Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5145
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. február 16., péntek 15:35

az egész felállásuk szar. van egy arab uralkodó aki nem tudja mi az amit nem vehet meg. a játékosoknak odarakják a zsetont az edző meg 2 fasz között mit csináljon. a sejknek egy igenember kell mert nem lehet ellentmondani a játékosok meg kiskirályok tesznek a fejére. lehet ott bármilyen edző max erőből lecsorognak a címek de rendes csapat nem lesz ilyen rendszerben

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 16., péntek 15:21

Szerintem pedig elsősorban arra, hogy ne kapjanak meg mindent a játékosok, amit csak akarnak. Aki nem tud beállnia sorba, annak kalap kabát. De a sejk ezt pont leszarja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. február 16., péntek 15:18

kodo írta:
dzsi91 írta:Mondjuk egy újabb Ancelotti psg házasságból jövőre mindenki profitálhatna szerintem.A klub és Carlo is.
Mintha úgy emlékeznék a könyvéből, hogy nem épp barátságos körülmények között váltak el a sejkkel, de nincs most kéznél hogy utánanézzek. Én nem örülnék ha visszatérne oda.
Hát örülni én se örülnék de a psg-nek egy ilyen apuka figurára van szüksége, carlo meg megint kapna egy fasza keretet zsenikkel, ott kiélhetné magát az öreg.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 16., péntek 15:02

dzsi91 írta:Mondjuk egy újabb Ancelotti psg házasságból jövőre mindenki profitálhatna szerintem.A klub és Carlo is.
Mintha úgy emlékeznék a könyvéből, hogy nem épp barátságos körülmények között váltak el a sejkkel, de nincs most kéznél hogy utánanézzek. Én nem örülnék ha visszatérne oda.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. február 16., péntek 14:41

Mondjuk egy újabb Ancelotti psg házasságból jövőre mindenki profitálhatna szerintem.A klub és Carlo is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 16., péntek 14:38

pont erről beszélek, több cikket olvastam arról, mi a helyzet pl neymarral, aki ha hideg van és esik az eső (karimtól tanulta biztos :mrgreen: ), akkor nem utazik el az idegenbeli meccsekre, pláne ahol félház van csak.

multkori szülinapi bulika után se játszott a szosó ellen, holott max kicsit elcsapta a gyomrát.
hetvenszer többet keres, mint az edző, persze hogy nem fog engedelmeskeni neki, amikor egyértelműen nem lehet őt kihagyni a csapatból.
egy erősebb kezű, kemény, de igazságos, egyenes edzőnél nem lenne ilyen gond, egy ancelottinál, zidane-nál vagy heynckesnél nincsenek ilyen dolgok, ezeket az embereket tisztelik mindenütt.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 16., péntek 14:28

H.E.H.E. írta:az öreg emeráld kezd paródia lenni, ahogy harapdálja a szája szélét, miközben akkora balfasz, hogy messze a legerősebb támadószekcióval sem képes előrébb jutni a béellben.

tavaly már leolvadtak a barca ellen, az is jókora szerncsétlenkedés volt a javából, de ezzel a kerettel nem döntőzni legalább, hát nincs az az edző, aki ezt megúszhatja.

persze hogy jár a kis szája, minden baja van, csak a játékosain kívül már senki se veszi komolyan.


nyilván benne van, hogy kiesünk a visszavágón, miért ne lenne benne, de attól még ezt a meccset, mint ahogy a barca ellenit is elbasztad öregem.
Melyik játékosa veszi komolyan? Amelyik felesége twitteren osztja a taktikát? :mrgreen: vagy Neymar, akinek ha nincs kedve nem csinálja a feladatot, nem videózik? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 16., péntek 14:20

az öreg emeráld kezd paródia lenni, ahogy harapdálja a szája szélét, miközben akkora balfasz, hogy messze a legerősebb támadószekcióval sem képes előrébb jutni a béellben.

tavaly már leolvadtak a barca ellen, az is jókora szerncsétlenkedés volt a javából, de ezzel a kerettel nem döntőzni legalább, hát nincs az az edző, aki ezt megúszhatja.

persze hogy jár a kis szája, minden baja van, csak a játékosain kívül már senki se veszi komolyan.


nyilván benne van, hogy kiesünk a visszavágón, miért ne lenne benne, de attól még ezt a meccset, mint ahogy a barca ellenit is elbasztad öregem.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 16., péntek 14:00

H.E.H.E. írta:Ott a hir hogy 120ert kimenekitenenk pogbat az enyeszetbol es a balfasz karmai kozul, megmentenenk a palyafutasat.
Jo otletnek tartom, johet melle bappe 300ert, minden palyareszen a legjobb francia jatekos itt lenne nalunk.

Es meg benzema is (R24 :mrgreen:
Adnám :mrgreen:

Emery meg erről a brutális belépőről is beszélt a meccs után
https://twitter.com/Oscar3Rodriguez/sta ... 8146048000
:lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 16., péntek 13:51

Ott a hir hogy 120ert kimenekitenenk pogbat az enyeszetbol es a balfasz karmai kozul, megmentenenk a palyafutasat.
Jo otletnek tartom, johet melle bappe 300ert, minden palyareszen a legjobb francia jatekos itt lenne nalunk.

Es meg benzema is (R24 :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 16., péntek 11:50

Sir Alex is ott volt. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 16., péntek 11:49

Süti írta:Csak ne ez legyen a hivatalos kommunikáció, mert hozzánk vágják Cavanit, vagy Di Mariát vissza.
Akkor retúr jegyet vegyenek, mert Perez még aznap küldené vissza őket.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. február 16., péntek 11:48

Látom Carlo kint volt a meccsen, kíváncsi lennék ,hogy Pérez vagy a a sejk állította készenlétbe,ha esetleg nem úgy sülnek el a dolgok. :mrgreen:

Amúgy azért tartok a visszavágótól.Csak azért mert idén képesek vagyunk rá,hogy mindent kihagyjunk, de ezt az előnyt nem lenne szabad leadni.A psg szempontjából szerintem okosabb lenne ha rámennének egy 4-5 lőtt gólra mint megpróbálni a 2-0t, ők nem az a csapat amelyik képes 90 percen át koncentráltan védekezni és mellé még elől verni annyit amennyit kell.Ha belemennek egy gólzáporos meccsbe ott talán megvan a képességük ,hogy egy rosszabb napot kifogó Real-t kitömjenek,ha jó napot fogunk akkor nekik lefőtt ,bárhogy is mennek neki a meccsnek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 16., péntek 11:37

M1Ö írta:A franciák úgyis oda vannak a divatért, kapnak 70 millióért egy cukifiút. :lol:
Csak ne ez legyen a hivatalos kommunikáció, mert hozzánk vágják Cavanit, vagy Di Mariát vissza. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 16., péntek 11:35

A franciák úgyis oda vannak a divatért, kapnak 70 millióért egy cukifiút. :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. február 16., péntek 11:28

Babinho írta:Bocsánat, játszom itt a pletykaperceket, de a PSG elnöke Jamesről érdeklődött állítólag szerdán :D Perez 70 millióra becsüli ha idén valaki meg akarja venni, ezt nem tudom jól veszem e ki. :)
Bappe ide, aztan vihetik. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. február 16., péntek 11:23

Bocsánat, játszom itt a pletykaperceket, de a PSG elnöke Jamesről érdeklődött állítólag szerdán :D Perez 70 millióra becsüli ha idén valaki meg akarja venni, ezt nem tudom jól veszem e ki. :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. február 16., péntek 11:07

Realista24 írta:
ziro4vr írta:Én azt csak arra írtam, hogy 19 évesen nincs azzal gond, ha kicsit feszült, vagy megfogja egy nagy stadion hangulata, de a játékán nem is nagyon láttam.
Akkor miért nem ezt írtad? :mrgreen:
Nem tudom, már itt se kéne lennem, mert Benzema nem lőtt gólt. De a 3-1et azért eltaláltam. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. február 16., péntek 10:14

Mbappé rengeteget fog még fejlődni, nyilván, még Párizsban is.

De a Neymaros hírek elég ijesztőek, ha nem akar nem megy edzésre, túl hosszúak számára a videózások, azt is csökkentik, meg számos hasonló könnyítést kapott meg. Nagyon gáz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 16., péntek 10:05

ziro4vr írta:Én azt csak arra írtam, hogy 19 évesen nincs azzal gond, ha kicsit feszült, vagy megfogja egy nagy stadion hangulata, de a játékán nem is nagyon láttam.
Akkor miért nem ezt írtad? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 113 regisztrált és 0 vendég