Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 3., péntek 11:40

nmate írta:Hát az már 80 éve volt :mrgreen:
:lol: :lol:

Amúgy eléggé adja nekem is. B-)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. június 3., péntek 11:39

Hát az már 80 éve volt :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 3., péntek 11:39

nmate írta:
Realista24 írta:Egy jó lila mez?
Erre várok már 80 éve!!!
Instant rendelek is majd.
volt már lilás nem? még bwinnel, a Higus időkből, nem?

not bad:
http://www.gogoalshop.hk/images/Real%20 ... y-Kits.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. június 3., péntek 11:37

Realista24 írta:Egy jó lila mez?
Erre várok már 80 éve!!!
Instant rendelek is majd.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 3., péntek 11:36

Egy jó lila mez? :shifty:
Én egyedül azért nem basznám ki danilot kapásból mert:
-30 millió volt, nem buknék rajta egy év után 20 környékét.
-Tűri a padot.
Nagyjából ennyi a lényeg, illetve van már egy év madridi tapasztalata.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. június 3., péntek 11:19

Én egyedül azért nem basznám ki danilot kapásból mert:
-30 millió volt, nem buknék rajta egy év után 20 környékét.
-Tűri a padot.

Amúgy tényleg bosszantó, hogy a legkisebb csapatból egy ügyesebb támadó is 10/6x leszopatja.
Keresni kell valami fiatal gyereket a Castillaból vagy brazilból/franciából pár millióért aztán szépen beépítgetni idén Danilo helyére.
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11196
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. június 3., péntek 10:57

Én sem érzem szükségesnek pogbát, de még is azt mondom ha van rá lehetőség hozzuk el.Lehet nagy az arc lehet felsül de ha beválik akkor óriásit akasztunk vele.Tud a srác és fizikumban is rendben van,az meg hogy egy játékos fejben hogy áll a dolgokhoz sokszor az edzőn múlik.

Igazából a csapatvédekezést kéne rendbetenni nálunk, akkor nem lenne szükség pitbullokra.

Egy Pogba-Modric-Kroos kp elől a BBC-vel támadásban überbrutál lenne.De ez tényleg csak akkor kivitelezhető ha a csapatvédekezés rendben van, amíg nem addig Casemiro jobb megoldás Pogbánál.

De a Casemiro féle Realnak azért vannak hiányosságai, én megkockáztatnám Pogbát sokkal nagyobbat nyerhetünk vele minőségben mint amennyit veszítünk ha felsül.

Ja és még nem nyert bl-t címvédéshez kellenek új húzó emberek akik jobban akarják a sikert.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13114
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 3., péntek 10:23

Gyengebb csapatok ellen nem elvan ott Danilo? Hogy a viharba ne, meccsenként neki is összejöhet egy-egy jó beadás
Pogbara visszakanyarodva. Még régebben valaki tolt be egy remek statisztikát Pogbáról és Kovarol. Juve azert jobb csapat az internel, Kova megis jobb statokat tudott produkalni nala. De ha megvan majd megkeresem. Pogba nem Casemiro posztja, ahogy Kroos sem az. Nekunk meg kell egy brutal vkp, hiaba lett irva hogy nem divat, Xabi, Casemiro, Kante meghatarozo szerepuk van a csapatukban.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. június 3., péntek 10:09

nmate írta:Megfelelő rotáció mellett Danilo is elég, és a 30 millát akkor dobnánk ki igazán az ablakon, ha most elengednénk csak úgy. Nem égető probléma az ő szituációja, főleg hogy Nacho is tud ott játszani ha arról van szó. Továbbá az oldalára kis segítséget lehet rakni védekezésben, pl. LV előtte vagy Casemiro helyezkedését alakítani. 11 játékos van, csapatként kell megoldani. Danilo egy apró láncszem, és ha megfelelő helyre rakod, a megfelelő időben, akkor nem fog kijönni hogy gyengébb.
Barcát meg nem ő fogja megverni, mivel ott pályára sem lép. Carvajalt szokásosan rotálni kell, Eibar ellen pl. a padon sem akarom látni. Többi kulcsjátékost dettó. Illetve a Sanitast kell elfelejteni és új orvosokkal szerződést kötni, ez talán még a játékosoknál is fontosabb.
Valóban ez lenne a legfontosabb.

Ami ebben a dühítő, hogy tudja ezt Perez is. Nyilván kötik a business-ek amiket kötött, ezért nem történik semmi orvosi/erőnléti fronton.

Bízom Zidaneban ilyen téren is. Az a faszi nem hülye és nyilván látja a Real problémáit.Remélhetőleg neki lesz annyi szava is, hogy felszólaljon és a maga képére formálja kicsit a csapatot és az a körüli szervezeteket.

..legalábbis remélem.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. június 3., péntek 9:59

A napokban olvastam egy cikket, amiben írták hogy a Real is élénken érdeklődik( a Barca és a ManU mellett) a svédek U21-es európa bajnok és a Benfica hátvédje iránt. Fiatal srác. Nagyon szimpatikus gyerek amúgy.
Nilsson-Lindelööf.

Nem tudom mennyi az igazság. Cserének, jövő felfedezettjének jó lehet akár.





Remélem idén Zidane hoz pár Varane féle fiatal tehetséget. Szerintem erre lenne főleg szükség akik átveszik szépen Pepe korosztály helyét. Most nem akkut a helyzet szerintem ami a keretet illeti. 1-2 top játékos és pár tehetséges fiatal kellene.

A csatár poszt az egyetlen igazán aggasztó szerintem továbbra is.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. június 3., péntek 9:57

Megfelelő rotáció mellett Danilo is elég, és a 30 millát akkor dobnánk ki igazán az ablakon, ha most elengednénk csak úgy. Nem égető probléma az ő szituációja, főleg hogy Nacho is tud ott játszani ha arról van szó. Továbbá az oldalára kis segítséget lehet rakni védekezésben, pl. LV előtte vagy Casemiro helyezkedését alakítani. 11 játékos van, csapatként kell megoldani. Danilo egy apró láncszem, és ha megfelelő helyre rakod, a megfelelő időben, akkor nem fog kijönni hogy gyengébb.
Barcát meg nem ő fogja megverni, mivel ott pályára sem lép. Carvajalt szokásosan rotálni kell, Eibar ellen pl. a padon sem akarom látni. Többi kulcsjátékost dettó. Illetve a Sanitast kell elfelejteni és új orvosokkal szerződést kötni, ez talán még a játékosoknál is fontosabb.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 3., péntek 9:51

Cserének már maradhat, kezdőbe meg a világ legjobb jobbhatvedje van nálunk. Szerintem is felesleges bolygatni azt a részt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. június 3., péntek 9:49

nmate írta:
Steve írta:-Danilot a kukába kell vágni és pótolni. Akár én is beugrok helyette egyszer egy szezon alatt csak sikerülne beadnom rendesen emberhez, akkor meg már többet tettem mint ö.
Szóval én a védelem szélére is vennék embereket.
Danilot nem kell lecserélni. Teljesen berögződött mindenkinek, hogy egy balfasz, ami még lehet igaz is, de most megint 20 körül keresni jobbhátvédet a helyére, amikor a BL döntőben is már korrekt teljesítményt rakott le? Plusz ezzel a győzelemmel a teher is lemegy kicsit a válláról.
Meg aztán megvenni sem fogják 15 felett...abszolút felesleges őt abajgatni, látszólag jól elvan a szerepével, nem sérülékeny. Beadásairól meg annyit, hogy 7 gólpassza lett a szezonban asszem. Abszolút nem elsődleges probléma ő, de még csak nem is másodlagos.
Akkor most kivételesen nem fogunk egyetérteni Máté, de nálam nem ütötte meg a Real szintjét. Én nem bízok meg benne. Nem fér bele az, hogy bénák a beadásai. Védekezésben is rendesen megforgatják, de engem főként a beadásai zavarnak.
Más csapatban sima alap kezdő lenne, de ha a Barca továbbra is ilyen szezonokat hoz le akkor nekünk tökéletesnek kell lenni, hogy mi legyünk az elsők, Danilo pedig messze a tökéletestől, de szerintem még csak nem is jó.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. június 3., péntek 9:37

Realista24 írta:
KAG írta:Irtatok paran Aube nevét.
Passzjátékban gyenge a faszi. Futásban sem az az agilis,gyors... Inkább ez a, ha van helyem, akkor a Zistent is lefutom.
Szerintem ezek a játékosok nagycsapatokban, amik 10/9 merkozest uralnak nem jok.
Aubáról sok mindent lehet mondani, de hogy ne lenne gyors és robbanékony...

Annyit még nem láttam játszani. Lehet, hogy tévedek.
De nekem az Ő játékáról ez a Bale féle gyors ember jött le és nem pl ez a Neymar féle gyorsaság, agilitás.

Aztán mondom, keveset láttam játszani. Örülnék neki, ha neked lenne igazad, mert akkor megfoghatnánk vele az Isten lábát.
Mind a három posztra bevethető lenne elől, gólérzékeny és agilis is. Nálam az agilitás kurvára hiányzik nála. Azt láttam, hogyha nincs területe akkor annyira nem villog Ő sem könnyedén.
ZIDANE

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. június 3., péntek 9:22

Steve írta:-Danilot a kukába kell vágni és pótolni. Akár én is beugrok helyette egyszer egy szezon alatt csak sikerülne beadnom rendesen emberhez, akkor meg már többet tettem mint ö.
Szóval én a védelem szélére is vennék embereket.
Danilot nem kell lecserélni. Teljesen berögződött mindenkinek, hogy egy balfasz, ami még lehet igaz is, de most megint 20 körül keresni jobbhátvédet a helyére, amikor a BL döntőben is már korrekt teljesítményt rakott le? Plusz ezzel a győzelemmel a teher is lemegy kicsit a válláról.
Meg aztán megvenni sem fogják 15 felett...abszolút felesleges őt abajgatni, látszólag jól elvan a szerepével, nem sérülékeny. Beadásairól meg annyit, hogy 7 gólpassza lett a szezonban asszem. Abszolút nem elsődleges probléma ő, de még csak nem is másodlagos.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. június 3., péntek 9:18

Szerencsére olyan nagyon sok változásra nem lesz szükség.

Nálam így nézne ki a kívánság lista:

-Pogba. Véleményem szerint a kp a legfontosabb. Egy Modric/Kroos/Pogba/Casemiro kp a világ legerösebbje lenne. Ez nem is lehet kérdése. A francia játéka fantasztikusan beillene szerintem a Real stílusába. Korábban nem örültem volna, mert ö is egy archarcos, de Zidane alatt kussolna és beilleszkedne remélhetöleg.

-Danilot a kukába kell vágni és pótolni. Akár én is beugrok helyette egyszer egy szezon alatt csak sikerülne beadnom rendesen emberhez, akkor meg már többet tettem mint ö.
Szóval én a védelem szélére is vennék embereket.

-CR helyettes/csatár. Ez a legfontosabb küldetésünk a nyáron. Kell egy támadót venni. Mégpedig az egyik legjobbat. Az a baj, hogy CR féle embereket nem akaszt le az ember minden nap. Benzemában nem lehet 100%-ig megbízni, viszont rosszabb játékost meg felesleges venni. Igazából az bosszant, hogy miért nem kísérleteztünk az elmúlt években egy Benzema pótló fiatal tehetséggel, mndjuk valami brazil/argentín noname csodagyerek. Jó lett volna elöre valakit felfedezni és nem 70-90 milliókért venni valakit majd felsülni vele.

Szerintem ezek a legfontosabbak. Nálam ez a 3 poszt az elvárás. Aztán a többit lehet kozmetikázni ha akarjuk.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 3., péntek 9:10

Ronaldo09 írta:
Kerlon írta:Elég szar példa, mert ha az edző úgy látja és van rá lehetőség, akkor nyilván az elnök neki tesz jót. De ha azt kérdezné Zidane, hogy szerinted ki kellene a kpra, akkor mit felelenel? Továbbra sem Pogbara van szükség.
Az,hogy szerintem ki kellene az szubjektív.(Egyébként Pogba és Casemironak egy alternatíva,legjobban Alaba,mert Marcelo helyett is tudna játszani)Lehetne róla eszmecseréket folytatni sokáig még.Szükséges-e,megoldható lenne,hogy elférjenek játékpercbe Modricékkal,stb.Viszont,hogyha Zidane kéri én úgy gondolom kérdés nélkül hozni kell,számomra ez magától értetődik,biztos voltam benne hogy a felhozott példával szemléltetve másnak is,de ezekszerint tévedtem,bár érdekes, azért megnézném én azokat a ,,nemeket". :)
Nem azért, de nem érted, amit írok. Ha kell az edzőnek és meg lehet szerezni, akkor hozni kell. Bár én kétlem, hogy Zizou foggal körömmel ragaszkodna a leigazolasahoz. De ez amúgy is milyen érv mellette? :lol: pont erről megy a vita, hogy a csapatosszeallitasba ne szóljon bele senki...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 3., péntek 9:06

KAG írta:Irtatok paran Aube nevét.
Passzjátékban gyenge a faszi. Futásban sem az az agilis,gyors... Inkább ez a, ha van helyem, akkor a Zistent is lefutom.
Szerintem ezek a játékosok nagycsapatokban, amik 10/9 merkozest uralnak nem jok.
Aubáról sok mindent lehet mondani, de hogy ne lenne gyors és robbanékony...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. június 3., péntek 8:45

Irtatok paran Aube nevét.
Passzjátékban gyenge a faszi. Futásban sem az az agilis,gyors... Inkább ez a, ha van helyem, akkor a Zistent is lefutom.
Szerintem ezek a játékosok nagycsapatokban, amik 10/9 merkozest uralnak nem jok.
ZIDANE

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. június 3., péntek 8:42

Ezzel az a helyzet, hogy Zizou tényleg akarja-e Pogbát a nyáron vagy nem..
Az, hogy a csodálója, az nem jelenti azt, hogy most feltétlen el akarja hozni még idén, mikor látja, hogy van egy relatív jól működő középpálya.
Ilyen alapon Hazardot is emlegetni kéne, mivel ő is a kedvencei közé tartozik. :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 222 regisztrált és 0 vendég