Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 26., szombat 13:38

Kerlon írta:Csak szerintem te is rosszul látod a helyzetet és egyből elengednéd. Amikor a számomra nyilvánvaló, hogy a nyáron megint rendszerváltás lesz és nagyon úgy fest, hogy Ronaldo utáni időkre váltunk, amivel Isco előtt nyithatjuk a legnagyobb teret. Mondjuk a legjobban úgy jönnénk ki az egészből, ha Bale is távozna, de ezt Perez úgy sem engedi meg szerintem. Én ezen két emberen kívül mindenkiben azt látom, hogy csapatként remekül tudnának funkcionálni és tökéletesen lehetne velük egy rendszert felépíteni.
-----------------------------------Navas-------------------------
-----Carvajal/Danilo( :/ )--Ramos--Varane--Marcelo----------------Modric/Kovacic--Kroos/Casemiro-------
------Hamesz-------------------------------------Isco----------
---------------------------Benzema---Bèluska :kivagyhe: -----
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 26., szombat 12:33

Csak szerintem te is rosszul látod a helyzetet és egyből elengednéd. Amikor a számomra nyilvánvaló, hogy a nyáron megint rendszerváltás lesz és nagyon úgy fest, hogy Ronaldo utáni időkre váltunk, amivel Isco előtt nyithatjuk a legnagyobb teret. Mondjuk a legjobban úgy jönnénk ki az egészből, ha Bale is távozna, de ezt Perez úgy sem engedi meg szerintem. Én ezen két emberen kívül mindenkiben azt látom, hogy csapatként remekül tudnának funkcionálni és tökéletesen lehetne velük egy rendszert felépíteni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. december 26., szombat 12:21

Értem én mit mondotok, de ezekkel nem sokra megyünk. :/
Hiába jó játékos, ha a pályán nem tudja ezt megmutatni huzamosabb ideig. Tudom, ez nem az ő hibája, de attól a helyzet még fennáll.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. december 26., szombat 12:15

Akkoriban a két támadó mögött játszott szabadon, emlékeim szerint. De amúgy adom, amit irtok.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. december 26., szombat 12:01

Kerlon írta:
Sierra írta: Ez is igaz, de miért változna ez? Vagy vakok az edzők? Lehet benne van a tehetség, de szerintem ebben a csapatban ezt nem fogja kamatoztatni... túl sok idő telt már el.
Nem akarlak megbántani, de a hülye is látja, hogy az üdvöskék miatt szív Isco. Tavaly, amikor Isco-Kroos-Modric játszott a középpályán, illetve amikor Lukát pótolta, akkor általában jó volt, pedig ott is sokkal több védekező feladatot kellett ellátnia, mint amit rá kéne bízni. Ancelotti sem használta jól, mert Marcelo helyét kellett levédekeznie, pedig közelebb a kapuhoz sokkal több zavart tudna ő is kelteni.

A jobb oldalra meg szinte teljesen alkalmatlan, de míg Bale odarakatja magát, ahova szeretné, addig az ilyen kis embereknek kell alkalmazkodni. És így szerintem nem elvárható a töretlen fejlődés. Minden poszt mást követel és Isco szerintem egyik poszton sem vallott szégyent, de többet várnánk el tőle, amit szerintem meg is kapnánk, ha ő is egy rendszerbe, egy posztba tanulna bele és nem csak egy feláldozható paraszt lenne a sakk táblán...
Egyetértek Kerlonnal!

Annyit fűznék hozzá, hogy meg kell nézni az 2013/14-es szezonunk első meccseit. Akkor Isco messze a legjobb volt, gólok, gólpasszok, végig élt, ficánkolt. Talán akokr még 4-2-3-1ben voltuk vagy 442ben nem tudom már, de akkor amit Isco letolt.... ha azt tarja akkor lazán aranylabda 3. (első két hely ugye ki van osztva egy ideje) Elemebeteg szinten nyomta akkor.

Aztán azóta szerencsétlen gyerek talán játszott már mindenhol. De aki kételkedik benne az nézze vissza azokat a meccseket.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. december 26., szombat 11:41

dannen írta:
hehe írta:milanról vagy angliáról írnak, sztem 80%, hogy átjön európába most januárban.

mondjuk ez kb a 3. átigazolási szezon amikor azt olvasni, hogy végre vissza jön. volt már , hogy majdnem a tottenhambe ment, csak az ügynöke későn szólt neki vagy mi. ideje lenne mostmár. bár anglia nem biztos, hogy jó lenne neki.
liverpool kezelte kész tényként, hogy már megvan minden papír, oda aztán bőven el is férne, angliában lenne helye kihasználni a sebességét.
sztem mindenhol jó lenne, kivéve az olaszoknál, ahol megölik a játszani akaró játékost.
csak rajta múlik, bár most lett egy babájuk a csajával ha jól láttam, innentől nem biztos, hogy el akar jönni otthonról, ahol mindene megvan már most is legalább 3-4 generációra előre.
de tény, hogy a corinthians nagyon el akarja adni, és pato is jönne.
Kép
Kép
Kép

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. december 26., szombat 11:33

palesz77 írta:
hehe írta:a corinthians lecsökkentette 10 millió euróra pato árát......
Na, akkor meg a vegen bezsakoljuk januarban..:D

Brazil sajtot te olvasol amugy? Ott is irnak arrol, hogy meg akarjuk szerezni, vagy csak a katalanok huztak elo a kalapbol a nevet?
milanról vagy angliáról írnak, sztem 80%, hogy átjön európába most januárban.

ha a barcába megy, garantált, hogy lesz eggyel több nézőjük :mrgreen:
(pont úgy, mint annak idején ronaldonál :) )
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 26., szombat 11:10

Sierra írta:
Kerlon írta:3 év alatt, ha 5-ször játszott ott, ahol ki kellene használni..
Ez is igaz, de miért változna ez? Vagy vakok az edzők? Lehet benne van a tehetség, de szerintem ebben a csapatban ezt nem fogja kamatoztatni... túl sok idő telt már el.
Nem akarlak megbántani, de a hülye is látja, hogy az üdvöskék miatt szív Isco. Tavaly, amikor Isco-Kroos-Modric játszott a középpályán, illetve amikor Lukát pótolta, akkor általában jó volt, pedig ott is sokkal több védekező feladatot kellett ellátnia, mint amit rá kéne bízni. Ancelotti sem használta jól, mert Marcelo helyét kellett levédekeznie, pedig közelebb a kapuhoz sokkal több zavart tudna ő is kelteni.

A jobb oldalra meg szinte teljesen alkalmatlan, de míg Bale odarakatja magát, ahova szeretné, addig az ilyen kis embereknek kell alkalmazkodni. És így szerintem nem elvárható a töretlen fejlődés. Minden poszt mást követel és Isco szerintem egyik poszton sem vallott szégyent, de többet várnánk el tőle, amit szerintem meg is kapnánk, ha ő is egy rendszerbe, egy posztba tanulna bele és nem csak egy feláldozható paraszt lenne a sakk táblán...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 26., szombat 7:09

palesz77 írta:
hehe írta:a corinthians lecsökkentette 10 millió euróra pato árát......
Na, akkor meg a vegen bezsakoljuk januarban..:D

Brazil sajtot te olvasol amugy? Ott is irnak arrol, hogy meg akarjuk szerezni, vagy csak a katalanok huztak elo a kalapbol a nevet?
http://m.jovempan.uol.com.br/esportes/e ... ceiro.html
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. december 26., szombat 1:56

hehe írta:a corinthians lecsökkentette 10 millió euróra pato árát......
Na, akkor meg a vegen bezsakoljuk januarban..:D

Brazil sajtot te olvasol amugy? Ott is irnak arrol, hogy meg akarjuk szerezni, vagy csak a katalanok huztak elo a kalapbol a nevet?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. december 26., szombat 0:35

Kerlon írta:3 év alatt, ha 5-ször játszott ott, ahol ki kellene használni..
Ez is igaz, de miért változna ez? Vagy vakok az edzők? Lehet benne van a tehetség, de szerintem ebben a csapatban ezt nem fogja kamatoztatni... túl sok idő telt már el.
Buitre írta:Én mezei szurkoló, aki csak ugatom a futballt és amatőr szinten művelem, láttam benne amit pölö a mi megfigyelőink nem?
Vakon vannak sajnos. :-(

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2015. december 26., szombat 0:28

Sierra írta:de amit Suarez leművel idén...


a harapóst már az Ajaxban nagyon bírtam, ugráltam amikor a Poolba szerződött. Én mezei szurkoló, aki csak ugatom a futballt és amatőr szinten művelem, láttam benne amit pölö a mi megfigyelőink nem?

Perez fueraaa :-@

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 26., szombat 0:27

hehe írta:a corinthians lecsökkentette 10 millió euróra pato árát......
Bárcsak visszajönne Európába.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. december 26., szombat 0:25

a corinthians lecsökkentette 10 millió euróra pato árát......
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 26., szombat 0:22

Sierra írta:
Iscoról az a véleményem, hogy lassan itt van 3 éve, és nagyon sokan örültek neki, hogy egy ilyen jó játékost igazoltunk. Viszont ezt nem nagyon tudja igazolni... 3 év alatt nem sok mindent tett le az asztalra, hosszabb ideig nem tudott kiemelkedőt nyújtani, az ő szerepén is el kellene gondolkodni, mert fölösleges itt tartani a padon szerintem.
3 év alatt, ha 5-ször játszott ott, ahol ki kellene használni..
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. december 25., péntek 23:07

Buitre írta:
sentry írta:Jah.Süti..Aham. Persze.
rumos szelet :mrgreen:
Inkább a tömény szeszbe mártogatta a bejglit.... :mrgreen: :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. december 25., péntek 23:07

Egyébként az a baj szerintem is, hogy az egész koncepció szar, úgy ahogy van.

Össze-vissza vásárolunk "világsztárokat", ügyeletes vb királyokat, nemhogy olyan játékosokra utaznánk rá, akik tényleges előrelépést jelentenének (annak idején Vidal, vagy Pogba, Suarez stb stb).

Én bírom Benzemát, és jó játékosnak tartom, de amit Suarez leművel idén... Hát brutális, és még csak a szezon felénél vagyunk. De tavaly is kitett magáért, ahogy beilleszkedett a Barcába, csapata egyik legjobbja (ha nem a legjobbja) lett a tavaszi hajrára.

Vidalért kellett volna lerakni anno az asztalra 80 milliót, és nem egy Jamesért, akinek igazából egy évig nem is volt igazi posztja.

Bale sztorit tudjuk, abba nem mennék bele, akkor kellett volna elhozni Suarezt szerintem. Ott van Danilo, akiért max 10-15-öt kellett volna adni (annyiért nyilván nem adták volna, ez tiszta), nem 30-at, Kovacic volt az utóbbi évek egyik legjobb igazolása Modric és Kroos mellett.

Iscoról az a véleményem, hogy lassan itt van 3 éve, és nagyon sokan örültek neki, hogy egy ilyen jó játékost igazoltunk. Viszont ezt nem nagyon tudja igazolni... 3 év alatt nem sok mindent tett le az asztalra, hosszabb ideig nem tudott kiemelkedőt nyújtani, az ő szerepén is el kellene gondolkodni, mert fölösleges itt tartani a padon szerintem.

Először az ilyen, és ehhez hasonló problémákon kéne javítani, és tényleg találni egy olyan edzőt, aki ért a szakmához, és van tekintélye, persze manapság ezt nem könnyű megtalálni, de a Barcának sikerült párszor az elmúlt években, nekünk miért ne jöhetne össze végre?

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2015. december 25., péntek 23:06

sentry írta:Jah.Süti..Aham. Persze.
rumos szelet :mrgreen:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. december 25., péntek 19:10

Jah.Süti..Aham. Persze. :lol: :lol: :mrgreen:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2015. december 25., péntek 19:08

sentry írta:
A Real Madrid jelenlegi edzője, Rafa Benítez jött ki a legjobban a szavazásból, ő ugyanis mindössze 14%-ot gyűjtött össze, ami azt mutatja, hogy a madridisták ki nem állhatják a spanyol trénert.
Ez hogy? :lol: :mrgreen:

Amúgy én se bírom Benítezt, de nagyon bukdácsolni kéne, hogy kirúgják... és még mindig ott van/lenne Perez is. Tűzoltás lenne csak a menesztése, de a valódi problémák nem oldódnának meg.
Én bocs. Sok volt már a karácsonyi süti. :lol:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 258 regisztrált és 0 vendég