Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. július 6., csütörtök 10:09

Ideje lenne pontot tenni Morata ügy végére.

Menjen el ( manu ba lehetőleg minél drágábban, mer rühellem amit műveltek egy időben ) , legyen sikeres , helyére pedig jöhet a kis francia.


Ami problémás, az James ügye.

Egyelőre nagyon nem látom , hova akarna menni, ez pedig bajos lehet Mbappe leigazolása terén. :hmmm:



Ceballost én nem hoznám, még.
De elengedném Mayoralt is. Illetőleg ha megy Danilo, jobb oldali védőt sem igazolnék.

Így is bomba lesz a keretünk, páran padra sem férnek majd oda. De a sok kupához kell a mély lehetőség, ZZ eddig ezt jól oldotta meg, és hát a Sanitas is besegített. :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. július 6., csütörtök 9:40

Pipita írta:
Remélem ez igaz, és akkor eldöl, hogy mi lesz. Ha jön jó, ha meg ennek ellenére semjön mert macera, vagy kevés a dollár, vagy a szülök vagy akármi amit az újságok kitalálnak akkor nem is fog hiányozni.
Értem amit mondasz, de igenis rohadtul hiányozni fog, főleg ha elengedjük Benzema vetélytársát, és nem hozunk a helyére másikat...
Igaz, ha Morata megy akkor valaki kell a helyére. Kíváncsi vagyok, hogy Mariano robbant-e, remélem igen.

Diego Llorentére van visszavásárlási opciónk, vagy ö nem lesz szint?
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 6., csütörtök 9:35

Az U21-es EU előtt a terv tökéletes volt, hogy leigazoljuk, majd egyből kölcsön. Viszont ott felhívta magára a figyelmet, és bejelentkezett érte pár csapat, akik azonnal kezdő tagságot tudnak neki kíválni. Megértem, hogy maga a játékos is elbizonytalanodott. Talán úgy lenne a legjobb, hogy valamelyik haverklubbal leegyeznénk a kölcsönadását, és úgy adnánk elő neki a dolgot, hogy igaz mész kölcsönbe, de nem akárhova, hanem a Tottenhambe, Angliába, BL, Premiere League meg minden.
Merci Zizou!

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ursus » 2017. július 6., csütörtök 9:29

Ceballos jó alapanyagnak tűnik, kiváló képességei vannak de most ő nálam kifejezetten az a kategória hogy azért vennénk meg hogy máshova ne kerüljön el, túl nagy szükségünk nincs rá és nem is igazán látom hogy 2-3 éven belül bárkit is kiszoríthatna a kezdőből hiszen az idősödőbb középpályásaink közé csak Modric tartozik, az ő helyére pedig Kovacic kopogtat szerintem jogosan. A spanyol esetében csak azt tudom elképzelni hogy a következő 2 évben kölcsönadjuk ha megvesszük, ahol nemzetközi tapasztalatot fog tudni szerezni folyamatos játéklehetőség mellett.

Mbappe leigazolása szerintem fontosabb, ott ugye a posztján Morata bizonyosan távozik, Mayoral és Benzema lesz mellette, neki itt reális esélye van arra hogy max 2 éven belül stabil kezdőjátékos legyen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 6., csütörtök 9:23

szarják össze magukat, mocsadék banda.
:mrgreen: :mrgreen:
Szarjanak sünt, ez a másik kedvencem :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2017. július 6., csütörtök 9:22

Remélem ez igaz, és akkor eldöl, hogy mi lesz. Ha jön jó, ha meg ennek ellenére semjön mert macera, vagy kevés a dollár, vagy a szülök vagy akármi amit az újságok kitalálnak akkor nem is fog hiányozni.
Értem amit mondasz, de igenis rohadtul hiányozni fog, főleg ha elengedjük Benzema vetélytársát, és nem hozunk a helyére másikat...
Morataért én már 70-et is elfogadnék. 25 éves aztán idén hozta a legjobb idényét, csereként.
70-ért engedném bárhova én is, a MU-nak viszont 90 alatt nem adnám, szarják össze magukat, mocsadék banda. Amúgy meg nem ez volt a legjobb idénye szerintem, hanem például az amikor kulcsjátékos volt és bl döntőbe lőtte a Juvét.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. július 6., csütörtök 9:16

Realista24 írta:Marca írja: Zidane tegnap felhívta Mbappét, hogy elmondja neki, számol vele jövőre a csapatnál, és lesz elég játékperce.

Remélem ez igaz, és akkor eldöl, hogy mi lesz. Ha jön jó, ha meg ennek ellenére semjön mert macera, vagy kevés a dollár, vagy a szülök vagy akármi amit az újságok kitalálnak akkor nem is fog hiányozni.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 6., csütörtök 9:02

Marca írja: Zidane tegnap felhívta Mbappét, hogy elmondja neki, számol vele jövőre a csapatnál, és lesz elég játékperce.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. július 6., csütörtök 9:01

Jamest en csak a seria a ban tudom elkepzelni, h sikeres lesz

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 6., csütörtök 8:38

M1Ö írta:Alapból nem értem minek kéne nekik
Jamesnek nem csak nálunk, de máshol sem nagyon van posztja. Túl egydimenziós játékos a mai modern fociba. Nehéz lesz elboltolni, főleg ennyiért. Meg gondolom, ő sem akar eligazlni akárhova.
Szerintem Wenger fog rárepülni az utolsó órákban.
Merci Zizou!

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 6., csütörtök 8:02

Kerlon írta:James szerintem nem alternatívája a Matic-Naingolan kettősnek.
Ebben az esetben mégis. Mert igaz, hogy nem egy poszt, meg teljesen más típus, de ha megveszik Morata-t, akkor nem hiszem, hogy eltapsolnak még 70 körül Jamesre. Alapból nem értem minek kéne nekik, inkább Carrick pótlásán kéne agyaljanak, arra meg a Matic/Nainngolan vonal kell nekik. Ettől függetlenül remélem viszik, de ha csak az anyagi oldalát nézzük, már akkor sem biztos.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 6., csütörtök 7:47

James szerintem nem alternatívája a Matic-Naingolan kettősnek. Illetve biztos vagyok benne, hogy távozni fog és esélyes lesz, hogy az utolsó napokban fog valami vészajánlatot elfogadni.

Morataért én már 70-et is elfogadnék. 25 éves aztán idén hozta a legjobb idényét, csereként. Fogalmam sincs milyen hype vonatra ültették fel anno, de ebből mi jövünk ki a legjobban. Angliában mondjuk nagy karriert futhat be, kicsit szurkolok is neki, mert azért szerzett idén fontos gólokat, illetve hajtott is többnyire. Kezdőbe nálunk szerintem Ronaldo helyén lenne neki csak hely és nem Benzemaén.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 6., csütörtök 7:35

Realista24 írta:Elvileg 5 millio választja el a Manu Real egyezséget Morata ügyében. Csütörtök van. Mára ígértek bejelentést.
Jamesról valami esetleg? Mert igaz, hogy akár bő 1,5 hónapig is eligazolhat, de nagyon nagy a csend. Abban egyre kevésbé reménykedek, hogy a MUban fog kikötni. Már csak Morata 80 milliója miatt is, meg a Nainngolan-Matic hírek miatt. Ők gondolom olcsóbban megszerezhetőek, mint James. A PSG igazán elkattanhatna...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 6., csütörtök 7:11

Elvileg 5 millio választja el a Manu Real egyezséget Morata ügyében. Csütörtök van. Mára ígértek bejelentést.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. július 5., szerda 23:39

3 fronton leszünk harcban, klub vb is beesik, stb. És ne felejtsük, a kulcsembereink 30 felettiek, egyszerűen muszáj lesz rotálni, talán még az eddigieknél jobban is. :hmmm:
Egy bitangerős 25ös keret lenne, de ha valaki, ZZ tudja managelni, talán ebben a legjobb. :salute:
Több fronton megyünk idén is, de ez már a lónak a túl oldala lesz így. Egyszerűen sok. Jól hangzik a még mélyebb keret, de az az igazság, hogy az idén is kellően mély volt, és így is neccesen lehetett kivitelezni a jó menedzselést. Ennek eredményeképp Morata és James is távozni fog, bár távozók mindig vannak.

Szóval Ceballos érkezése csak egy esetleges távozással hozhatna pluszt, egyébként meg borítaná a kényes egyensúlyt. Egyszerűen nem engedhetjük meg magunknak, hogy a Llorente-Asensio-Ceballos-Kovacic sorból valaki mindig kimaradjon a keretből, mert muszáj. Ez a csapatnak sem jó, meg magának a játékosnak sem, senki nem nyer az üzlettel. Ceballos meg nálam nem férne be a jelenlegi sorból senki elé, nem mutatott ő még annyit.

Egy szó mint száz, jó játékos a spanyol, de jelenleg nem látom a helyét, nem fér be. Viszont a jövőben nagyon szívesen látnám őt, de ehhez jó lenne lezsírozni most az üzletet, és el kell vele fogadtatni a kölcsönszereplést. Ha meg emiatt nem akar ideigazolni, akkor mehet Isten hírével. Majd jövőre jön másik tehetség.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. július 5., szerda 22:18

sebydani írta: Nem sok nálad boldogabb ember lehet most :lol: Ha behúzzuk Ceballost alig fogom várom a reakciód..
ezeket a spanyol igazolásokat mindenki helyesli itt
soha nem látott egyetértés van a fórumon
(lehet mert nincsenek meccsek :mrgreen: )
amúgy építjük a jövő spanyol válogatotját, ami nem hangzik rosszul :salute:

lassan tüntetni fogok egy nem spanyol igazolásért
mondjuk Mbappé jöhetne, ezt már kétszer leírtam :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. július 5., szerda 22:13

megneztem par theo videot. eskuszom megvettuk a fiatal gareth balet. ugyanez volt bale a spursben balhatvedkent.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. július 5., szerda 22:12

én lecserélném Keylort

de mivel de Gea nem jön, jövőre már nem figyelnék rá
Courtois-t nem kedvelem, nem igazolnám le, ő is Atleticos múltú :vivo:
marad Kepa a madridom cikkben említett 3 névből

jövő nyárig nézzen mindenki fiatal kapustehetséget, és küldje el a nevét Pereznek
:mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. július 5., szerda 22:09

Jim írta: mégis működnek a spanyol scoutok is
:mrgreen:
Nem sok nálad boldogabb ember lehet most :lol: Ha behúzzuk Ceballost alig fogom várom a reakciód..
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. július 5., szerda 22:04

azért megdicsérhetjük a vezetőséget :salute:
hogy egy nagy összegű igazolással (Mbappé) össze lehetne állítani a flori
által leírt brutálisan erős keretet

mégis működnek a spanyol scoutok is
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég