Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Thiago11
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. augusztus 15., csütörtök 16:05

Ezen az oldalon olvastam valamit, hogy Özilék állítólag nem repesnek Bale miatt, Cr pedig nem kommentálta azt. Nem tudom a forrást, talán a Punto Pelota, de nem biztos. Csak erre alapoztam.

Ami Messit illeti lehet, hogy komoly a dolog, mert a malájok ellen sem játszott, de akkor még nem tűnt vészesnek, azonban az argentín edzőtáborból is haza kellett jönnie. Azt viszont nem hiszem, hogy a nyitómeccsen ne lenne ott. Ha mégse akkor nagy baj lehet.

Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 15., csütörtök 15:54

Thiago11 írta: Cr-nek amúgy most, hogyan áll ez a szerződéshosszabbítás. Tudom, hogy "most csak a felkészülésre koncentrálok" stb. dumák vannak de biztos van valami a háttérben, hogy magasabb fizetést kér. Erről lehet valamit tudni, hogy mennyit?
Voltak hírek, hogy 2018-ig hosszabbít! A tárgyalások azon folytak jobban, hogy a reklámbevételből hány százalékot kapjon meg. Állítólag 17 milla/ év és reklámbevétel 60%-ról lehetett hallani, de ez még nem fix... Amúgy a legfrissebb hír is ezzel kapcsolatos...
Thiago11 írta:Ez a Bale transzfer érdekes, ha tényleg így fogadnák a játékosok, nem biztos, hogy a legjobb ötlet idén ilyen horror áron igazolni, főleg, hogy ennyi fizetésemelési hercehurca megy. Jövőre úgyis el lehetne hozni min. egy húszassal olcsóbban, egy összeszokottabb csapatba.
Ez meg butaság, mert a játékos nyilatkozatokban mindenki várja és az árával senki sem foglalkozik, mert mindenki tisztában van azzal, hogy mi megy a játékos piacon mostanság...Marcelo, Isco, Casillas, Ramos és, ha jól emlékszem még CR is úgy nyilatkozott, hogy várja... Ezekre a Blikk szintű hülyeségekre meg nem szabad adni... Ennyi erővel akkor nálatok is forró a pite, mert állítólag Iniesta meg Messi már hisztiznek, hogy Neymar már többet keres mint ők a reklámbevétele miatt...

Egyébként olvastam a Punto Pelotán, hogy Messinek izomfájdalmai vannak és külön edzésmunkát végez... Még az is benne van, hogy nem játszik a szezonkezdésnél.... Ebből mi igaz!?

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. augusztus 15., csütörtök 15:50

Csak ne a PSG-hez, legalábbis ne most hétvégéig, mert akkor nem megyek ki a meccsre
Nem gond, PÜ-ben megadom a címet amire küldöd majd az odavissza repcsijegyet és a belépőt. :mrgreen:
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 15., csütörtök 15:46

Csak lenne igaz és vinnék már el Khedirával együtt. Mennyire tudnék örülni, ha egyszerre megszabadulnánk ettől a 2 Mourinho kedvenctől
Csak ne a PSG-hez, legalábbis ne most hétvégéig, mert akkor nem megyek ki a meccsre :lol:
Cr-nek amúgy most, hogyan áll ez a szerződéshosszabbítás.
Most tettünk ki egy friss hírt, azt csekkold. Semmi konkrétum. Olvasni amúgy 14-15 millióról, 13-ról, és 17-ről is. 50-50%os marketingbevételről, 60-40-ről. 80-20ról, meg 100-0-ról is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 15., csütörtök 15:44

2013.08.15, csütörtök 13:24Egy nagy baja van a németeknek és az Löw. Ugyanaz, mint Mourinho az itteni edzősködése alatt. Megvannak a saját kedvencei akik játszhatnak bármennyire gyengén, úgyis alapemberek maradnak
Lemerem fogadni a VBn is ugyanaz lesz, mint az EBn. Khedira, Özil, Podolski, Müller alapemberek lesznek még, ha szarul is játszanak. A náluk jobbak (Götze, Reus, Gündogan, a 2 Bender) pedig megint max. 10-20 perceket kapnak majd
Annak a paraguaynak kellett volna rugni nekik tegnap egy sima nègyest,nem hármat kapni még,ràadásul....Nuñez góljánál Hummels meg Schmelzer csak 5 méterről figyelték hogy mit csinál...de Reus se volt tegnap a helyzet magaslatán ám...
Sulytalan kp,szellős védelem.Paraguaynak meg grat,szép eredmény ez így is...
Pipita viszont az olaszok ellen ismét megoldotta :D Meg DM se volt flop...
Na de hagyom is,mert nem az a topic...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Wertz

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 15., csütörtök 15:43

A francia Le Parisien szerint a Paris Saint-Germain Di Maríát is leigazolná. A párizsi klub tulajdonosa figyelemmel követi a Bale-sagát, és kivár, mert amennyiben a walesi szélső Madridba igazol, úgy az argentin játékosnak nehéz dolga lenne a csapatba kerülés. Írják mindezt annak ellenére, hogy Di María a tegnapi válogatott mérkőzés után kijelentette, hogy kitölti 2018-ig szóló szerződését.
Csak lenne igaz és vinnék már el Khedirával együtt. Mennyire tudnék örülni, ha egyszerre megszabadulnánk ettől a 2 Mourinho kedvenctől

Thiago11
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. augusztus 15., csütörtök 15:42

Szerintem Bale, ha érkezik hozzátok egy 8-9 milliós fizut kap max. Ez is inkább annak szól, hogy milyen kaliberű igazolás. Ha beválik és címet/címeket nyer a csapat két éven belül biztos emelkedni fog valamennyit. Cr-nek amúgy most, hogyan áll ez a szerződéshosszabbítás. Tudom, hogy "most csak a felkészülésre koncentrálok" stb. dumák vannak de biztos van valami a háttérben, hogy magasabb fizetést kér. Erről lehet valamit tudni, hogy mennyit?
Nálunk is Neymar 7 milliót kap, de nem csodálkoznék, ha 2015-ben már kilenc lenne.

Ez a Bale transzfer érdekes, ha tényleg így fogadnák a játékosok, nem biztos, hogy a legjobb ötlet idén ilyen horror áron igazolni, főleg, hogy ennyi fizetésemelési hercehurca megy. Jövőre úgyis el lehetne hozni min. egy húszassal olcsóbban, egy összeszokottabb csapatba.

Wertz

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 15., csütörtök 15:24

Egy nagy baja van a németeknek és az Löw. Ugyanaz, mint Mourinho az itteni edzősködése alatt. Megvannak a saját kedvencei akik játszhatnak bármennyire gyengén, úgyis alapemberek maradnak
Lemerem fogadni a VBn is ugyanaz lesz, mint az EBn. Khedira, Özil, Podolski, Müller alapemberek lesznek még, ha szarul is játszanak. A náluk jobbak (Götze, Reus, Gündogan, a 2 Bender) pedig megint max. 10-20 perceket kapnak majd

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. augusztus 15., csütörtök 15:14

meggyőződésem, ha a németek elfelejtenék ezt a fáradt szánalmas özil-kedira duót, ott olyan minőségű játékosok vannak (akik német származásúak), akik esélyesek lennének a vébére.
Adom.
Özil mondjuk a válogatottban utóbbi időben bőven jobb mint nálunk, viszont nálam így is max padon lenne Götze miatt.

4-2-3-1-ben

---------------Bastian----------Gündogan---------------------

------Müller---------Götze-------------Reus---------
-------------------Schürle/Gomez-------------
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

torjack
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 15., csütörtök 15:11

meggyőződésem, ha a németek elfelejtenék ezt a fáradt szánalmas özil-kedira duót, ott olyan minőségű játékosok vannak (akik német származásúak), akik esélyesek lennének a vébére.
nem rasszizmus, de egészen világosan lehet látni, hogy a külföldi bevándorlók miatt mennyire nincs már meg a német mentalitás a válogatottjukban.
götze eleve jobb, mint özil, kedira helyére is találnak akárkit.

Pontosan erről van szó.

hehe
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 15., csütörtök 15:07

Raúl írta:
Nem lesz itt se vb, se eb cím, ameddig Löw a kapitány biztos nem.
ezt a tegnapi meccsből állapítottad meg? :(
nem rasszizmus, de egészen világosan lehet látni, hogy a külföldi bevándorlók miatt mennyire nincs már meg a német mentalitás a válogatottjukban.
götze eleve jobb, mint özil, kedira helyére is találnak akárkit.

de ez off.
Kép
Kép
Kép

Raúl
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, CR7, Varane, Modric

HozzászólásSzerző: Raúl » 2013. augusztus 15., csütörtök 15:01

Nem lesz itt se vb, se eb cím, ameddig Löw a kapitány biztos nem.
ezt a tegnapi meccsből állapítottad meg? :(

torjack
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 15., csütörtök 14:55

Tegnap volt szerencsém látni a két "gyöngyszemünket" a német vàlogatottban,hát mit mondjak...mind itt csak pepitába...és végigjátszották a meccset,szal valamit nagyon tudnak.... :mrgreen:
Ne is mondd...ugyanolyan puncsos mindkettő ott is mint itt. Mondjuk az is röhej, hogy Paraguay 3-at lő Németországban. Nem lesz itt se vb, se eb cím, ameddig Löw a kapitány biztos nem.

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 15., csütörtök 14:35

Én egyfelől megértem hogy ha valaki több pénzt akar magának kibulizni,végül is próbálkozni lehet,így megy ez a mindennapi életben is...aztán a klubnál eldöntik,hogy megérdemli e az emelést,vagy sem(remélem a teljesítmények alapján :) )
Másfelöl meg nyilván irritáló lehet,ha egyesrk többet akarnak,pedig a teljesítmény hagy némi kétséget a kérés jogosoltságához....
Tegnap volt szerencsém látni a két "gyöngyszemünket" a német vàlogatottban,hát mit mondjak...mind itt csak pepitába...és végigjátszották a meccset,szal valamit nagyon tudnak.... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

hehe
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 15., csütörtök 13:30

Kerlon írta:Én eddig azt se olvastam, hogy Özil verné az asztalt.
ő nem, csak beküldi apát, hogy akkor haddlám azt a fizuemelést.
Kép
Kép
Kép

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 15., csütörtök 13:27

Én eddig azt se olvastam, hogy Özil verné az asztalt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 15., csütörtök 13:09

Tudtommal Benzema nem sír a fizetésemelésért
Lehettem volna egyértelműbb. Nem Benzemára értettem, mivel nem sír a szája. Özil és Di Maria irányába kritizáltam.
Leírtam én is -->
Sry, nekem nem jött le elsőre :)
Amúgy Benzema még rá fog szolgálni a magasabb fizetésért ;) de most még előbb bizonyítson.
Én is érzem. Tényleg. Szerintem maga Karim is érzi, hogy most vagy soha.
Amúgy mezőnyben hajt, megjátsza a labdát, érezhetően bizonyítani akar... Ahogy RvN mondta Higuaínnak anno, a gólok majd jönni fognak szinte maguktól :kacsint:
Merci Zizou!

madridronie
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Bale (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 15., csütörtök 13:02

A Barca is valami polgári szerződésen keresztül kerülte meg ezt a szabályt, amibe a FIFA már nem szólhat bele.
Leírtam én is -->
elvileg max. szóban köteleződhet el másnak az ügynökén keresztül (ugye végül a Barca is ezzel takarózott, terelt nemzetközileg Neymar ügyben --> az egy más kérdés, hogy a gyakorlatban ennek írásos formája is volt :roll: :-* )!
A Santos felé csupán egy szóbeli megállapodás volt kommunikálva mindvégig a Barca és Neymar részről is (nehogy bebukjanak a FIFA előtt)--> nyilatkozta is az egyik Santos-os igazgató, miközben Neymar és a Barca között a valóságban már megköttetett egy polgári (elő)szerződés! Na most az eddigi hírek szerint vélhetően a Real és Bale között szintén meg van az egyezség (bár előszerződésről eddig nem írtak, szóltak a pletykák; nem lennék meglepve ha valami papír azért lenne), de ez független attól az állítólagos szóbeli megállapodástól, ami Bale és a Tottenham elnöke között jött létre, amit ugye Levy most nyáron szépen felrúgott pont úgy ahogy 2 évvel (a szempontunkból akkor szerencsére, máskülönben Luka már rég a Chelsea játékosa lenne :roll: B-) ) korábban Modric esetében is! Én ezért kérdeztem, hogy a Madridnak és Pereznek ugyan kivel és mit kellett volna aláírni még, amikor a klubváltás lehetősége a BL. és egy komoly ajánlat (elég esetleges, főleg decemberben még) függvénye volt? Ezt max. Bale-nek és az ügynökének lehetett volna esélye még tavaly nyáron a szerződésébe foglaltatni, amikor hosszabbított (nem tudom pontosan mikor történt --> a Real érdeklődése előtt vagy után); vagy esetleg később (decemberben, amikor aktuálissá vált a dolog) a Levy-vel köttetett szóbeli megállapodást írásba foglaltatni, ami azért valljuk be elég szokatlan és érdekes lett volna lévén egyrészt 2016-ig elkötelezte magát, másrészt egy kölcsönösen "barátinak" mondható viszony mellett elvileg egy ilyen manőver feleslegesnek is tűnik (hozzáteszem gentlemanok között --> na itt bukott meg a történet és Bale ezért van most kiakadva Levy-re)!
kkp: Pogba/Kanté
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

DeGea-D.Carvajal,Varane,S.Ramos,Marcelo-Kanté,Modrić,Kroos-Hazard,C.Ronaldo,Benzema

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

miVida
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. augusztus 15., csütörtök 13:00

Toky írta:
ericco írta:Ezt pedig nagyon adom. Már így is annyit keresnek, amiről a legtöbb ember álmodhat csak, közvetlen közelükben a Bernabeu munkásai sem keresik hülyére magukat szerintem, ők pedig képesek sírni a milliós fizetésemelés miatt, mikor még évek vannak hátra a szerződésükből, ráadásul megfelelő teljesítmény sincs mögöttük.
Tudtommal Benzema nem sír a fizetésemelésért, pedig az Ő esetében jó pár klub lenne, amelyik a jelenleginél többet adna Neki. És ha jól tudom Neki is csak 2 év van hátra a szerződéséből, ahogy Khedirának vagy Ronaldonak. És ahogy Ronaldo is, még Ő is az olcsóbb adókulccsal adózik.
Arról nem is beszélve, hogy ha meg akarjuk tartani a legjobbjainkat (nem Özilre gondolok :mrgreen: ), akkor fel kell készülni arra, hogy magasabb bért adunk, mert az újgazdag klubok megadnák nekik azt, és ott még a marketingbevételeiket is megtarthatják.
Majd akkor kell fizut emelni, amikor jön az ajánlat, addig meg jó nekik az ami van :-*
Hanem most Bale fizetését kell hogy Ronaldoé alatt tartsuk, nehogy besértődjön.
Amúgy Benzema még rá fog szolgálni a magasabb fizetésért ;) de most még előbb bizonyítson.
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 15., csütörtök 12:54

Tudtommal Benzema nem sír a fizetésemelésért, pedig az Ő esetében jó pár klub lenne, amelyik a jelenleginél többet adna Neki. És ha jól tudom Neki is csak 2 év van hátra a szerződéséből, ahogy Khedirának vagy Ronaldonak. És ahogy Ronaldo is, még Ő is az olcsóbb adókulccsal adózik.
Arról nem is beszélve, hogy ha meg akarjuk tartani a legjobbjainkat (nem Özilre gondolok :mrgreen: ), akkor fel kell készülni arra, hogy magasabb bért adunk, mert az újgazdag klubok megadnák nekik azt, és ott még a marketingbevételeiket is megtarthatják.
Nem sír Karim szája, persze. Mire sírna? :) Nem váltotta meg a világot, ezért is jár egy pacsi neki, hogy legalább annyi esze van, hogy nem verik az asztalt, mint annó és most is páran. Nem Cére gondolok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Vissza: “Labdarúgás”