Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Adnál még esélyt Hazardnak?

A szavazás 2021. február 20., szombat 11:05-kor befejeződött.

Igen
34
33%
Nem
69
67%

Szavazatok száma: 103

Mike
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. augusztus 2., péntek 15:20

legendary írta: Na. Ez azért egy nagyon durva és nevetséges kijelentés a hatalmas, nullkamatos banki kölcsönök, a Franco-féle erős támogatás (lehet tagadni, de felesleges) és egyéb támogatások mellett.
a bankok sem hülyék, főleg az elmúlt években nagyon megnézik h kinek adnak pénzt. Kölcsönt csak az kaphat aki garantáltan vissza is tudja fizetni. Nézz utána többek között h milyen szerződést kötött még anno a Mediapro a Madriddal. Meg évek óta nekünk van a legnagyobb bevételünk. Miért ne használhatnánk ezt ki? CR-t kölcsönből vettük? Naés? A futball történetének legnagyobb üzlete volt. Megérte? Meg. Nyugodtan kérhetne pl a Barca is, csak valószínüleg kiröhögnék őket. Nemrég még a fizetésekkel is gondban voltak.

Francoról meg mit tudsz te? Valószínűleg csak az egyik oldal kiszínezett és elfogult verzióját.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

oroszisti
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. augusztus 2., péntek 15:20

miért írta:Érdekes ... Kb az év minden napján elmondjátok gogy khedirát dm-et el kell adni morata nem szint arbeloa egy vicc. Xabi meg már nem lesz fiatalabb,ilyenkor meg ha baleről van szó akkor védelmükbe álltok hogy szegények nehogy padon üljenek már
Tőlem ilyet biztos nem láttál. De ott van pl. Özil is ... Ezek a játékosok nem fogják tűrni a padot , én ezért írtam. Mondjuk annyi biztos ,ha Bale jön ,dm megy (remélem legalább is ), és ezt az előbb nem vettem figyelembe . Mindegy , kíváncsi leszek ,hogy oldja meg Carlo , hogy mindenki játsszon :hmmm: Ja meg most vettem észre hogy 3 kapussal , és ha jön Bale ,akkor 27-en leszünk ... 2 távozó még tuti lesz , mert csak 25 embert nevezhetünk. (Dm,Kaká please :salute: )
Danilo---?????--Woodgate---Heinze
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Drenthe---------------------------Faubert
----------------Saviola------------------

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2013. augusztus 2., péntek 15:07

Szerintetek mennyit nyomhat a latba az,ha valaki úgy vált klubot,hogy hirtelen,a semmiből,a világ legdrágább játékosává válik? Tegyük fel,Bale eligazol a TH-ből Madridba,világrekord áron. Ez mennyit számíthat majd pl a mezeladások terén?

Gondoljatok bele: már most az összes közeli és nem közeli ismerősöm Bale lehetséges átigazolásán csámcsog,az összes focista ismerősöm irigykedik,hogy a Madrid képes lehet kifizetni ennyit,persze váltig állítják: ezt csak hitelből tudjuk fedezni,mert Spanyolországban válság van. :roll:

Folyamatosan cikkeznek rólunk a sajtóban,több millió ember beszél erről folyamatosan. Ennek biztosan vannak pozitív hatásai is... nem?
Szvsz nem kell ilyenek miatt aggódni.
A srác 1hónapja Minden Nap ott van minden ország, minden sporttal foglalkozó lap címlapján! A Fifa14 vele hirdet, a játék (egyik) fő arca. Rádióban, tvben, minden nap van róla hír. Tele van vele a youtube, folyik az internetből. Minden korosztály, aki netezik, olvas, hírek után érdeklődik, akaratlanul belebotlik a Walesibe. Úgy tudom egyébként, hogy vmelyik sportszergyártóval van is szerződése.

Ha hivatalosan is itt lesz, ez még csak nőni fog. Ezt kell okosan majd kihasználni, felépíteni, mert az alapja az nagyon jó.
A népszerűsége miatt, és a pénz miatt, amit visszahoz majd, egy cseppet sem aggódom
Na,választ is kaptam a kérdésemre. :D :D
:goat:

realbeckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. augusztus 2., péntek 15:03

Bale marketingérték témához, mert rengetgen hozzák fel negatívumként.

Szvsz nem kell ilyenek miatt aggódni.
A srác 1hónapja Minden Nap ott van minden ország, minden sporttal foglalkozó lap címlapján! A Fifa14 vele hirdet, a játék (egyik) fő arca. Rádióban, tvben, minden nap van róla hír. Tele van vele a youtube, folyik az internetből. Minden korosztály, aki netezik, olvas, hírek után érdeklődik, akaratlanul belebotlik a Walesibe. Úgy tudom egyébként, hogy vmelyik sportszergyártóval van is szerződése.

Ha hivatalosan is itt lesz, ez még csak nőni fog. Ezt kell okosan majd kihasználni, felépíteni, mert az alapja az nagyon jó.
A népszerűsége miatt, és a pénz miatt, amit visszahoz majd, egy cseppet sem aggódom
Malakia

Toky
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 2., péntek 15:02

legendary írta:Ebben a Realban így mi a szerethető? Hogy van pénz meg nagy játékosok? Igaz ezzel lényegében eltűnik az igazi madridi szellemiség, csak egy "gépezet" lesz a csapatból, lényegében semmi szerethető se lesz a csapatban.
Minden régi értékét elveszti ezzel a Madrid. Szerintem.
Tudod Te mi az a "madridizmus"? Ha még Mourinho alatt írod ezt, még meg is értem, de így... (Mondom ezt úgy, hogy én csak a második Capello korszak óta szurkolok a csapatnak.)
legendary írta:
(egy évszázados múlttal és nem külső tőkeinjekció segítségével)
Na. Ez azért egy nagyon durva és nevetséges kijelentés a hatalmas, nullkamatos banki kölcsönök, a Franco-féle erős támogatás (lehet tagadni, de felesleges) és egyéb támogatások mellett.
Francoról nem tudok nyilatkozni, mivel arról nincsenek infóim.
De ez a nullkamatok hitel. :lol: Gondolom Ronaldora és Kakára gondolsz. Hadd világosítsalak fel akkor, hogy Ronaldo esetében Calderón biztosítást kötött a font/euró árfolyamra, így ott ez is csökkentette az árat, továbbá mindkettejük esetében kedvező (nem nulla!) kamatozású hitelt kaptunk (ami amúgy a MU is kap, akik szintén nem kevés, sőt talán a futball világban a legnagyobb banki tartozással rendelkeznek), ami az első 3 vagy 4 évben volt kedvező kamatozású, ha jól emlékszem tavalyra volt ütemezve, hogy akkor nőtt meg lényegesen a törlesztőrészlet. És mind ezt azért kaptuk, mert a Real Madrid márka és Pérez személye garancia a pénz visszafizetésére.
Arra meg kíváncsi lennék, hogy mégis milyen egyéb segítséget kaptunk.
legendary írta:Olyan lesz, mint a City vagy a PSG.
...
Ne szórakozzuk már ezzel, hogy teljesen magától csinálta ezt a Madrid. Semmivel se jobb, mint a City, csak más úton csinálja ugyanazt.
Gondolom a City, PSG, Monaco és a Chelsea is visszafizeti és kitermeli majd azt a pénzt, amit a tulaj saját zsebből beleöl. Ja, hogy erre nem képes.
Igen, rossz megfogalmazás volt, hogy csak saját erőből, mert szükség volt a banki hitelekre mint MINDEN fejlődni készülő vállalkozásnak (a ManU-nak is). A különbség az a korábban említett klubokhoz képest, hogy a Real Madrid mögött nem egy feneketlen pénztárca rejlik, és ezt a pénzt visszafizeti. A klubnak van történelme és komoly hagyományai, nem keveset jótékonykodik. Ha leakarnék nyúlni egy szlogent, akkor "több mint egy klub".

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 2., péntek 14:56

legendary
Továbbra is vendég vagy itt, ehhez mérten írd a kommentjeidet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

miért

HozzászólásSzerző: miért » 2013. augusztus 2., péntek 14:49

Érdekes ... Kb az év minden napján elmondjátok gogy khedirát dm-et el kell adni morata nem szint arbeloa egy vicc. Xabi meg már nem lesz fiatalabb,ilyenkor meg ha baleről van szó akkor védelmükbe álltok hogy szegények nehogy padon üljenek már

Nzedge
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. augusztus 2., péntek 14:48

Ebben a Realban így mi a szerethető? Hogy van pénz meg nagy játékosok? Igaz ezzel lényegében eltűnik az igazi madridi szellemiség, csak egy "gépezet" lesz a csapatból, lényegében semmi szerethető se lesz a csapatban.
Én meg nem tudom mi szerethető a MU-ban...na bumm. :roll:

ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 2., péntek 14:47

cart írta:Pont Angliában szeretnek a leginkább bevásárolni. Több légiós van abban a bajnokságban, mint angol...
Tény.
Ebben a Realban így mi a szerethető? Hogy van pénz meg nagy játékosok? Igaz ezzel lényegében eltűnik az igazi madridi szellemiség, csak egy "gépezet" lesz a csapatból, lényegében semmi szerethető se lesz a csapatban.
Tele van a csapat fiatal tehetségekkel, spanyolokkal, saját nevelésekkel most már. Több, mint a not better, just arrogant MU-ban. Az, hogy van pénz nagy sztárokra, semmit sem von le ebből.
Na. Ez azért egy nagyon durva és nevetséges kijelentés a hatalmas, nullkamatos banki kölcsönök, a Franco-féle erős támogatás (lehet tagadni, de felesleges) és egyéb támogatások mellett.
nullkamatos hitel? mesélj nekem erről a nullkamatos hitelről? belinkelnél egy dokumentumot? Vagy ez az egész csak a te fejedben létezik? Ronaldo leigazolása egy befektetés volt, a bankok számára is. A válság kezdetén versengtek a biztos befektetésekért, ezért egymásra licitálva adtak kedvezőbb hiteleket. De egyszerűbb tudatlanul beböfögni valamit, mint érdeklődni, utánanézni a dolgoknak. A Franco érával jönni pedig így több, mint fél évszázad után... :roll:
Ne szórakozzuk már ezzel, hogy teljesen magától csinálta ezt a Madrid. Semmivel se jobb, mint a City, csak más úton csinálja ugyanazt.
Ha számodra a City és a Madrid ugyanaz, nincs is miről beszélni. És jobban teszed, ha az ilyen negyed- és féligazságokkal nem is hergeled itt a népet. Felesleges.
Merci Zizou!

oroszisti
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. augusztus 2., péntek 14:39

Géci írta:
Tádám írta:Akkor hol játszik majd Isco, Özil, Modric? mert ebből kettő majd a padon ül..
Casemiro-Modric-Isco
Bale-Benzema-CR
És akkor ül a padon Xabi,Illarra,Khedira,Özil,Di María,Jesé , Morata ... Sőt nem is a padon ,hanem a lelátón ... Arról nem beszélve ,hogy valszeg Coentrao és Arbeloa valamelyike se lesz még padon se ... Mert egy ilyen kezdőnél pl a cserepad : Lopez,Pepe,Coentrao,Xabi,Khedira,Özil,Dm ... Jesé,Morata,Cheryshev,Khedira, Arbeloa,Nacho meg ül a lelátón :lol: Na ezért nem kell 25 fős keret .
Danilo---?????--Woodgate---Heinze
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Drenthe---------------------------Faubert
----------------Saviola------------------

cart

HozzászólásSzerző: cart » 2013. augusztus 2., péntek 14:38

Pont Angliában szeretnek a leginkább bevásárolni. Több légiós van abban a bajnokságban, mint angol...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cart 2013. augusztus 2., péntek 14:39-kor.

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 2., péntek 14:37

madridronie írta:Nem tudom melyik angol csapatért szorítasz,
pedig a stílusából eléggé nyilvánvaló. :)
legendary írta:Semmivel se jobb, mint a City, csak más úton csinálja ugyanazt.
ez elég nagy hülyeség volt.
a külső forrást úgy értette hogy nem úgy lett valami nagy a klubból hogy idejött egy arab milliárdos fm-ezni.
legendary írta:(lehet tagadni, de felesleges)
:lol:
bár akinél javi martinez zseni. inkább nem is reagálok többre.

madridronie
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 2., péntek 14:30

mezei szurkolóként (a foci tekintetében felelősség nélkül, pusztán a szórakozást, kikapcsolódást keresve és a csapat iránti rajongást csillapítva)
Szerk.: + a klub minél nagyobb sikereiért szorítva
Neymart azért emeltem ki, közel sem volt annyi, mint Bale, ráadásul a marketingértéke már 1-2 éve jóval magasabban van, mint a walesi gyereknek.
Csak míg az egyik felrúgott egy gentlemen's agreement-et az elnökünkkel, illetve a csapatával szemben és csúnyán beintett a Real Madridnak, addig a másik a legnagyobb örömmel csatlakozna ehhez a klubhoz! :roll:
Szerintetek Carlo minek játszat olyanokat akiknek kb tuti hogy nincsen helye a következő évi keretben?
Egyrészt kényszerből (a sérültek és a Konföderációs Kupa résztvevői miatt jelenleg még foghíjas, hiányos a csapat, illetve a létszám), másrészt ezzel a lehetőséggel (hogy megmutathatják magukat) elősegíthetik néhány fiatal esetében a magasabb árat, jobb alku pozíciót egy esetleges eladás esetén!
Itt a gondom.

