Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 11., péntek 13:55

Realista24 írta:Ramos
Nála azért a MU-s sztoriknál sanszosan a fizuemelésről szólt a dolog.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 11., péntek 13:52

Kerlon írta:Szerintem is el van tévedve ericco. Először lássuk Mbappe-t PSG mezben, mert még az sem biztos, hogy ez áll a háttérben. Másodszor van azért bőven még olyan játékos, akit nem csak a pénz érdekel. Kroos, Modric, Isco mind egy-egy példa, akik sokkal többet is kaphatnának máshol és valószínűleg volt is ajánlatuk. De talán még Varane is.
Csak a Realból, Varane, Ramos, Cé, Kroos, Modric, Isco, Karim (igen, ő is :mrgreen: ), Bale, korábban Pepe, hogy ne menjünk nagyon messzire.

Aztán ott voltak az olyan "selejtek", mint Özil, DM, akik a pénzt választották, aztán most hol vannak?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 11., péntek 13:52

Kerlon írta:Kroos, Modric, Isco mind egy-egy példa, akik sokkal többet is kaphatnának máshol és valószínűleg volt is ajánlatuk. De talán még Varane is.
Furcsa is, hogy nincs olyan játékos, aki pénzért sírna. Mondjuk Peréz jól megoldotta, ugye a tökéletes példa Özil. Ott van Marcelo is. Már egy évtizede a csapattal van, 2. számú CSK, vitán felül a világ legjobb balhátvédje és nézzétek meg, még egy olyan hír sem szólt róla, hogy elégedetlen lenne a fizetésével.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 11., péntek 13:46

Szerintem is el van tévedve ericco. Először lássuk Mbappe-t PSG mezben, mert még az sem biztos, hogy ez áll a háttérben. Másodszor van azért bőven még olyan játékos, akit nem csak a pénz érdekel. Kroos, Modric, Isco mind egy-egy példa, akik sokkal többet is kaphatnának máshol és valószínűleg volt is ajánlatuk. De talán még Varane is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 11., péntek 13:43

A potenciális igazolásokra gondoltam, és a közelmúlt eseményei azt mutatják, hogy mindneki meggyőzhető elég magas fizetéssel.
Nem értek egyet. Azok győzhetőek meg, akik kishitűek és/vagy agyilag nincsenek rendben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. augusztus 11., péntek 13:42

Realista24 írta:Miért maradtunk védtelenek? A játékos beleegyezése is kell ahhoz, hogy elmenjen. Az én kivásárlási áram lehetne pont 1 eurócent is, ha nem akarnék eligazolni adott csapatba, aki kifizeti értem.
A potenciális igazolásokra gondoltam, és a közelmúlt eseményei azt mutatják, hogy mindneki meggyőzhető elég magas fizetéssel.
Mer? Rájuk nem tudsz kötni fél milliárdos kiv árat?
Azokra gondoltam, akiket egyszerre szemelunk ki. Tavaly a MU, idén a PSG ígért ránk, azelőtt pár évvel a Barca. Alapból ezzel nincs gond, ne jöjjön ide olyan, aki inkább a pénzt választja. Viszont néha azért jó lenne egy nagyobb fogás is, aki tényleg klasszis vagy benne a potenciál.
Az ő esetében sem az árral van a gond, hanem azzal, hogy 12 milliós fizetést kér.
Ha nem lett volna a PSG ajánlata, nem kért volna ennyit.
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. augusztus 11., péntek 13:39

ericco írta:
Realista24 írta:gondolom nem véletlen egybeesés, hogy a kivásárlási árakat felnyomjuk alapból fél milliárdra.
Ezzel csak az a baj, hogy csak a mostnai játékosainkat védjük meg. Viszont az újak igazolása esetén (lásd Mbappé) védtelenek maradtunk. De nem csak mi, szinte mindenki.
Az ő esetében sem az árral van a gond, hanem azzal, hogy 12 milliós fizetést kér. Isco, aki már bizonyított nálunk, illik ide, most hosszabbít, fog 6 milliót keresni. Nekem tetszik, hogy senki kedvéért nem rúgjuk fel a fizetési politikánkat, és ha egy srácnak nem elég az, hogy pár millát kereshet, a világ legjobb csapatában játszhat, a pályán a példaképe mellett, akkor ezzel nincs mit tenni

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 11., péntek 13:38

ericco írta:
Realista24 írta:gondolom nem véletlen egybeesés, hogy a kivásárlási árakat felnyomjuk alapból fél milliárdra.
Ezzel csak az a baj, hogy csak a mostnai játékosainkat védjük meg. Viszont az újak igazolása esetén (lásd Mbappé) védtelenek maradtunk. De nem csak mi, szinte mindenki.
Mer? Rájuk nem tudsz kötni fél milliárdos kiv árat?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 11., péntek 13:37

ericco írta:
Realista24 írta:gondolom nem véletlen egybeesés, hogy a kivásárlási árakat felnyomjuk alapból fél milliárdra.
Ezzel csak az a baj, hogy csak a mostnai játékosainkat védjük meg. Viszont az újak igazolása esetén (lásd Mbappé) védtelenek maradtunk. De nem csak mi, szinte mindenki.
Miért maradtunk védtelenek? A játékos beleegyezése is kell ahhoz, hogy elmenjen. Az én kivásárlási áram lehetne pont 1 eurócent is, ha nem akarnék eligazolni adott csapatba, aki kifizeti értem.

Aki meg a pénzt választja, menjen. Ott is csak 25en lehetnek egy keretben, 11-en meg a pályán.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. augusztus 11., péntek 13:35

Realista24 írta:gondolom nem véletlen egybeesés, hogy a kivásárlási árakat felnyomjuk alapból fél milliárdra.
Ezzel csak az a baj, hogy csak a mostnai játékosainkat védjük meg. Viszont az újak igazolása esetén (lásd Mbappé) védtelenek maradtunk. De nem csak mi, szinte mindenki.
Merci Zizou!

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. augusztus 11., péntek 13:34

https://www.facebook.com/mcdeerebritann ... 4233442125

Ezt érdemes Neymar témában :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 11., péntek 13:33

CS0ki írta:
Papíron ki lehet hozni mindent, de elméletileg az FFP lényege az is volt, hogy nem papír szerint néznek csak dolgokat, hanem a józanságot is figyelembe veszik. TV-s és meccs pénzek alapján a PSG nem kaszálhat kiemelkedően sokat. Marad a marketing, ahol szépen megnézhetik, hogy mennyire reális az, hogy a quatari turisztikai hivatal vagy mi a tököm mondjuk éve 200 milliót ad azért, hogy a nevük kint legyen 16-os betűmérettel a stadion hátsó falán. Papíron minden fasza, csak az FFP szempontjából nézhetnék, hogy mennyire reális. Legalábbis régen ez volt az ígéret. Aztán azóta lehet, hogy megvettek mindenkit...
Ezért írom, hogy nem hülyék dolgoznak ott. Vagy ha hülyék is, van hat teherhajónyi kp-juk a hátsó kertben, ami megmaradt miután megvették a vb-t Katarnak.

Én örülnék a legjobban, ha nem így lenne, mert akkor megálljt lehetne parancsolni az ilyen dolgoknak, de gondolom nem véletlen egybeesés, hogy a kivásárlási árakat felnyomjuk alapból fél milliárdra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. augusztus 11., péntek 13:29

CS0ki mindig olyan szépen le tudja írni, amit gondolok. :D
Merci Zizou!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2017. augusztus 11., péntek 13:27

Sok játékos adóügyein se hülyék dolgoztak, csak aztán...

Papíron ki lehet hozni mindent, de elméletileg az FFP lényege az is volt, hogy nem papír szerint néznek csak dolgokat, hanem a józanságot is figyelembe veszik. TV-s és meccs pénzek alapján a PSG nem kaszálhat kiemelkedően sokat. Marad a marketing, ahol szépen megnézhetik, hogy mennyire reális az, hogy a quatari turisztikai hivatal vagy mi a tököm mondjuk éve 200 milliót ad azért, hogy a nevük kint legyen 16-os betűmérettel a stadion hátsó falán. Papíron minden fasza, csak az FFP szempontjából nézhetnék, hogy mennyire reális. Legalábbis régen ez volt az ígéret. Aztán azóta lehet, hogy megvettek mindenkit...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 11., péntek 13:23

BBeno írta:szabalyolat betartva csinalja a psg. el kell olvasni az ffps cikket es tiszta lesz minden.
Feltétellel írja, hogy betarthatják még így is. Gyarkorlatilag majd kiderül, mert nem csak a 222 milliót, hanem az évi nettó 30-at is ki kell fizetni. Mondjuk elég nagy hypeja van a dolognak, ezért a marketing érték növekedéssel valószínűleg megéri nekik a biznisz. Mondjuk, ha szart se nyernek, akkor pofára esés lesz keményen. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 11., péntek 13:19

Nem kell elolvasni, nem hülyék dolgoznak ott, mint a Barcánál, hogy kiadjanak 2-300 milliót egy játékosért, hogy aztán megszopassák saját magukat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. augusztus 11., péntek 13:18

szabalyolat betartva csinalja a psg. el kell olvasni az ffps cikket es tiszta lesz minden.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. augusztus 11., péntek 13:04

Realista24 írta:Neymar ingyen volt.
Ha én lennék az FFP felelőse, nyílna a bicska a zsebemben, és akármilyen kis kihágásért meszelném el őket.
Majd hagynám magam megvenni :mrgreen: :lol:
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 11., péntek 12:32

rashidm írta:
füst írta:Most így hirtelen Draxler vagy Auba lenne szimpatikus választás, Reust szinte leírni sem merem, nekem ő lenne a non plus ultra, de abból az álomból már nem lesz semmi.
Draxlert én is elnézném de ő inkább szélső mint támadó. Auba meg Reus felejtős. Auba nem illene ide, Reus meg többet lenne sérült mint Bale.
Legalább Balenek lenne edző partnere a rehabon, ha már Coentrao elment.

Amúgy új az orvosi csapatunk, szóval reménykedjünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. augusztus 11., péntek 12:31

füst írta:Most így hirtelen Draxler vagy Auba lenne szimpatikus választás, Reust szinte leírni sem merem, nekem ő lenne a non plus ultra, de abból az álomból már nem lesz semmi.
Draxlert én is elnézném de ő inkább szélső mint támadó. Auba meg Reus felejtős. Auba nem illene ide, Reus meg többet lenne sérült mint Bale.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég