Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Raiola melyik játékosát igazolnád le, ha csak egyet lehet?

A szavazás 2020. április 23., csütörtök 13:14-ig van érvényben.

De Ligt
2
3%
Haaland
53
79%
Pogba
4
6%
Egyiket sem
8
12%

Szavazatok száma: 67

tubatibi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. július 22., hétfő 14:46

Lucas Biglia (ARG,középp.)

Anderlecht>>>Lazio

A Lazio megütötte a főnyereményt....

:mrgreen:

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 22., hétfő 14:33

Az olaszok szerint Higuaín itt 5 milliót keres évente, plusz 2-őt kap a Nike-tól. Ők kifizetnék a 6 milliós fizetést neki, de a reklámbevétel az övék lenne. Szerintem ez nem smakkol neki...
Ez elképzelhető,bár nemtom Pipita reklám bevétele mekkora,én megmondom őszintén,egy reklàmot nem láttam itt,amit ő hypolt volna...pedig hol ha nem otthon :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

ganjaman89
Kedvenc játékosaid: Raphael Varane
Kedvenc csapatod: real madrid cf

HozzászólásSzerző: ganjaman89 » 2013. július 22., hétfő 14:22

BBeno írta:mocskos jó cikk.

kondogbia is a doyen sports "tulajdona" szóval a sevillanak sok beleszólása nem lenne a transzfernél
Jó cikk ellehet gondolkodni ,hogy mért tudunk most minden játékost lepasszolni a nápolynak,ha jól tudom Ancelotti ügynőke olasz neve nem jut eszembe biztos nem az ő kapcsolatai miatt vásárolnak tőlünk benitezék vagy de ?

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 22., hétfő 13:52

Az olaszok szerint Higuaín itt 5 milliót keres évente, plusz 2-őt kap a Nike-tól. Ők kifizetnék a 6 milliós fizetést neki, de a reklámbevétel az övék lenne. Szerintem ez nem smakkol neki...
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

ateeemadrid

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. július 22., hétfő 13:47

Szerintem azért érthető, hogy valaki inkább játszana az Arsenalban, mint a a Napoliban. Mindenesetre remélem végül meggyőzik őt az olaszok, az a 35 m korrekt ár lenne érte.
courtois. hakimi ramos varane reguilón. casemiro valverde kroos. hazard benzema ödegaard.

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 22., hétfő 13:41

Olasz hírek szerint a Napoli hajlandó lenne kifizetni a 40 milliót (37+3) Higuaínért, de maga a játékos nem igazán akar odaigazolni. Basszus, nem lehetne beinjekciózni valahogy, és akarata ellenére elvinni Nápolyba? :mrgreen:
Nem értem mi az isten baja van a gyereknek...itt akart magának 4,5millios fizetést,ott a 6 kell.Aztán azt mondja,elvágyódik,mivel itt nincs megbecsülve,de most mikor mehetne,vacilál.BL-be óhajt játszani,hát tessék....lehet hogy a nápolly tovább húzza mint az Arsennal.Mi meg prímán járnánk azzal a 35- el is,amit adnának érte,nem még a negyvennel...
Baromira nem tudja,mit akar,nem akarok diszkriminativ lenni de ez annyira argentin...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Csabi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 22., hétfő 13:41

Nyilván Carlo úgy értette, hogy ha senki nem megy el.
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

Press

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 22., hétfő 13:39

Facebookra nem gondoltam volna. Köszi! :D
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 22., hétfő 13:33

Igazából bármilyen igazolás érdekes lesz ezek után, hogy Carlo a meccs után azt válaszolta egy újságírónak, hogy nincs szükség több igazolásra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Mike
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 22., hétfő 13:30

Bale érkezésével nem csak Jesé sz.pná meg. Jelenleg egyedül CR és Benzema helye a biztos, a többi változhat folyamatosan. Értem ezalatt h személyi változások és taktikai változások is lehetnek bőven. Tkp-nak Özil, Isco, DM cserélgeti majd egymást, kiegészítőnek pedig Kaká és Jesé lesz. Egyel mögöttük pedig Illarra, Khedira, Casemiro, Modric, és majd Xabi ha felépült. Szerintem ez így tökéletes. Szinte bármilyen felállásban ki lehet őket küldeni, ahhoz igazítva kiválasztani a megfelelő embereket. Ha viszont jön Bale akkor nincs az az isten h a CR-Benzema-Bale hármas meg legyen bontva, és csak azon lehet variálni h mögöttük ki legyen a másik három. Kb egyből el is lehetne adni 3-4 játékost.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Csabi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 22., hétfő 13:29

#fuckthehaters

Press

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 22., hétfő 13:27

TéOeM írta:A Digi szerdán élőben adja a Lyon-Real meccset 20:55-től.
ennek mi a forrása? az oldalukon semmi erre utalót nem találtam.. :(

http://www.digisport.hu/digisport_progr ... 2013-07-24
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Kecskezs

HozzászólásSzerző: Kecskezs » 2013. július 22., hétfő 13:20

Realista24 írta: Én az El Confidencialon olvastam.
:salute:
nekem csak az a bajom Bale-el
ha jön, Jesé felesleges pedig ő a legigéretesebb tehetségünk
sztem lehetne belőle kezdőjátékos is a jövőben

egy előnye lenne, hogy akkor DM biztos távozna
Ha Maris ellép és Bale jön a helyére esetleg, akkor Jesé kb. ugyanott van... Marist sem fogja egyből váltani a kezdőben, ugyanúgy csak rotálva lenne mögötte, valamint CR és/vagy Benz mögött. Fix kezdőpozícióhoz mindenképpen kölcsönbe kéne mennie, akkor is ha nem jön Bale.

mohaola

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 22., hétfő 13:18

Kecskezs írta:
mohaola írta: A hírek szerint megegyeztünk Bale ügynökével a személyes feltételekről, 10millió eurót keresne éves szinten, ráadásul ő maga is szeretne a Real Madrid-ba igazolni és nem Mancehster-be ahogy olvasni lehet egyes angol újságokba,ennek függvényében már ő maga is kezdeményezte Levy elnöknél,hogy hallgassák meg az ajánlatot a királyi gárdától, ennél többet ő nem fog tenni,tehát nem fogja a hisztit kiverni vagy hivatalos átigazolási kérelmet benyújtani.
Itt ki/mi a forrás?

igen kifelejtettem, Realista írta El Confidencial szedtem.

Ha minden igaz akkor ezekben a percekben/órákban a Napoli képviselői Higuaín képviselőivel tárgyalnak,szeretnék meggyőzni őt, hogy hozzájuk igazoljon és felejtse el az Arsenal-t, ha minden igaz akkor az olasz csapat szeretné még ma bejelenteni őt, kevés esélyt látok rá, főleg úgy hogy több lóvé kell neki.

Valamint angol pletykák szerint a City nem adta fel Pepe megszerzését,22 millió fontot adnának érte, semmi esély a távozására, főleg úgy,hogy Albiol elment.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mohaola 2013. július 22., hétfő 13:20-kor.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 22., hétfő 13:12

nekem csak az a bajom Bale-el
ha jön, Jesé felesleges pedig ő a legigéretesebb tehetségünk
sztem lehetne belőle kezdőjátékos is a jövőben

egy előnye lenne, hogy akkor DM biztos távozna :D

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 22., hétfő 13:10

Itt ki/mi a forrás?
Én az El Confidencialon olvastam.
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

TéOeM
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. július 22., hétfő 13:09

A Digi szerdán élőben adja a Lyon-Real meccset 20:55-től.

Kecskezs

HozzászólásSzerző: Kecskezs » 2013. július 22., hétfő 13:04

mohaola írta: A hírek szerint megegyeztünk Bale ügynökével a személyes feltételekről, 10millió eurót keresne éves szinten, ráadásul ő maga is szeretne a Real Madrid-ba igazolni és nem Mancehster-be ahogy olvasni lehet egyes angol újságokba,ennek függvényében már ő maga is kezdeményezte Levy elnöknél,hogy hallgassák meg az ajánlatot a királyi gárdától, ennél többet ő nem fog tenni,tehát nem fogja a hisztit kiverni vagy hivatalos átigazolási kérelmet benyújtani.
Itt ki/mi a forrás?

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 22., hétfő 13:03

Most olvasom, hogy a Napoli kezében a kulcs, mert állítólag évi hat milliót adnának Higunak, ami nem elég neki... :roll:
Szóval, ha megemelnék a fizetési ajánlatot, akkor szerintem rábólintana.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Press

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 22., hétfő 12:58

Hawer írta:
ericco írta:Olasz hírek szerint a Napoli hajlandó lenne kifizetni a 40 milliót (37+3) Higuaínért, de maga a játékos nem igazán akar odaigazolni. Basszus, nem lehetne beinjekciózni valahogy, és akarata ellenére elvinni Nápolyba? :mrgreen:
Itassuk le és mondjuk neki hogy Juventushoz megy. :mrgreen:
Ja, mint Robinhonál :D
-"nagyon örülök, hogy a Chelseabe igazoltam."
-"de ez a M. City..."
-"őőő ja igen, hogy a Citybe igazoltam.."

Jó az a Nápoly, ott van Callejón, Albiol, most megkapták Reinát egy évre kölcsönbe... Benítez mondom, hogy az olasz Liverpoolt építi és szerintem nem is lesz annyira rossz. Higuaín lehetne a Torresük, Liverpoolos fénykorából. Meg most komolyan, mit vár ez az ember. A Chelsea hivatalos ajánlatot nem is nagyon tett, meg pont Mourinho akarná, aki mindig Benzemát favorizálta 3 év alatt? Az Arsenal pedig mitől jobb, mint a Nápoly? Jó azért a PL 4. helyért versenyezni középcsapatokkal évről évre? Az olaszoknál úgyis szétcsúszott az Inter és a Milan is, simán van esélye kupákat nyerni ott, ha a Juvét megfogják. És egyébként is, nem akkora sztár Pipita, hogy nagyon variálhasson... A juventus is elég könnyen lemondott róla, pedig szerintem ők voltak a legnagyobb csapat, aki akarta. Más nem igazán. Igazából mindegyik csapat visszalépés lesz a számára a Madrid után, de hát na. Előrébb nem is nagyon tudna lépni. :D

Vissza: “Labdarúgás”