A Te számodra, illetve Neked!
Egy általánosan antipatikus csapat válik így a Realból, sikerektől függetlenül, hiszen így hiába jönnek esetleg az eredmények, egyszerűen semmi emberközeli, semmi szimpatikus nem lesz a csapatból. Olyan lesz, mint a City vagy a PSG.
Ismét csak Neked!
Persze, van pénz és nagy játékosok, marketingszempontból nyilván fasza minden - de én egyszerű "angol drukkerként" fel nem tudom fogni, hogy ebben így mi a kedvelhető.
Nem tudom melyik angol csapatért szorítasz, de vélhetően ott sem a Carrick, O'Shea, Evans féle vonulat csábítja a képernyő elé a mezei drukkert és a nézőket, hanem az igazi sztárok, akik tényleges viszik előre a csapataikat és akik valóban szerethetővé teszik azt a futballkultúrát, amit igazán kedvelsz! :hmmm:
kkp: Pogba&Camavinga
támadó: Mbappé&Haaland

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-D.Carvajal,Varane,S.Ramos,Mendy-Casemiro,Pogba,Kroos-Hazard,Mbappé,Halaand

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

legendary

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. augusztus 2., péntek 14:15

és kérlek mesélj arról, hogy mezei szurkolóként (a foci tekintetében felelősség nélkül, pusztán a szórakozást, kikapcsolódást keresve és a csapat iránti rajongást csillapítva), hogyan is kellene gondolkodnom egy angol drukker fejével és ugyan miért kellene telesírnom a párnám, illetve megdorgálnom a szeretet klubomat, amikor egy jól működő, sikeres gazdasági vállalkozásként és sport egyesületként (egy évszázados múlttal és nem külső tőkeinjekció segítségével) képes a világ legjobbjait magukhoz csábítani nem pisztolyt tartva az illető játékosok fejéhez?!?
Itt a gondom.

Egy általánosan antipatikus csapat válik így a Realból, sikerektől függetlenül, hiszen így hiába jönnek esetleg az eredmények, egyszerűen semmi emberközeli, semmi szimpatikus nem lesz a csapatból. Olyan lesz, mint a City vagy a PSG. Persze, van pénz és nagy játékosok, marketingszempontból nyilván fasza minden - de én egyszerű "angol drukkerként" fel nem tudom fogni, hogy ebben így mi a kedvelhető.

Minden régi értékét elveszti ezzel a Madrid. Szerintem.
(egy évszázados múlttal és nem külső tőkeinjekció segítségével)

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 2., péntek 14:13

Anis írta:Szerintetek Carlo minek játszat olyanokat akiknek kb tuti hogy nincsen helye a következő évi keretben? Ha jól tudom Adán is kapott egy félidőt a Lyon ellen (minek amikor már több hónapja fix hogy elmegy?). Aztán folytatva a sort ott van Quini, aki a Castillában is csak peremember volt, illetve szerintem Mateos sem fog maradni (főleg mert nincsen üres mez számára, plusz a FTC-pletyka). Casadot érthető, hogy próbálgatja balbekk poszton.
Varane meg nem epult fel teljesen a serulesebol, Marcelo, Ramos, Arbeloa pedig a konfoderacios kupan voltak es 2 hettel kesobb csatlakoztak a kerethez. Mivel a felkeszules ilyen korai szakaszaban meg senki nem bir vegigjatszani egy egesz meccset, (sott inkabb csak 45-60at perceket) es a hatso alakzatbol 4 ember is hianyzott, ezert valakikkel ki kellett tolteni a keretet.

Anis
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 2., péntek 14:02

Szerintetek Carlo minek játszat olyanokat akiknek kb tuti hogy nincsen helye a következő évi keretben? Ha jól tudom Adán is kapott egy félidőt a Lyon ellen (minek amikor már több hónapja fix hogy elmegy?). Aztán folytatva a sort ott van Quini, aki a Castillában is csak peremember volt, illetve szerintem Mateos sem fog maradni (főleg mert nincsen üres mez számára, plusz a FTC-pletyka). Casadot érthető, hogy próbálgatja balbekk poszton.
Denisnek meg tökéletes lenne egy év kölcsönben, ahogy Carvajalnak is nagyon jót tett. Viszont ha esetleg jönne Bale és ezáltal menne Coe (aminek nagyon nem örülnék), akkor kell valakit venni Marci mögé.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

madridronie
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 2., péntek 13:45

Én csak egy okot tudok elképzelni, ami miatt Perez kifizetné a 100 millió körüli összeget, az pedig nem más, minthogy CR valóban le akar lépni...
Mondjuk amíg csak a Daily Star terjeszt ilyen szintű pletykát egy ismeretlen informátorra és információra alapozva, addig azért nem nagyon kell besz@rni és rögtön egy ilyen összeesküvést látni a Bale bizniszben! A walesi már az átigazolási időszakot megelőző hónapokban is a klub kívánságlistájának első helyén szerepelt, tehát nem új keletű dologról van; emellett Perezből és a vezetésből előbb kinézem azt, hogy megtartja a portugált a walesi ásszal kiegészülve további la. 1 plusz évre a jövő évi sportszakmai sikerekben bízva, minthogy idén ugyanannyiért megváljanak tőle, mint amennyiért érkezett 4 éve úgy, hogy azóta csak még jobb lett! Tény és való, hogy a cikk kitalálójának irományában van logika, de azért ettől még nem feltétlenül kell készpénznek is venni, főleg hogy Blikk szintjén mozog az újság és konkrét forrást sem tudnak megnevezni! Ettől függetlenül továbbra is türelmetlenül várom azt a hosszabbítást, mert addig sajnos nem lehetünk biztosak semmiben! Ami pedig Balet és a rekord összegű átigazolását illeti, nos 1001 dolog húzódhat a dolog mögött --> válasz a Messi-Neymar duóra és a Bayern München szinte tökéletes csapatára; cél a még tökéletesebb és nagyon minőségi keret a 10.-ért folytatott megszállott küzdelemben; várható sport és menedzsmenti sikerek; TOP4-es játékos aki a PL. messze legnagyobb csillaga és a legnagyobb potenciállal rendelkező játékosa, akit a klubja nem akar elengedni és még sorolhatnánk...... Arról nem is beszélve, hogy az eddigi idei (7 millás mínusz) és a tavalyi (ami masszív plusszal zárult) átigazolási szezon pénzügyi mérlege és a klub több mint kiváló gazdasági helyzete a jelek szerint simán lehetővé tesz egy ilyen transzfer megvalósítását is (Di María, Coentrao esetleges eladását még nem is említve)!
Nekem ettől a gondolkodásmódtól felfordul a gyomrom.
Egészségedre :) :coffee: és kérlek mesélj arról, hogy mezei szurkolóként (a foci tekintetében felelősség nélkül, pusztán a szórakozást, kikapcsolódást keresve és a csapat iránti rajongást csillapítva), hogyan is kellene gondolkodnom egy angol drukker fejével és ugyan miért kellene telesírnom a párnám, illetve megdorgálnom a szeretet klubomat, amikor egy jól működő, sikeres gazdasági vállalkozásként és sport egyesületként (egy évszázados múlttal és nem külső tőkeinjekció segítségével) képes a világ legjobbjait magukhoz csábítani nem pisztolyt tartva az illető játékosok fejéhez?!? :-*
kkp: Pogba&Camavinga
támadó: Mbappé&Haaland

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-D.Carvajal,Varane,S.Ramos,Mendy-Casemiro,Pogba,Kroos-Hazard,Mbappé,Halaand

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

pulci
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. augusztus 2., péntek 13:27

Azt, hogy Neymar vagy Bale illeszkedik be jobban spanyol ligába nem tudhatjuk mivel előző eddig csak brazil szappanopera ligában játszott Bale pedig a más stílusú PL-ben.
Viszont Bale játszott már Európában, BL-ben nem is akárhogy plusz top angol és nemzetközi csapatok ellen is van tapasztalata míg a brazil csak saját ligájában bizonyított egyenlőre!
A felállással kapcsolatban amennyiben Bale érkezik adódik egyenlőre a Casemiro(Illarra)- Modric -Isco(Özil) - Bale- CR - Benz kezdő amiben még lehet változás a szezonkezdetig...

legendary

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. augusztus 2., péntek 13:23

Én továbbra is azt mondom; 100X-szor inkább ilyen kellemes problémáink legyenek, meg a hasonló kaliberekről mennyen a megtehetjük és megéri/nem éri meg vita; mint mikor állandó jelleggel csak a "noname" arcokkal hoztak össze minket (illetve ne adj' isten még fizettünk is értük), mert ugye minden nagyágyú kiröhögött bennünket és beintett a Calderón érában vagy mikor akár csak említés szintjén is felmerülhettek ilyen Lucas Bigliak a José korszakban!
:(

Nekem ettől a gondolkodásmódtól felfordul a gyomrom. Nem tudom, hány éves vagy, de én talán 10 évesen gondolkoztam így utoljára...

pavel
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. augusztus 2., péntek 13:22

Géci! Innen küldök egy pacsit faterodnak! :mrgreen:
Bezzeg az enyém. 2 kedvence van: Özil és di María... :ozil:
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Vissza: “Labdarúgás”