Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Adnál még esélyt Hazardnak?

A szavazás 2021. február 20., szombat 11:05-kor befejeződött.

Igen
34
33%
Nem
69
67%

Szavazatok száma: 103

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 5., péntek 22:14

Egy ekkora klub látókörében sok játékosnak kell benne lennie.....nem értem miért jó ha kizárnak sok opciót egy korai igazolással,sok lehetőség adott,itt a nyár,bárki elmehet,bárki nem tetszhet az edzőnek,szóval....ez érdekes döntés mindenesetre.
Kapusok adottak.
Végelem adott.
Középre Verratti vagy Pogba vagy mind a kettő.
Előre talán egy igazi center, bár szerintem előre nem fogunk igazolni, függ a középre érkezők számától és árától.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 5., péntek 22:13

Benitez gyorsan tisztázni akarja a keretet.

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 5., péntek 22:11

Realista24 írta:
De ez sok lehetőséget bezár....ezek szerint már konkrét elképzeléseik vannak a teljes keretről?
Szinte biztos vagyok benne.

Te mire gondolsz?
Egy ekkora klub látókörében sok játékosnak kell benne lennie.....nem értem miért jó ha kizárnak sok opciót egy korai igazolással,sok lehetőség adott,itt a nyár,bárki elmehet,bárki nem tetszhet az edzőnek,szóval....ez érdekes döntés mindenesetre.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 5., péntek 22:07

De ez sok lehetőséget bezár....ezek szerint már konkrét elképzeléseik vannak a teljes keretről?
Szinte biztos vagyok benne.

Te mire gondolsz?
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 5., péntek 22:04

Realista24 írta:
R.M.C.F írta:Oké,de non eus mint pihentető csere? Az hogyan?
Ahogy Chicha volt idén.
Casemiro, Danilo és James. Ők hárman lesznek gondolom.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 5., péntek 21:58

R.M.C.F írta:Oké,de non eus mint pihentető csere? Az hogyan?
Ahogy Chicha volt idén.
Casemiro, Danilo és James. Ők hárman lesznek gondolom.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 5., péntek 21:56

Oké,de non eus mint pihentető csere? Az hogyan?

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 5., péntek 21:50

Bennem is felmerült, hogy eladjuk, de nem fognak "emberkereskedelmet" csinálni szerintem, na meg hülyét sem a játékosból. Pihentető csere lesz, Illarával együtt. Nagyjából 15-20 millió euróért vehettünk volna valakit a padra, mert Lucas nem opció, Casemiro kéznél volt, nem kell kísérletezgetni.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 5., péntek 21:47

R.M.C.F írta:Casemiro egész évben játszott,nem kövér mint nálunk,és formában is van,de akkor sem egy modric,és nem egy kroos,senki sem ájulhat el tőle,max csere lehet,és ott sem fog semmit sem dobni a csapaton,max pihentető csere....már ha marad,de azt kétlem,szerintem azért veszik vissza hogy eladják....
Akkor viszont nem ertem miert vasaroltuk vissza. A Porto megvette volna 15 millioert, amivel osszessegeben 10.5 millios pluszban jottunk volna ki. Jelenleg 22.5 millioert kene eladni ahhoz, hogy meglegyen a 10.5 millios profit. Ennyit meg nem hinnem, hogy barki is adna erte.

R.M.C.F

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 5., péntek 21:30

dannen írta:
BBeno írta:ami viszotn azt jelenti hogy lucas silvát passzolnám is el kölcsönbe valahova. leginkább spanyol 1-be de lehetne a porto is hogy a BL-t is szokja.
muszáj lesz elpasszolni, mert így megvan a 3 eu-n kívüli játékosunk, szóval lucas és chicha out.

Ha a mexicoit nem hozzuk,akkor lesz egy komoly támadó igazolás is.

Lucas mehet,semmi a gyerek.....nála komolyan még khedira is jobb,ez nem poén.
Casemiro egész évben játszott,nem kövér mint nálunk,és formában is van,de akkor sem egy modric,és nem egy kroos,senki sem ájulhat el tőle,max csere lehet,és ott sem fog semmit sem dobni a csapaton,max pihentető csere....már ha marad,de azt kétlem,szerintem azért veszik vissza hogy eladják....

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane

HozzászólásSzerző: Jim » 2015. június 5., péntek 18:55

Casemiro visszajövetelével vagy nem jön veratti, vagy megy isco is :hmmm:

így is sok sztem ugyanarra a posztra cserének Illara meg Casemiro is
egyiket bőven elég lenne megtartani..

Donát
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Los Blancos

HozzászólásSzerző: Donát » 2015. június 5., péntek 18:19

VanillaSky írta:
Én úgy vagyok vele, hogy ahol a sajtó már konkrét számokat dob be, átigazolási összeg, fizetés, év, ott megfog történni a biznisz.
Suareznél már megírták a gyerekének az óvodai jelét is, fizetését, házszámát Madridban, mindent. Aztán leigazolta a Barca.
Suarez eseteben egyertelmuen a harapasa utan ultek el a hirek, emiatt visszakozhatott Perez.

wZoLee7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 5., péntek 18:00

Írtam is hogy vannak kivételek

VanillaSky

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 5., péntek 17:50

Én úgy vagyok vele, hogy ahol a sajtó már konkrét számokat dob be, átigazolási összeg, fizetés, év, ott megfog történni a biznisz.
Suareznél már megírták a gyerekének az óvodai jelét is, fizetését, házszámát Madridban, mindent. Aztán leigazolta a Barca.

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. június 5., péntek 17:09

nem tudok volt-e róla szó, de ebben a visszavételben mi lehet a realitás? hogy casemiro remek kiegészítő lesz itt vagy csak a pénzcsinálás miatt jött vissza? így most került nekünk casemiro 6-1,5+7,5 millióba ami 12. ennél többet nem ér a csávó és ha a porto csak 15 -ért vehette volna meg,akkor valószínű élni is akartak a lehetőséggel különben nem kellett volna "visszavennünk" tehát arra gondolok hogy casemiro a keret része lesz jövőre. ami viszotn azt jelenti hogy lucas silvát passzolnám is el kölcsönbe valahova. leginkább spanyol 1-be de lehetne a porto is hogy a BL-t is szokja.
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

hunmadridista
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. június 5., péntek 15:51

Nagyon remélem, hogy a következő hivatalos bejelentés már De Gea-é lesz...utána meg Verratti...most ők a legfontosabbak...

wZoLee7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 5., péntek 15:16

Én úgy vagyok vele, hogy ahol a sajtó már konkrét számokat dob be, átigazolási összeg, fizetés, év, ott megfog történni a biznisz. Persze volt már erre ellenpélda is, de ritkán. DDG esetébe már szerintem az MU is beletörődött, nem véletlen, hogy egyre több helyről hallani, hogy kapust keresnek. Verratti frissebb ügy, jó lenne lassan pár bizonyítékkal is alátámasztott hír, hogy a PSG tárgyal a Juve-val. Erre viszont a döntő előtt semmi esély nem volt, jövőhéten már lehet.

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 5., péntek 14:45

Dragonhall írta:Amúgy honnan veszitek, hogy DDG eljönne ide? (Atletico nevelés) vagy így hogy nem közvetlenül jön, nem számít? anno Aguero és Forlán sem jött többek között ezen okokból.
Jovore lejar a szerzodese, a MU decemberben alarakott egy szerzodest evi 11 vany hany millios fizetessel, amit meg mindig nem irt ala, raadasul:
d.gergo, 2015.05.28, 13:04 “Nem beszélek, nem mondok semmit” – ennyi volt a válasza a spanyol hálóőrnek, miután egy újságíró a Real Madridról kérdezte Forrás: Madridom.hu

sentry

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 5., péntek 14:41

Anthony írta:
Másrészt engedd meg nekem, és a hasonlóan pesszimista fórumozóknak, akik itt vagyunk, szurkolunk a csapatnak 15+ éve, hogy legyen egy véleményünk Benitezről oké?
Vagy te vagy az igaz magyar szurkoló, aki mindenre csak bólogatsz, és vigyorogsz, hogy jóóó lesz ez?
Nézd én is 17 éve szurkolok a csapatnak. Sok dolgot megéltem.
Ti a saját spekulációtokra meg a hírekre (amik 90%-ban faszság szokott lenni) alapoztok és úgy pörögtök és pörgetitek a szerényebb képességű fórumozókat, keltitek a feszkót, full feleslegesen.

Ez a véleményem, én így látom. Ezt mellre lehet szívni, meg el lehet engedni.

Én megvárom az igazolásokkal augusztus végét, megvárom december végét mire leírok valamit is Benítezről.
Ancelotti is sokat variált az elején, Benítez is fog. De majd 55x leírhatod majd : én megmondtam már a kinevezése előtt brutt 3 nap hogy ez lesz stb.

De majd kussoltok, ha tévedtek. De minden lehetséges rosszat leírtok, hogy ez lesz az lesz de még egy edzést sem ment le, nincs meg a végleges keret, pletykák mennek izomból, hogy mi lesz kik lesznek, kiket akarnak stb.

Nekem ez fáj, de nagyon. Ez igen is magyar mentalitás hogy már előre sipákoltok, hogy jáááj ez nagyon rossz lesz, jááj Benítez, jáááj nem veszünk semmi, jáááj ELben indulunk jövőre stb, stb.

Ha értesz, értesz, ha nem, nem. Hidegen hagy.

Dragonhall
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Szpari, Cavs

HozzászólásSzerző: Dragonhall » 2015. június 5., péntek 14:31

Paul Clement: “David De Gea jó kapus, Madridból jött. Iker pályafutása már a végéhez közeledik, és egy legenda, de a Real Madridnak döntenie kell. Úgy tűnik, minden évben ez zajlik Madridban. Legutóbb is ez volt: Casillas vagy Diego López? Iker továbbra is ott fog maradni Madridban”. Forrás: Madridom.hu
Ugye nem? :( Iker menjen csak el Amerikába levezetni, vagy ahogy Raúl, egy Schalke féle csapatba még jó lehet pár évig.

Amúgy honnan veszitek, hogy DDG eljönne ide? (Atletico nevelés) vagy így hogy nem közvetlenül jön, nem számít? anno Aguero és Forlán sem jött többek között ezen okokból.

Vissza: “Labdarúgás”