Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. január 8., péntek 15:33

Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Modric, Kroos, Isco; BBC. Ezt próbálgatta edzésen, ha hinni lehet a híreknek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 8., péntek 15:32

morientes írta:
Nem mondom el, mi lesz a holnapi kezdőcsapat. Bale, Benzema és Cristiano játszanak majd, a többieket a kezdőcsapatban majd holnap megtudja mindenki.
Navas-Danilo-Ramos,Varane-Marcelo-Modric,Kroos,Isco-BBC
Carvajal ott lesz szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 8., péntek 15:31

Nem mondom el, mi lesz a holnapi kezdőcsapat. Bale, Benzema és Cristiano játszanak majd, a többieket a kezdőcsapatban majd holnap megtudja mindenki.
Navas-Danilo-Ramos,Varane-Marcelo-Modric,Kroos,Isco-BBC
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 8., péntek 15:30

Imádom Kroost. Mindenki extázisban, ő tol egy félmosolyt, de közben már folytatná tovább. :lol:
Nem illik.

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Seraf » 2016. január 8., péntek 14:58

A szabadrúgások? Természetesen Ronaldo végzi el őket.
na gecc Zizou megvan az első rossz pont! :mrgreen:

amúgy "enyhén" hajaz a Carlo nyilatkozatokra az ilyenekkel:
Nem mondom el, mi lesz a holnapi kezdőcsapat. Bale, Benzema és Cristiano játszanak majd, a többieket a kezdőcsapatban majd holnap megtudja mindenki.
:D

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2016. január 8., péntek 14:55

ezek megőrültek :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. január 8., péntek 14:51

tibi18 írta:Nem tudom mikor volt velem ilyen utoljára, de vigyorgó pofával olvastam végig Zizu sajtótájékoztatóját. Egyszerűen feltölt ez az ember! Ha a játékosokra is ilyen hatással van, holnap gálázunk.. Így legyen!
Egy tuti, Carlo-tol megtanult diplomatikusan nyilatkozni. :D Egyébként érdeklődve fogom én is figyelni, hogy vissza tér-e az igazi foci.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2016. január 8., péntek 14:46

Nem tudom mikor volt velem ilyen utoljára, de vigyorgó pofával olvastam végig Zizu sajtótájékoztatóját. Egyszerűen feltölt ez az ember! Ha a játékosokra is ilyen hatással van, holnap gálázunk.. Így legyen!

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. január 8., péntek 13:54

El Maestro írta:
AS | Zidane is training with an XI that has Isco and not James.
Ennek örülünk :smile: :smile:
El Maestro írta:
MARCA | The Bernabéu is expected to be fully filled tomorrow. It only happened 2 times before: vs Barca & PSG.
Nem csodálom, ha tehetném, én is ott csücsülnék. :-(

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. január 8., péntek 12:34

MARCA | The Bernabéu is expected to be fully filled tomorrow. It only happened 2 times before: vs Barca & PSG.

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. január 8., péntek 12:31

AS | Zidane is training with an XI that has Isco and not James.

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. január 8., péntek 12:07

Ha a marketinget nézzük Perez megint nagyot húzott, az biztos hogy ebben verhetetlen. Zidanet imádják a szurkolók, a játékosok elismerik hiszen amikor Carlo mellett volt akkor nagyon sokan nyilatkoztak róla elismerően. Egyre inkább az vehető észre hogy a csapat morál és a kiegyensúlyozott légkör a sikerek kulcsa a Real Madridnál. Ez kb az elmúlt 10 évben csak Ancelotti tudta biztosítani, hogy minden szinte zűr és lázongás nélkül zajlott mert remekül megtalálta a közös hangot a játékosokkal. Zidane mostani szerepe is sokkal inkább erre hajaz hogy a játékosok kapjanak egy olyan embert akire valami miatt fel nézhetnek és elfogadhassák szinte mint egy barátot. Nem nagyon merek bele menni semmibe hogy mi sülhet ki ebből a Zidane storybol, de egy biztos: a keretunk magasan az elitben van, meg van a megfelelő mélység, innentől ha valaki rá tudja venni a játékosainkat hogy élvezzék a játékot és küzdjenek egymásért akkor a siker szinte garantált akar megkockáztatom hogy még ebben a szezonban is.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2016. január 8., péntek 11:42

sebydani írta:Meglovagolva a hype-ot elkezdték árusítani hivatalosan is a Zidane nevével ellátott mezeket, a hivatalos boltokban meg neten is megtalálható már. Gondolom visszajön belőle az éves fizuja :mrgreen:
kecsu10 írta:Perez papo ha igazan meglovagolná a szitut elkezdene Zidane classic mezeket nyomtatni. Eladási rekordokat dontene :coffee:
Nos igen, nem lehetett veletlen, hogy a marketingben is dolgoztam es várnának vissza barmikor :lol:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. január 8., péntek 10:50

Jó nagy bunkó ez a Hitzfeld. :lol:
Azért ilyet így előadni nem semmi.
Én leszarom hogy tapasztalatlan,ha a csapatot összerakja meg egyben tartja.
Onnantól nagy gondd nem lehet.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. január 8., péntek 10:46

Meglovagolva a hype-ot elkezdték árusítani hivatalosan is a Zidane nevével ellátott mezeket, a hivatalos boltokban meg neten is megtalálható már. Gondolom visszajön belőle az éves fizuja :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2016. január 8., péntek 10:17

Torquemada írta:Az biztos, hogy a Bayern klubvezetése profi, de hogy amit művelnek, az követendő példa lenne, azt nem gondolnám. Értem ezen pl. azt a magatartást, hogy a közvetlen riválist szétvásárolják (Götze, Lewa-Dortmund), visszaélve gyakorlatilag korlátlan anyagi lehetőségeikkel.
Bocs,de ez annyira álszent.. :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 8., péntek 9:21

Matt009 írta:Más csapatok sokkal kevesebb támadófelületet hagynak magukon.

A Bayern klubvezetése profi, méltó példa lehetne minden más csapat előtt. Ha akarnánk se tudnánk komolyan beléjük kötni.
A Bayern klubvezetése profi, nem lehet belekötni? Arról beszélsz amelyiknek az egyik vezérét lesittelték? Vagy arról, amelyik terrorban tartja a válogatott játékosokat?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 8., péntek 9:12

Hagy kérdezzem már meg: melyik Real edző vagy játékos szól bele más csapatok dolgába ?
Mou mondjuk sorozatosan. :D

Nem ugatott bele,csak volt egy vèlemènye.Mint neked.

Ès sose játszatott antifocit.Se a dortmundal a kilencvenes èvekben,se azután a bayernel.

Ès nem vèdem,de sztm semmi rosszat nem mondott amire ugrani kellene,másfelol valaha nagyon is jo opcio lett volna a madridi padra.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. január 8., péntek 3:04

Torquemada írta:Az biztos, hogy a Bayern klubvezetése profi, de hogy amit művelnek, az követendő példa lenne, azt nem gondolnám. Értem ezen pl. azt a magatartást, hogy a közvetlen riválist szétvásárolják (Götze, Lewa-Dortmund), visszaélve gyakorlatilag korlátlan anyagi lehetőségeikkel. Ez természetesen szabályos, viszont a spanyol bajnokság pl. e tekintetben előrébb tart, a Figo és R9 transzferek óta gyakorlatilag megnemtámadási szerződés van Real-Barca ill. Real-Atma vonatkozásban. (Atma-Barca már nem feltétlenül, lásd Arda, de hát természetes szövetségesekről beszélünk). Ez nekem szimpatikus, és részben emiatt elméletileg többesélyes a bajnokság, még ha gyakorlatban nem is így van, más okok miatt. Milyen bajnokság lenne a spanyol, ha mondjuk az örökös első barca minden évben elvihetné a második, harmadik legjobbjait, mert megteheti ? Szerintem ez nem követendő példa.
Az ne legyen már a Bayern hibája, hogy megvettek valakit akinek a szerzodeseben lévő záradékaval éltek. Barki kipengethette volna azt a pénzt Gotzeert.
Lewaert meg elvileg a 4ese után ajanlatot tettünk mi is, de ő már akkor kijelentette, hogy csak a Bayernbe akar menni. Erre mit lépett a Bayern? Januarban szépen megkototte vele a szerződést hogy aztán ingyen elvihesse. Egyáltalán nem érzem azt itt, hogy szétakartak rombolni a riválist. Ha annyira ez lett volna a cél már rég rámozdultak volna Reusra, Hummelsra, vagy Gundoganra. Gotzen pedig még nem is erzem azt, hogy orommel lenne Münchenben, de ő sajnos a Dortmund f*szsaga miatt van ott ahol. Örülhet a Dortmund hogy Reus alairt, kulonben már őt is elvitte volna valaki a záradék miatt.
A München megcsinált két olyan bizniszt, amit szerintem mindenki megcsinalt volna közülünk is. (Götze a jövő zenéje, bármi lehet belőle, Lewa meg perpill az egyik legjobb csatár.) De pl Thiagot is gyermeteg aron vették meg, szerintem ha nincs a záradéka most mashol focizna, barmennyire is van/volt oda érte Pep.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2016. január 8., péntek 1:33

A Barcanál az összes ilyen húzás bejött, 2003 óta.
Mert nem Peppel kezdődött hanem Rijkaarddal.
Rijkaard csak egy hazai rendezésű EB-n irányította a hollandokat. Ez kb 5 tétmeccset jelentett.
Ennyi és semmi több.
Mégis bejött a húzás, pedig a kócos tulipán azóta már sehol sincs.
Aztán most pl LE.. megbukott a Románál, majd a Celtánál volt edző,de az eredményei ott sem voltak kiemelkedőek.
de anno Simeone is nullkilóméteres edző volt argentinában,amikor bajnok lett!!
Majd kisebb kitérőkkel, de komolyabb európai szerepvállalás nélkül jött az Atleticohoz...
Beszélhetnénk Dárdai sikereiről is akár,hogy mondjuk magyar példát.
Vagy ott van a Chelsea eddigi egyetlen BL győzelmét hozó di Matteo..
Klinsmann mint német szövetségi kapitány..
Cruyff mint az Ajax edzője.. előtte nulla,majd 2 év után ugrik át Barcelonába.. pl..
rengeteg példa,hogy sokszor a váratlan a legjobb húzás.
Zidane ott volt Carlo mellett... elég ha azokat a taktikai húzásokat elleste, mert biztos vagyok benne, hogy a játékosok inni fogják minden szavát, és mellette lesznek.
az Ac Milannal meg kár példálózni. Capello is elmondta, hogy abból a keretből nem lehet mit kihozni, hiába Seedorf, meg Inzaghi..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég