jusson és szerintem ebben mi leszünk az úttörők.
Par arab sejk altal tamogatott csapat megengedhetne maganak, a tobbi nem. Nem hinnem, h a brutal kis padot mas kitudna gazdalkodni....foleg nem ilyen magas fizetesek mellett.
Casillas-Cafu,Hierro,Desally,RC-Davids,Redondo,Seedorf-Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Curtois-Carvajal,Varane,Ramos,Mendy-Ndombele,Beek-Hazard-Mbappe,Benzema,Vini

2016-2017: 33. Liga, 12. BL :coffee:
Merci Zizou :salute:

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 19., hétfő 23:28

Bale-Reus csere vagy Bale-Pogba. Mindegy mi lesz, de Isconak maradjon helye. Bár mostanában beleszaladtam pár Modric Chelsea-MU hírbe is(az egyik a Borsban :lol: ). :/ :hmmm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 19., hétfő 23:25

Én szerintem hamarosan eljön az az időszak a futballban amikor nem csak a kezdő 11 lesz brutál,hanem a pad is, mivel van annyi meccs,hogy mindenki bőven szóhoz jusson és szerintem ebben mi leszünk az úttörők.

Szóval jöjjön mindenki és ami marad harag :mrgreen:

De erre a nyárra egy Pogba DeGea pakkot kérek és boldog leszek :mrgreen:
“De a legszomorúbb az, hogy semleges szemmel nem a Barcának szurkolna az ember.
Nemrég az volt, hogy ha valaki a Barca ellen szurkolt, az a foci ellen szurkolt.“ - jurobarszaponthu

Vissza: “Labdarúgás”