Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Atticus
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Atticus » 2013. június 25., kedd 14:27

Én inkább Cavanit hoztam volna, mint Suárezt. A Ghána elleni vébé-meccs óta nem bírom őt. Ráadásul Cavani nekem gólerősebbnek tűnik hosszabb távon.

:hmmm:

Los Blancos
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. június 25., kedd 14:22

Bakker Boomer, ha ez a gyerek nem fér be ide, akkor senki....

Középszerű, semmi extra. Castillanak erősítés lenne.

Schulcz
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2013. június 25., kedd 14:21

http://www.youtube.com/watch?v=Ao5I1mKLglg

Bakker Boomer, ha ez a gyerek nem fér be ide, akkor senki.... :)

Los Blancos, kiváló játékosmegfigyelő lennél..... :vivo:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Schulcz 2013. június 25., kedd 14:25-kor.

boomer
Kedvenc játékosaid: Varane

HozzászólásSzerző: boomer » 2013. június 25., kedd 14:18

Schulcz írta:Talán még annyit kérek a Perez nevű nyári-jézuskától, hogy hozzuk el kicsi pénzért Christian Erikssen, mert kibaszott nagy zseni a srác, és szintén Jolly joker, csak épp középső középpályás, és attól felfelé... :D
Castilla-ba már túl jó, a nagy csapatba nem kapna semmi lehetőséget, úgy néz ki jön Isco + Jesé is ugye, ergo felesleges.

szerk.: Oké, közben rájöttem, h más poszt, nem szóltam.

Suáreznek nagyon örülnék, és tiszta lappal indulna (nálam mindenképp'), szerintem komolyodik ő is annyit, hogy nem lennének balhéi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boomer 2013. június 25., kedd 14:22-kor.

kiserik_2
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. június 25., kedd 14:17

Azért az komoly, hogy itt egy nagy réteg lenézi a fiatal játékosokat, mást meg istenít. Aki felkapott, sztárolva van, az istenkirálycsászár, aki meg nem az egy sz.r.
Pogbáról tavaly sokan azt se tudták kicsoda. Ha jól tudom ingyen igazolt a Juve-ba, mert nem kellett a MU-nak, most meg egy jó szezon után ő az etalon a posztján???
Verrattiról se sokan beszéltek tavaly, mikor az olasz másod osztályban (Pescara) bohóckodott, most meg egyenesen a Real Madrid karmesterének kívánják itt egyesek???
Ha Kondogbiat le akarja igazolni a Real Madrid, akkor lehet benne valami. Adni kellene neki egy esélyt, és nem szarozni helyből, mert az olyan nagy divat...
Teljesen ugyanolyan típusú játékosok. Tudom Modricot szinte mindenki KTKnak tartja, de az a legjobb posztja. Ő Alonso helyén tud a legjobban játszani, ahogy Gündogan is
Höö??? Alonso mélységi irányító (és vkp egyben), míg Modric és Gündogan (főleg ő) támadó felfogású középső középpályás. Míg Alonso utolsó ember a középpályán, addig a másik kettő mellé/mögé kell egy ember legalább.

Schulcz

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2013. június 25., kedd 14:15

Na ez a beszéd Morientes! :)

Egyébként én Kondogbiát és Casemirót nagyon fontos igazolásnak tartom. Mindkét játékos szélső hátvédként kezdett (Casemiro jobb, Konsogbia bal), de bár most védekező középpályások, de egyel feljebb, sima középpályásként és középső hátvédként is játszottak már nem egyszer. És nem is rosszul. SZóval lesz két jolly jokerünk.

Szóval csatlakozom Hehéhez, miszerint jó lesz ez a Carvajal, Casemiro, Kondogbia, Gündogan, Isco, Bale ÉS Suarez vonulat. Nagyon bízom benne. Esetleg ha Pepe, Vagy Albiol még elmegy, akkor pótlás kell, de ezt a Marquinhos gyereket meg figyelgetjük, úgy tudom. (De ezt a Zoumát is érdemes figyelni a Le Fransziáknál.... :) )

Ha ez meglesz teljesen elégedett leszek.

Talán még annyit kérek a Perez nevű nyári-jézuskától, hogy hozzuk el kicsi pénzért Christian Erikssen, mert kibaszott nagy zseni a srác, és szintén Jolly joker, csak épp középső középpályás, és attól felfelé... :D

Wertz

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. június 25., kedd 14:08

A Marca szerint Suarez és a Real Madrid megegyeztek a személyes feltételekben, most már “csak” a két klubnak kell egyezségre jutnia. Az angol csapat szeretné megtartani a játékost, ezért a kivásárlási áránál – ami a Marca szerint 47 millió euró – nem adják kevesebbért. Most már Ancelotti kezében van a döntés, hogy kell-e neki a játékos vagy nem.
Szerintem nagyon jó lenne ide. A csatárgondokat biztosan megoldaná. Ha meg esetleg Benzema végre formába lendülne, akkor szerintem lehetne TKPként is játszatni őt
Modric mellé, nem helyette.
Nem hiszek benne, hogy ők ketten megférnének egymás mellett. Szerintem csak kiütnék egymást.

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 25., kedd 14:07

Tehát nem nézed le akit nem ismersz. Csak elmondod a véleményed arról akit nem ismersz.
Nem nézem le mint embert.embert...ezzel az erővel minden játékos aki nem tetszik,bárkinek,az le van nézve....sztd...amúgy meg ki az az Alekosz? :roll:

Kerlon:Rendben,értem én,hogy egy spanyol középcsapat meghatározó játékosa stb...de akkor egy PL élcsapat meghatározó játékosa mitől gyengébb?Hogy nem német? :mrgreen:
Na majd meglátjuk.Én is azt mondom,ha már úgyvan hogy jön,akkor váljon be.Ez a klub érdeke.De nem lesz neki 3-4 éve rá...itt biztos nem...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

CS0ki

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 25., kedd 14:05

Gondolom nem két beton vkpval akar kiállni az új edző, akkor meg sokkal nagyobb nyomás lesz rajta, bárki legyen is a párja. Nem számíthat arra, hogy ott lesz mögötte Medel, és kisegíti majd.
Remélem, hogy három középpályással akar kimenni. Mögötte meg egy Ramos-Varane kettős fog állni! :roll:
Felesleges. Minek igazolnák Modric posztjára drágán?
Modric mellé, nem helyette.
Egyszer az a baj, hogy nem igazolunk fiatal tehetségeket, akikből nagyok lesznek mint Pogba, vagy Veratti (pedig itt van nekünk Varane, most úgy néz ki Isco is + Jesé, Morata), máskor az a baj, hogy csak Kondogbiák jönnek. Hihetetlenül szánalmas mit tudtok vinnyogni, és becsmérelni a vezetőséget, és a játékosokat, még mielőtt bizonyíthatnának...
Ilyesmi...Az meg külön jó, amikor 28 éves, közel 40 milliós játékosokkal van összehasonlítva egy 20 éves kölök. Ha hozzuk Kondogbiát, az azért lesz, mert bízik a vezetőség abban, hogy 2,3 vagy 5 év múlva olyan teljesítményt fog hozni a srác, ami nagyon megéri a mostani árát. Nem azért, hogy jövőre BL-t nyerjen nekünk.
Aztán vagy bejön, vagy nem. Erre a posztra sok más ember nincs ilyen fiatalon, aki kevesebb kockázatot jelentene. Pogba nem eladó. Én örülnék, ha jönne Kondogbia, mert amikor láttam, jól mozgott, nagyon jó felépítése van, nem ügyetlen a labdával. Ha nem vlik be, akkor meg el lesz adva, és ennyi, próbálkozunk majd mással. Nekem egyre inkább szimpatikus az, hogy 20 év körüli fiatalokkal számolunk. :roll:

Ancelotti meg ideje volt...Jöhetnek az eladások. B-)

szilamer
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. június 25., kedd 14:03

hiszen több ezer játékosból csak mondjuk 3 fér be a top3-ba.
:lol: :lol:

Carlo viszont már hivatalos is! :D Sok kupát!
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"

Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Wertz

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. június 25., kedd 14:02

nmate írta:Nem az a poszt.
Teljesen ugyanolyan típusú játékosok. Tudom Modricot szinte mindenki KTKnak tartja, de az a legjobb posztja. Ő Alonso helyén tud a legjobban játszani, ahogy Gündogan is

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 25., kedd 14:01

Fú, nagyon örvendek Carlonak, nagyon jó érzéseim vannak vele kapcsolatban. Jó lesz ez!

Mourinhonak is örültem anno, de ott volt a tüske valahol, mert tudtam hogy egy állat. De most Carlonál semmi ilyent nem érzek. Csak jöjjön, dolgozzon, maradjon minél több évet nálunk, lesznek eredmények is.

Az első sajtótájékoztatót nagyon várom mindenesetre!!

boomer
Kedvenc játékosaid: Varane

HozzászólásSzerző: boomer » 2013. június 25., kedd 13:55

eReMA írta:több ezer játékosból csak mondjuk 3 fér be a top3-ba.

Ez pedig szintén nem kis igazság... :mrgreen:
:lol: :lol:

oké, arra gondoltam, hogy a szűk elitbe nevéből kifolyólag a több ezer játékosból alig pár darab van ott, lehetetlen, hogy egy csapat igazolja, és nevelje ki/futtassa fel őket :)

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 25., kedd 13:55

morientes írta:Ramires alapból vkp,csak mikor D.Luizt feltolta Benitez a kp-re,lett belőle tkp,olykor szélső.Ebből is látszik,hogy mennyire univerzális játékos...
Univerzális, de picit szeleburdi oda.
morientes írta:Gündogan...lehet hogy nem az a poszt,de ha 3 kp-vel állnánk fel,akkor simán ok lenne a gyerek...
Akár. Xabi-Gündogan-Modric simám működhet, ez is igaz.
De ezt a Kondogbia gyereket szerintem hozni kell, alig van rajta kívül mozdítható arc Látszik rajta, hogy fejlődőképes. Én sem vagyok oda érte, meg is jegyeztem már, hogy nem egy Pogba a srác... de most ő van.

Wertz írta:Felesleges. Minek igazolnák Modric posztjára drágán?
Nem az a poszt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2013. június 25., kedd 14:00-kor.
AntiCRclub vezető

Schulcz

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2013. június 25., kedd 13:53

morientes írta:
És nem szoktam lenézni olyanokat,akiket nem ismerek...max elmondom róla a véleményem...
Na azért ez a mondat, már-már alekoszi, vagy hajdúpéteri magasságokba visz.

Tehát nem nézed le akit nem ismersz. Csak elmondod a véleményed arról akit nem ismersz.

De milyen véleményt lehet mondani arról, akit nem ismersz????

Ez veri még a Bale ról alkotott Bal(e)itéleteidet is. :D

Nem szégyen ám átgondolni a mondandónkat, mielőtt leírjuk. :)

Na Peace! :)

cart

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 25., kedd 13:52

Kerlon írta:Miért itt egyedül lenne?
Gondolom nem két beton vkpval akar kiállni az új edző, akkor meg sokkal nagyobb nyomás lesz rajta, bárki legyen is a párja. Nem számíthat arra, hogy ott lesz mögötte Medel, és kisegíti majd.

eReMA
Kedvenc játékosaid: 4

HozzászólásSzerző: eReMA » 2013. június 25., kedd 13:52

Egyszer az a baj, hogy nem igazolunk fiatal tehetségeket, akikből nagyok lesznek mint Pogba, vagy Veratti (pedig itt van nekünk Varane, most úgy néz ki Isco is + Jesé, Morata), máskor az a baj, hogy csak Kondogbiák jönnek. Hihetetlenül szánalmas mit tudtok vinnyogni, és becsmérelni a vezetőséget, és a játékosokat, még mielőtt bizonyíthatnának...
Ezzel nagyon egyet értek...
több ezer játékosból csak mondjuk 3 fér be a top3-ba.
Ez pedig szintén nem kis igazság... :mrgreen:

Szerintem Carlo illeni fog a Real arculatához. A játéka viszont kérdéses, bár a PSG-ben játszatott focija tetszetősnek tűnt.
Üdv. itt, sok-sok kupát!
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Wertz

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. június 25., kedd 13:49

morientes írta:Gündogan...lehet hogy nem az a poszt,de ha 3 kp-vel állnánk fel,akkor simán ok lenne a gyerek...
Felesleges. Minek igazolnák Modric posztjára drágán?

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 25., kedd 13:47

cart írta:
Kerlon írta:Végül is 20 évesen az egyik meghatározó poszton játszani egy top bajnokság egyik középmezőnybeli csapatában nem nagy cucc, bárki képes rá - ráadásul kezdő szinten.
Azért a favágó Medel ott van mellette a Sevillában. Egymagában nem lehet még tudni, mire lenne képes azon a poszton.
Miért itt egyedül lenne? :roll:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

cart

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 25., kedd 13:44

Kerlon írta:Végül is 20 évesen az egyik meghatározó poszton játszani egy top bajnokság egyik középmezőnybeli csapatában nem nagy cucc, bárki képes rá - ráadásul kezdő szinten.
Azért a favágó Medel ott van mellette a Sevillában. Egymagában nem lehet még tudni, mire lenne képes azon a poszton.

Vissza: “Labdarúgás”