Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 13., vasárnap 18:46

az, csak lassabb és fejben gyengébb néha, mint a többiek.
de lehet már az idő megszépítette az emlékeket :D
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. május 13., vasárnap 18:22

H.E.H.E. írta:ez szép ellenérv volt.
szakmai.
most megváltozott a véleményem.

:lol:
fölösleges veled "vitatkozni". Leragadtál vhol a 90-es meg a 2000-es évek között. fel kéne fogni, hogy megváltozott a foci, mások az igények, mások a gyengeségek/erősségek, és nem porrá alázni minden játékost, aki nem felel meg az irreális elvárásaidnak. Ramos simán egy lapon említhető Maldinivel, meg bármilyen hírhedt-legendás védővel, mivel ő maga is egy legenda. de én itt le is zárom a témát, elvakult vagy, és le vagy maradva a dolgokkal.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 13., vasárnap 16:34

lestat írta:A tiedet ugysem lehet. Szarsz mindenki velemenyere. Aki mast mond az hulye vagy csak picsog stb.

De hogy temanal maradjunk. Ramos top1. :salute:
nem igaz :| :-(
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. május 13., vasárnap 16:23

A tiedet ugysem lehet. Szarsz mindenki velemenyere. Aki mast mond az hulye vagy csak picsog stb.

De hogy temanal maradjunk. Ramos top1. :salute:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 13., vasárnap 16:20

Sierra írta:
H.E.H.E. írta:ramos manapság top védő, nem is kérdés, de neki is van 2 olyan hatalmas gyenge pontja, ami miatt nem lehet maldinivel, desaillyjal pl egy lapon emlegetni, csak ma olyan kutyaszar a játékosok minősége, hogy ramos bőven kiemelkedik közülük.
na ezért nem lehet téged komolyan venni.
ez szép ellenérv volt.
szakmai.
most megváltozott a véleményem.

:lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. május 13., vasárnap 15:28

H.E.H.E. írta:ramos manapság top védő, nem is kérdés, de neki is van 2 olyan hatalmas gyenge pontja, ami miatt nem lehet maldinivel, desaillyjal pl egy lapon emlegetni, csak ma olyan kutyaszar a játékosok minősége, hogy ramos bőven kiemelkedik közülük.
na ezért nem lehet téged komolyan venni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 13., vasárnap 9:29

A prime Raúlt nagyon sok helyen elismerik, bár soha nem jutott oda a csúcshoz. Owen. :fpalm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2018. május 13., vasárnap 9:07

Aztán később a Grande Inter játékosaként Luis Suárez kétszer lett ezüstlabdás és egyszer bronzlabdás.
Tehát egy kivétel azért volt.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. május 13., vasárnap 8:42

Gento persze hogy nem kapott akkora figyelmet mikor olyan játszó pajtik vették körbe mint Puskás vagy Di Stéfano...de ettől még szerintem a korszak egyik legjobb balszélsője volt. Most sokan csettintenénk ha ilyen arc rohangálna a bal oldalon az fix... De kinek a pap kinek a papné s kinek a lánya...

Egyébként nem volt annyira látványos cselezőgép de Raul szintén korszakos csatár volt még ha saját szobrát a végén szépen le is rombolta...De azért hosszú évekig nem lett volna kezdő csatár és nem becézték volna "Raul Madridnak" a csapatot ha nem lett volna benne a szűk elitben.

Annyiban igaza van Hehenek hogy a spanyoloknál a támadó részleg a szűk keresztmetszet mert tényleg kevés ilyen profilú klasszis játékosuk volt. Persze ez nem jelenti azt hogy a következő évtízedben nem bukanhat fel több világklasszis spanyol támadó. Azonban szerintem se Asenssio fogja megtörni ezt a trendet mert nem látom azt a hozaállást és karaktert ami kell...de én senki vagyok simán rámcáfolhat. Eldni viszont baromság lenne... Fel kell építeni (és egy kis konkurenciát adni).

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 13., vasárnap 8:24

kivétel erősíti a szabályt.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2018. május 13., vasárnap 6:59

Azért Luis Suárez Miramontes 1960-as aranylabdája csak jelez valamit.

1. Luis Suárez
2. Puskás Ferenc
3. Uwe Seeler
4. Alfredo Di Stéfano
5. Lev Yashin
6. Raymond Kopa
...

De nem biztos.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. május 12., szombat 20:04

Ha már Butragueno is a legszűkebb elit, akkor ez a kategória tényleg partalanná válik. Tipikus lesipuskás csatár volt, igaz annak elég jó. Ezzel az erővel Hugo Sanches is elit, aztán az emberek nagy része azt sem tudja, kicsoda. Abban tökéletesen igaza van hehének, hogy a spanyolok között igazi elit játékos nem volt, legalábbis a támadószekcióban. Gento lehet, hogy az volt, de szerintem erről teljesen felesleges vitázni, mert senki sem látta őt rendszeresen játszani (aztán lehet, hogy majd valaki cáfol).

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 12., szombat 19:57

H.E.H.E. írta:várom sorba a zseni támadókat, akik ellen olyan nehéz dolga van manapság egy jobbfajta középső védőnek :lol:

neymart nem én hoztam most fel, de akkor már az is egyértelmű, hogy messi és céronaldo mellett kb ő az egyedüli, aki képviseli azt a szintet, amit elvárnék, és amiből régebben sokkal több volt.

Mármint szerinted egyértelmű.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. május 12., szombat 19:52

még a legínségesebb időkben is voltak klasszis spanyolok, akik kellettek a csapat sikeréhez

lehet most csak Ramos ilyen, de őt top 3 középső védő jelenleg a világon, ezt még az ellenfelek is elismerik

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 12., szombat 19:22

várom sorba a zseni támadókat, akik ellen olyan nehéz dolga van manapság egy jobbfajta középső védőnek :lol:

neymart nem én hoztam most fel, de akkor már az is egyértelmű, hogy messi és céronaldo mellett kb ő az egyedüli, aki képviseli azt a szintet, amit elvárnék, és amiből régebben sokkal több volt.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. május 12., szombat 19:00

Realista24 írta:Ramos csak azert jo mert ma szarok a játékosok. Jol van.
Es most nem írom le higy bezzeg Neymar...

Na jolvan nem csak en jutottam ugyanerre. :D
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 12., szombat 18:57

Ramos csak azert jo mert ma szarok a játékosok. Jol van.
Es most nem írom le higy bezzeg Neymar...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. május 12., szombat 18:25

Ramosnak van egy elkattanasa a Barcelona ellen, azt leszamitva amit a nagy meccseken lehoz es amilyen szerepe van az eredmenyessegben a karizmajaval es a tehetsegevel olyat meg nem nagyon lattam.

A tobbi reszevel viszont egyetertek, es en ertem amire hehe gondol. A spanyoloknak sosem volt kiemelkedo, top egyenisege a tamadojatekban. Altalaban a legnagyobb sztarjaik is szintelenek, szagtalanok es egy csapat reszekent mukodnek igazan, nem a csapat motorjakent.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 12., szombat 17:55

lehet félreértés, támadókról beszéltem elsősorban, de akkor vegyük ide a védőket is.
akiket felsoroltatok, egyikről sem emlékeznek úgy, hogy a korszak legjobbjai, a legszűkebb elit.

ramos manapság top védő, nem is kérdés, de neki is van 2 olyan hatalmas gyenge pontja, ami miatt nem lehet maldinivel, desaillyjal pl egy lapon emlegetni, csak ma olyan kutyaszar a játékosok minősége, hogy ramos bőven kiemelkedik közülük.
Raúl,Casillas,Hierro,Xabi Alonso,Luis Suarez,Gento mind mind szűk elit voltak a maguk idejében.
ők jó játékosok, nyilván definiálni kell kiket gondolok szűk elitnek, azért voltak játékosok nem kevés, akiket a felsoroltak elé lehet helyezni.

annyit akartam mondani, hogy a real, a barca 100 éves dominanciája során mindig a külföldiek teremtették meg a különbséget és miattuk nyert ez a két csapat, a korszakos legjobbak miatt.

a mostanra levezetve, nyilván se isco, se asensio nem szűk elit, magyarul ha tudunk erősíteni a kimenőfélben lévő céronaldo, az egyre gyengébb benzema és a kutyaszar béla helyére, akik jobbak, mint a spanyoljaink, akkor nem szabad szarakodni, meg arra várni, hogy majd házon belül megoldjuk, mert nem oldjuk.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 12., szombat 16:42

Karim the king írta:
H.E.H.E. írta:sosem volt még a történelemben legszűkebb elit világklasszis spanyol játékos, és nem is asensioval fog ez a sor elkezdődni.
csak mondom.
Sergio Ramos?

Ő csak Top1. Biztos nem szamit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 127 regisztrált és 0 vendég