Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. július 6., csütörtök 15:14

Szerintem kovacic orok igeret marad majd.
De remelem nem lesz igazam, jo jatekos es birom is de valami plusz hianyzik belole. Meg aztan amig a kroos case modric 3mas igy mukodik addig komoly meccsen maximum tobb serules eseten lesz kezdo.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 6., csütörtök 15:07

ericco írta:
Kerlon írta:Mounrho variálta a 4231, 433-at. 4231-ben simán helye lenne.

Bayernbe meg Thiago és Vidal mellett.
4231-ben középen szerintem Miki jobb, és James szélen nem tud és nem is szeret játszani. Mourinho nem szokta játszatni a hozzá hasonló játékosokat.
Bayernbe talán beférne, főleg ha Robben és Ribery formán kívül lesznek. Viszont a bajorok kétlem, hogy adnának érte annyi pénzt, mint amennyibe kerülne.
igen, mert Matat és Ozilt sem jatszatta... Főleg úgy, hogy James sokkal eredményesebb a másikaknál. Örmény engem nem győzött még meg. Attól, mert a Bayern nem fizetne ennyit még beferne és ez volt a fő kijelentésed.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 6., csütörtök 14:48

Kerlon írta:Mounrho variálta a 4231, 433-at. 4231-ben simán helye lenne.

Bayernbe meg Thiago és Vidal mellett.
4231-ben középen szerintem Miki jobb, és James szélen nem tud és nem is szeret játszani. Mourinho nem szokta játszatni a hozzá hasonló játékosokat.
Bayernbe talán beférne, főleg ha Robben és Ribery formán kívül lesznek. Viszont a bajorok kétlem, hogy adnának érte annyi pénzt, mint amennyibe kerülne.
Merci Zizou!

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. július 6., csütörtök 14:40

Nemtudom miért kéne megválni Kovacictól, nálam az utolsók egyike lenne a keretben, akit eladnék. Kövezzetek meg, de pl Iscot is jóval előbb adnám el, mint a horvátot, szerintem hosszútávon az egyik legjobbja lehet a csapatnak. Igazából akármikor kapta meg a lehetőséget, mindig élt vele, Casemiro sérülése idején is komoly szintet hozott.

Kevés játékosban van meg ez a váratlan, mint benne, a ritmusváltásait élmény nézni, emellett skillben is nagyon rendben van. Egyedül a kapkodást kell kinőnie, fejben még kicsit fejlődni, de ennyi. 23 éves, van még ideje.

Ceballos meg biztos jó playa, olaszok elleni u21-es meccsen figyeltem rá, ott komolyat nyomott, de azért nehogymár egy semmit nem bizonyított, nulla komoly meccsel rendelkező srác miatt váljunk meg az egyik legígéretesebb játékosunktól.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 6., csütörtök 14:16

ericco írta:
Kerlon írta:A felsorolásodban is csak a két spanyolnal nincs helye. Szerinted meg sehol...
A Bayernben hol lenne helye? Vagy Mourinho MU-jában? Kíváncsi vagyok.
Mounrho variálta a 4231, 433-at. 4231-ben simán helye lenne.

Bayernbe meg Thiago és Vidal mellett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. július 6., csütörtök 13:27

h3x0r írta:Vallejo bemutatása holnap 13:00-kor lesz.

Ugyhogy már várom a szokásos dekázást. :mrgreen:
Védő bemutatásakor becsúszást mutatnék deka helyett, Perezen bemutatva. Vagy fosin. :lol:
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. július 6., csütörtök 13:25

Vallejo bemutatása holnap 13:00-kor lesz.

Ugyhogy már várom a szokásos dekázást. :mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 6., csütörtök 13:09

Kerlon írta:A felsorolásodban is csak a két spanyolnal nincs helye. Szerinted meg sehol...
A Bayernben hol lenne helye? Vagy Mourinho MU-jában? Kíváncsi vagyok.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 6., csütörtök 13:03

ericco írta:
Kerlon írta:Miért ne lenne posztja.... Bárhol kezdő lenne, ahol tehermentesitik és nem Isco van előtte a sorban. Inter helyében csak őt venném a nyáron kb.
James nem akar az Interbe menni. Real, Barca, Bayern, MU vontalban gondolkodik. Ha nem így lenne, már rég az AC Milan játékosa lenne.
A felsorolásodban is csak a két spanyolnal nincs helye. Szerinted meg sehol...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 6., csütörtök 13:01

Kerlon írta:Miért ne lenne posztja.... Bárhol kezdő lenne, ahol tehermentesitik és nem Isco van előtte a sorban. Inter helyében csak őt venném a nyáron kb.
James nem akar az Interbe menni. Real, Barca, Bayern, MU vontalban gondolkodik. Ha nem így lenne, már rég az AC Milan játékosa lenne.
Merci Zizou!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. július 6., csütörtök 12:43

nem szabad kovatol megvalni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. július 6., csütörtök 12:41

Realista24 írta:Plusz ezekhez ha hozzáadom, hogy Zidane is alig adott neki játékperceket, akkor tényleg elgondolkodok, hogy talán mindkét fél érdeke a váltás lenne. Mondjuk a Juvéban aranyat érne szerintem, ezért oda nem adnám el.

Nem örülnék még a kölcsönadásnak sem, egy ideig inkább játszatnám folyamatosan, csak kérdés, hogy kinek a kárára. Mondjuk Casemiro posztja feküdne neki, csak nem akkora favágó (nem feltétlen rossz értelemben), nem tudom, hogy védekezésben mennyit tudna hozzátenni. Amivel a termetét ellensúlyozza, az a kimagasló indulósebessége, az alacsony súlypontja, ami azért stabilitást ad neki, illetve eléggé agresszív játékosnak tűnik. Előre pedig szerintem egy klasszissal jobb, mint Casemiro, a megindulásai élményszámba mennek és követhetetlen, illetve jó szeme is van hozzá, viszont a mentális(nak tűnő) problémák miatt benne vannak buta labdavesztések is, amik a brazilt viszont nem annyira jellemzik, mert szinte alig vállal kockázatot.

Viszont mivel - ahogy írtad is - Zidane nem nagyon bízik benne a jelek szerint, elképzelhető, hogy tényleg jó megoldás lenne egy kölcsön. Annál mindenképpen jobb, mint még egy olyan év, ahol nem kap annyi lehetőséget, amennyit szeretne és a végleges távozás mellett döntene végül.

Igy maradna Modric, Kroos, Ceballos (?), Llorrente, Casemiro, Isco és Asensio mondjuk 4 posztra? A gálakezdőt figyelembe véve még így is elképzelhetőnek tartanám, hogy lenne elégedetlenkedés. Ha meg beleveszem, hogy marad Bale és érkezik Mbappé, miközben ideális esetben távozik James és Morata, akkor előre is 2 posztra lenne Cé, Bale Benzema, LV és Mbappé ami megint kicsit soknak tűnik. Édes problémák lennének mondjuk...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 6., csütörtök 12:23

ericco írta:
M1Ö írta:Alapból nem értem minek kéne nekik
Jamesnek nem csak nálunk, de máshol sem nagyon van posztja. Túl egydimenziós játékos a mai modern fociba. Nehéz lesz elboltolni, főleg ennyiért. Meg gondolom, ő sem akar eligazlni akárhova.
Szerintem Wenger fog rárepülni az utolsó órákban.
Miért ne lenne posztja.... Bárhol kezdő lenne, ahol tehermentesitik és nem Isco van előtte a sorban. Inter helyében csak őt venném a nyáron kb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 6., csütörtök 12:16

RealMadridFanatic írta:Pontosan ugyanezeken gondolkodtam ma reggel. Nagyon szeretem Kovacic játékát, illetve adottságokra jobbnak is tartom, mint Ceballost, viszont nála meg nagyon érződik a magabiztosság, az éles helyzetekben is. A Barca elleni meccsét anno pont elkaptam és meg is lepett, hogy ilyen fiatalon mennyire pimasz már (jó értelemben), milyen bátran vállalja az 1-1-eket is, sugárzik róla, hogy tisztában van a képességeivel, és fejben erős. Kovacicnál ezt hiányolom, pedig ilyen alapanyagból, mint amit Ő birtokol nagyon nagy játékos lehet idővel, de valahogy gyámoltalannak tűnik még.
Plusz ezekhez ha hozzáadom, hogy Zidane is alig adott neki játékperceket, akkor tényleg elgondolkodok, hogy talán mindkét fél érdeke a váltás lenne. Mondjuk a Juvéban aranyat érne szerintem, ezért oda nem adnám el. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. július 6., csütörtök 12:10

Pontosan ugyanezeken gondolkodtam ma reggel. Nagyon szeretem Kovacic játékát, illetve adottságokra jobbnak is tartom, mint Ceballost, viszont nála meg nagyon érződik a magabiztosság, az éles helyzetekben is. A Barca elleni meccsét anno pont elkaptam és meg is lepett, hogy ilyen fiatalon mennyire pimasz már (jó értelemben), milyen bátran vállalja az 1-1-eket is, sugárzik róla, hogy tisztában van a képességeivel, és fejben erős. Kovacicnál ezt hiányolom, pedig ilyen alapanyagból, mint amit Ő birtokol nagyon nagy játékos lehet idővel, de valahogy gyámoltalannak tűnik még.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 6., csütörtök 11:55

Mindenhol Ceballost írják Modric alternatívájának, nem Kovát, talán pont azok miatt, amiket CS0ki ír.
Lassan Kovát kéne eladni opcióval, hogy kicsit felhúzza magát fejben is, aztán vagy visszajön, vagy nem ugorja meg a szintet. De nem hinném, hogy ilyen képességekkel a padon kéne ülnie.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2017. július 6., csütörtök 11:50

De elengedném Mayoralt is. Illetőleg ha megy Danilo, jobb oldali védőt sem igazolnék.
Amúgy ja...Mayoral teljesen felesleges, hozni kell Mbappet, aztán így is túl sokan leszünk előre. Mayoral teljesen felesleges, Betis megkaphatja kölcsön Ceballos helyett.
Diego Llorentére van visszavásárlási opciónk, vagy ö nem lesz szint?
Szerintem nem az.
csak Modric tartozik, az ő helyére pedig Kovacic kopogtat szerintem jogosan.
Szerintem nem. Kovacic-csal az a a bajom, hogy abszolút nem vezér alapanyag, nincs benne a karmesteri pálcához szükséges skill. Van sok erőssége, de nem olyan típus, aki a középpálya vezére lehet. Ezt bírom Ceballos-ban, hogy igazán tökös (néha túlságosan is), felvállalja a felelőséget. Vezér alapanyag. Aztán lehet tévedek! :) Jobb lenne persze, ha még kölcsön lehetne adni, de nálam ő lenne Modric utódja. Valamiért nagy jövő látok a gyereknél.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. július 6., csütörtök 11:47

ez az info mégis, hogy jutott el hozzájuk...

Szerintem ezek között vannak bőven tudatos szivárogtatások ügynökök részéről, de akár 1-2 alkalmazott a kluboknál, aki megneszel valamit szintén kiadhatja.


Megelőztek. :-(
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 6., csütörtök 11:46

Seraf írta:
Realista24 írta:Marca írja: Zidane tegnap felhívta Mbappét, hogy elmondja neki, számol vele jövőre a csapatnál, és lesz elég játékperce.
nagyon adnám már, de egyébként ezeknél a híreknél mindig az jut eszembe, hogy ez az info mégis, hogy jutott el hozzájuk... az újságoknak vannak spanjaik a helyi hírszerzésnél akik lehallgatják Zidanet, vagy esetleg ott állnak az ajtaja elött fület rátapasztva, ami mögött a 10ezer négyzetméteres kúria területén valahol Zidane telefonálgat? :mrgreen:
Szivárogtatás innen-onnan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Seraf » 2017. július 6., csütörtök 11:42

Realista24 írta:Marca írja: Zidane tegnap felhívta Mbappét, hogy elmondja neki, számol vele jövőre a csapatnál, és lesz elég játékperce.
nagyon adnám már, de egyébként ezeknél a híreknél mindig az jut eszembe, hogy ez az info mégis, hogy jutott el hozzájuk... az újságoknak vannak spanjaik a helyi hírszerzésnél akik lehallgatják Zidanet, vagy esetleg ott állnak az ajtaja elött fület rátapasztva, ami mögött a 10ezer négyzetméteres kúria területén valahol Zidane telefonálgat? :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég