Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. március 3., csütörtök 13:05

M1Ö írta:
eReMA írta:Emlékeim szerint, egy ilyet már vettünk. Tökéletes példa, hogy ez semmit nem jelent.
Az esetek nagy részében egyet értek veled, de ez nem tökéletes példa. Bale nem teljesen kompatibilis a Reallal meg úgy alapból a spanyol focival. Hazard viszont passzolna a rendszerbe.
Ez világos. Nem azt írtam, hogy Hazard nem válhat be a spanyol fociban, hanem hogy speciel a PL legjobbja cím nem lehet racionális érv mellette. Ezért emeltem ki az "EZ" szócskát a hozzászólásomban. :)
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. március 3., csütörtök 12:38

köszi, remélem nem fogjuk erőltetni a celta ellen, és tényleg max csak az eredmény szarul alakulása esetén bebaszni 20-25 percre ott fussa ki magát vagy egy jó beadás azt cső. :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2016. március 3., csütörtök 12:30

wZoLee7 írta:Az elnökünket ismerve simán igazak is lehetnek
Egyszer olvasnék már arról, hogy Pérez lemondására készül és stb... Ne mindig az edzőváltásról...
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13141
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. március 3., csütörtök 12:16

Az elnökünket ismerve simán igazak is lehetnek

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27371
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. március 3., csütörtök 12:13

GdS: A Madrid vezetősége megállapodásra jutott Allegrivel, akinek évi 7 milliós fizetést kínálnak. Zidane csak BL győzelem esetén marad.
A GdS arról is beszámol, hogy Joachim Löw és Pochettino is képben van, mint Zidane lehetséges utódja.
Ezek a hírek kellenek... így építkezzen egy edző, így adja bele szívét-lelkét a munkájába. Még, ha nem is feltétlen igaz, de kurva szar lehet ezt hallgatni nap, mint nap a médiából.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 3., csütörtök 12:08

Realista24 írta:
Toti írta:én csak arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e hírek arról, hogy bale esetleg játszani fog-e a celta ellen vagy sem? vagy csereként vagy kezdőként, mindegy nekem, csak csicseregnek-e róla? :mrgreen:

vagy nem lesz kockáztatás és inkább majd a roma ellen egy jó 30perc? bár lehet a celta ellen is az eredmény alakulásától függően.
Roma elleni meccsre várják vissza.
Update, már hétvégére írják. :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 3., csütörtök 11:44

Toti írta:én csak arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e hírek arról, hogy bale esetleg játszani fog-e a celta ellen vagy sem? vagy csereként vagy kezdőként, mindegy nekem, csak csicseregnek-e róla? :mrgreen:

vagy nem lesz kockáztatás és inkább majd a roma ellen egy jó 30perc? bár lehet a celta ellen is az eredmény alakulásától függően.
Roma elleni meccsre várják vissza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13141
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. március 3., csütörtök 11:42

Én örülnék ha a tegnapi kezdő menne hétvégén is, annyi változtatással, hogy James helyett Kovacic kezdene. Bale-t nem kell elsietni. A bajnokságnak annyi, a Bl-ben simán tovább kell menni, szóval rakják össze a következő fordulókra.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. március 3., csütörtök 11:34

én csak arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e hírek arról, hogy bale esetleg játszani fog-e a celta ellen vagy sem? vagy csereként vagy kezdőként, mindegy nekem, csak csicseregnek-e róla? :mrgreen:

vagy nem lesz kockáztatás és inkább majd a roma ellen egy jó 30perc? bár lehet a celta ellen is az eredmény alakulásától függően.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13141
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. március 3., csütörtök 11:27

A kis norvégnak is az lenne a baja ami Isco-nak meg Jamesnak. Ő is inkább a csatár mögött szeret játszani, kitudja passzolna-e a stílusunkba. Nehéz a fiatalokhoz nyúlni, ha az utánpótlás csapatok szinte teljesen mást játszanak mint a felnőzz keret

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. március 3., csütörtök 11:24

eReMA írta:Emlékeim szerint, egy ilyet már vettünk. Tökéletes példa, hogy ez semmit nem jelent.
Az esetek nagy részében egyet értek veled, de ez nem tökéletes példa. Bale nem teljesen kompatibilis a Reallal meg úgy alapból a spanyol focival. Hazard viszont passzolna a rendszerbe.

dannen, gólkirály nem lett, csak a legjobb játékosnak válaszották meg. Bár tény, hogy tavaly ott volt a szeren játékban és statisztikában is. Idén statisztikailag borzasztó, de a játéka egyébként szerintem nem rosszabb, mint CRé, Bale-é, Isco-é, James-é. Meg szerencsére kezd azért szépen fejlődni.

Én még mindig Őt hoznám, szerintem működne a dolog. Csak az ára az tényleg szimpatikus.
Meg mondjuk én abba sem halnék bele, hogy ha szeptembertől már számolnánk a felnőtt keretben Asensioval és Ödegaarddal is.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. március 3., csütörtök 11:14

dannen írta: azért ő legalább már megmutatta mire képes. tavaly amit produkált az igencsak meggyőző volt és nekem ne mondja senki, hogy isco is tudna PL gólkirály (?) lenni, meg a legjobb játékos ott.
Emlékeim szerint, egy ilyet már vettünk. Tökéletes példa, hogy ez semmit nem jelent.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13141
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. március 3., csütörtök 11:10

Jelenleg az egész Real Madrid is formán kívül van, senki sincs aki igazán formában lenne, talán Navas, de rég megette volna a fene ha ő is maga alatt teljesítene

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. március 3., csütörtök 10:46

pheco írta:
morientes írta:Meg mèg azr nem èrtem,(nem rád vonatkozik hanem akire),hogy aki annyira akarja Hazard-t,annak mi baja van Iscoval :roll:
Egy baj van csak Iscoval, hogy nincsen posztja a csapatban. Amit itt játszik, azon a poszton meg kevés jelenleg. Hazardnak viszont meglenne posztja Ronaldo távozása után. Hasonló a két játékos, csak a belga sokkal gyorsabb, így balszélsőként biztos több hasznát vennénk, mintha Iscot raknánk esetleg oda.
Konkrètan nem èrtem,hogy mindig,de mindig vannak olyan èrinthetetlen emberek,akik amugy nem tunnek ki,de állandoan megvèdik oket ha szarok,tul èrtèkelik ha elfogadhatok,mig másoknál hasonlo teljesitmènyeknèl gunyosan kacarásznak.
VIP klub ez,onjelolt ugyvèdekkel.Ne vedd magadra.Nem szemèly szerint neked szol.

Nem jobb mint Isco.Szerintem nem.Nem azèrt irom.Mert szerintem Isco se jo.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13141
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. március 2., szerda 20:05

Remy írta:Zidane :lol: Menjél már :lol: Fél év után, egy gödörben lévő csapatot vett át, de feketelistás. :lol:

Na, mindegy, gyors ki is szállok ebből, mert csak felidegesítem magam, ha tovább írom.
Tiszta hülyék vagytok, ki írta hogy elkell küldeni? Én nem! Leírtam hogy feleslegesen jegeli a játékosokat és olyanokat erőltet akiknek nem megy. ha már ezt is bűn leírni akkor vakon vagytok.
Nekem ne mondjátok, hogy egy egy gyenge meccs után nem kezdhetne Kovacic, aki jól láthatóan jobban oda teszi magát, vagy James helyett Lucas.
Én kérek elnézést, hogy le mertem írni ilyent. Zidane mindent tökéletesen csinál, azért nem rúgtunk otthon egyet sem az Atleticonak.
Ezerszer írtam már, nem az edző cserélgetés a megoldás, de mindentől nem is kell megvédeni.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2016. március 2., szerda 20:00

pheco írta:Egy baj van csak Iscoval, hogy nincsen posztja a csapatban. Amit itt játszik, azon a poszton meg kevés jelenleg. Hazardnak viszont meglenne posztja Ronaldo távozása után. Hasonló a két játékos, csak a belga sokkal gyorsabb, így balszélsőként biztos több hasznát vennénk, mintha Iscot raknánk esetleg oda.
Viszont Zidane idén még egy mástól átvett csapattal dolgozik. Egy esetleges mozgalmasabb nyár után, főleg ha Ronaldo is távozik, akár egy új struktúrát is kialakíthat a francia. Remélem még nyáron nem lép érvénybe az eltiltásunk, és Perez képes lesz együttműködni Zidane-nal az átigazolások során, hogy a saját elképzelései alapján alakíthassa ki a keretet. Utána jót is fog tenni a transfer ban, legalább összeérik a csapat. Ronaldotól és Jamestől nyáron mindenképp megválnék, lesz vevő rájuk biztosan jó pénzért.
Addig pedig remélem az egész keret odateszi magát, és csapatként mindent megtesznek a végső sikerért az egyetlen fronton ahol versenyben maradtunk, azaz Európában.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. március 2., szerda 19:17

morientes írta:Meg mèg azr nem èrtem,(nem rád vonatkozik hanem akire),hogy aki annyira akarja Hazard-t,annak mi baja van Iscoval :roll:
Egy baj van csak Iscoval, hogy nincsen posztja a csapatban. Amit itt játszik, azon a poszton meg kevés jelenleg. Hazardnak viszont meglenne posztja Ronaldo távozása után. Hasonló a két játékos, csak a belga sokkal gyorsabb, így balszélsőként biztos több hasznát vennénk, mintha Iscot raknánk esetleg oda.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. március 2., szerda 19:11

Zidane hibája a játékosok hozzáállása, oké, ha Isco vagy Kroos szarik bele, akkor tolni kell azokkal akik oda teszik magukat, jegeli a játékosokat a padon, de lehet hogy többre mennénk velük
Mèg nem játszottak le 10 meccset vele de már menjen :lol:
Szerintem sem Kroos,sem Isco hozzáállásával nincs baj,hanem avval hogy nem igazán formálodott mèg a rendszer ki,annyit kellene csinálnia ZZ-nak hogy Isco játèkát kicsit letisztitani,Kroos meg ilyen.Elem a puzzleba,alkatrèsz a gèpezetbe,de nem fogja megváltani a világot.
Amugy Modric sokkal motiválatlanabb volt hètvègèn,ot mègsem basztatja senki.
Meg mèg azr nem èrtem,(nem rád vonatkozik hanem akire),hogy aki annyira akarja Hazard-t,annak mi baja van Iscoval :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. március 2., szerda 19:06

MesQueUnClub írta: Áh Gago-t. Argentin és tudja fogni Messi-t. :D Lucas Silva pedig Brazíl így tudja fogni Neymar-t. :D

Ezt a gondolatmenetet folytatva Denis is jöhet vissza, oroszotok nincs, nem tudtok felkészülni belőle, minden clasicón ver vagy hármat. :blee:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. március 2., szerda 18:52

lehet rossz topic de azon gondolkodtam (ha már úgy is téma volt nemrég.), hogy lehetne egy hosszabb cikk a csapat vezetői felépitéséről. Kiknek van Perez mellett beleszólása a csapat ügyeiben, ki mit csinál etcetc.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég