Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. december 3., csütörtök 7:52

:lol: Hát ez zseniális.Monndjuk annyira nem vág földhöz a spanyol kupa hiánya :D

Nem akarom védeni magunkat, de az én világomban ez úgy működne,hogy ha valaki elvan tiltva hiába akarja nevezni a csapat a szövetség nem figadja el a nevezést.


Amúgy én kacagok, most ez azért nem akkora tragédia,vannak nagyobb gondjaink is.De a kizárás azért erős lenne,adják oda a meccset a cadiznak 3-0al azt majd a bernabeut felmossuk velük.

Na de mind1 irány a duplázás :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 3., csütörtök 7:44

kelemen.istvan írta:Kár, hogy egy ilyen bakin megy el a triplázás. :shifty:

:lol: :lol:
Made my day
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. december 3., csütörtök 7:41

Kár, hogy egy ilyen bakin megy el a triplázás. :shifty:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 3., csütörtök 7:23

Big Joke.
Elkoszonhetunk szepen az egesztol...
Egy kupa tuti off :lol:
Bravoooo vezetoseg bravooo minden gyokernek akiknek fingjuk sincs mi lenne a dolguk.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 3., csütörtök 7:15

KABARÉ AZ EGÉSZ.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. december 3., csütörtök 6:44

Oké, ez már komolyan nevetséges :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 3., csütörtök 5:44

Hatalmas gratuláció a vezetésnek.

Nem tudom mi folyik a háttérben nyár óta, de hihetetlen... mintha direkt azt akarná valaki, hogy szarok legyünk és rajtunk röhögjenek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. december 3., csütörtök 1:52

Semmi gond. Fogjuk fel úgy, hogy ezért unalmas barcásnak lenni és jó madridisatának. :D Ott minden rendben van mindig, a trófeákat számolni sem tudják, tv elé úgy ülnek le, hogy most mennyivel fognak nyerni, sosem történik semmi.
Na nálunk nem így van, kedves kollégák. Az a pár pitiáner barcás adócsaló a mi szalagcímes ügyeink mellet már apróbetűt sem érdemel. Mert van itt aztán minden. Bevándorlóbűnözés, filmszínészkarrier szezon közben, edzőbuktatások felülről, belülről minden irányból, sz@rt sem érő 100 milliós játékos, korábban kapusbohózat, vidéki háziorvos rendelő színvonalú orvosi ellátás évek óta, csak úgy hónapokra kidőlő játékosokkal, tehetetlen távvezérelt edző, plusz jogosulatlanul szerepeltetett játékos, aki soha a büdös életben nem játszik, csak pont akkor, amikor valószínűleg nem lehetne.
A lényeg a végére pedig a megalomán, elmebeteg klubelnök, akinek az egészet köszönhetjük. Komolyan mondom, ennyire nem lehet hülye valaki, szerintem tényleg élvezi, hogy médiacsapat lettünk. Mindig miénk a legnagyobb sztori, mindig van min csámcsogni, a szponzorok örülnek, mert mindig minden a Reallal van tele. Csak egy a baj. Az, hogy ennél az egyesületnél újabban a fociról már az égvilágon semmi nem szól, csak minden más egyébről. Ez a nagy-nagy Perez féle álom. Ideje lenne felébredni végre. Nem tudom, hogy ami itt megy, az komédia, vagy a nevünkhöz illően királydráma. Egy biztos, igazi katasztrófafilm, nagyszerű szereposztással.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realcamp » 2015. december 3., csütörtök 0:38

Cheryshev beköszönt, a Real Madrid pedig elköszön a Kupasorozattól ha a Cádiz feljelenti a klubot nem megfelelő kezdőcsapat szerepeltetése miatt. Az orosz játékos még a Villarrealos korszakából hozott át egy eltiltást.
Már csak röhögök ezen az egész vezetésen,edzőstül mindenestül.Hogy fordulhat el ilyen elő egy ekkora klubnál?Nonszensz.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 2., szerda 21:05

chronic írta: Számodra még nem bizonyította eleget,hogy egy elmebeteg? :lol:
Csak akkor reálisnak az érkezését ha CR távozik. Ha megy a Portugál akkor viszont kell is a belga. Angolok között már beszürkült, itt ahol játsszuk is a focit(feltéve ha elmegy a pincér) újra virágozhatna.
Ez eddig oké, de 119 milliót sehol nem ér. Nekem csak ez a szám szúrta a szemem, lehet úgy van vele Abrahamovic, hogy esze ágába nincs eladni, azonban kicsit szívassuk már őket meg, vagy elmegy tőle a kedv, vagy lesz 119 millája. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2243
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. december 2., szerda 21:00

MesQueUnClub írta:
Madridom.hu @MadridomHU
A Chelsea 84 millióért válna meg Hazardtól http://madridom.hu/?p=81661 #halamadrid #realmadrid
Aha 119 millió euro, elég beteg lenne, ha ennyit fizetne érte Perez.
Számodra még nem bizonyította eleget,hogy egy elmebeteg? :lol:
Csak akkor reálisnak az érkezését ha CR távozik. Ha megy a Portugál akkor viszont kell is a belga. Angolok között már beszürkült, itt ahol játsszuk is a focit(feltéve ha elmegy a pincér) újra virágozhatna.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 2., szerda 20:53

Madridom.hu @MadridomHU
A Chelsea 84 millióért válna meg Hazardtól http://madridom.hu/?p=81661 #halamadrid #realmadrid
Aha 119 millió euro, elég beteg lenne, ha ennyit fizetne érte Perez.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 2., szerda 20:08

Na tènyleg utoljára aztán befejezem :)
Nem azt mondom hogy játszon a nagycsapatban,csak a castillabol tunjon már ki azèrt a heti 100ezer fontèrt.Csak az a baj hogy a multkor is csak csere volt.Eleve irritál egy nagypofája volt egy legendával,de nyilván 15 èvesen nem tudja miket beszèl.
Azokat a játèkosokat meg azèrt hoztam fel,mert Remy megemlitette,hogy mondjak már valakit aki ennyi idosen igy ès stb...
Ès vegul...nèztem rola videokat,de semmi extra,pedig ott a lejobbakat vágják bele,de semmi extra.
Ezek után èn befejeztem.Nem várom hogy megèrtsenek,leirtam a vèlemènyem,aztán annyi.
Ja igen,ès Rafa valiban be tehette volna mára,sot,ilyen meccsre kotelezo lett volna,de szegèny már annyira meg van zavarodva hogy sztm eszèbe sem jutott :D
Én sem vagyok bele szerelmes csak nem értem, hogy miért várjuk tőle, hogy az első csapatban bizonyítson.
Azèrt harmadszorra kèrdem,hol olvastatok olyat hogy szerintem az elso csapatba kellene bizonyitania?Csak annyit irtam hogy mèg a castillabol dem tunik ki.Meg artol,hogy voltak olyanok akik ennyi idosen stabil elso csapat tagok voltak.Nyilván nem a Real Madridba,Rault kivève.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2015. december 2., szerda 20:01

Én sem vagyok bele szerelmes csak nem értem, hogy miért várjuk tőle, hogy az első csapatban bizonyítson. 16 évesen nem kell villogni, ha megcsinálod az edzésmunkát, figyelsz a fejlődésedre akkor minden rendben lesz. Nem kell minden meccsen világ legjobbjaként focizni meg minden buliban ott lenni, hogy a média rólad zengjen. Jobb a csönd egy gyereknek, szerintem. 21-22 éves korában ( 4-5 év múlva) lehet top class formában focizni ;)

Nem beszélek úgy veled, mint egy kutyával ha erre szerettél volna célozni, ha meg így érzed, hogy kutyaként kezellek akkor sajnállak, de nem érdekel. A véleményed vele kapcsolatba pedig megértem és tisztelem attól, hogy szerintem egy nagy nagy marhaság. Nem kell mindenkinek úgy gondolkoznia, vélekednie, mint nekem. Igazából veled sincs problémám mielőtt ezt is felhozod, mert a meccs, játékos, taktika értékeléseid, kommentjeid még szeretem is, mert nem vagy buta.


Ezt a REJTETT :lol: agressziót nem tudom honnan szedted, de ha pszichiáter kellene egyszer tuti téged kereslek meg először. Egy internetes fórumon ezt így kiszűrted :lol: biztos nagyon értesz a témához :D ha már meg jósolgatunk, akkor te meg olyan vagy mint a sebzett vad vagy aki sarokba van szorítva. csak próbálsz védekezni és dobálsz mindennel, ami jön :lol: vagy nem. én nem értek ehhez a témához :mrgreen:

edit: utolsó bekezdést, nehogy támadásnak vedd mert szétcsúszok xD

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 2., szerda 19:53

Te hozod fel argentinat mintha az jelentene barmit...Gago is nyomta ott nem? Vagy Higuain..ne az alapJn iteljuk mar meg h csak a Norwegban tolja felnott szinten.
Nemhiszem h itt barki szerelmes bele csak tetszik nekik a jateka amit 16 evesen letol.

Fogalmam sincs milyen formaban van sot.mecscet sem lattam iden kiveve persze a magyart.
A rooney mas eset ott az evertonban megengedhettek h meghuuzak..itt nem...itt csak a nagyokkal edzhet ami azert nemrossz ha a keretet nezzuk.
Nemkell isteniteni Morientes csak legyel turelmesebb es majd.kiderul...ez a srac egy befektetes volt pereznek.
Vagy bejon vagy nem.
Egyiksincs kizarva.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 2., szerda 19:25

fehérlap írta:
mi alapján jelented ki kategorikusan hogy ez a gyerek a jovo...
légszíves mutasd meg, hogy hol vagy mikor jelentettem ki KATEGORIKUSAN? :mrgreen: , hogy ő a jövő. Kicsit olyan érzése van az embernek, amikor olvassa a hozzászólásaid mintha, menstruálnál és ma (még?) nincs kit miért szidni, akkor vegyük elő a norvégot :roll:

Most meg az a baj, hogy próbálunk húzni egyet egy fiatal sráccal. vicc b+. hány éve kell nézni elől Higu + Benzema ügyeskedését? (francia most 1-1,5 évig jó volt, de előtte kuka most meg a balhéja....) Én meg azt kérdem, hogy nem lehetett volna minden évben ~10M körül hozni valami éppen csodacsatárt a Castillába? Nem válik be, akkor ok csá mehet pár millióért a Getafebe vagy Rayoba.. nehogy már ezen csődöljön be a real kassza.
minden idok leendo egyszer majd legjobbját. :roll:
Ezt megint nem írta senki csak túlrikácsolod. 16 évesen NEM lehetsz a sportban toppon. Még fejlődik a teste, még gyerek! még változik. csak azt próbáljuk neked elmagyarázni, hogy nem 16 évesen kellene megítélni, hogy Messi szint vagy sem.

Morientes szerintem meglátogathatsz egy két óvodát, hátha megtalálod az új Ronaldot. :lol: Aztán beférjen a kezdőbe :lol:
Nem rikácsolom tul,pláne nem menstruálok.Pláne nem beszèlek veled ugy mint egy kutyával.Neked lehet valami rejtett problèmád,ahogy jossz ezzel a rejtett agresszioval,mèghozzá ugy,hogy nem èrted mit irok,(vagy inkább nem akarod),de legfokèppen nem èn vagyok szerelmes a gyerekbe.

Orulj hogy nem vagyok vamzer,mert már ezekèrt a jelzokèrt pihengetnèl.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2015. december 2., szerda 19:09

mi alapján jelented ki kategorikusan hogy ez a gyerek a jovo...
légszíves mutasd meg, hogy hol vagy mikor jelentettem ki KATEGORIKUSAN? :mrgreen: , hogy ő a jövő. Kicsit olyan érzése van az embernek, amikor olvassa a hozzászólásaid mintha, menstruálnál és ma (még?) nincs kit miért szidni, akkor vegyük elő a norvégot :roll:

Most meg az a baj, hogy próbálunk húzni egyet egy fiatal sráccal. vicc b+. hány éve kell nézni elől Higu + Benzema ügyeskedését? (francia most 1-1,5 évig jó volt, de előtte kuka most meg a balhéja....) Én meg azt kérdem, hogy nem lehetett volna minden évben ~10M körül hozni valami éppen csodacsatárt a Castillába? Nem válik be, akkor ok csá mehet pár millióért a Getafebe vagy Rayoba.. nehogy már ezen csődöljön be a real kassza.
minden idok leendo egyszer majd legjobbját. :roll:
Ezt megint nem írta senki csak túlrikácsolod. 16 évesen NEM lehetsz a sportban toppon. Még fejlődik a teste, még gyerek! még változik. csak azt próbáljuk neked elmagyarázni, hogy nem 16 évesen kellene megítélni, hogy Messi szint vagy sem.

Morientes szerintem meglátogathatsz egy két óvodát, hátha megtalálod az új Ronaldot. :lol: Aztán beférjen a kezdőbe :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 2., szerda 19:04

Illetve ha nem adod meg a lehetőséget a tehetségeknek, akkor kinek adod meg? A tehetségtelennek?
Kibontom mert nem eszed látom...az van hogy mèg a castillabol sem tunt ki.Lehet ezt magyarázni,meg hogy forma ingadozás,de jopár honapja itt van,ès mèg nem tett le az asztalra semmit.Ezzel meg nehèz vitatkozni.
Az itt sokak által kirohogott Vayne Rooney 16 èvesen alap volt az evertonban,17 èvesen angol válogatott.Igaz nem volt olyan cuki kèpe mint a norvègnak.
Ès akkor ugye,tèrjunk vissza majd ha 22 lesz.Csak addigra már règen sokan azt se tudják majd hogy kicsoda.De az biztos hogy már addig nem lesz itt
Az orszagrol meg nem o tehet hogy hova szuletik
.
Megint megèrtettèl látom.Az pèlda volt arra,hogy ki is az igazi tehetsèg,meg ki az akibe csak nagyon bele szeretnèk látni.Olyan mint az egynyári sláger,divat lesz,aztán mèg az is elájul tole aki egyszer látta.De sztm mondjuk a madridban nem sokan.De mondjuk ha argentinába szuletik,nem hogy 16,fe mèg 30 èvesrn sem lett volna válogatott azt hiszem.De konnyebb persze gunyolodni,meg tiszta hulyènek nèzni a másikat,mint lefolytatni egy èrdemi vitát.Ja,ahhoz fel kell noni.Na kiszálltam.Nehogy megbántsam minden idok leendo egyszer majd legjobbját. :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 2., szerda 18:57

Arról meg már megint nem ő tehet, hogy egy 3. ligás csapat ellen sem képes Benítez betenni a keretbe. Ha a válogatottban képesek bedobni a mélyvízbe, akkor itt is bőven lehetne néha napján nyomatni. Pl ma...
Ha ő nem is, az apja sok mindenről tehet. De pl. a Zidane-al való kakaskodás bőven az ő sara is, sőt. Egyébként ott tetszett, hogy Zizou nem pucsított be, remélem a nagycsapatnál is így fogja nyomni.
Love football, hate antifa.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 2., szerda 18:55

Nincs garancia...az sosincs ilyen esetekben nemtudom most mit varnak tole.hogy villantson ha ez a balfek meg ma sem tudja a keretbe tenni.
Az orszagrol meg nem o tehet hogy hova szuletik :lol:
Egyenlore o meg csak egy lehetoseg.
Ugyis kene kezelni.
16 eves bemutatkozott mar a felnott valogatottban...Norveg elso osztalybol jott ami ugyan nem egy huh de nagy bajnoksag de 16 evesen nemrossz.
2 ev mulva talan lehet majd tippelgetni (CR 18 volt mikor MU-ba ment)
4-6 ev mulva meg meg okosabbak leszunk.
En szemly szerint orulok h csend van.korulotte.
Figyeljen inkabb a jatekra ne arra h ki mit mond rola a sajtoban.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég