Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. december 17., csütörtök 9:03

lestat írta:Carlo a BM-be?? :angry: :'( :(
Akkor viszont nemtudnék most mást.mondani Benitez helyett...márpedig ő tuti menni fog.
Morinho nemkell...Klopp off...Guardiola akkorse kene ha csak o lenne az utolso...nem mintha ő ide vágyna...szerintem ebből Dárdai lesz.


:mrgreen:
A Perez féle logika alapján Mancini/LVG, vagy valami noname brazil/spanyol edző jöhet.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 17., csütörtök 8:19

Carlo a BM-be?? :angry: :'( :(
Akkor viszont nemtudnék most mást.mondani Benitez helyett...márpedig ő tuti menni fog.
Morinho nemkell...Klopp off...Guardiola akkorse kene ha csak o lenne az utolso...nem mintha ő ide vágyna...szerintem ebből Dárdai lesz.






:mrgreen:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 17., csütörtök 7:46

V. Mester 77 írta:Köszönöm Corleone!
Hízelgő, hogy sokan azt hiszik, hogy olyan infóink vannak, amik másnak nem, de ilyenről nincs szó, pusztán annyiról, hogy néhány hírrel többet olvasunk, meg esetleg több forrásból.

Korábban egyébként - néhány hete - felröppent a hír, és akkor azt hozták le, hogy Pérez megvétózta, mert nem akar még egy döntéshozó embert az igazgatóságba, de a jelek szerint a rossz eredmények miatt, vagy nyomás hatására megváltozott a véleménye.

Mijatovicra nem tudom, hogy mennyi esély van, mert Calderón embere volt, azokat pedig látványosan rúgta ki anno Pérez, játékostól a szertárosig...furcsállnám, ha valóban bekövetkezne. Na meg nem is örülnék neki, mert nem hagyott jó emlékeket, ha jól emlékszem Marcelo az egyedüli kivétel.De pl. Robinho elboltolását nem tudom megbocsátani neki. :cens:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. december 17., csütörtök 6:54

Az tény, hogy kellene valaki Benzema mögé, de az öreg már 40 éve visszavonult, nem hiszem, hogy visszatérne.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2015. december 17., csütörtök 6:52

Köszönöm Corleone!
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. december 17., csütörtök 2:07

Sir Alex Ferguson nem lenne jó opció a padra?








:mrgreen:
:goat:

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2015. december 17., csütörtök 0:57

V. Mester 77 írta:
Realista24 írta:Mit szeretnél megtudni a híren kívül?
Azt, h Te/ti, mint bennfentesek nem tudod/tudjátok-e, h mennyi a valószínűsége a hírnek?
Pérez tényleg akar egy sport igazgatót, és ha igen valóban Mijatovic lenne a célpont? Van- e nagyobb százalékú sansza vmelyik hír résznek? Tudtok valami konkrétumot?
Korabban irt rola a Marca, hogy mivel Pardeza ota -bar o is csak inkabb a latszat miatt volt -betoltetlen ez a poszt, felmerult, hogy bekene tolteni es tenylegesen kihasznalni a lehetosegeket amiket rejt magaban.. Aki jelolt volt, az a Sevilla sportigazgatoja, Monchi. Az o nevehez fuzodik tobbek kozott Dani Alves, Baptista, Adriano, Kondogbia vagy epp Bacca szerzodtetese..

Akkor o cafolta a hireket, hogy erkezne a klubhoz, nagyon is elegedett a sevillai allasaval, meg hat tisztaban van/volt vele, hogy akkora szabadsagot nem kapna, mint amekkora esetleg kellhet neki stb. Szoval utana el is csitultak a dolgok, azota en nem olvastam uj hirt errol.
#happyshitting

Nagy_Fönök
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2015. október 4., vasárnap 21:27
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,Guti,Figo,Marcelo,Modric,James
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nagy_Fönök » 2015. december 16., szerda 23:48

V. Mester 77 írta: Pérez tényleg akar egy sport igazgatót, és ha igen valóban Mijatovic lenne a célpont? Van- e nagyobb százalékú sansza vmelyik hír résznek? Tudtok valami konkrétumot?
Várj egy picit! R24 éppen Pérez-el skypeol :mrgreen:

Szerintem amugy senki NEM TUD semmit,bár itt írta valaki lentebb,hogy bizony rohadtul külön kéne szedni a sport/üzlet kategóriát és kezdeni építeni valamit.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2015. december 16., szerda 23:07

Realista24 írta:Mit szeretnél megtudni a híren kívül?
Azt, h Te/ti, mint bennfentesek nem tudod/tudjátok-e, h mennyi a valószínűsége a hírnek?
Pérez tényleg akar egy sport igazgatót, és ha igen valóban Mijatovic lenne a célpont? Van- e nagyobb százalékú sansza vmelyik hír résznek? Tudtok valami konkrétumot?
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 16., szerda 20:50

V. Mester 77 írta:
Realista24 írta: Mi a kérdés?
Írtátok, h Pérez mégiscsak szeretne sportigazgatót és, h tán Mihajlovic az egyik célpont. Erről érdeklődnék. :hmmm: :)
Ezt értem, de mi a kérdés? Mit szeretnél megtudni a híren kívül?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 16., szerda 20:30

Valdanot jo lenne megfuzni, hogy jojjon edzőnek
Szerintem neki edzoi licence sincsen.Amugy szimpi a fazon.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. december 16., szerda 20:18

Valdanot jo lenne megfuzni, hogy jojjon edzőnek de ugy emlekszem volt a Mr Presidentevel egy kisebbfajta osszezordulesuk, igy sok eselyt nem latok ra, bar o madridista. Meg Lucescut sem tartom rossz szakembernek, az mar mas kerdes mit kezdene a sztarocskakkkal. Anno az Interben sem volt az igazi. Azert említem mar oket is, mert tenyleg keves az ertelmes, elerheto edzo.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. december 16., szerda 19:27

babaking írta:
wZoLee7 írta:
Dárdai :D

Nyilván tudom, hogy vicceltél, de én rendkívül örülnék neki, ha egyszer edzhetné a csapatot. Semmi esetre sem most, mert pillanatok alatt szétszednék. De egyszer... talán :)

Mondjuk Pali van annyira hüséges, hogy nem nagyon megy a Herthából máshova, a válogatottak kivéve, de talán majd egyszer:)[/quote]
Most írjam azt, hogy nem vicceltem? Annyi a baj vele, hogy őt sem tisztelnék a játékosok, hiába tenne rendet a primadonnák között. Képes lenne rá, de erre képes lenne Zidane is. Viszont én féltem őt, nálam nem kérdés, legkésőbb nyáron Zidane ül a padra, de lehet hogy pont ezzel ássuk el a karrierjét olyan mélyre, ahonnan már nem jön vissza.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2015. december 16., szerda 18:00

V. Mester 77 írta:
Realista24 írta: Mi a kérdés?
Írtátok, h Pérez mégiscsak szeretne sportigazgatót és, h tán Mijatović az egyik célpont. Erről érdeklődnék. :hmmm: :)

itt a hír pontosan:
"Madridom.hu
5 Std. ·
Florentino mégis csak szeretne egy sportogazgatót, jelöltje pedig nem más, mint Predrag Mijatović. Az egykori Real Madrid játékos Ramón Calderón elnöksége alatt már betöltötte ezt a pozíciót (2006-2009), kisebb-nagyobb sikerekkel."

Erre gondoltam.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2015. december 16., szerda 17:48

Realista24 írta: Mi a kérdés?
Írtátok, h Pérez mégiscsak szeretne sportigazgatót és, h tán Mihajlovic az egyik célpont. Erről érdeklődnék. :hmmm: :)
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 16., szerda 17:41

A mostani garnitulával nincs semmi baj. Bármit ki lehetne hozni belölük, véletlenül sem a minőséggel vannak a problémák.
Termèszetesen a mentális jelen állásbeli állapotra gondoltam,akartam is irni mert gondoltam hogy fèlreèrtheto lehet,nyilván a tehetsèg,a tudás az adott.
. A győzelmi kényszer meg talán pont most lenne relatíve enyhe.
Itt a gyozelmi kènyszer mindig eros.Nyilván nem rád,vagy èppen magamra gondolok,de sajnos az emberek nagyrèsze mindig csodát vár,pláne aki csak a felszinnel van tisztában,a mèdiárol már nem is beszèlve.Elèg egy kèt botlás,mondjuk egymás után egy gyengèbb ellenfèl ellen,(az is elgondolgodtato hogy jelen pillanatban nekunk ki az egyáltalán),ès darabokra szedik.Kár lenne èrte.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. december 16., szerda 16:52

Realista24 írta:A nyomozás még tart. Nyáron lezárják, bevásárol Pérez, aztán téltől jön a bünti :Đ
Amugy ha most nyaron meg tarthatnatok egy nagytakaritast, es utana jonne az eltiltas, meg komolyan jol is jarhatnatok.. Lenne 2 eve vegigvinni az uj edzotoknek a sajat projectjet - ketlem, hogy Benitez marad -, nem lenne egy gyengebb nyar utan ujra sztarigazolas es tisztogatas. Legalabbis a logika nekem azt diktalna, hogy ilyen korulmenyek kozott nagyobb lenne a turelem, mert ugyse lehet valtoztatni komolyabban aztan..

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. december 16., szerda 16:50

A Real közleménye volt az, hogy minden, a FIFA által bekért papír rendben van (ha jól emlékszem) és nincs mitől félni. A nyomozás még tart.
Ahogy a kupából való kizárás kapcsán is az volt a nyilatkozat, hogy nálunk minden rendben, mi nem hibáztunk. :roll:
de ezzel a mostani garniturával,mindenfajta vezetoedzoi rutin nèlkul,egy szètcsuszott csapattal,gyozelmi kènyszer alatt...
A mostani garnitulával nincs semmi baj. Bármit ki lehetne hozni belölük, véletlenül sem a minőséggel vannak a problémák. A győzelmi kényszer meg talán pont most lenne relatíve enyhe. Nyáron átvett csapattol mindenki vár valamit, évközbeni áltáskor megengedőbbek azért az emberek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 16., szerda 14:45

rashidm írta:http://madridom.hu/blog/2015/12/16/blat ... barcelona/

Tavaly volt nálunk vizsgálat, nem? Akkor ha jól emlékszem azt mondták, hogy mindent rendben találtak. Akkor mi ez az egész?
A Real közleménye volt az, hogy minden, a FIFA által bekért papír rendben van (ha jól emlékszem) és nincs mitől félni. A nyomozás még tart. Nyáron lezárják, bevásárol Pérez, aztán téltől jön a bünti :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. december 16., szerda 14:42

http://madridom.hu/blog/2015/12/16/blat ... barcelona/

Tavaly volt nálunk vizsgálat, nem? Akkor ha jól emlékszem azt mondták, hogy mindent rendben találtak. Akkor mi ez az egész?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég