Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 14., péntek 10:28

ericco írta:
Kerlon írta: Hát Balenek rohadtul nem másfél jó szezonja volt és sikerült pár egyéni elismerést pl PL legjobbja címet osszeszedni. Mbappe meg november óta él a koztudatban....
Hát pedig csak az utolsó londini szezonban sikerült neki 20 gól fölé jutnia minden sorozatot figyelembe véve.
Mondjuk annyiban igazad van, hogy 2010 végén volt az Inter elleni meccs, ahol lefocizta Maicont, és bekerült a köztudatba.
Viszont MBappé szerintem behúzza nemsokára a Golden Boy díjat, és a francia bajnokságon belül is esélyes lesz pár egyéni elismerésre. Mire arra kerül sor, hogy eligazol, jó eséllyen neki is még nagyobb lesz már neve.
Bale balhatvedbol tört folyamatosan egyre támadóbb pozícióba, utolsó évében kapott lényegében kötetlen szerepet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. július 14., péntek 10:26


Vééégre.
:salute:


már csak egy mbappe és 10/10-es nyarat zártunk :ike:
ZIDANE

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. július 14., péntek 10:25

http://madridom.hu/blog/2017/07/14/hiva ... -ceballos/

Official. B-) B-)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. július 14., péntek 10:20

ericco írta:
El Unico írta:Van ott most ket ujabb kibaszott nagy tehetseg, ozonlenek felfele a jobbnal jobb focistak, fiatalok, de ehesek es rendkivul kepzettek, es az tulzas hogy a fel keretet leraboltak. Tovabbra is ott lesznek az elitben, BL indulok, van penz, nyugodt kornyezet, ott lakik mar egy ideje, es a csapattarsaival is jol kijon, es van koncepcio, ahogy R24 is irta. Van ajanlata a Realtol, tudja, hogy szamitunk ra es ha nem most, akkor jovore mar Madridban lesz. Ezzel a tudattal marad Monacoban, nincs oka valtani mashova, ha ilyen ajanlata van es Zizu varja almai csapataban. :)
Emlékszem, anno Neymarral is ugyanez volt a helyzet. A végeredményt ismerjük :cens:
Hát ha a több pénzt választja, akkor így jártunk. Pérezék jól csinálják: egy fiatal srácnak ne adjanak már 7-8 (vagy mennyi) millás fizut. Annyi van Kroosnak is kb. Ő pedig már letett valamit az asztalra...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 14., péntek 10:16

El Unico írta:Van ott most ket ujabb kibaszott nagy tehetseg, ozonlenek felfele a jobbnal jobb focistak, fiatalok, de ehesek es rendkivul kepzettek, es az tulzas hogy a fel keretet leraboltak. Tovabbra is ott lesznek az elitben, BL indulok, van penz, nyugodt kornyezet, ott lakik mar egy ideje, es a csapattarsaival is jol kijon, es van koncepcio, ahogy R24 is irta. Van ajanlata a Realtol, tudja, hogy szamitunk ra es ha nem most, akkor jovore mar Madridban lesz. Ezzel a tudattal marad Monacoban, nincs oka valtani mashova, ha ilyen ajanlata van es Zizu varja almai csapataban. :)
Emlékszem, anno Neymarral is ugyanez volt a helyzet. A végeredményt ismerjük :cens:
Merci Zizou!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6651
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. július 14., péntek 10:00

Van ott most ket ujabb kibaszott nagy tehetseg, ozonlenek felfele a jobbnal jobb focistak, fiatalok, de ehesek es rendkivul kepzettek, es az tulzas hogy a fel keretet leraboltak. Tovabbra is ott lesznek az elitben, BL indulok, van penz, nyugodt kornyezet, ott lakik mar egy ideje, es a csapattarsaival is jol kijon, es van koncepcio, ahogy R24 is irta. Van ajanlata a Realtol, tudja, hogy szamitunk ra es ha nem most, akkor jovore mar Madridban lesz. Ezzel a tudattal marad Monacoban, nincs oka valtani mashova, ha ilyen ajanlata van es Zizu varja almai csapataban. :)
:goat:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 14., péntek 9:51

Kerlon írta: Hát Balenek rohadtul nem másfél jó szezonja volt és sikerült pár egyéni elismerést pl PL legjobbja címet osszeszedni. Mbappe meg november óta él a koztudatban....
Hát pedig csak az utolsó londini szezonban sikerült neki 20 gól fölé jutnia minden sorozatot figyelembe véve.
Mondjuk annyiban igazad van, hogy 2010 végén volt az Inter elleni meccs, ahol lefocizta Maicont, és bekerült a köztudatba.
Viszont MBappé szerintem behúzza nemsokára a Golden Boy díjat, és a francia bajnokságon belül is esélyes lesz pár egyéni elismerésre. Mire arra kerül sor, hogy eligazol, jó eséllyen neki is még nagyobb lesz már neve.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 14., péntek 9:35

ericco írta:No a hírek szerint bonyolódik a MBappé ügy. Eszünk ágában sincs neki akkora fizetést kínálni, mint a PSG, újabban a City. Hát ha végül mégis a magasabb fizut és a Cityt/PSG-t választja a jelenlegi Madrid helyett, akkor tényleg nem itt van a helye.
Mondjuk akkor azt nem értem, hogy Bale-nek mi a fenéért adtunk nettó 10 milliót anno? Ő sem tett le sokkal többet az asztalra. Max másfél jó szezont, de ez Mbappénak is simán meglehet jövőre, ha a Monaco húzóembere lesz továbbra is.

szerk:
csak most olvastam a rövidhíreket, bocsi :mrgreen:
Hát Balenek rohadtul nem másfél jó szezonja volt és sikerült pár egyéni elismerést pl PL legjobbja címet osszeszedni. Mbappe meg november óta él a koztudatban....
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1357
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. július 14., péntek 9:17

De miert maradna monacoban? Fel kezdo lassan elment onnan. Egesz vilag bombazza ajanlatokkal. Nem tudom elkepzelni,hogy Monacoba akar maradni. Ez a monaco csak gyengebb lesz a tavalyihoz kepest,igy neki is nehezebb dolga lenne kitunni. Bl ben is boven letette a nevjegyet. Nem az a csapat az o szintje mar. Miert maradna egy olyan csapatba ahol jovore lehet a bl helyert harcolhatnak csak. Es megforditva a dolgot azt is siman eltudom kepzelni hogy ketelkedik a realban. O neki jatszani kell, nalunk meg isco meg asensio is siman pados lehet megint,mert hat a betonbiztos welszi kitalalta ,hogy ez a o szezonja lesz.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. július 14., péntek 9:16

Ez a Bale cikket már tavaly és tavalyelőtt is olvastuk...remélem jövőre már az MUsok írják :) No nem azért mert nem örülnék ha végre jól teljesitene, de megneztem most néhány idenybeli meccset random. Jesszus borzaszto gyenge volt.
Most hogy ledobta a páncéltestet ő is, lehet hogy kevesebbet lesz sérült. De észt meg Zizou sem adhat...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 14., péntek 9:15

nzooli93 írta:Peptol elvonatkoztatva Angliabol city tunnik a legszimpibbnek. Persze a penztokebol epitenek mindent,de az utanpotlasba is rengeteget beleinvesztaltak, egyik legmodernebb utanpotlas rendszeruk van, es az igazolasaik is fiatalokra epul,a csapat jateka meg evek ota az egyik leglatvanyosabb Angliaba. Sajnos ezek a sok love mellett biztato ervek egy 18 eves jatekosnak. Annyi tehetseges fiataljuk van ,hogy ha egy angliai csapat szintet lephet a kovetkezo evekben,akkor az a city lesz. Peppel vagy massal,az mindegy.
Ez csak maszlag. Közel 1 Mrd elköltött euró utan sem tudnak semmit felmutatni. Utánpótlásrendszer a legmodernebb? Minek? Úgyis mindenkit csak megvesznek. Fiatalokra épül az igazoláspolitika? Előbb mennek el a Dortmundba akkor mar, ott van foci es koncepció is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6651
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. július 14., péntek 9:08

numberone1 írta:
El Unico írta:
Nem ment at a lenyeg amire gondoltam, lehet szarul is fogalmaztam. Nem a ket jatekost akartam osszehasonlitani, hanem a helyzetuket a csapatban. A regi madridos robben nem jobb jatekos mint a mostani James, ugyanakkor miutan befutott a holland, valoban nincsenek egy szinten. Csak a helyzetukre gondoltam, hogy Madridban nem tudtak megvetni a labukat. :)
Az akkori Robben sokkal gyengebb csapatban jatszhatott, mint most James. Kozel sem tudta kihozni magabol a maxot, nagy fejetlenseg volt akkoriban, rossz edzo, menedzsent stb.
Ez is igaz:)

Mbappe nem fog elmenni Angliaba. Tuti 1000% hogy inkabb Zidane-nal dolgozna egyutt, es ezert inkabb rahuz egy evet a Monacoban... nem hiszem, hogy a penzt fogja valasztani, almai klubja helyett. Nyitva van a kapu elotte, csak aggodik a jateklehetosegek miatt, szerintem marad a Monacoban. Aztan jovore jonni fog:)
:goat:

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1357
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. július 14., péntek 8:57

Peptol elvonatkoztatva Angliabol city tunnik a legszimpibbnek. Persze a penztokebol epitenek mindent,de az utanpotlasba is rengeteget beleinvesztaltak, egyik legmodernebb utanpotlas rendszeruk van, es az igazolasaik is fiatalokra epul,a csapat jateka meg evek ota az egyik leglatvanyosabb Angliaba. Sajnos ezek a sok love mellett biztato ervek egy 18 eves jatekosnak. Annyi tehetseges fiataljuk van ,hogy ha egy angliai csapat szintet lephet a kovetkezo evekben,akkor az a city lesz. Peppel vagy massal,az mindegy.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 14., péntek 8:46

No a hírek szerint bonyolódik a MBappé ügy. Eszünk ágában sincs neki akkora fizetést kínálni, mint a PSG, újabban a City. Hát ha végül mégis a magasabb fizut és a Cityt/PSG-t választja a jelenlegi Madrid helyett, akkor tényleg nem itt van a helye.
Mondjuk akkor azt nem értem, hogy Bale-nek mi a fenéért adtunk nettó 10 milliót anno? Ő sem tett le sokkal többet az asztalra. Max másfél jó szezont, de ez Mbappénak is simán meglehet jövőre, ha a Monaco húzóembere lesz továbbra is.

szerk:
csak most olvastam a rövidhíreket, bocsi :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 14., péntek 8:11

miVida írta:Robbent is leginkább azért adtuk el anno h CR-nek legyen helye (Sneijder helyett jött Kaká) és h finanszírozza a mozdulatot... Ha jól emlékszem
Vagy inkább azért, mert annyit volt sérült, mint Bale.

Moratanak felkínálták a lehetőséget hogy maradjon, de ha menni akar, akkor eladják. A héten beszél Zidane-nal. Marca.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2017. július 14., péntek 6:17

Robbent is leginkább azért adtuk el anno h CR-nek legyen helye (Sneijder helyett jött Kaká) és h finanszírozza a mozdulatot... Ha jól emlékszem
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. július 13., csütörtök 23:01

El Unico írta:
Nem ment at a lenyeg amire gondoltam, lehet szarul is fogalmaztam. Nem a ket jatekost akartam osszehasonlitani, hanem a helyzetuket a csapatban. A regi madridos robben nem jobb jatekos mint a mostani James, ugyanakkor miutan befutott a holland, valoban nincsenek egy szinten. Csak a helyzetukre gondoltam, hogy Madridban nem tudtak megvetni a labukat. :)
Az akkori Robben sokkal gyengebb csapatban jatszhatott, mint most James. Kozel sem tudta kihozni magabol a maxot, nagy fejetlenseg volt akkoriban, rossz edzo, menedzsent stb.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6651
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. július 13., csütörtök 22:50

numberone1 írta:El Unico, made my day. :D James kanyarban nincs Robbenhez kepest. Nem sirom vissza a regi Robbent, de a o is a legmagasabb szinten tolta az mellett, h komoly serulesek hatraltattak. O nem ugy tert vissza a csapatba egy egy serules utan mint a mi Belank, kemenyen tolta meg a kis csapatok ellen is. James soha nem lesz ezen a szinten. Kore epithetik a Bayernt, majd meglatjuk, h mennyire fog tetszeni a tobbi jatekosnak amikor majd lassan setalgat vissza, mint ha a kolumbiai valogatottban lenne...ott megteheti a Realban nem tehette, a Bayernben sem sokaig fogja.
Vissza Robbenre kicsit...lehet, h a leamortizalt Kaka helyett jobb lett volna inkabb megtartani. :hmmm:
Nem ment at a lenyeg amire gondoltam, lehet szarul is fogalmaztam. Nem a ket jatekost akartam osszehasonlitani, hanem a helyzetuket a csapatban. A regi madridos robben nem jobb jatekos mint a mostani James, ugyanakkor miutan befutott a holland, valoban nincsenek egy szinten. Csak a helyzetukre gondoltam, hogy Madridban nem tudtak megvetni a labukat. :)
:goat:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. július 13., csütörtök 20:40

azért amit robben hozott évekig a bayernben azt nem látom jamesben, szerintem nem képes rá.
nem is értettem, hogy anno miért mindig ribéry volt kiemelve a müntyenből
Kép

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. július 13., csütörtök 20:33

Robben azert tenyleg mas kategoria.
Hiaba volt viszonylag kiszamithato, nagyon sokszor volt megallithatatlan es a legkomolyabb meccseken is hozta magát.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég