Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Raiola melyik játékosát igazolnád le, ha csak egyet lehet?

A szavazás 2020. április 23., csütörtök 13:14-kor befejeződött.

De Ligt
3
3%
Haaland
72
73%
Pogba
7
7%
Egyiket sem
17
17%

Szavazatok száma: 99

Gerr90
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. augusztus 6., kedd 11:11

Realista24 írta:Kondogbia nem tudom mennyivel lenne jobb, ráadásul most már több csapattal, köztük a Juvéval is meg kell érte versenyeznünk.
Hát kell mostanában jobb ajánlólevél egy középpályásnak, mint az, hogy a Juventus is akarja!?
Nagyon durván van érzékük ehhez a poszthoz.
Persze ez nem jelenti azt, hogy nem tévedhetnek, de a látottak alapján egy Khedira-Kondogbia csere szerintem csak erősítené a keretet. Amúgy kicsit vicces, hogy eddig a KP volt a legvérszegényebb most meg már azt sem tudom, hogyan kellene felállítani ezt a sort, hogy mindenki kellő játéklehetőséghez jusson. Tetszik! :D

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. augusztus 6., kedd 10:05

Hát kell nekik, mert Pogba álma hogy a Pirlo poszton játsszon. Meg az olaszok amugy is szeretik a beton kp-t. Pogba-Vidal-Kondgobia-Marchisio, problem? :mrgreen:

Ezek a Chelseas hírek meg nem túl valósak szerintem, minek kellene Morata Josénak? Meg AWB-nek sem tudom mire kellene...ők beszámolnák Coentraot 30-ba öröm é bódottá lenne.

Khedirát vigyék csak, persze.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 6., kedd 9:34

Pont ezt akartam írni, hogy vigyék csak Kondogbiát el előlünk mi meg elhozzuk Pogbát vagy Vidalt :D Még jól is járnánk... :agree:
Ja, vagy megvesszük az egyiket 50 millióért, ők meg apróért Kongdogbiát (illetve olyat olvastam, hogy csak kölcsönvennék), aztán két év múlva meg majd őt akarjuk megvenni csillagászati összegért. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

weeni

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. augusztus 6., kedd 9:32

TheodoriK írta:
Realista24 írta:Tudom, hogy fele nem igaz a Khedriás híreknek, de azért reménykedem benne, hogy megszabadulunk tőle. Lehet, hogy néhány esetben, valamilyen groteszk módon illik a gépezetbe, de egyszerűen annyira kevés, hogy hihetetlen.
Kondogbia nem tudom mennyivel lenne jobb, ráadásul most már több csapattal, köztük a Juvéval is meg kell érte versenyeznünk.
Én is azon az állásponton vagyok, hogy nincs szükség Khedirára.

De a Juvénak mi szüksége Kondogbiára Pogba és Vidal mellett?

Pont ezt akartam írni, hogy vigyék csak Kondogbiát el előlünk mi meg elhozzuk Pogbát vagy Vidalt :D Még jól is járnánk... :agree:

TheodoriK
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. augusztus 6., kedd 9:27

Realista24 írta:Tudom, hogy fele nem igaz a Khedriás híreknek, de azért reménykedem benne, hogy megszabadulunk tőle. Lehet, hogy néhány esetben, valamilyen groteszk módon illik a gépezetbe, de egyszerűen annyira kevés, hogy hihetetlen.
Kondogbia nem tudom mennyivel lenne jobb, ráadásul most már több csapattal, köztük a Juvéval is meg kell érte versenyeznünk.
Én is azon az állásponton vagyok, hogy nincs szükség Khedirára.

De a Juvénak mi szüksége Kondogbiára Pogba és Vidal mellett?
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 6., kedd 9:03

Tudom, hogy fele nem igaz a Khedriás híreknek, de azért reménykedem benne, hogy megszabadulunk tőle. Lehet, hogy néhány esetben, valamilyen groteszk módon illik a gépezetbe, de egyszerűen annyira kevés, hogy hihetetlen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Wertz

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 6., kedd 7:24

oroszisti írta:Most nem tudom , hogy jutott ez eszembe. De ugye van ez az új szabály a Bl résztvevőknek , meg az El-eseknek , hogy nem kökthetnek többet a bevételnél , meg a szponzori pénzeknél .
Ezen a szabályon csak röhögni tudok. Mintha legtöbb helyen különbözne a szponzori pénz a tulajdonosétól. A Münchent például agyonpénzelik a német cégek, mert ők a németek nagy csapata. A többi német pedig jóval kevesebbet kap. Ilyenkor hol van a fair play?
Látszik a szabályon, csak azért lett kitalálva, mert a hosszú évek óta sikeres klubok félnek, hogy elnyomják majd őket az újgazdagok. Ezért nyomást helyeztek UEFAra.

Bale meg úgy néz ki jön. Remélem már a héten bejelentik és nem húzódik tovább az ügye. Mondjuk ez nem csak a Realnak lenne fontos, mert a Tottenhamnak nem mindegy hány hete lesz az új igazolásokra

Toky
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 6., kedd 1:02

oroszisti írta:Most nem tudom , hogy jutott ez eszembe. De ugye van ez az új szabály a Bl résztvevőknek , meg az El-eseknek , hogy nem kökthetnek többet a bevételnél , meg a szponzori pénzeknél . Na ezzel kapcsolatban jutott ,eszembe , hogy a Realnak például a B,C csapatok átigazolásai is ide tartoznak ? Például , ha Balet leigazolja a Castilla ? :mrgreen: Aztán feljön az A csapatba :D
Én úgy tudom, hogy az UEFA FFP-be nem számít bele a kiadásokba az, amit az utánpótlásra költesz.
Ugyanakkor tudtommal még a Castillánál is van felső korhatár, nem? Ami biztos, hogy oda más fajta szerződés típus van mint a felnőtt csapattagoknál. Régebben valaki kapcsán,- talán Mateos?- volt odaát egy eszmecsere, hogy túlkoros lett ahhoz a szerződéstípushoz, de spanyoloknál többféle van, az egyik olyan, hogy szezon elején a Castilla játékosa, de ha x mérkőzésen pályára lép a felnőtt csapatban, akkor automatikusan felnőtt keret tagjává válik, és nem térhet vissza a Castillába. Ezt csak azért mondom, mert nem tudom, hogy egy Castillás játékosnál van-e törvényi felső korlát fizetésre. Mégis csak utánpótláscsapat.
De még ha se a kor, se a pénz maximum nem lenne gond, akkor is mi voltunk valaha az úriemberek klubja. Pérez sokat dolgozott Mourinho előtt, hogy rendbe tegye a kapcsolatot az UEFA-val, nem kéne ezt ilyenekkel rontani. (Tudom, hogy csak érdekességképpen írtad, de vannak olvasók, akik "rácuppannak" az ilyen ötletekre:) )

szilamer
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. augusztus 5., hétfő 22:07

Egy klub, két csapat. Nem mindegy.
Legalábbis én így tudom.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"

Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

oroszisti
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. augusztus 5., hétfő 21:40

Most nem tudom , hogy jutott ez eszembe. De ugye van ez az új szabály a Bl résztvevőknek , meg az El-eseknek , hogy nem kökthetnek többet a bevételnél , meg a szponzori pénzeknél . Na ezzel kapcsolatban jutott ,eszembe , hogy a Realnak például a B,C csapatok átigazolásai is ide tartoznak ? Például , ha Balet leigazolja a Castilla ? :mrgreen: Aztán feljön az A csapatba :D
Danilo---?????--Woodgate---Heinze
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Drenthe---------------------------Faubert
----------------Saviola------------------

Guti.HaZ.
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. augusztus 5., hétfő 21:30

Nem tudom, hol kérdezzem meg és talán itt látják a legtöbben:
Az előszezon meccseiről vannak részletes statisztikák? (jó passz, rossz passz, stb. emberekre, vagy legalább csapatokra lebontva)
Ha valaki tud ilyet, azt kérem, hogy ossza meg velem. :salute:
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

MorataMartin
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. augusztus 5., hétfő 21:23

Én eddig nem éltem bele magat, hogy jönni fog, de akk lehet h mégis? :hmmm:

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 5., hétfő 21:21

ikarus93 írta:
schranzer írta:Hoppá ! A Tottenham hivatalos twitter-oldalán már nincs ott Bale fotója :) :D

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 9107_n.jpg

Ugyanúgy Dempsey is lekerult, aki szintén eligazolt :D

Azt nem értem, ha Bale a Premier League arca "lenne" 2013-2014-es szezonba akkor, hirtelen 2 héttel a kezdés előtt találnak mást?
Van egyáltalán valami hivatalos infó arról, hogy tényleg a Madrid felé tart Bale? Mert a spanyol szennylapok rosszabbak mint a magyar szennylapok... Neymart is úgy volt ,hogy már leigazoltuk aztán mégse szóval...
a FIFA 14 UK borítón is ő lenne Messivel....
lehet ezért igazol el :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2013. augusztus 5., hétfő 21:24-kor.

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 5., hétfő 20:59

'shutterisland írta:amúgy ha jön bale, szerintetek ki rúgja a szabadrúgásokat ?
Jobbról Bale, balról C. Lábra is így jön ki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

ikarus93
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2013. augusztus 5., hétfő 20:46

schranzer írta:Hoppá ! A Tottenham hivatalos twitter-oldalán már nincs ott Bale fotója :) :D

Azt nem értem, ha Bale a Premier League arca "lenne" 2013-2014-es szezonba akkor, hirtelen 2 héttel a kezdés előtt találnak mást?
Van egyáltalán valami hivatalos infó arról, hogy tényleg a Madrid felé tart Bale? Mert a spanyol szennylapok rosszabbak mint a magyar szennylapok... Neymart is úgy volt ,hogy már leigazoltuk aztán mégse szóval...
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

schranzer
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. augusztus 5., hétfő 20:28

Hoppá ! A Tottenham hivatalos twitter-oldalán már nincs ott Bale fotója :) :D

Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 5., hétfő 18:20

'shutterisland írta:amúgy ha jön bale, szerintetek ki rúgja a szabadrúgásokat ?
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 3673_n.jpg

Nzedge
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. augusztus 5., hétfő 18:04

mondjuk az is lehet egy megoldás, hogy attól függően osztják el, hogy melyik oldalról jön.
hiszen bale bal lábas.
Hát röviden ennyi a válasz.Bár nyilván Ronaldo majd többet vállal.

'shutterisland
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 5., hétfő 17:48

amúgy ha jön bale, szerintetek ki rúgja a szabadrúgásokat ?
mert véleményem szerint a walesi (ha koppintás az egész, ha nem) legalább olyan jól rúgdossa már őket, mint a luzitán.

mondjuk az is lehet egy megoldás, hogy attól függően osztják el, hogy melyik oldalról jön.
hiszen bale bal lábas.

madridronie
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 5., hétfő 17:32

AS-en megy egy szavazás Bale árával kapcsolatban.
Közel 70ezren szavaztak már, 53% a 60-70 milliós vételár mellett tette le a voksát.
70-80 millió 20%
80-90 millió 12,5%
90-100 millió 6.4%
100-110 millió 1,23%
110-120 millió 6.32%
Vélhetően a Real vezetősége is sokkal jobban örülne ennek és nagyon nem lenne ellenük, ha 60-70 körül /vagy még ennél jóval olcsóbban is/ hozhatnák a gyereket (csak úgy mint mindenki más is :roll: ), de jelen állapotban annyiért nem adják, csak jóval többért, amit valószínűleg még így is bevállalnak biztos ami biztos, jobb helyen van itt ez a srác (potenciális bajnok, a jövő egyik nagy sztárjaként), mint bárki másnál és minél hamarabb annál jobb alapon!
kkp: Pogba&Camavinga
támadó: Mbappé&Haaland

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-D.Carvajal,Varane,S.Ramos,Mendy-Casemiro,Pogba,Kroos-Hazard,Mbappé,Halaand

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Vissza: “Labdarúgás”