Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 3., csütörtök 12:15

Na, olvasom, hogy Rafát kirúghatják, ha jön a kizárás. :lol: :lol:
Hát, ennyit megér a Király-kupa búcsú
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2015. december 3., csütörtök 12:13

oroszisti írta:Amúgy erre az 5 millióra van hivatalos info ?
Abszolút semmi. Az angolok egyik agymenése volt emlékeim szerint. Körülbelül 1-1,5 millió eurót kap éves szinten (a Bayern is ennyit kínált neki), ami szintén nem kevés egy ilyen fiatal játékos esetében.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2015. december 3., csütörtök 12:06

morientes írta: De èn olyat nem irtam hogy nem lesz belole semmi.
morientes írta:Ès akkor ugye,tèrjunk vissza majd ha 22 lesz.Csak addigra már règen sokan azt se tudják majd hogy kicsoda.De az biztos hogy már addig nem lesz itt
[/quote]


Amúgy erre az 5 millióra van hivatalos info ?
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2015. december 3., csütörtök 12:03

Nagyon rá vagy kattanva erre a Castillaból se emelkedik ki témára. :D
Mert olyan sokan kiemelkedtek a Castillaból, akik aztán meghatározó játékosok vagy akár sztárok is lettek. Főleg 16 évesen már kiemelkedtek. Teljesen igazad van... :lol: De tudom, ők nem 5 milliókat raktak/raknak zsebre évente.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 3., csütörtök 11:59

Majd egynyári slágerekhez és Justin Bieberhez hasonlítottad, mi ez, ha nem szapulás? :mrgreen:

Kritizálni bárkit lehet, de ne egy 16 éves gyerek - aki felnőttek között nevelkedik 16 évesen!!! - legyen már a Real Madrid legnagyobb gondja. Minden egyes labdaérintésén látszik a srácnak hogy mekkora tehetség, én nagyon csalódott lennék, ha nem hozná ki magából, ami benne van.
De èn olyat nem irtam hogy nem lesz belole semmi.Csak azt,hogy nem fogják megvárni,hogy betoltse a 22-ot,itt meg pláne nem.Ezzel asszem nem mondtam ujat.
Igen,nagy az esèly hogy eltunjon a sullyesztobe,sanszosabb mint az hogy nem,ha ezzel megbántottam,akkor elnèzèst kèrek.
Azzal meg hogy itt nevelkedik nincs is gond,sokan nevelkednek/kedtek itt,no de nem 5 millioert èvente.Szal èrtsuk már meg,nekem nem a gyerekkel van problèmám,hanem avval a marhával,aki rábolintott rgy ilyen osszegu szerzodèsre.
Meg azzal van a gond,hogy ossza az èszt egy Zidenin Zidane-nak,de ugy,ès ezt most irom le utoljára,hogy mèg a castillabol sem emelkedik ki.
De èn tènyleg elengedem már ezt a Martin tèmát.Aki èrti,mire akarom kihegyezni jo,aki meg azt gondolja,hogy szemèlyes bosszuhadjáratot folytatok egy szerencsètlen gyerek ellen,akit mèg a kocsmában sem szolgálnak ki,lelke rajta.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. december 3., csütörtök 11:42

Pipita írta:Illett volna, csak ezt Pereznek kellett volna elmagyarázni. Semmi nem magyarázta a 91 milliót. Semmi.
Nem Perezt akarom védeni, de az Istenként tisztelt Zizou is áldását adta a walesi-re.
Merci Zizou!

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. december 3., csütörtök 11:40

Én is visszaolvastam, ezt írtad:
morientes írta:Ès akkor ugye,tèrjunk vissza majd ha 22 lesz.Csak addigra már règen sokan azt se tudják majd hogy kicsoda.De az biztos hogy már addig nem lesz itt
Majd egynyári slágerekhez és Justin Bieberhez hasonlítottad, mi ez, ha nem szapulás? :mrgreen:

Kritizálni bárkit lehet, de ne egy 16 éves gyerek - aki felnőttek között nevelkedik 16 évesen!!! - legyen már a Real Madrid legnagyobb gondja. Minden egyes labdaérintésén látszik a srácnak hogy mekkora tehetség, én nagyon csalódott lennék, ha nem hozná ki magából, ami benne van.
Akkor ezt vegyuk figyelembe Gareth Balenèl
Illett volna, csak ezt Pereznek kellett volna elmagyarázni. Semmi nem magyarázta a 91 milliót. Semmi.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 3., csütörtök 11:19

Honnét lenne garancia? Te irod csak, hogy nem lesz belőle semmi. Arra honnét van garancia?
3X olvastam magam vissza,nem irtam ilyet.Csak rákèrdeztem mi támasztja alá a heti 100ezer euro jogosságát,mikor mèg a castillabol sem tunik ki.Ès nem a gyereket szapultam ezzel,hanem mint jelensèget,hogy már megint elment valakinek a jozan esze a fehèr oldalon.Erre megkaptam hogy utálom,gyulolom,meg szexualisan zaklatom,holott asszem ezek jogos kèrdèsek.Valamint nem èrtettem,hogy egy fiatalember,akinek volt 5 jo meccse a válogatottban,hogy lehet azonnal ekkora kedvenc,hogy mèg,uram bocsá,kritizálni sem lehet.
Ha lenne garancia, akkor nem ennyit kellett volna fizetni érte. Ha lehetne ezt tudni, akkor a 14 éves messiért lehetett volna ajánlani 300 milliót is.
Èrtem,azèrt invesztált bele a klub ennyit,hogy majd csak lesz belole valami.Vagy nem. :D
Szerintem nem lenne jo ha precedensè vállna mert tonkre fogunk menni :)
Egy vásárlást meg nem utólag kell megindokolni, annak abban a percben kell indokoltnak lenni, amikor kifizették a pénzt. Mert az akkori információkon alapszik az egész vásárlás. És tökmindegy, hogy később aranylabdás lesz a játékos, vagy 20 évesen már nem sportol profi szinten.
Akkor ezt vegyuk figyelembe Gareth Balenèl,vagy Danilonál is :) Meg ezentul minden elbaltázott,(mèg mielott valaki,nem a Martinra gondolok),igazolásnál.Megvettuk,mienk,eszi,nem eszi,nem kap mást :) Silencio
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2015. december 3., csütörtök 11:15

CS0ki írta:Ez a tegnapi meg...amatőr hiba. Amúgy én is azon a véleményen vagyok, hogy ezt központi, liga oldali részen is illene szűrni, de mivel nem így van, a kluboknak kell figyelni, egy real madridnak nem szabadna ilyen hibát elkövetni.
Én is így gondolom. Mindentől függetlenül én meg azt tartom nagy ökörségnek, hogy a játékos akkor is magával viszi az eltiltást a következő szezonra, ha már másik csapatban játszik. Mert itt nem arról kéne szó legyen, hogy X sárga után büntetjük a játékost, hanem az adott csapatot (azaz akiknél összeszedte) sújtjuk azzal, hogy nem állhat a rendelkezésére az eltiltott játékos.

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2015. december 3., csütörtök 10:54

Szerintem meg pont az oroszt nem lehetne hibáztatni. Egyszer már leírtam miért:
Vannak játékosok, akik azt elfelejtik, hogy az adott meccsen, amit játszik már van egy sárgája, akkor tőle miért várnánk el, hogy egy több, mint fél éve lejátszott meccsen 3. sárgával kipontozódott. + Ráadásul ki is estek, azon a meccsen a csapatával, szóval gondolom nem épp a sárgák száma járt a fejében, akkor sem :(
Mikor beregisztrálták nem kéne valami hibát kiírni ? Figyelmeztetni, hogy ezt így nem adhatod le ? Ha nincs így , akkor igazán megcsinálhatnák ,mert nem nagy kunszt
Szerintem most itt az ideje, hogy megcsinálják. Gondolom szeptemberben még az Osasuna esetnél úgy voltak, hogy szarjuk le, de ugyan abban az évben egy másik csapattal is megtörténjen és pont a real.. Nyomást kellene rájuk helyezni, hogy ezt még is így kellene csinálni.. Még jó, hogy nem lovasfutárokat küldözgetnek egymásnak xD
Viszont hihetetlen amatőr az egész bagázs ettől függetlenül
Hát igen. Elég nagy gáz, azért a Real részéről --'

Az a faxos dolog is nagyon gáz. Azon is nagyon sok dologban lehet kötekedni.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 3., csütörtök 10:52

Madridom.hu @MadridomHU
Benítez: “Természetesen a klub nem tudott semmit Cheryshev eltiltásáról” http://madridom.hu/?p=81703 #halamadrid #realmadrid
Végülis csak 2 faxot kaptak elvileg róla. De ezek szerint Rafa egyedül szeretné elvinni a balhét, milyen kedves. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. december 3., csütörtök 10:41

És ezek után még Benitez képes belehazudni a kamerába. Eszem megáll, takarodjál már el innen te ****

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. december 3., csütörtök 10:39

Mi van itt kérem szépen!
Zseniális. :lol:
Én meg mondom volt egy kiscsapat ellen egy kupameccs semmi más.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. december 3., csütörtök 10:38

szerinted elektronikus amikor transzfernél javában faxolgatnak meg emaileznek egymással a csapatok? :lol: :lol: :vivo:
ZIDANE

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2015. december 3., csütörtök 10:36

Matt009 írta:
Mondjuk ez legkevésbé Perez hibája. Nálam elsősorban Cheryshev, másodsorban Benitez csapata (akikért Benitez felel) a felelős. Szerintem is szörnyen amatőr hiba, ráadásul egy olyan játékos miatt, akire semmi szükségünk nincs, nyáron el kellett volna passzolni.
Nehogy már Cheryshev hibája legyen már... Még ha egy piros lap miatt lenne eltiltva... De így szerintem egyáltalán nem okolható. Én egy valamit nem értek. Regisztrációkor, ami gondolom elektronikus úton történik, bár nem tudom, hogy van ez a spanyoloknál, akkor hogy nem derült erre fény? Mikor beregisztrálták nem kéne valami hibát kiírni ? Figyelmeztetni, hogy ezt így nem adhatod le ? Ha nincs így , akkor igazán megcsinálhatnák ,mert nem nagy kunszt, még lehet én is megtudom csinálni, bár már rég programoztam...
Viszont hihetetlen amatőr az egész bagázs ettől függetlenül, nem tudom ki felelős ezért, de mehet amerre lát. Aztán ha kizárnak ,akkor megkérném a szövetséget, hogy szíveskedjenek normálisan működő rendszert készíteni, hogy többet ilyen ne forduljon elő.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. december 3., csütörtök 10:28

realistahuni írta:Nézzük a jó oldalát. Idén úgyse nyerünk semmit, legalább ez az ügy is egy újabb szög lehet perez koporsójában.
Mondjuk ez legkevésbé Perez hibája. Nálam elsősorban Cheryshev, másodsorban Benitez csapata (akikért Benitez felel) a felelős. Szerintem is szörnyen amatőr hiba, ráadásul egy olyan játékos miatt, akire semmi szükségünk nincs, nyáron el kellett volna passzolni.

Az már más kérdés, hogy szerintem a szabály, miszerint átvisszük az eltiltást az előző szezonról, hülyeség, mert a legjobb szándék mellett is előfordulnak hasonló hibák. Arról nem is beszélve, hogy új szezon, tiszta lap minden játékosnál, ez lenne az ideális.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. december 3., csütörtök 10:12

Mi a garancia arra,hogy az un tini sztárok világklasszisok,vagy egyáltalán meghatározo játèkosok lesznek a topfociban?Semmi.Ha megeroltetnèm magam,tudnèk irni egy pár istennek kikiáltott tinit,akikbol nem lett semmi.
Honnét lenne garancia? Te irod csak, hogy nem lesz belőle semmi. Arra honnét van garancia?

Ha lenne garancia, akkor nem ennyit kellett volna fizetni érte. Ha lehetne ezt tudni, akkor a 14 éves messiért lehetett volna ajánlani 300 milliót is.

Egy vásárlást meg nem utólag kell megindokolni, annak abban a percben kell indokoltnak lenni, amikor kifizették a pénzt. Mert az akkori információkon alapszik az egész vásárlás. És tökmindegy, hogy később aranylabdás lesz a játékos, vagy 20 évesen már nem sportol profi szinten.



Ez a tegnapi meg...amatőr hiba. Amúgy én is azon a véleményen vagyok, hogy ezt központi, liga oldali részen is illene szűrni, de mivel nem így van, a kluboknak kell figyelni, egy real madridnak nem szabadna ilyen hibát elkövetni.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 3., csütörtök 10:05

Nézzük a jó oldalát. Idén úgyse nyerünk semmit, legalább ez az ügy is egy újabb szög lehet perez koporsójában.
Love football, hate antifa.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. december 3., csütörtök 10:03

Közel a teljes összeomlás szerintem, nagyon közel... :coffee: :kivagyhe:
ZIDANE

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan » 2015. december 3., csütörtök 9:37

Remy írta:Hatalmas gratuláció a vezetésnek.

Nem tudom mi folyik a háttérben nyár óta, de hihetetlen... mintha direkt azt akarná valaki, hogy szarok legyünk és rajtunk röhögjenek.

már megint a fax?!azzal nekünk sosincs szerencsénk :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég