Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. június 10., szombat 21:24

Morata és James árából jöhet Mbappé. Zizou nagyon szeretné, ha jönne. Akkor ha továbbra is egy 4-4-2-vel számolunk, akkor az első sorba lesz Benzema, CR, Bale és Mbappé. Ez így elég jónak néz ki, a játék időt is megkaphatja a francia ismerve Bale sérülékenységét, CR korát és Benzema formáját.

Mögöttük meg lehet forgatni az Asensio-Isco-Modric-Kovacic-Kroos-Lucas-Casemiro-Llorente sort. Több, mint elég. Szerkezetváltásra is bőven alkalmas.

Hátul meg Pepe helyett Vallejo, pluszba érkezik Theo. Bivaly erős keret lehet ez továbbra is.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 10., szombat 18:51

cselszi viszi bakajokot a monacoból, elég nagydarab erős gyerek, gondolom a fáradtbalfasz matics helyére szánják, erősödnek vele.
az ára mondjuk nevetséges mai szemmel nézve.
viszont ez még egy aduász, ha szétkapják a monakót, bappe sem kap majd annyi segítséget, valszeg a psg elveri őket a bajnokságban, a béellben meg nem lesz még egy ilyen szezonjuk.

magyarul hozni kell bappét, kerül amibe kerül.
40-50-ből megvan, ha moratát eladjuk a munak.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. június 10., szombat 17:23

Ha játszott se jött össze neki semmi, extrán peches volt. Én nem adnám el, kevés az ilyen arc aki elül a padon szó nélkül, apróért, nem rutintalan és még madridista is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62888
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 10., szombat 17:21

Nem is játszott szinte.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. június 10., szombat 17:09

Tavasszal tenyleg gyenge volt LV, viszont osszel meg tavaly azert jobb volt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. június 10., szombat 17:07

Anthony írta:LV mindig odatette magát rendesen, egyáltalán nem Castilla szint.
A Vasquezek és a Moraták miatt tudtuk megnyerni a bajnokságot, és tartalékolni erőt a BL-re, Moratára is lehet mondani akármit (szidtam én is), de azért a 20 lőtt gólja előtt le a kalappal.
Lv nagyon gyenge volt egész tavasszal. Brusztol meg lelkes, de nem több.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. június 10., szombat 15:10

Yazid írta:Nem ertem mbappe miert beszédtema még mindig? Mar tuti nem jon?!
Eddig egyszer nyilatkozott, amikor azt mondta, hogy majd a valogatott meccsek utan dont a jovojerol.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2017. június 10., szombat 14:50

Nem ertem mbappe miert beszédtema még mindig? Mar tuti nem jon?!

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. június 10., szombat 14:42

wZoLee7 írta:Csodálkozom, hogy Bale rengeteg sérülése és rossz meccsei után nem is merült fel az eladása. Pedig teljesen kézenfekvő lenne, hogy kiket kell kikre cserélni, jó lenne pénzügyileg is, de itt már valószínűleg közrejátszik az is, hogy egy nyáron a Bale-James kettőstől nem akarunk megszabadulni (Pérez). így viszont jó tempóban evezünk egy olyan szituáció irányába amikor egy nyáron lesz aktuális a BBC cseréje
Nem hiszem, hogy egy nyáron kellene majd mind a3at egyszerre cserélni. Bale Isco csere adott, egy játszósabb szerkezetre való váltással együtt. Ha megy James és morata akkor tuti jön Mbappe őt lassan majd be lehet építeni Benzema helyére. És akkor már csak Cr maradt, többiegvan házon belül.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. június 10., szombat 13:02

Csodálkozom, hogy Bale rengeteg sérülése és rossz meccsei után nem is merült fel az eladása. Pedig teljesen kézenfekvő lenne, hogy kiket kell kikre cserélni, jó lenne pénzügyileg is, de itt már valószínűleg közrejátszik az is, hogy egy nyáron a Bale-James kettőstől nem akarunk megszabadulni (Pérez). így viszont jó tempóban evezünk egy olyan szituáció irányába amikor egy nyáron lesz aktuális a BBC cseréje

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. június 10., szombat 12:49

wZoLee7 írta:70-ért az MU viheti a Bale-Morata duot és jöhet Bappe
Ha ez megtörténne + ugye már a úm. biztosak (Theo, Llorrente és Vallejo) szerintem tökéletes keretünk lenne.
Amit pedig Jamesért kapnánk, az menne plusszba a klub kasszájába.
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. június 10., szombat 12:44

Azért az biztos, hogy lesz a csatárok és a kp között egy poszt, amin Isco és Asensio fog játszani. Hol középen hol a széleken fognak felbukkanni, de ott lesznek. Marad két támadó poszt, amire el kell osztani egy CR, Benzema, Bale, LV, Mariano, Morata hatost. Persze tudom, lesznek meccsek ahol nem lesz Isco vagy Asensio és három posztra kell elosztani, de ez akkor is sok. Távozik Morata és Mariano, marad 4 ember ami már ideális lehet, tekintve Bale mennyiszer bevethető. Annyira mobilis a keretünk, hogy nem nagyon kell kőbe vésve minden posztra két ember.
Jobban érdekelne, a kp-t hogy tervezik, két vkp-s lehozza, meg a maradék 2 posztot a Kroos, Modric, Kova hármas? Ha kiesik valaki akkor Isco és Asensio fog besegíteni előre, hátra, megoldható, amíg tényleg csak egy ember esik ki a kezdőből.
Én még mindig Balet cserélném le egy stabilabb emberre, 170-ért az MU viheti a Bale-Morata duot és jöhet Bappe :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62888
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 10., szombat 12:21

Lucasnak nem volt szava, mert elég sokat játszott, de szezon végére mellőzött lett. Várjuk ki, hogy mik a tervei.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 10., szombat 12:05

lucas bőven jó kiegészítő játékos. én úgy tudom egy rossz szava nem volt sosem eddig. tipikusan olyan kaliber mint callejón, egy napoliban alapkezdő lenen lucas is. sőt talán lucast hasznosabbnak érzem
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 10., szombat 12:00

lukács a keret leggyengébb játékosa.

más:
ha morata megy, nyilvánvaló, hogy bappe érkezik még idén.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. június 10., szombat 11:26

LV mindig odatette magát rendesen, egyáltalán nem Castilla szint.
A Vasquezek és a Moraták miatt tudtuk megnyerni a bajnokságot, és tartalékolni erőt a BL-re, Moratára is lehet mondani akármit (szidtam én is), de azért a 20 lőtt gólja előtt le a kalappal.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. június 10., szombat 11:24

De Mayoral nem csatár? Vagy akkor szép lassan eladogatjuk a szélsőket és átállunk 2 csatáros felállásra? Mondjuk vázkezben ennyi van, nem több. Sajnos ebben az évben visszaesett a korábbi önmagához képest. Ettől függetlenül én nem adnám el, hátha a következő szezonban jó lesz.

Támadó/Csatár, igen.


CR- Benz-( Morata helyettese ) - Bale- Vázquez ötös lenne nálam előre.

Mariano mehetne a gépezetből, kölcsönbe. Nem kellene a fentiek tekintetében Mayoral, sztm.

Az említett ötös formáció változtatáshoz is megfelelő lenne. Előre.

Asensio és Isco pedig több lehetőséget kapna, természetesen. Ők is tudnak elöl ezt azt, és lenne játékperc is. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2017. június 10., szombat 11:26-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. június 10., szombat 11:18

Mickey írta:- Nem engedném el Vázquezt.
Pláne nem 20 alatt, a mai viszonylatokat tekintve.

Csak ha nagyon el akar menni. Egy közös megegyezés az sosem nem rossz. :D :mrgreen:


- Illetve Mayoralt sem hoznám vissza Mariano pozíciójába, akkor inkább játsszon a németeknél, már ha tud rendszeresen.

- Amennyiben Morata lép, egyértelműen kell egy bizonyos szintű-képességű ember, aki Mbappe lehetne.


Mariano mehet kölcsönbe.
Vázquez meg maradhat helyette csere.

Mayoral pedig max. akkor ha Lukácsot elviszi a Roma, valahogy.
De Mayoral nem csatár? Vagy akkor szép lassan eladogatjuk a szélsőket és átállunk 2 csatáros felállásra? Mondjuk vázkezben ennyi van, nem több. Sajnos ebben az évben visszaesett a korábbi önmagához képest. Ettől függetlenül én nem adnám el, hátha a következő szezonban jó lesz.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. június 10., szombat 11:14

- Nem engedném el Vázquezt.
Pláne nem 20 alatt, a mai viszonylatokat tekintve.

Csak ha nagyon el akar menni. Egy közös megegyezés az sosem nem rossz. :D :mrgreen:


- Illetve Mayoralt sem hoznám vissza Mariano pozíciójába, akkor inkább játsszon a németeknél, már ha tud rendszeresen.

- Amennyiben Morata lép, egyértelműen kell egy bizonyos szintű-képességű ember, aki Mbappe lehetne.


Mariano mehet kölcsönbe.
Vázquez meg maradhat helyette csere.

Mayoral pedig max. akkor ha Lukácsot elviszi a Roma, valahogy.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. június 10., szombat 10:59

LV 20 alatt? Ne csináljuk, ha Danilok repkednek 30 felett. Nyilván nem lesz itt soha alapember, de azért nem is olyan játékos akit aprópénzért kéne elszórni. (Egyébként én el se adnám, olyan jól egyben van ez a keret, tényleg csak a Morata vonalon érzem, hogy pótolni kéne.)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 210 regisztrált és 0 vendég