Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. augusztus 13., csütörtök 12:25

jövőre is egy több hetes huzavona lenne belőle.
Jövőre lejár a szerződése, szóval nem igen lesz huzavona, ha ide akar jönni.
Én inkább attól tartok, hogy emiatt a hercehurca miatt, Van Gaal parkolópályára teszi majd a srácot és így jövőre lesz egy totál formán kívüli kapusunk. :hmmm:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 13., csütörtök 12:14

Az szép és jó hogy Benitez azt mondta Navasnak, hogy ez az ő éve lesz, de arról nem szólt hogy melyik csapatnál...Az lesz amit Pérez akar, ő DDG-t akarja. Üzletemberként már rég rájött, 35-40 lesz most is és jövőre is ha szerencséje van. Minek várni 1 évet arra, hogy be-e válnak a mostani kapusok? Casilla szerintem biztosabb pont mint Navas, padot is eltűrné DDG mögött, kettejükkel kell elindulni és évekig megvan a két kapusunk. Ebből csak az lesz, hogy idén egész nyár elmegy erre az egészre, és jövőre is egy több hetes huzavona lenne belőle.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 13., csütörtök 11:55

viszont Granero nagyon penge volt
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. augusztus 13., csütörtök 11:34

A Real 11-esei Ronaldo óta: Portillo, Owen, Cicinho, Robben, Benzema, Granero, Bale.
Lehet ez a szám el van átkozva? :coffee:
(Robbennek és Benzemának enyhén szólva sem az volt a legsikeresebb évük, amikor a 11-es mezt hordták, a holland utolsó és a francia első évéről van szó).

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. augusztus 13., csütörtök 11:20

VanillaSky írta:
Ha jövőre ingyen is jön majd gondolom nem 4 milliós fizetésért,
Még Perezék sem annyira ostobák, hogy elhiggyék, hogy valaha is ingyen fog jönni DDG. Vagy most jön 30 körül vagy soha.
Ezt R.M.C.F-el beszéld meg, mert ő kardoskodott amellett, hogy hülye a Real vezetősége, mert jövőre ingyen hozhatnánk, és csak hülyét csinálunk magunkból stb. Talán még hozzátette hogy 20at adna érte max. De majd kijavít úgyis ha tévedek. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 13., csütörtök 11:19

Kivétle, ha a jelenlegi kettőből 1 befut, mert akkor nem lesz rá szükségünk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. augusztus 13., csütörtök 11:17

Realista24 írta:Szerintem idén is ugyanannyi lesz, mint jövőre. Ha hosszabbít is DDG de mindenképpen a Realba akar jönni, akkor megegyeznek a Uniteddel, hogy a szerződésbe bele lesz ez írva. Volt már ilyen a történelemben. Azt De Gea is tudja, hogy nem fogunk 70 milliót fizetni érte a Unitednek.
Akárhogy matekozzuk - szerintem - ez így is úgy is 40 körül lesz.
Büntetés, magasabb fizetés, kárpótlás, hosszabbítás, Mendes jutaléka.... Lehet ezt csavarni, a végösszeg kb. hasonló lesz.
Az a baj, hogy a PL-be rengeteg lóvét nyomnak, és egy olyan bajnokságból biztosra venni, hogy jövőre is ugyan annyi legyen mint idén ahol egy Sterlinget 50m fontért vesztegetnek, én nem merném lerakni mellette a véres kardot.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. augusztus 13., csütörtök 11:05

Ha jövőre ingyen is jön majd gondolom nem 4 milliós fizetésért,
Még Perezék sem annyira ostobák, hogy elhiggyék, hogy valaha is ingyen fog jönni DDG. Vagy most jön 30 körül vagy soha.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 13., csütörtök 11:04

Szerintem idén is ugyanannyi lesz, mint jövőre. Ha hosszabbít is DDG de mindenképpen a Realba akar jönni, akkor megegyeznek a Uniteddel, hogy a szerződésbe bele lesz ez írva. Volt már ilyen a történelemben. Azt De Gea is tudja, hogy nem fogunk 70 milliót fizetni érte a Unitednek.
Akárhogy matekozzuk - szerintem - ez így is úgy is 40 körül lesz.
Büntetés, magasabb fizetés, kárpótlás, hosszabbítás, Mendes jutaléka.... Lehet ezt csavarni, a végösszeg kb. hasonló lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. augusztus 13., csütörtök 11:01

Realista24 írta:Marca és AS szerint is nyugodtság van a Realnál. Rafa megmondta állítólag Navasnak, hogy ez a te éved lesz, DDG meg majd jön jövőre "ingyen".
Ők is abban a világban hisznek, hogy De Gea semmiképpen nem fog hosszabbítani, történjen bármi.

MARCA: Benitez has informed Navas that 'this is your year', & while DDG talks continue, the manager is pleased with Navas.
Pérez választhat, idén 35-40m vagy jövőre 70.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 13., csütörtök 10:59

Marca és AS szerint is nyugodtság van a Realnál. Rafa megmondta állítólag Navasnak, hogy ez a te éved lesz, DDG meg majd jön jövőre "ingyen".
Ők is abban a világban hisznek, hogy De Gea semmiképpen nem fog hosszabbítani, történjen bármi.

MARCA: Benitez has informed Navas that 'this is your year', & while DDG talks continue, the manager is pleased with Navas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. augusztus 13., csütörtök 10:51

Van még Péreznek durván 2 és fél hete, hogy lerakja DDG árát, ha ezt nem teszi meg, DDG valszeg hosszabbítani fog. Már csak az ilyenek miatt is, hogy állítólag be lett neki ígérve, hogy nyáron jönni fog.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 13., csütörtök 10:38

Jövőre se fog ingyen jönni, az a baj hogy nem fog ő 1 évig padozni, és azt sem fogja bevállalni amit Valdessel csinálnak. Nagyon rosszul fogunk kijönni ebből, most nem jön, 10 milla kártérítés, hosszabbít, 40-50 kivásárlási ára lesz, és az életben nem hozzuk :D

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. augusztus 13., csütörtök 10:34

Az AS szerint De Geának biztosra volt ígérve az, hogy már idén nyáron a Real Madridba fog igazolni. Abban az esetben ha ez nem történne meg, 10 millió euró kártérítést fog kapni a spanyol klubtól.
Én azt érzem hogy DDG jól meglett szivatva.Belett neki ígérve hogy itt lesz,de mostmár ezt nem akarja a klubb.
Ez a 10 milliós összeg ez meg nagyon durva. Ha jövőre ingyen is jön majd gondolom nem 4 milliós fizetésért,akkor meg gyakorlatilag ott lesz a klub mintha most elcigánykodná olyan 30-35 millióért.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 13., csütörtök 10:16

Jobb barátságban volt a labdával azèrt mint Chicha.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 13., csütörtök 10:11

Remy írta:Ha már Owen-es poszt facebookon. Valaki mesélne róla? Akkor még sajnos nem követtem a focit, amikor ő itt volt, így nem tudom, hogy miért csak 1 évet maradt. Jó, statok alapján annyira nem volt jó, de mégis csak egy nagy név volt akkoriban, így fura, hogy 1 év után távozott.
Minden labdaérintéséből érződött,hogy ő nem ide való.Viszont alázatosságból nem volt hiány így összességében én pozitívan emlékszek vissza arra a pár meccsére, 2005 tavaszi classicon szép gólt lőtt.Engem Chicharito nagyon emlékeztet rá.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 13., csütörtök 10:07

Sokat volt sèrult,meg foleg cserekènt számitottak rá,de 35 meccsen szerzett 13 golt.Mèg is sokkal tobbet várt toleindenki,de az az igazság hogy a liverpool után,ahol fèlelmetes szezonokat futott,sehol máshol nem tudta azt hozni.N csak a realban,de otthon sem már angliában,sem a newcastleben se a MU-ban...
A realban 1 angol foszer volt aki idevalo volt,Steve Macca... :D
De kètlem hogy angol lett volna :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. augusztus 13., csütörtök 10:03

Én is úgy emlékszem, hogy jellemzően csereként szállt be a meccsbe, ahhoz képest viszont eredményes volt. Néztem a wikit 41 meccsen 18 gól úgy, hogy 15 alkalommal volt kezdő szerintem egyáltalán nem rossz. Most is elfogadnék egy ilyen statos cserét..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 13., csütörtök 10:03

Abból az időszakból nincs túl sok emlékem. Mondjuk Owen mindig is szimpatikus figura volt. Akkoriban azért a Raúl, Ronaldo, Owen csatársor keménynek számított. Most meg van egy Benzema, Jesé kettős papíron.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 13., csütörtök 9:56

Kerlon írta:Gondolom ő belátta, hogy nem idevaló. Nem úgy, mint wales fenegyereke.
Nézőpont kérdése, hogy idevaló volt-e vagy sem. Alázatosságban nem volt hiány, emlékeim szerint nem is nagyon "rinyált".
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 169 regisztrált és 0 vendég