Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. november 27., péntek 5:02

tetszik az iras, Matt, de honnan forditottad? ;)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. november 25., szerda 19:19

Matt k.rva nagy +1!!!!!

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. november 25., szerda 19:10

Érdekes dolog ez Realban az akarathiány és a játékosok elszállása (Bale) illetve leülése (Özil). Nem furcsa, hogy a Barca mindig olyan játékosokat igazol, akik végül beállnak a sorba, hajtanak a mezért, mi meg mindig a rosszabb mentalitású játékost választjuk, még ha az előzetes karrier alapján fordítva kellene lennie (Bale-Neymar teljesen ellentétes irányba lógtak ki előző csapatukban, a lazáskodás és a nagyképűség inkább utóbbira volt jellemző, míg a melózás és motiváltság az előbbire). Például Suarezből sem néztem volna ki azt, hogy ennyit hajt egy meccsen. És talán a Realban nem is melózna ennyit.

Amire ki akarok lyukadni az az, hogy talán nem a játékosokkal nyúlunk mellé, hanem a klub szellemisége, amely végül ilyenné deformálja a korábban melós, jól hajtó, szupermotivált embereket. Sokan mikor ideérkeznek galaktikus bemutatásban és ajnározásban részesülnek, majd később átveszik a többi hasonló státuszban lévő primadonnáink viselkedését. Nálunk hagyomány a kiváltságok rendszere, a galaktikusok többet engedhetnek meg maguknak, nem állnak be a sorba, és ez talán rossz üzenet a többi játékosra nézve. Ellenben a Barcában egy Suarez, egy Neymar is beáll a sorba, védekeznek az ellenfél tizenhatosánál, futnak megtesznek mindent a klubjukért, miközben nálunk csak a pózolás és a pofázás megy. Ibra írta a könyvében, a Barcánál úgy viselkedtek a játékosok, mint a kisiskolások, amit az edző mondott kérdés nélkül csinálták, ellenben a Serie A-ban ők mindig megkérdezték a feladat miértjét. Ez nem tetszett Ibrának. De talán itt van a kulcs. A Barcánál ez a rendszer, rákényszerítik a sztárokat, hogy beálljanak a sorba, Neymar és Suarez ezt az attitüdöt vették át. Ibra képtelen volt erre, ki is golyózták. Szóval ott működik a megszoksz vagy megszöksz, nálunk meg megy a lázongás az edző ellen. Tudom, hogy ott is voltak gondok tavaly, Messi és LE háborúztak látványosan, de talán találtak egy kompromisszumot és megtanulta együttműködni eredményesen. Nálunk, ha CR-nek valami nem tetszik, megy reklamálni Perezhez (a mostani pletykák, illetve a Mou 3. éve elején lévő szomorú CR-sztori), és szezon végén repül az edző. Szerintem, ha Bale került volna a Barcába, és Neymar ide, akkor most Bale munkamorálját dicsérnénk, és Neymart akarnánk elküldeni a fenébe.

Láthatjuk Messi tavaly is és idén is végül beállt a sorba, hozzáteszi a védekezéshez a részét rendesen. Abban a két évben, amikor az edző erre nem tudta rászorítani (Villanova, Tata), akkor égtek is nemzetközi színtéren. Olyan kínos vereségeket produkáltak, mint a mostani 0-4 számunkra. Nálunk úgy nem lehet letámadást felépíteni, hogy CR nem veszi ki a részét belőle. Az nem működik, hogy évi 10 meccsen hajlandó melózni, a többin meg nem, mert akkor eleve nem lesz megtanulva és begyakorolva a letámadásos rendszer. Azt meg ne mondja nekem senki, hogy a Messinél sokkal jobb fizikai felépítésű CR nem bírna annyit hozzátenni, amennyit az argentin a Barca védekező játékához hozzátesz. Szóval a szarvakat kéne először letörni, és utána lehetne merészeket álmodni. Talán nem Bale és CR együttes elküldése a megoldás. Egy a sorba beálló Bale CR nélkül egy erélyes, jó edzővel akár még aranyat is érhet. CR szerintem már túl van azon a ponton, hogy lehessen bármit kezdeni vele. Talán az sem véletlen, hogy én azóta látom a játékának fokozatos leépülését, amióta Mou elvesztette az igazi kontrollt fölötte és a csapat fölött (2013 januárja).

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. november 25., szerda 17:54

Edző legyen a talpán aki majd ezt megoldja, de ha Bale marad akkor rá kell építeni, hát ha nem lesz fék...Jelenlegi Bale mindenképp játszik helyzetben megvagyunk lőve, ha egyszerűen nem tudja kihozni magából azt ami benne van. Mögötte egy Isco, James, Modric, Kroos, Casemiro vonal tartaná a kp-t simán, a védelem adott. Baleben van sebesség is, CR-ben már az sincs, de leginkább az akarat hiányzik. Legszívesebben mindkettőt más mezben nézném meg jövőre, és nem mert utálom őket, nekik is ez lenne jó. CR bármit csinál, bárhová megy úgy is betámadják majd hogy váltott egy könnyebb bajnokságba ahol még király lehet. Bale meg angliában pl kihozhatná magából a maximumot, kupákat nyerhetne, és ha a csapat is összeáll mögötte BL négy közé is juthatnak, ahol már bármi megtörténhet. Nekünk meg csapatot kellene építeni, az alapok ott vannak Madridban.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. november 25., szerda 17:38

Cé-ben én még egy hangyaf@sznyit bízom amúgy nem hiszem el, hogy elfelejtett focizni illetve a Barca ellen ha 10 perc, ha nem. De láthattuk, hogy képes még megverni embert/embereket, ha ott van a motiváció.
Kérdés, hogy ezt megtalálja e újra. Kevés esélyt adok rá mint már mondtam

Baleről már rég lemondtam, az első szezont betudom annak, hogy ideigazolt bizonyítani akart. De ott is láthattuk, hogy nem kompatibilis Ő azzal a játékkal amit mi szeretnénk látni a csapattól.
ZIDANE

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. november 25., szerda 17:34

Süti írta:
Gareth Bale nem aprózza el: a Real Madrid futballistája egy három lyukú golfpályát építtet walesi otthona kertjében.
...
„Próbálok annyit golfozni, amennyit csak lehet, teljesen magával ragadt ez a sport. Ha egyszer felhagyok a labdarúgással, szeretném a golfpályán folytatni sportpályafutásomat” – nyilatkozta Gareth Bale.
:lol:
Ilyen is csak nálunk lehet, a kapuba nem talál be de egy 10 centis lyukba igen... :shifty: :lol:
Kezdjen el focizni inkább, mert amit CR-el ketten leművelnek az több mint égő

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2015. november 25., szerda 17:33

Végülis mindegy, téltől már folytathatná azon a téren azt a bizonyos sportkarriert :shutup: :D
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. november 25., szerda 17:07

Honnan tudod, hogy jó?

Csak annyit mondott, hogy szereti! :lol:
ZIDANE

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2015. november 25., szerda 16:08

Gareth Bale nem aprózza el: a Real Madrid futballistája egy három lyukú golfpályát építtet walesi otthona kertjében.
...
„Próbálok annyit golfozni, amennyit csak lehet, teljesen magával ragadt ez a sport. Ha egyszer felhagyok a labdarúgással, szeretném a golfpályán folytatni sportpályafutásomat” – nyilatkozta Gareth Bale.
:lol:
Ilyen is csak nálunk lehet, a kapuba nem talál be de egy 10 centis lyukba igen... :shifty: :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. november 25., szerda 14:54

Szerintem ez a bizonygatás, hogy Neymar megbukik inkább csak önhitegetés volt. Én is nagyon szerettem volna lenyomni a torkomon, hogy Bale tuti igazolás, bizonyított Angliában stb. Már nem emlékszem, de a talán a végén még magammal is elhitettem, hogy így jobb. Egyébként meg egy Real szurkoló nyilván a Neymar-típusú játékosokért ül TV elé.
Voltak amúgy kétségeim Neymart illetően, de nagyobb zseni a gyerek, annál, minthogy ezek problémát okoztak volna neki Európában (testalkat, flegmaság).
Suarezt nagyon akartam én is. Az a szerencse, hogy James tud focizni és nem 3 meccses játékos, mint kiderült. Mert a VB miatt így is úgy is itt lenne.

Egyre inkább azt gondolom, hogy amíg Perez itt lesz és végigveri az akaratát a hülye igazolásaival, edzőcseréivel folyamatosan inogni fog a csapat teljesítménye. Egy hasonlóan határozott, nagy befolyású, de olyan elnök kéne aki szakmai kérdésekben nem akar okosabb lenni, mint akikre ez tartozik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. november 25., szerda 13:47

Balet mindenkèppen,sokszor sokan felsorolták már,(koztuk èn is),hogy mièrt,hol vannak azok az idok mikor sokan hosszan taglalták,hogy na,jon Neymar a bohocligábol,ès csufosan megbukik,de majd Bale,a PL legjobbja,aki minden poszton universalis,na majd o vele aztán nagyot huzunk :mrgreen: :lol:
Aztán Ronaldo,nálam o mèg szo-szo,benne ott lehet egy 180°-os fordulat,tavasszal,bár egyre kisebb az esèly...Ameddig Rafa itt van,sajnos csak azèrt sem fogja odatenni magát ahogy kellene,ami valljuk meg,nem egy profi hozzáállás egy alitolag vèrprofitol...
Aztán Danilo.Aki látja,az tudja.Nem is ragozom.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 25., szerda 13:23

Bale-t és CR-t adnám el, kérdezés nélkül, egyet tudok érteni teljes mértékben a CR-es érvvel, amit Anthony írt. Igaz, én már nyáron eladtam volna, de ez már lényegtelen.
Ahhoz, hogy megváltozzon a véleményem, valami olyan fordulatra lenne szüksége, amire 1% esélyt látok. De mivel nyárnál előbb nem téma a távozása, ezért csak reménykedni tudok, hogy ha nem is lesz Aranylabdás (nem Aranycipős....) formában, de változni fog pozitív irányba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. november 25., szerda 13:00

Mint írtam a január 3-ai Valencia elleni meccsig elég sima sorsolása van a csapatnak, addig biztonságban van Benitez. A kirúgása inkább a BL kiesés után jöhet el, vagy kihúzza akár egész nyárig is sajnos.

Kit adnák el:
- Balet biztosan, minden körülmények között
- CR-t: ha menni akar, van jó ajánlat érte, és továbbra sem találja meg nyárig a formáját (bár talán mindegy is, mert rá már nem érdemes egy új projektet alapozni)
- Iscót: ha nem szedi össze magát nyárig felőlem akár mehet is. Egy Bale és CR mentes madridban megnézném mit tud, de ameddig ennyire rátekeredik a labdára akkor sem látom sokkal hasznosabbnak. James barátom messze jobb nála.
- Benzemát nem adnám el.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. november 25., szerda 12:07

Bale-re szavaztam. Sajnos nem kompatibilis a Reallal, és az, hogy első perctől kezdve érinthetetlen státuszt kapott rá nem volt jó hatással. Lenne benne potenciál, de itt már nem fog megváltozni soha. A többiek simán maradhatnának, még CR is. Egy jó csapattal mögötte simán van még benne jó pár év. Az én véleményem szerint nem ő a legsürgetőbb probléma.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. november 25., szerda 11:59

Az ilyen nyilatkozatok mindig a sajtó kedélyeinek a lehűtésére szolgálnak, adni rájuk nem sokat lehet. Ez kb. annyit jelent, hogy a következő meccsen még mindig ő vezeti a csapatot, de nem többet.
Sztm karácsonyig nem igen fogják kirugni,de utánna ha nem alakul semmi jo,elkèpzelheto.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 25., szerda 11:55

Alacsonyabb a színvonal gondolom. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. november 25., szerda 11:46

Carragher: “Nem Benítez állította össze a Clásicóra a Real Madrid kezdőjét!” http://madridom.hu/?p=81299
Itt a videó is a cikkről, van még benne néhány dolog ezen kívül is, angoltudás szükségeltetik hozzá sajnos. Szerintem érdemes megnézni, nem feltétlenül a tartalma miatt, az ki lett itt már vesézve nagyjából, de a műsor színvonala azért kicsit más ahhoz képest mint amit Ottóék produkáltak a Cláscionál.. :roll:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. november 24., kedd 22:52

___Samy___ írta:
Eléggé kamuszagú Perez nyilatkozata.
Érdekes, Ancelotti menesztése előtt is kb ez a duma ment, hogy maximálisan kiáll az edző mellett meg hasonlók...
Pont ez jutott nekem is az eszembe. Semmit nem adok én erre a sajtótájékoztatóra.
Az ilyen nyilatkozatok mindig a sajtó kedélyeinek a lehűtésére szolgálnak, adni rájuk nem sokat lehet. Ez kb. annyit jelent, hogy a következő meccsen még mindig ő vezeti a csapatot, de nem többet.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. november 24., kedd 22:44

Becksy23 írta:Bármennyire is fáj, az utolsóra kellett nyomnom. Az tenne leginkább jót a csapatnak, persze kérdés kivel, kikkel lenne CR pótolva. Benzema meg el ne menjen, tisztázza magát aztán szedje össze magát.

Szerk: milyen logika alapján nyomott valaki arra, hogy Benzema? Tehát maradjon Cé és Bale is, de Karim ne? Miért?

Tuti csak azért, hogy baszogassák R24-et :lol: :lol:
Trollok
ZIDANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. november 24., kedd 21:50

Eléggé kamuszagú Perez nyilatkozata.
Érdekes, Ancelotti menesztése előtt is kb ez a duma ment, hogy maximálisan kiáll az edző mellett meg hasonlók...
Pont ez jutott nekem is az eszembe. Semmit nem adok én erre a sajtótájékoztatóra.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég