Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. június 6., hétfő 13:19

Ronaldo09 írta:
Kerlon írta:Ezért lenne jó Dybala, aki hasonlóan hasznosan lép vissza, mint Benzema.
És mi lenne,ha most nem a Juveből akarnánk hozni egyet 80akért,hanem előttük,akit ők akarnak?
Gabriel Jesust nézték ki állítólag a Palmeirasból,elég jó szemük van,nekem tetszik a gyerek,lehet nem kellene kompromisszumokat se kötni,ami a kis passzos játékot illeti.

https://m.youtube.com/watch?v=Gqemskft0ag
Nem rossz a gyerek, de szerintem őt megennék reggelire az európai védők.

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 6., hétfő 13:07

Kerlon írta:Ezért lenne jó Dybala, aki hasonlóan hasznosan lép vissza, mint Benzema.
És mi lenne,ha most nem a Juveből akarnánk hozni egyet 80akért,hanem előttük,akit ők akarnak?
Gabriel Jesust nézték ki állítólag a Palmeirasból,elég jó szemük van,nekem tetszik a gyerek,lehet nem kellene kompromisszumokat se kötni,ami a kis passzos játékot illeti.

https://m.youtube.com/watch?v=Gqemskft0ag

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 6., hétfő 13:00

ziro4vr írta:4. keréknek jó lenne. A BBC elég ritkán van fent együtt, csúcsformában. Ronaldo ki tudja milyen állapotban lesz ősszel, Benzema ahogy írod ha megunja baj van, Bale meg sérülékeny. Lucas jó beugró, de állandónak nem elég, Jesé abszolút nem az, kell oda egy 4. számú tag.

Auba elvan bármelyik helyén, gyors, nem egy Zidane de nem is ügyetlen és befejezni is megtanult. Ha jobbat veszel nála akkor nem úszod meg 60 milla alatt és sértődés lesz, ha rosszabbat akkor meg nem lépsz előre semmit.
Jobbat veszel nála,nem úszod meg 60milla alatt? Aubaról 60-65ről beszélgetnek fontban.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 5., vasárnap 21:26

most adja a real fb oldala. meglehet nézni. vannak szép dolgok itt is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 5., vasárnap 21:17

babaking írta:
nem tudom, hogy lehetett-e élőben nézni a meccset, én most nézem az ismétlést - brutál nevek a pályán :)

szerk-- nem minendkit láttam játszani, de olyan érzésem van, ha ebben a csapatban mindenki 25 éves lenne szétvernék a világot.
Lehetett, de sajnos az RMTV nem adta, szoval horvatul neztem. :D
Jo kis meccs volt. Figo meg Guti durva passzokat nyomtak...
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. június 5., vasárnap 21:05

Szerintem jobban járnánk ha nem egy Benzema klónt hoznánk.
Egyetértek, már csak a taktikai repertoár miatt is. Amiben elég ha Benzemára hajaz, az a fellőtt labdák megtartása. De egyébként nem ártana, ha egy más aspektusokban erős csatár jönne mögé.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. június 5., vasárnap 21:01

Veidt írta:
Navamiro írta:Nézitek ma 6-kor az öregfiúkat? :) :) :salute:
Persze :)
nem tudom, hogy lehetett-e élőben nézni a meccset, én most nézem az ismétlést - brutál nevek a pályán :)

szerk-- nem minendkit láttam játszani, de olyan érzésem van, ha ebben a csapatban mindenki 25 éves lenne szétvernék a világot.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 5., vasárnap 16:39

Navamiro írta:Nézitek ma 6-kor az öregfiúkat? :) :) :salute:
Persze :)
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. június 5., vasárnap 16:03

Nézitek ma 6-kor az öregfiúkat? :) :) :salute:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. június 5., vasárnap 15:54

Szerintem jobban járnánk ha nem egy Benzema klónt hoznánk. Értem én, hogy az az alapfeltevés, hogy Benzema cseréjének jönne + ha a francia sérült, de szerintem jobban járnánk egy más stílusú támadóval. Néha előfordul, hogy nem egy játszó csatár kell, hanem olyan akit odateszel az ötösre és valahogy bepattan róla, aki ízig vérig a kaput támadja. (Az elsőre Müller jó példa, a másodikra nem tudom talán Chicha - teszem hozzá őt jól elpazaroltuk :vivo: 10 millióért megvehettük volna, és jó lett volna :cens: )
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 5., vasárnap 15:46

Ezért lenne jó Dybala, aki hasonlóan hasznosan lép vissza, mint Benzema.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. június 5., vasárnap 15:20

ziro4vr írta:4. keréknek jó lenne. A BBC elég ritkán van fent együtt, csúcsformában. Ronaldo ki tudja milyen állapotban lesz ősszel, Benzema ahogy írod ha megunja baj van, Bale meg sérülékeny. Lucas jó beugró, de állandónak nem elég, Jesé abszolút nem az, kell oda egy 4. számú tag.

Auba elvan bármelyik helyén, gyors, nem egy Zidane de nem is ügyetlen és befejezni is megtanult. Ha jobbat veszel nála akkor nem úszod meg 60 milla alatt és sértődés lesz, ha rosszabbat akkor meg nem lépsz előre semmit.
Jól megtanultál érvelni a dortmundi barátaid mellett, végre egyszer összejöhetne már az egyik transzfer :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 5., vasárnap 15:16

4. keréknek jó lenne. A BBC elég ritkán van fent együtt, csúcsformában. Ronaldo ki tudja milyen állapotban lesz ősszel, Benzema ahogy írod ha megunja baj van, Bale meg sérülékeny. Lucas jó beugró, de állandónak nem elég, Jesé abszolút nem az, kell oda egy 4. számú tag.

Auba elvan bármelyik helyén, gyors, nem egy Zidane de nem is ügyetlen és befejezni is megtanult. Ha jobbat veszel nála akkor nem úszod meg 60 milla alatt és sértődés lesz, ha rosszabbat akkor meg nem lépsz előre semmit.
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. június 5., vasárnap 15:10

nmate írta:
Remy írta:Mondjuk a Dortmund elég jó focit tolt az elmúlt években, szóval én Aubát nem félteném. Illetve a Bayern sem arról volt híres, hogy felrúgták a labdát, aztán majd lesz valami. Pláne, nem Heynckes-nél. Na, az foci volt.
Csakhogy teljesen más a szerepkörük, mint Benzemának. Mindenesetre nem is azért jönnének, hogy ugyanazt játsszák, mint a francia.
az a nézhetetlen kategória lesz akkor.
mint ahogy végig mindig az, amikor benzema unja az egészet és nincs kedve focizni.
Mondjuk a Dortmund elég jó focit tolt az elmúlt években, szóval én Aubát nem félteném. Illetve a Bayern sem arról volt híres, hogy felrúgták a labdát, aztán majd lesz valami. Pláne, nem Heynckes-nél. Na, az foci volt. :agree:
elég nagyot estek vissza reus és gundögan sérülései miatt, aubameyang sem az a világmegváltó tehetség, egy gyenge henry klónt látok benne, a sebesség megvan, de mint ahogy a francia, ő is csak tucat lenne spanyolországban, ahol nincs helye futni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. június 5., vasárnap 15:06

Remy írta:Mondjuk a Dortmund elég jó focit tolt az elmúlt években, szóval én Aubát nem félteném. Illetve a Bayern sem arról volt híres, hogy felrúgták a labdát, aztán majd lesz valami. Pláne, nem Heynckes-nél. Na, az foci volt.
Csakhogy teljesen más a szerepkörük, mint Benzemának. Mindenesetre nem is azért jönnének, hogy ugyanazt játsszák, mint a francia.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27358
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. június 5., vasárnap 15:05

hehe írta:
Auba mennyire Isten lesz, ha idejön. :salute: Inkább Ő, mint Lewa.
mindkettő buta a kombinatív, gyors, sokpasszos játékhoz, amiben benzema a támadók közül a legjobb, ha éppen nem unja éppen a focizást.
Mondjuk a Dortmund elég jó focit tolt az elmúlt években, szóval én Aubát nem félteném. Illetve a Bayern sem arról volt híres, hogy felrúgták a labdát, aztán majd lesz valami. Pláne, nem Heynckes-nél. Na, az foci volt. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. június 5., vasárnap 14:59

Auba mennyire Isten lesz, ha idejön. :salute: Inkább Ő, mint Lewa.
mindkettő buta a kombinatív, gyors, sokpasszos játékhoz, amiben benzema a támadók közül a legjobb, ha éppen nem unja éppen a focizást.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27358
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. június 5., vasárnap 14:50

Auba mennyire Isten lesz, ha idejön. :salute: Inkább Ő, mint Lewa.

Auba - Alaba pakk rendel. :coffee:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 5., vasárnap 14:41

Ha tényleg hivatalos ajánlatot tettünk érte az nálam azt jelenti, hogy a Bayern vezetőség hajlandó tárgyalni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 5., vasárnap 14:40

schranzer írta:Kovacic - Juve - kolcson :hmmm:
Mar szoba hoztak a Milannal es az Interrel is :lol:
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég