Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. március 12., hétfő 12:20

Kezdek félni én ettől a nyártól. Ez a miből akarja Pérez kifizetni Neymart cikk meg egyenesen a rémálmaim alapja...
Kezdjük ott, hogy ha Neymarért kiadunk 400 milliót, MBappet meg átengedtük, akkor totál nem vagyunk normálisak. Bappenál a fizetés volt a kulcs én tudom, és nem támogatnám, hogy nagy fizetést kapjon a semmire, de Neymar legalább a kétszeresét kérné, ugyan úgy a semmire.
Áldozzuk be Balet, Benzemat és Iscot.
Bale eladása egy jó döntés lenne, nincs is mit ragozni.
Benzemat addig tartanám amig itt van CR is, ezt se nagyon kell magyarázni, de CR nem center, és sem Neymar sem a portugál nem jeleskedik a mezőnymunkában.
Isco...tudom, itt most sokan eladnák, és divat lett hibáztatni mindenért, de na...ez egy olyan nagy hiba lenne amit egy ekkora klub nem engedhet meg magának.
Ahelyett, hogy eldobnánk a hülye és sok esetben gyenge taktikánkat és észrevennénk, hogy a BBC és az alap kp-n kívül milyen játékosaink vannak, inkább szétrombolunk egy elég jó csapatot. Asensio, Isco, Kova, Ceba és Kroos még rohadt hosszú időre lehetne a csapat alapja, egy Neymar vétellel ezt ki is lehetne dobni a kukába ahogy van.
El kell adni Balet, váltani egy 2 csatáros rendszerre, ahol van ember a kp és a támadók között, mert rossz nézni, hogy mennyire szétszakad a pálya minden meccsünkön. A már említett játékosoknak nagyobb szerepet adni.
Sok esetben 2-3 játékosunk is megindul az ellenfél védelme mögé, de az érkező kiugratás helyett bevárjuk a szélső védőket és csak legurítsuk nekik a labdát. Marcelonak vehetünk egy cserét, igazolhatunk egy kapust, ha Bappe megszerezhetetlen hozzuk vissza Marianot. Azért nem kell költeni, hogy igazoljunk egy nagy sztárt.

Neymar bárki bármit mond rombolja a csapategységet. Az érkezésével simán eladnánk és végleg a partvonalra tennénk olyan játékosokat akikben sokkal több van, és ezer százalék, hogy ZZ nem akarja Neymarért beáldozni a fiatal tehetségei nagy részét

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. március 12., hétfő 11:52

Én nem akarok rosszat neki. De itt sem szívesen látnám
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. március 12., hétfő 11:38

Kerlon írta:
V. Mester 77 írta:Én azért bízom benne, h így, h Kane megsérült és lehet meg a VBt is kihagyja, végre letesznek róla, és még csak hírből sem hozzák össze velünk.
derékszöget zártbe a bokája a lábszárával, szóval elég bravúr felépülés fog ott kelleni, ha nincsenek acélból a szalagjai
Ha csak részleges, akkor májusra patent lehet. Meglátjuk.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 12., hétfő 11:31

V. Mester 77 írta:Én azért bízom benne, h így, h Kane megsérült és lehet meg a VBt is kihagyja, végre letesznek róla, és még csak hírből sem hozzák össze velünk.
derékszöget zártbe a bokája a lábszárával, szóval elég bravúr felépülés fog ott kelleni, ha nincsenek acélból a szalagjai
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. március 12., hétfő 11:09

Én azért bízom benne, h így, h Kane megsérült és lehet meg a VBt is kihagyja, végre letesznek róla, és még csak hírből sem hozzák össze velünk.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. március 12., hétfő 11:05

felesleges lobbizni mert maradni fog benzema. nincs ra realis kereslet.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. március 12., hétfő 11:00

Csatárposztra Kane-Lewa-Icardi
Szélsőbe Neymar-Hazard-Salah van a kalapban az újságok szerint.
E van. ezt kell szeretni. Én Mbappéra semmi esélyt nem látok még 2-3 évig. Akkor se lenne rossz vétel...
Bár Ronaldo állítólag lobbizik azért, hogy Benya maradjon és hogy megfelelő helyettes kell mellé aki Mariano vagy Icardi kéne hogy legyen. Én a legjobban Marianonak örülnék.

Az uefa lecsapna az ultrákra, a psg meccsen telt be a pohár, az elmúlt hónapok eseményei után (Bilbao-Szpartak, PAOK pl), úgyhogy komoly büntik, intézkedések várhatóak.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 12., hétfő 10:53

Realista24 írta:
BBeno írta:a monaco szivesebben adta volna kulfoldre de bappe dontott. a kolcsonszerzodes meg csak formalitas volt. azota a hirek szerint mar aktivalodott az egyetlen kriterium miszerint ha nem esik ki a psg akkor a kolcsonbol vegleges szerzodes lesz.
Az is olyan hír, mint a nettó 18?

Illetve megint figyelmen kívül hagyod, hogy az egész tervüket arra alapozták, hogy szarrá keresik magukat a BLből. Ez sem jött össze. Elég sok tényező közre fog játszani Neymar és Mbappé jövőjébe is, de előbbire látok nagyobb esélyt jelenleg. A francia egy évet szerintem tuti ott lesz még.
Szerintem, ha Neymart elveszítik az az egész "projektük" bukása lesz. Amúgy nekünk sokkal jobban paszolna Mbappe, illetve ő még nem egy elkényesztetett kis hülye gyerek. Nem egy csapat bomlasztó ember, tökéletesen lehetne illeszteni a társaságba. Neymar kényes, neki kell a csillogás, hogy középpontban legyen. Meg egy suttyó kis ...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62870
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 12., hétfő 10:47

BBeno írta:a monaco szivesebben adta volna kulfoldre de bappe dontott. a kolcsonszerzodes meg csak formalitas volt. azota a hirek szerint mar aktivalodott az egyetlen kriterium miszerint ha nem esik ki a psg akkor a kolcsonbol vegleges szerzodes lesz.
Az is olyan hír, mint a nettó 18?

Illetve megint figyelmen kívül hagyod, hogy az egész tervüket arra alapozták, hogy szarrá keresik magukat a BLből. Ez sem jött össze. Elég sok tényező közre fog játszani Neymar és Mbappé jövőjébe is, de előbbire látok nagyobb esélyt jelenleg. A francia egy évet szerintem tuti ott lesz még.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. március 12., hétfő 10:43

a monaco szivesebben adta volna kulfoldre de bappe dontott. a kolcsonszerzodes meg csak formalitas volt. azota a hirek szerint mar aktivalodott az egyetlen kriterium miszerint ha nem esik ki a psg akkor a kolcsonbol vegleges szerzodes lesz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. március 12., hétfő 10:37

BBeno írta:milyen hireket akarsz bapperol? 1 evvel kesobb sem adna meg perez neki a netto 18at. hazard jon ha minden jol alakul.
Olyan hireket, hogy rajott a mult heti BL kieses utan, hogy itt van eselye BL-t nyerni, mert egy lenezett gyengelkedo Real is oda-vissza megverte a felszopkodott kirakat csapatot. Illetve, ha tenylegesen kolcson szerzodes van ervenyben, akkor hatha kozbe lehet szolni Pereznek. Gondolom a Monaco is szivesebben adna nekunk. Ha meg tenyleg brutto 18-at keres, akkor nem lehetetlen, hogy itt is megkapna annyit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62870
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 12., hétfő 9:26

BBeno írta: abbol hogy minden es mindenki errol irt hogy perez max netto 12t adott volna es nem fogadta el valamint tudok errol a cikkrol. anno en tettem be ide elsonek es akkor is megemlitettem hogy marha erdekes hogy ha igaz a brutto akkor neymar nagyon nem keres extra penzt. sot. pedig minden forras szerint 36 nettot keres. egyedul a lequipe szerint keres mindenki bruttoban annyit mint amennyit nettoban mond monden mas medium.

de full nem lenyeg hogy brutto vagy netto mert bappe nem fog es nem is akar 1 ev utan lelepni a psg meg toluk fog utoljara megvalni ha ffpre szorulnak.
Nem full mindegy, mert terjeszted a hülyeséget megint. A L' Equipe meg talán a leghitelesebb újságok közé tartozik, főleg, ha francia csapatról van szó.
Az angolok is ugyanezt az összeget erősítik meg, a Marca szerint is erről van szó, hogy a PSG a dupláját kínálta annak, amit ők adni akartak, és az AS is.
https://en.as.com/en/2017/07/04/footbal ... 28914.html
De ringasd magad a saját álomvilágodban továbbra is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. március 12., hétfő 9:26

Inkabb Bappe fog erkezni kesobb, amikor CR befejezi. Addig meg Hazard meg egy kapus igazolasunk lesz, velemenyem szerint. Neymar kurva draga lenne, CR-rel meg nem tudom mennyire jonne ki jol. Cavanival sem ment. Pedig kisebb kaliber. Akkor? Hazard olcso, mehet szelsobe, Lucas marad, viszont Bale-tol megvalunk, ha erkezik ajanlat. Erdekes nyar lesz...

Isco-tol meg nem valunk meg, evrol evre egyre nagyobb szerepet kap, raadasul kozonsegkedvenc.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealVazquez 2018. március 12., hétfő 9:27-kor.
:goat:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. március 12., hétfő 9:21

abbol hogy minden es mindenki errol irt hogy perez max netto 12t adott volna es nem fogadta el valamint tudok errol a cikkrol. anno en tettem be ide elsonek es akkor is megemlitettem hogy marha erdekes hogy ha igaz a brutto akkor neymar nagyon nem keres extra penzt. sot. pedig minden forras szerint 36 nettot keres. egyedul a lequipe szerint keres mindenki bruttoban annyit mint amennyit nettoban mond monden mas medium.

de full nem lenyeg hogy brutto vagy netto mert bappe nem fog es nem is akar 1 ev utan lelepni a psg meg toluk fog utoljara megvalni ha ffpre szorulnak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. március 12., hétfő 9:19

A kérdésre igennel válaszoltam, de nem most nyáron fog érkezni.

Valahogy azt érzem én is, hogy előbb-utóbb Real játékos lesz, mióta lelépett a Barcától. Egyrészt azért sejthető volt, hogy most varázsütésre nem fog BL-t nyerni a PSG (ahhoz azért karakter is kellene, nem csak zseton), másrészt még ha le is esne egy BL, azért egy francia liga egy ilyen csapattal akkor sem szint annak, aki a világ legjobbja akar lenni. Oda történelemmel rendelkező, top klub kell.

Abban maximálisan igazat adok Pereznek, hogy a Real megadhatja a kimagasló játékosoknak azt a pluszt, ami a legrangosabb egyéni címekhez kell. Ha más nem, a folyamatos médiafigyelem, cikk-hegyek és így ingyen reklám, még inkább beépülés a köztudatba - mind-mind elengedhetetlen sajnos manapság ahhoz, hogy tűzközelbe lehessen kerülni.

Summa-summarum, szerintem előbb-utóbb jönni fog a brazil, neki is ez az érdeke, Pereznek meg régi szerelme - talán annyira nem aludt ki a tűz a Barcába igazoláskor pénzéhesapu által, hogy ne próbálja meg a presidente.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62870
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 12., hétfő 9:11

BBeno írta:milyen hireket akarsz bapperol? 1 evvel kesobb sem adna meg perez neki a netto 18at. hazard jon ha minden jol alakul.
Megint honnan vetted, hogy nettó 18 kellene neki, amikor Párizsban bruttóban kap annyit?!
https://www.lequipe.fr/Football/Diapora ... payes/6585
Saját fm mentésből?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62870
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 12., hétfő 9:08

pheco írta:
Realista24 írta:Miből akarja Pérez kifizetni Neymart? http://madridom.hu/?p=117645
A cikk szerint beáldozzuk a fél csapatot a brazilért, de amúgy is egyre több a hír, hogy távozik Párizsból.
Jönni fog?
A legrosszabb vicc benne, hogy Iscot 75 millioert adnank el, akikor mondjuk egy Coutinho vagy Dembele a duplaja volt...Es akkor a PL igazolasokrol ne is beszeljunk. Bale is meg kellene, hogy erjen legalabb egy 100-ast egy angol csapatnak. Azt viszont tovabbra sem ertem, hogy Ce es Neymar hogy ferne meg egyutt. Ha jon Neymar akkor csak 2019 nyaran szerintem es akkor majd tavozik Ce. Inkabb Mbappe-rol szeretnek hireket hallani, o meglenne a csapatban 433-ban es 442-ben is.
Ugye a cikk azt írja, hogy Iscót eladnánk, akit a tm 75 millió euróra becsül...szóval ez nem mérvadó. 100-120 körül biztos el lehetne adni a spanyolt, ahogy Bale is.
Karimot meg úgysem adjuk el, amíg Cé itt van. B-)
#KAK2021
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. március 12., hétfő 9:07

milyen hireket akarsz bapperol? 1 evvel kesobb sem adna meg perez neki a netto 18at. hazard jon ha minden jol alakul.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. március 12., hétfő 9:05

Realista24 írta:Miből akarja Pérez kifizetni Neymart? http://madridom.hu/?p=117645
A cikk szerint beáldozzuk a fél csapatot a brazilért, de amúgy is egyre több a hír, hogy távozik Párizsból.
Jönni fog?
A legrosszabb vicc benne, hogy Iscot 75 millioert adnank el, akikor mondjuk egy Coutinho vagy Dembele a duplaja volt...Es akkor a PL igazolasokrol ne is beszeljunk. Bale is meg kellene, hogy erjen legalabb egy 100-ast egy angol csapatnak. Azt viszont tovabbra sem ertem, hogy Ce es Neymar hogy ferne meg egyutt. Ha jon Neymar akkor csak 2019 nyaran szerintem es akkor majd tavozik Ce. Inkabb Mbappe-rol szeretnek hireket hallani, o meglenne a csapatban 433-ban es 442-ben is.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. március 12., hétfő 9:04

Realista24 írta:
Remy írta:Chelsea 5. lesz és jön Hazard. :hmmm:
A kérdés most Neymar. :-(
Akkor pontosítom. Nem fog jönni, mert más jön.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 128 regisztrált és 0 vendég