Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. november 13., péntek 13:24

palesz77 írta:Diego Torres mennyire megbízható hírforrás? Most olvasom twitteren, hogy Jamesnek is gondjai vannak Benítezzel, 15 nappal a Sevilla elleni meccs előtt is fitt volt már - Benítez állításával ellentétben -, és most a gólja után azt mondta, hogy "ezt küldi azoknak, akik szerint nincs jól".

Nem tudom mennyire igaz, de ha igen, akkor érdekes nagyon. Lehet feszkó bőven az edző megkötött kezei miatt, de amíg ez nem változik, addig tökmindegy ki ül ott igazából..
Az érdekes lenne, ha Benitez így kezelné azt, hogy néhány játékosnak a kezdőben kell lennie, akit amúgy nem tenne oda. Csak az a baj, hogy ezt nem Jamesszel kellene eljátszani, aki talán tudna pluszt adni a csapatnak.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. november 13., péntek 13:22

Már a hétvégén is mondta Farkas Norbi a meccs alatt ezt.
Érdekes...
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. november 13., péntek 13:21

Diego Torres mennyire megbízható hírforrás? Most olvasom twitteren, hogy Jamesnek is gondjai vannak Benítezzel, 15 nappal a Sevilla elleni meccs előtt is fitt volt már - Benítez állításával ellentétben -, és most a gólja után azt mondta, hogy "ezt küldi azoknak, akik szerint nincs jól".

Nem tudom mennyire igaz, de ha igen, akkor érdekes nagyon. Lehet feszkó bőven az edző megkötött kezei miatt, de amíg ez nem változik, addig tökmindegy ki ül ott igazából..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 13., péntek 12:37

Mindenkinek az lesz a legjobb hogy ha egész évben ilyen nulla lesz h eladjuk.
Formától függetlenül eladnám év végén. Labilis és kiszámíthatatlan (na nem a pályán). Di María és Özil kevesebbért volt agyonekézve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. november 13., péntek 12:02

az lenne a legjobb ha benitez letehetné a padra
Talán èszhez tėrne tole,de ahhoz Rafának nincs elèg toke.
év végén meg ha lelép akkor köszönjük szépen...
+1 :agree:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. november 13., péntek 11:27

egyetértek...túl is ragoztuk igazából...Mindenkinek az lesz a legjobb hogy ha egész évben ilyen nulla lesz h eladjuk...nemkell védeni énsem teszem,az lenne a legjobb ha benitez letehetné a padra de mind1 ez ugysem fog megtörténni...év végén meg ha lelép akkor köszönjük szépen...ennyit akartam igazából.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. november 13., péntek 11:22

lestat írta:Nem magamtól találtam ki...csak pörgesd egy darabig a topikját.
Nem is mondtam.Azt viszont igen,hogy sokan akkor is vèdik ha keresztul szalmát nem csinált.Lásd u.a. topicban...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. november 13., péntek 11:20

Nem magamtól találtam ki...csak pörgesd egy darabig a topikját.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. november 13., péntek 11:18

Cr topikjaban azert lehet olvasni hajmeresztő dolgokat...ensem azt mondtam h marha fasza iden..sőt.
Igaz,de mondjuk ott a másik vèglet,amelyik akkor is ot teszi MoM-nak ha èppen sèrult...
Kicsit Raul effektus ez,hogy mèg sokan akkor is vèdtèk a capitanot mikor már gyenge volt.Pedig ha lehet ilyet mondani,hasznosabb volt o a real számára mint talán Ronaldo...
Nem igen lehet ezt èrzelmi alapokon szemlèlni,èn legalább is nem tudom,a saját testvèrem eltávolitanám a vállalkozásombol ha szuksèges...
Ronaldoval kapcsolatban ezt mèg nem látom,de ha ez az ève ilyen lesz,akkor....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. november 13., péntek 11:07

lestat írta::lol: :lol: :lol:
Persze engem nem az zavar hogy fikázzák en is szidom a TV előtt nem a védelmere akarok kelni csak van aki már addig tolja hogy a 6 evben semmit nem tett a csapatért...nonszensz.
Ezt mondjuk nem tudom, hol olvastad. Szerintem senki sem mondta, hogy semmit nem tett a csapatért. Kezd ez is olyan lenni, mint amikor Casillas elment...

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. november 13., péntek 10:44

:lol: :lol: :lol:
Persze engem nem az zavar hogy fikázzák en is szidom a TV előtt nem a védelmere akarok kelni csak van aki már addig tolja hogy a 6 evben semmit nem tett a csapatért...nonszensz.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. november 13., péntek 10:40

lestat írta:Cr topikjaban azert lehet olvasni hajmeresztő dolgokat...ensem azt mondtam h marha fasza iden..sőt.
Elkell adni ha ez év végeig igy marad amit mondjuk én kétlek de kitudja..ha meg lelép szerintem megérdemel annyit hogy egy koszonomot elnyomjunk a topikjába.
Szerintem mindenki így gondolja, de hülyén hangzana minden bűn rossz meccse után elmondani, hogy CR ma is nulla volt, de köszönjük meg neki az eddigieket.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. november 13., péntek 10:37

Cr topikjaban azert lehet olvasni hajmeresztő dolgokat...ensem azt mondtam h marha fasza iden..sőt.
Elkell adni ha ez év végeig igy marad amit mondjuk én kétlek de kitudja..ha meg lelép szerintem megérdemel annyit hogy egy koszonomot elnyomjunk a topikjába.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. november 13., péntek 9:52

nem pedig mint egy utolsó retek játékost kezelni..
De most ki kezeli retekkènt?Annyira magyaros már megint,hogy nincs kozèp,csak kèt vèglet...ha valaki kiállt èrte,èn aztán nagyon,mèg most is azt mondom tavaszra jo lehet,de ne magyarázzuk már bele a rakás szart amit mostanában nyujt hogy nem ott játszatják meg nem jo taktikában meg nem jo edzoi elkèpzelèssel...egyszeruen kajak nem itt van mostanában,dekoncentrált,indiszponált.
A sèrtett passziv agresszio,hogy szegèny gyereket mindenki sèrtegeti az meg vicces,senki nem azt mondja hogy nem tett sokat a realèrt,hanem azt hogy ebben a szezonban egy dupplanulla...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. november 13., péntek 8:48

Reaper's Scythe írta:Azért van ilyen keret, mert Benitez ezeket a játékosokat kérte Pereztől. Egyáltalán nem biztos, hogy Ancelotti is így erősítette volna meg a keretet, mint a spanyol. Ugye középcsatárt is szeretett volna Rafa, Benzema mögé, de azt ugye nem kapott.
Állítólag Ancelotti is kérte Khedira és Illarra helyett Verrattit, sőt Rakiticet is szorgalmazta. Legalábbis rémlik nekem egy ilyen hír Rakitic leigazolásakor. Jobb hátvédet is ő kért (hogy Danliot-e az jó kérdés).
Tömören, akik most nyáron érkeztek, ők még jó részt az olasz kérésében szerepeltek. Casemiro és Lucas a biztos kivételek, meg gondolom Cheryshevet még el akarták adni, csak nyakunkon maradt.
Reaper's Scythe írta:Már sosem tudjuk meg, hogy mi lett volna, ha Carlo marad. Bízzunk Benitezben legalább tavaszig. Ha addigra sem áll össze a csapat rendesen, akkor elő lehet megint venni, de legalább ennyi időt adjunk neki.
Bízni? Bízzon , aki akar. De én nem bízom. Reménykedem benne, hogy lesz valami szezon végére, de nem hiszek benne.
Sokan írták, hogy látni lehet több pozitívumot Rafa csapatában. Én egyedül a szerencsefaktort és Navas csúcsformáját látom. De kétlem, hogy bármelyik az ő érdeme lenne.
madridom.hu írta:A Cadena COPE beszámolója szerint, amennyiben Benítezt elküldik a nyáron, úgy a spanyol válogatott kispadjáról érkezhet majd az utódja.
Ott nem del Bosque ül? Vagy itt egy segítőjére gondoltak?

Azért az meg már nevetséges, hogy a játékosok nyíltan nem bíznak az """orvosi stábban""", és Pérez semmit nem tesz a helyzet javítása érdekében, mert állítólag a haverja van ott...

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. november 12., csütörtök 20:01

Nem azt mondtam h ő az atyauristen stb...csak annyit h megkell neki köszönni...nem pedig mint egy utolsó retek játékost kezelni...mèg ha ebben az idényben kritikán aluli is.
Ez csak az én véleményem persze ha valaki neg sosem kedvelte az nem ebben az évben fogja kedvelni sem elismerni.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. november 12., csütörtök 19:36

Nyáron mehet isten hírével. Köszi, szép volt, de többet köszönhet ő a csapatnak mint fordítva, ahogy előttem szóló kolléga is mondja, mit nyert ő nekünk?
Messi szó szerint nyerte a trófeákat, CR meg megszórja a kicsiket. Mindegy,nem akarom kikezdeni mert nem érdemli meg, de amit eddig művel a pályán az kritikán aluli és senkinek sem hiányzik.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. november 12., csütörtök 19:01

lestat írta:Persze biztosan nem tudhatjul...ez az egy evet még megnézzük hogy alakul...ha egész évben ilyen lesz mehet tőlem...de megkell neki koszonni amit tett mert par ember itt a forumon kicsit elszállt vele kapcsolatban.
Nem adott ő annyit a csapatnak, mint amennyit hirdetnek, vagy amennyit sokan hinni szeretnének. Sok gólt lőtt, de nem telt meg a trófeás szekrény.

Ezt persze relatíven kell értelmezni, mert sokkal többet adott, mint egy átlagjátékos, de ahhoz a klasszis-mítoszhoz képest, ami körbelengi, annyit azért nem tett hozzá, amennyi elvárható lenne.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. november 12., csütörtök 18:51

Persze biztosan nem tudhatjul...ez az egy evet még megnézzük hogy alakul...ha egész évben ilyen lesz mehet tőlem...de megkell neki koszonni amit tett mert par ember itt a forumon kicsit elszállt vele kapcsolatban.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. november 12., csütörtök 18:29

lestat írta:Azert mondtam mert CR formaja SZerintem annak is betudhato h mashol jatszatja Benitez es szerintem a pincert sem es a taktikajat sem birja..Bale elso 30 perce mar biztato volt meg a serulese elott is...tobbet kuzditt mint tavaly egybeveve.
Lehet.De szerintem meg egyszwruen nem èrdekli az egèsz.Eddig vèdtem nagyon,de amit mostanában lemuvel...èg a bor a pofámrol komolyan.Ez már nem hiszem hogy arrol szol hogy hol játszik vagy hogy ki az edzo...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég