Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 5., vasárnap 11:59

Silvarol nincsen ujabb hir miota legutobb kérdezted Beno. Vszeg megy vissza Braziliaba.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 5., vasárnap 11:53

BBeno írta:inkább valami cserebalhátvédet keressünk ne llorentével foglalkozzunk. mi lesz coentraoval? mi lesz lucas silvával?

olvastam valami kacsát tegnap hogy pogba szóban okét mondott a real dealre. vagyis jönne. és zidane miatt.
Lucas Silvának csak egy sapatot kell keresni. Llorrente meg szerintem jöhet nyugodtanm tehetségesnek tűnt már itt is, de ugye ott van még a Vallejó is, szóval érdekesen (jól) állunk középső védő poszton.

Pogbaval nekem továbbra is az a bajom, hogy nem rá van szükségünk. Maradjon még egy évet, aztán jövőre jöhet Luka helyére.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2016. június 5., vasárnap 11:36

Hát az edző személye miatt nem biztos hogy jó ötlet valakinek hosszú évekre elköteleznie magát a Realhoz. :)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 5., vasárnap 11:31

inkább valami cserebalhátvédet keressünk ne llorentével foglalkozzunk. mi lesz coentraoval? mi lesz lucas silvával?

olvastam valami kacsát tegnap hogy pogba szóban okét mondott a real dealre. vagyis jönne. és zidane miatt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. június 5., vasárnap 10:40

2014: a csapat magja adott, van a KP-n egy Di Maria, aki össze vissza szaladgált, hajtott, küzdött mint egy mérgezett egér, eredmény: Decima.
2015: Di Maria távozik, nincs megfelelő igazolás a helyére, eredmény: 0.
2016: Casemiro berobban, stabil a középpálya, ismét van valaki, aki megoldja a védekezést, Kroos és Modric szabadabban játszhat, eredmény: Undecima.

Két dolog: ha már igazolunk, akkor olyat igazoljunk, aki stabilitást tud adni a KP-nak, és Casemiroval rotálva megfelelő mennyiségű időt kaphat.
A másik, hogy mindkét BL győztes idényben nem volt esélyünk triplázásra, ilyen-olyan okokból, szóval mindenképp erősíteni kell, ha több címet is szeretnénk nyerni.

Szerintem egyetlen igazolás elég lehet, az említett két úriember közül nekem szinte mindegy, ki jön, Alaba is és Pogba is erősítést jelent, bevallom őszintén, én nem adnék Pogbáért 100 millát.... de még 70-et se.
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 5., vasárnap 10:38

miro írta:
hehe írta: mindig kell változtatni 1-2 helyen, legalább versenyhelyzetet teremteni, vagy elérniaz új játékosokkal, hogy ne legyen kifacsarva a keret áprilisra.
Ez megint mas,ezt teljesen adom,de koncepciot illetve azon belul kulcsfontossagu dolgokat valtoztatni egy ilyen tavasz utan ertelmetlen.
Mivel szerintem Casemiro az volt,ezert ot nem bantanam,a harmas kpt nem zavarnam,igy hogy bale is visszasegit megvan az egyensuly.
Inkabb sokakat zavarja hogy van egy jatekos aki nem a pocsen tartja a zsugat hanem melos csak.
Inkabb jojjon egy Alaba vagy egy Pogba aztan megint atjarohazak leszunk. Az a szerepkor amit case kepvisel volt az egyik legfontosabb dolog a BL gyozelemben.
Erre valtoztassunk.
Igen, mert azt a szerepkört Alaba is lehozza úgy, hogy előre fele szintekkel jobb Casemironál. Sőt dinamikusabb és univerzálisabb is. A kezdőben az egyetlen poszt, ahol maximálisan előretudnánk lépni és valószínűleg Alaba sem véletlen mondta el 100szor, hogy ő középpályán szeretne játszani, de a Bayern lényegében szarik rá. Szerintem meggyőzhető a váltásról és ebben az esetben a Bayern sem fogja tudni szerintem ott tartani.

És amúgy dicséret illeti Casemirot, de az jól látszott sok komoly meccsünkön, hogy ő oda közel sem tökéletes. Védekezésben odarakja rendesen, de szerintem Alaba a dinamikájával még ott is jobb lehet. Támadásokban meg maximálisan jobb. Casemiro valami borzalmasan mozog, ha átlépi a felezőt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 5., vasárnap 0:52

Az orvosi szobában leginkább, ahogy ismerem ki se engedik onnan :lol:

Flash
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2015. május 23., szombat 2:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Benzema,Luka,Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Flash » 2016. június 5., vasárnap 0:37

Lucas Silva pont elég erősítés lesz a középpályára ha visszatér :D Coentrao hol kezdi a felkészülést mi hír róla?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. június 4., szombat 22:24

Nem is mondtam, hogy lesz vele ilyen, de ott van benne a leginkább. Azért a brazil vér...na :mrgreen:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. június 4., szombat 22:22

nmate írta:Btw. én pont Casemironál félek kicsit a jóllakottsággal. Brazil vér, meg jöttek korábban is hírek (mielőtt idejött), hogy el tudja magát hagyni.

De az esélyt megérdemli, hogy maradjon a kezdőben.
Sztem rossz oldaláról fogtad meg ezt a dolgot, Casemiro anno teljesen szét volt csúszva, pedig ezelőtt nagy tehetségnek volt kikiáltva, még a válogatottba is behívták és valami történt vele utána és felszedett egy csomó súlyt és úgy nézett ki elveszik teljesen a süllyesztőben.

Ekkor kaphatott észbe Casemiro és nem tudom, hogy ki hozhatta ide a brazilt, de úgy jött ide, hogy kap fél évet a Castillában, hogy rendbetegye magát, 8 kiló felesleggel lett leigazolva, ami elég durva. Ezek után igazolta le a Real, ami merésznek tűnt és mégis látjuk mekkorát nyertünk vele.

Nagyon mélyről jött vissza a brazil és a Realtól kapta meg a 2. Esélyét, fix hogy nem lesz vele semmi ilyen, mint amiről írsz nmate, brazil ligás bohóc helyett már kétszeres BL győztes, tudja jól hol a helye és fix, hogy ezzel nem fog visszaélni.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. június 4., szombat 22:04

Btw. én pont Casemironál félek kicsit a jóllakottsággal. Brazil vér, meg jöttek korábban is hírek (mielőtt idejött), hogy el tudja magát hagyni.

De az esélyt megérdemli, hogy maradjon a kezdőben.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. június 4., szombat 21:59

Azert Pogba nem isco-james szint vedekezésben...A másik, hogy ki tudja milyenek leszünk támadásban Casemiroval, mert amit eddig mutattunk az egy egesz szezonon at nem lesz eleg.
Mindegy, a lenyeg, hogy Zidane akarata teljesüljön, akkor minden oke lesz

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. június 4., szombat 21:54

Részben igazad van miro, viszont azt Zidanenak kell látnia, hogy egy Pogba mennyire változtatná meg a középpályánkat. Ha ő dönt, bízok benne. James padra tétele után én azért remélem ő dönt szakmai kérdésekben.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2016. június 4., szombat 21:43

hehe írta: mindig kell változtatni 1-2 helyen, legalább versenyhelyzetet teremteni, vagy elérniaz új játékosokkal, hogy ne legyen kifacsarva a keret áprilisra.
Ez megint mas,ezt teljesen adom,de koncepciot illetve azon belul kulcsfontossagu dolgokat valtoztatni egy ilyen tavasz utan ertelmetlen.
Mivel szerintem Casemiro az volt,ezert ot nem bantanam,a harmas kpt nem zavarnam,igy hogy bale is visszasegit megvan az egyensuly.
Inkabb sokakat zavarja hogy van egy jatekos aki nem a pocsen tartja a zsugat hanem melos csak.
Inkabb jojjon egy Alaba vagy egy Pogba aztan megint atjarohazak leszunk. Az a szerepkor amit case kepvisel volt az egyik legfontosabb dolog a BL gyozelemben.
Erre valtoztassunk.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. június 4., szombat 19:30

miro írta:Megerdmeljuk a megaloman perezt.
Az utobbi felev legjobb csapata vagyunk,valtoztattunk,be mert dobni egy olyan szerepkort ami itt a forum elmondasa alapjan a mai futballban meghalt,nincs kihalt,erre Casemiro kirva jo,hasznos,kulcs volt,de jojjon alaba mert o jobb. Jobb? Hat miben? :D miert nem lehetne ez jovore is? Meg jobban osszeszoknanak,es lenne egy allandosag,majd jovore egy future modricot igazolni akit szepc assan beepitenenk es ennyi. Ehelyett egy bl gyozelem utan es egy tokeletes tavaszt kovetoen mi valtozattni akarnank a kezdobe,a koncepcioba,mert papiron van egy jobb jatekos. Perez ezeknek orulne..:D
mindig kell változtatni 1-2 helyen, legalább versenyhelyzetet teremteni, vagy elérniaz új játékosokkal, hogy ne legyen kifacsarva a keret áprilisra.
esélyünk sincs duplázni pl a mostani kerettel, mert a betonkezdőn kívül nincs igazi minőség.
kázmér meg jó, de vannak határai bőven, a játékunk konkrétan nézhetetlen fos volt az utolsó hetekben, mindenki elfáradt vagy sérült volt.
ja meg benzema megunta, főleg, amikor elkezdett esni az eső.
Ezzel a csapattal mindenre kepesek vagyunk,hova akarunk fejlodni? Padra kell james helyere makd valaki meg az esetleges eladasok miatt es ennyi.
az első mondat nem igaz.
a 2. mondattal meg megválaszoltad, hogy miért is kell hozni minőségi embert.
pogba vagy alaba, nekem mindegy, segíteni fog.
Kép
Kép
Kép

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2016. június 4., szombat 19:26

Megerdmeljuk a megaloman perezt.
Az utobbi felev legjobb csapata vagyunk,valtoztattunk,be mert dobni zizou egy olyan szerepkort ami itt a forum elmondasa alapjan a mai futballban meghalt,nincs kihalt,erre Casemiro kurva jo,hasznos,kulcs volt,de jojjon alaba mert o jobb. Jobb? Hat miben? :D miert nem lehetne ez jovore is? Meg jobban osszeszoknanak,es lenne egy allandosag,majd jovore egy future modricot igazolni akit szep lassan beepitenenk es ennyi. Ehelyett egy bl gyozelem utan es egy tokeletes tavaszt kovetoen mi valtozattni akarnank a kezdobe,a koncepcioba,mert papiron van egy jobb jatekos. Perez ezeknek orulne..:D
Ezzel a csapattal mindenre kepesek vagyunk,hova akarunk fejlodni? Padra kell james helyere makd valaki meg az esetleges eladasok miatt es ennyi.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2016. június 4., szombat 18:57

Alabának igazából kp-n is van rutin, Guardiola egyik fétise volt egy időben, hogy az osztrákot meg Lahmot felrakta kp-ra, miközben a védelem két szélén meg Rafinha és Bernat bohóckodtak. Én nem félteném a gyereket.

De ha Pogba jön, akkor sem dőlök kardomba.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 4., szombat 17:34

poronty írta:
ez kérdés? alaba, egyértelműen. jóval magasabb szinten játszik, mint pogba.
Majd mindjárt megkapod, hogy nekünk középpályás kell, és Alaba 3-4 éve nem tette be oda a lábát, kivéve a válogatottban, ahova bohóckodni járnak az emberek.
Kar kiforgatni a szavaim, egy szoval sem arra gondoltam hogy Alaba nem lenne nagyon minosegi jatekos, csak arra hivtam fel a figyelmet hogy nem rendelkezik ott igazan nagy rutinnal.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2016. június 4., szombat 17:31

ez kérdés? alaba, egyértelműen. jóval magasabb szinten játszik, mint pogba.
Majd mindjárt megkapod, hogy nekünk középpályás kell, és Alaba 3-4 éve nem tette be oda a lábát, kivéve a válogatottban, ahova bohóckodni járnak az emberek.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. június 4., szombat 17:27

ez kérdés? alaba, egyértelműen. jóval magasabb szinten játszik, mint pogba.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég