Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. augusztus 14., péntek 10:01

R.M.C.F írta:Továbbra sem értem a problémát.....adja el a MU,mert most még PÉNZT kap érte,mégpedig nem is keveset.....ez valójában a lehető legjobb mind3 félnek.....az ár meg legyen korrekt,és megy tovább minden. A Mu elbukta DDG-t. A kérdés,hogy tovább játsszák e a blöffkirályt vagy leülnek és korrekten értékesítik ahogy kell.
Milyen problemat? En ezzel egyetertek. Hat nem figyeltel miket irogatok? Ejnye! :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 14., péntek 10:00

sonic írta:
Realista24 írta:Ettől hangos ma a zinternet. Az átigazolási szezon végéig nem akar játszani. Aztán ha marad, akkor folytatja profiként, ha nem akkor meg valóra válik az álma. Atmásként a Real egyese lehet :mrgreen:
Az jol hangzik. Figyelj, majd szeptembertol jatszok, mert nekem ugy tetszik, addig kapjatok be. :mrgreen: Egeszen vallalhato. :lol:

Neeeeeeem....

Továbbra sem értem a problémát.....adja el a MU,mert most még PÉNZT kap érte,mégpedig nem is keveset.....ez valójában a lehető legjobb mind3 félnek.....az ár meg legyen korrekt,és megy tovább minden. A Mu elbukta DDG-t. A kérdés,hogy tovább játsszák e a blöffkirályt vagy leülnek és korrekten értékesítik ahogy kell.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. augusztus 14., péntek 9:36

Realista24 írta:Ettől hangos ma a zinternet. Az átigazolási szezon végéig nem akar játszani. Aztán ha marad, akkor folytatja profiként, ha nem akkor meg valóra válik az álma. Atmásként a Real egyese lehet :mrgreen:
Az jol hangzik. Figyelj, majd szeptembertol jatszok, mert nekem ugy tetszik, addig kapjatok be. :mrgreen: Egeszen vallalhato. :lol:

Neeeeeeem....
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 14., péntek 9:22

BBeno írta:köze nincsen a kasszikus 9eshez. nem tud úgy helyetkedni nem érkezik úgy a beadvanyokra es zsák számra hagyja ki a helyzeteket. nem ő az akinek az utolsó éritést kell belevinni a támadásba.
Mondom a francia válogatottban.Tènyleg ennyire nehèz?Tee nagy futballprofesszor :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. augusztus 14., péntek 9:21

Nagyjából mindenki lehúz minket, de a portugálok értenek ehhez a legjobban. Én nem bánnám ha érkezne ez a Carvalho mondjuk 25-ér, és 15-20 körül elpasszolnánk Illarát teljesen korrekt lenne.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. augusztus 14., péntek 9:19

Azért Vidalhoz az is hozzátartozik, hogy a Modric-Kroos kp mellett lehet, hogy nem lett volna stabil kezdő nálunk (vagy akkor 433-ban Isco és James ment volna a lecsóba), míg a Bayernbe most ő a legnagyobb ász a kp-n.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 14., péntek 8:57

Anthony írta:
William Carvalho, 45 millióér lesz az utolsó érkező!
Az ügynöke természetesen Mendes..köcsög portugálok esküszöm. Minket mindig lehúznak...Akkor már inkább lett volna Pogba 100-ért. (pedig nem is csípem annyira).
De egyébként igen, egy Vidal, egy Schweinsteiger kiváló opció lett volna.
A német nem hiszem, hogy jó lett volna, de Vidal...és inkább köcsög Pérez, ha ez így lesz. A portugálok csak csinálják amihez értenek. Bár szerintem zsarolják Pérezt valamivel :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. augusztus 14., péntek 8:56

William Carvalho, 45 millióér lesz az utolsó érkező!
Az ügynöke természetesen Mendes..köcsög portugálok esküszöm. Minket mindig lehúznak...Akkor már inkább lett volna Pogba 100-ért. (pedig nem is csípem annyira).
De egyébként igen, egy Vidal, egy Schweinsteiger kiváló opció lett volna.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 14., péntek 8:34

sonic írta:
Realista24 írta:Van Gaal: “Frans Hoek, had a meeting with De Gea and he asked him: ‘Do you want to play?'
DDG: "No."
:mrgreen: Ez kicsit nehezen hiheto.
Ettől hangos ma a zinternet. Az átigazolási szezon végéig nem akar játszani. Aztán ha marad, akkor folytatja profiként, ha nem akkor meg valóra válik az álma. Atmásként a Real egyese lehet :mrgreen:
Főnök rohadj meg, muszáj volt odaírni, hogy "ÉLŐBEN"?? :mrgreen: :mrgreen:
Ja, igen. Azért emeltem ki, mert élőben lehet látni azt is ugye, amikor nem körülette van a labda. Hogy mozog, mit csinál, stb.stb...és azért hogy ja.... :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. augusztus 14., péntek 8:32

Realista24 írta:Nekem elég volt, amit élőben az Audi kupán láttam belőle.
Főnök rohadj meg, muszáj volt odaírni, hogy "ÉLŐBEN"?? :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 14., péntek 8:29

Realista24 írta: De Vidal nem megszerzéséért nagyobb kár. Nekem elég volt, amit élőben az Audi kupán láttam belőle.
Részegen levert valakit a stadion előtt? :mrgreen: Én is sajnálom, a Bayern elég jó dealt kötött, és ők milyen simán kijöttek egy klubikon távozásából.

Karim nálam 9,5-ös, egy tízes kelléktárával felszerelt kilences alkatú fazon, akiből valóban, hiányzik az a habzó száj, ami Suarez legfőbb erőssége.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 14., péntek 8:26

BBeno írta:köze nincsen a kasszikus 9eshez. nem tud úgy helyetkedni nem érkezik úgy a beadvanyokra es zsák számra hagyja ki a helyzeteket. nem ő az akinek az utolsó éritést kell belevinni a támadásba.
Mármint Karim? Csak mert Cé több helyzetet hagy ki...aztán mellette feldughatja magának, hogy hogyan érkezik meg hogyan helyezkedik, és az évi 50 gólját is.

Karimból egy dolog hiányzik - gyanítom az alá és fölérendeltség miatt - az önzőség. Ha szabadabban játszhatott volna az elmúlt két évben, akkor senki nem sírna Suarez után. Így látatlanban én is azt mondom, hogy talán nagy vétel lett volna a fogas, de ki tudja itt milyen szerep várt volna rá.

De Vidal nem megszerzéséért nagyobb kár. Nekem elég volt, amit élőben az Audi kupán láttam belőle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 14., péntek 8:14

A karmester szó kicsit erős azért, azt Csabi csempészte bele? :mrgreen:

Nem rossz igazolás amúgy, de az nagyon sok pénz érte. Annyiból Vidal is meglett volna. De legalább Illarra akkor mehet, sok szerencsét neki, csak máshol.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. augusztus 14., péntek 8:12

dannen írta:
William Carvalho, 45 millióér lesz az utolsó érkező!

Jelenleg 27 játékos tartozik a felnőtt kerethez, ezt 25-re kell csökkenteni. Lucas Silva és Odegaard távozása (kölcsönbe) egyértelműnek látszik, azonban Benítez nem számol Illarrával, akinek a teljesítménye sosem ütötte meg a minimumot a Real Madridban. Ha távozik, a helyére a portugál válogatott karmestere, W. Carvalho (23 éves, 187 cm magas) érkezik, akinek az ügynökével (Jorge Mendes) már felvették a kapcsolatot. - írja az AS.
nem rossz elképzelés, de mi van a sérülésével? felépült már?
Úgy érzem ez egy újabb lehúzás lesz a Mendes és a portugál csapat részéről...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 14., péntek 7:05

ezért kellett volna nekünk egy suarez
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 14., péntek 7:02

köze nincsen a kasszikus 9eshez. nem tud úgy helyetkedni nem érkezik úgy a beadvanyokra es zsák számra hagyja ki a helyzeteket. nem ő az akinek az utolsó éritést kell belevinni a támadásba.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. augusztus 14., péntek 0:42

Realista24 írta:Van Gaal: “Frans Hoek, had a meeting with De Gea and he asked him: ‘Do you want to play?'
DDG: "No."
:mrgreen: Ez kicsit nehezen hiheto.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 13., csütörtök 23:50

Van Gaal: “Frans Hoek, had a meeting with De Gea and he asked him: ‘Do you want to play?'
DDG: "No."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 13., csütörtök 18:56

meg kellene nevezni a posztját, igen csatárnak nevezném én is, mert értelmetlen csapatrészenként 7-8 (vagy több) különböző alposzt elkülönítése, de a klasszik center jelző Benzemára kicsit túlzás. A klasszik centerek azok RVN, R9, Crespo, Drogba, Inzaghi, Batistuta, stb... Suarezt is hozzájuk lehet nyugodtan csapni, de Benzema játékstílusa nem sokban hasonlít ezekre.
A francia válogatotban hidd el hogy klasszikus kilences.A lyonban is az volt.Itt fokènt Ronaldo miatt nem az.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. augusztus 13., csütörtök 18:27

Azèrt mondom èn,hogy attol hogy valakit nem teljesen ott vagy abban a szerkezetben játszatunk,attol mèg a stilusa az ami a posztja.Mint Suareu.Center.
Benzema is az,merthogy a france válogatottban klasszikusan az,csak hogy a Realban alárendeli magát a koz èrdekènek.Mint Suarez a barcaba.De ettol meg izzig vèrig center mind a ketto.
Benzema pont hogy rengeteg olyan hiányossággal rendelkezik/rendelkezett, ami centereknél alapkövetelmény. Sokat kinőtt, sokban fejlődött, de sok még mindig jelen van a játékában. Sokszor nem elég agresszíven támadja a kaput, a labdatartásban és a védőkkel szembeni párharcok nyerésében is messze elmarad a világklasszis szinttől, és a helyzetkihasználása valamint a kapu előtti helyezkedése is hagy kívánnivalót maga után. Ellenben jobb az átlagnál előkészítésben, kombinációs készségben, mozgékonyabb, többet védekezik, és jóval technikásabb, mint a posztja megkövetelné.

Ha meg kellene nevezni a posztját, igen csatárnak nevezném én is, mert értelmetlen csapatrészenként 7-8 (vagy több) különböző alposzt elkülönítése, de a klasszik center jelző Benzemára kicsit túlzás. A klasszik centerek azok RVN, R9, Crespo, Drogba, Inzaghi, Batistuta, stb... Suarezt is hozzájuk lehet nyugodtan csapni, de Benzema játékstílusa nem sokban hasonlít ezekre.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 162 regisztrált és 0 vendég