Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Gerr90
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 22., szombat 12:36

De Rossiról tudok, de ki a másik?
Balo is megkapta a sárgát a japánok ellen (jajj, szégyelljem magam, majdnem megeresztettem itt egy rasszista poént )?

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 22., szombat 12:32

Gerr90 írta: Pont ezért remélem, hogy ma Olaszország és Brazília is a legjobb 11-et fogja pályára küldeni, már csak azért is, hogy elkerüljék a spanyolokat az elôdöntôben.
Olaszoknál már most van 2 alap hiányzó, akik nem lesznek ott a Brazilok ellen :D
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

Gerr90
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 22., szombat 12:29

hehe írta:
Vidalt is sajnálom, már rég nálunk lenne ha anno nem mást hozunk helyette, nem is tudom talán Khedira jött..
a csodálatos bundesligalegjobbja sahin, mert vidal csak 2. legjobb lett :lol:
meg ki más venne egy súlyos térdsérült játékost, ha nem mi :lol:
de ennyit ért, látod már a nevére sem emlékszel.
Bale miatt nem aggódnék, szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy jobb teljesítményt nyújtana, mint Neymar az elsô évében.
igen. lottószámok? :mrgreen:
Azok nincsenek, számomra a sportfogadás is veszteséges biznisz, de ebben szinte teljesen biztos vagyok. :mrgreen:
Neymart még nem láttam normális európai csapat (és ezalatt válogatottat értek) ellen brillírozni. Pont ezért remélem, hogy ma Olaszország és Brazília is a legjobb 11-et fogja pályára küldeni, már csak azért is, hogy elkerüljék a spanyolokat az elôdöntôben. Mióta a Barcaba igazolt jobban figyelem, hogy lássuk mire számíthatunk.
Bale viszont nagyon adta idén, nálam elôrébb jár.

hehe
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 22., szombat 12:14

Vidalt is sajnálom, már rég nálunk lenne ha anno nem mást hozunk helyette, nem is tudom talán Khedira jött..
a csodálatos bundesligalegjobbja sahin, mert vidal csak 2. legjobb lett :lol:
meg ki más venne egy súlyos térdsérült játékost, ha nem mi :lol:
de ennyit ért, látod már a nevére sem emlékszel.
Bale miatt nem aggódnék, szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy jobb teljesítményt nyújtana, mint Neymar az elsô évében.
igen. lottószámok? :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Gerr90

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 22., szombat 12:12

Azért ha Isco jön és Bale nem, baromi nehéz dolga lesz a spanyolnak.
Bale a Neymarra adott válaszként volt aposztrofálva, de így Iscot fogják összehasonlítani a hajdani tarajossal. Mondhatni ô lenne az idei sztárigazolásunk, ami mindig nagy teher. Bale miatt nem aggódnék, szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy jobb teljesítményt nyújtana, mint Neymar az elsô évében.

teszler
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

HozzászólásSzerző: teszler » 2013. június 22., szombat 12:10

hehe írta:
Tegyük fel, hogy jön Isco, Gündogan, Kondogbia. Nem leszünk sokan a kp-ra..??
óóó bárcsak így lenne.
de a férgesének hullania kell.
isco és modric előrébb játszik, bár modric még mindig hátrébb, mint özil, akit teljesen elfelejtenék én személy szerint ugyebár.

sajnos nincs hír, hogy az argentinokat kitakarítanánk, a helyükre pont kell az isco, jesé duó például.

2 kp-st mindenképp hozni kell.
Én szeretem Özil játékát, bár az ingadozó teljesítménye kiakaszt.

Nem értem mért nincs semmi hír az előbb felsorolt játékosok távozásáról semmi hír, pedig mehetnének..
Nagyon jó kerettel indulhatunk majd a szezonra, de ahhoz takarítani muszáj lesz!!
Hala Madrid!

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 22., szombat 12:10

Én meg mindenképpen elpasszolnám Jesét. Akár német elsőosztályú csapatba, ahol biztos lenne lehetősége a kezdőbe kerülni. Neki játékpercek kellenek.
AntiCRclub vezető

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 22., szombat 12:10

Khedira marad,Casemiro a mienk...hova má többet... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

madridronie
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Bale (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 22., szombat 12:09

Isco lesz, Bale meg nem, ezzel pedig a középpálya ezen része meg is van oldva. Az olcsóbb és rizikósabb megoldást választotta a klub, majd az idő eldönti, hogy kinek lett igaza.
Ne haragudj, de ezzel így nem értek egyet; egyrészt a 2 ember elvileg és gyakorlatban sem üti egymást (Iscot elsősorban Özil mellé szánják), másrészt az hogy Bale idén/mert legkésőbb, de jövőre itt lesz/ sanszosan nem érkezik vélhetően nem a klub választása, döntése, sokkal inkább egy kényszerhelyzet a Tottenham, AVB és a játékos miatt!
kkp: Pogba/Kanté
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

DeGea-D.Carvajal,Varane,S.Ramos,Marcelo-Kanté,Modrić,Kroos-Hazard,C.Ronaldo,Benzema

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

hehe

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 22., szombat 12:08

azért az a gündogan-kondogbia pakk nagyon is elégedetté tenne engem, ha jönnének.
előre bale, isco.

carvajallal együtt ez öt érkező, jesé is felkerül, morata is kerettag lesz, a takarodó argentinok helyére meg nem veszünk senkit sztem.
sztem bale ÉS cavani vagy suarez egyszerre nem férnek bele a kasszába.
suareznek nagyon örülnék, de akkor jesét és moratát is el kell adni opcióval. (moratáért nem bőgnék, nem tartom sokra.)
Kép
Kép
Kép

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 22., szombat 12:04

Az AS 30 millát ír, + Ancelottiér is fizetünk 4,5-öt. Ez így anyagilag nem valami sikeres biznisz azt kell mondjam.

Cseszneki
Kedvenc csapatod: Manchester United

HozzászólásSzerző: Cseszneki » 2013. június 22., szombat 12:03

RealMadridFanatic írta:
Sok pénzt így nem érdemes kiadni értem
Akkor nem adunk ki sok pénzt érted. :mrgreen:

Bocs, magas labda volt. :)
Ezt jól elírtam :lol:

RealMadridFanatic

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 22., szombat 11:59

Sok pénzt így nem érdemes kiadni értem
Akkor nem adunk ki sok pénzt érted. :mrgreen:

Bocs, magas labda volt. :)

Amúgy szerintem azért fér el bőven, mert eddig Özilnek nem volt komoly konkurenciája, amire rátett egy lapáttal, hogy valamiért imádják a spanyolok, bebiztosítva érezte magát. Nála is kezdődött a csapkodás, hiszti, megállás, kérdőn bíróra bámulás... Most kap egy fiatal, SPANYOL, nagyon tehetséges konkurenciát, akinek nem lesz nehéz elnyerni a közönség szimpátiáját. Ráadásul szerintem DM-et elküldik, és Isco jobbról fog indulni, ha nem jön Bale. Úgy meg simán elfér.
Persze 35-öt én sem adnék érte. Szerencsére elvileg Perez sem.
Ha Gündogan jönne, nem jönne Kondogbia. Ő szerintem már az utolsó alternatíva. És lehet, hogy csak jövőre, most maradna Sevillában.

Így meg:

Xabi/Gündogan--------Khedira/Casemiro---------Modric
Isco/Özil----------Benz----------------CÉ/Jesé

Szóval DM és Callejon szerintem megy, Kaká meg szóra sem érdemes. De remélem végre Ő is megy.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 22., szombat 11:58

teszler írta:...
Nézd meg a BM keretét, milyen mély volt idén, így lehet BL-t nyerni, másképp nem igen.
AntiCRclub vezető

schranzer
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. június 22., szombat 11:58

A Marca és az AS is kész tényként kozli, hogy Isco a Real Madrid jatekosa. Az AS 28 milliot ír, míg a Marca 20 millió eurot. Egyes források szerint Cherysev is az uzlet része. A Marca szerint Gundogannal is megallapodtunk.
Szerintem ez a két játékos nagyon is okés. Plusz meg szerintem jon Kondogbia es egy csatár, Cavani, mivel Ancelotti Cavanit akarja. Napolybol mar ki is utálták Cavanit, tuti hogy lelép onnét.

http://nepstadion.blog.nepsport.hu/file ... %C3%A1.jpg
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/file ... %A1r23.jpg

Kb. ennyit jelent: "Cavani, szerezz nekünk örömet, tűnj el minél hamarabb!"

Visszatérve a Bale ugyre. Szerintem idén nemjon a magas ár es AVB miatt. Meg azért is, mert CR jatszik a posztjan. Szerintem csak jovore hozzuk, es o lesz CR utódja. Lehet van valami valosag alapja ennek a CR históriának, hogy nemfog hosszabbítani, es visszatér egy alacsony osszegért vagy szinte ingyen a ManUnitedhez, szerzodese lejárta után. Tudjuk, és láttuk hogy mennyire a szivehez nott az MU. Szinte sírt mikor golt lott nekik a BLben. Ezért gondolom hogy ha valahova eligazol, az csakis az MU, es ugy, hogy semmit se kelljen nekik fizetni erte.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

hehe

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 22., szombat 11:58

óóó bárcsak így lenne.
de a férgesének hullania kell.
isco és modric előrébb játszik, bár modric még mindig hátrébb, mint özil, akit teljesen elfelejtenék én személy szerint ugyebár.

sajnos nincs hír, hogy az argentinokat kitakarítanánk, a helyükre pont kell az isco, jesé duó például.

Kép
Kép
Kép

teszler
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

HozzászólásSzerző: teszler » 2013. június 22., szombat 11:55

Lesz egy Xabi - Gündogan - Khedira - Kondogbia - Casemiro - Modric 2 vagy 3 posztra.
Egyel fentebb meg Özil - Isco - Jesé - Di Maria - Callejon - Modric gyakorlatilag ott is 2 max 3 posztra, Cr-t nem írom ide, mert betonkezdő.. :)

Reménykedem, hogy hamarosan távozik Khedira - Callejon - Di Maria - Kaká, így talán jók lennénk..
Hala Madrid!

Cseszneki
Kedvenc csapatod: Manchester United

HozzászólásSzerző: Cseszneki » 2013. június 22., szombat 11:49

morientes írta:A bayernba is vannak egyéniségek,Ribery,Robben,Svájni....de alárendelik magukat a csapatnak.De ettől még egyéniségek,mert egymagukban képesek meccseket eldönteni.
Ezt jól mondod. Ribery is egy nagy villanással hozta helyzetbe Robbent a győztes gólnál

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 22., szombat 11:48

Egyre inkább csapatjáték a foci, el kéne felejteni ezt az egyéni villanásokra apelláló játékosok agyonerőltetését. Egy ilyen egy kezdőben bőven elég. Ki mondta, hogy egy játékosnak egyedül kell eldöntenie komoly szituációkat??? Nem bőven elég, ha csinál egy testcselt, majd indít egy támadást, aminek a vége gól? Rakj össze egy egyéni villanásokra építő játékosok alkotta csapatot, van egy sikerre esélytelen csapatod...
Bármilyen hihetetlen,a meccseket egyének döntik el.Azért kelkenek pontosan egyéníségek a fociba,mert annyira elment a taktika felé az egész,hogy ha nem lennének CRonaldok,Messik,Balek,sablonos szar lenne az egész,ilyen 0-0,meg 1-0-ákkal.
Nézhetetlen lenne,az a helyzet....
A bayernba is vannak egyéniségek,Ribery,Robben,Svájni....de alárendelik magukat a csapatnak.De ettől még egyéniségek,mert egymagukban képesek meccseket eldönteni.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

csabi87

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. június 22., szombat 11:44

Nem tudom nektek mi szükségetek van Iscora. Legjobb esetben is egy szint Özillel. Sok pénzt így nem érdemes kiadni értem
Én speciel azt várom tőle,hogy megszorongassa a gülü tökét. :mrgreen: Szart sem csinál két éve a barátunk kb.Remélem hogy ha a török német szarul fog játszani,akkor Isco kiszoríthatja majd.Feltéve ha jön.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Vissza: “Labdarúgás”