Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. július 17., péntek 10:50

BBeno írta:szó nélköl visszahoznám dimariát. még mindig hiányzik a KPról valaki. ő tökéletes lenne oda, persze ha benitez is tudná úgy alaklmazni mint ancselotti.
Én nagyon sajnáltam, amikor eligazolt, ha maradt volna, most lehet meg lenne a címvédés. De vissza már semmi pénzért nem venném. Aki egyszer itt hagyott minket a pénzért, az már ne sírja vissza magát. Egy újabb jó szezon után megint verné az asztalt? Kösz nem. Itt amúgy is csak lejtmenet lenne, mert a kezdő közelébe nem kerülne, pár percekkel, meg nem tudná felépíteni magát. Neki a legjobb a PSG lenne, ott egy ideig tuti kezdő lenne, megkapná az esélyt, hogy ismét belerázódjon a játékba. Di Mariának tavaly nyáron kellett volna gondolkodnia, nem utólag sírdogálnia. Az MU-ban LVG az edző, mégis mit várt?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 17., péntek 10:49

Remy írta:Vagy simán csak DM --> Bale. Nekem így is megérné, pedig nem nagyon akarom újra itt látni az argentint, viszont Bale-t sem, szóval inkább a kevésbé rossz megoldás legyen.
Ja, csak Bale piaci érték 100 millió felett van, DM-még meg a fele, se.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 17., péntek 10:48

Vagy simán csak DM --> Bale. Nekem így is megérné, pedig nem nagyon akarom újra itt látni az argentint, viszont Bale-t sem, szóval inkább a kevésbé rossz megoldás legyen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 17., péntek 10:48

Meg a francokat :lol: Pont ő az aki nem hiányzik a kp-ról. Ha esztelenül kell rohangálni, akkor én is jó leszek oda. Szerzett pár labdát, eladott kétszer annyit. A rossz megoldásaiból amitől falnak rohant itt mindenki szintén legalább kétszer annyi volt 1 meccsen mint jóból. 4231-ben és 442-ben sincs helye a kp-n igazából. 
Hát ez így eléggé le van sarkítva,a decima évében jó szezont hozott,a kp-n,de csak ott.De szélen...akkor lehet kiküldeni a labdaszedő gyerekeket a parkolóba :lol:
De a kpn lehetne ő a mi Mascheranonk akár.Mert ugyan el el veszti a lasztit,de nagyjából a legtöbb esetben vissza is szerzi.Csak kellene valaki aki kiveri belőle a hülyeséget.És egyáltalán nem átvitt értelemben gondoltam :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 17., péntek 10:47

Realista24 írta:Vagy mehet egy az egyben a Ramos DM csere :shifty:
Valaki nagyon kipihenten ébredt ma :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 17., péntek 10:41

Vagy mehet egy az egyben a Ramos DM csere :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. július 17., péntek 10:40

ddg+dimaria + 10 misi = bale. mindegy is mert amíg illarrával szenvedünk nem lesz itt semmi.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 17., péntek 10:40

BBeno írta:szó nélköl visszahoznám dimariát. még mindig hiányzik a KPról valaki. ő tökéletes lenne oda, persze ha benitez is tudná úgy alaklmazni mint ancselotti.
Meg a francokat :lol: Pont ő az aki nem hiányzik a kp-ról. Ha esztelenül kell rohangálni, akkor én is jó leszek oda. Szerzett pár labdát, eladott kétszer annyit. A rossz megoldásaiból amitől falnak rohant itt mindenki szintén legalább kétszer annyi volt 1 meccsen mint jóból. 4231-ben és 442-ben sincs helye a kp-n igazából.
DE...
Egy DM + 80 millió = Bale-t ki írna alá?
Ezért még lenne értelme, DM-et is tovább passzoljuk valakinek és veszünk egy értelmes arcot kp-ra :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 17., péntek 10:35

Realista24 írta:ABC| Angel Di Maria regrets his decision to leave Real Madrid and has ‘begged’ them to take him back according to Spanish paper....
:roll: :roll:
Kp-ra jó lenne droidnak,Ancelottinál bevált,csak akkor egy év után megint lázadozna hogy kevés a della.Nagyon más opció kp-ra úgy sincs.Persze nem jön ő már vissza.
palesz77 írta:
Gündogan ... Nem tudom mennyi az ára meg a fizuja, de szerintem nem lehetetlen küldetés őt elhozni értelmes áron.
Az ára még nem lett volna gáz, de nem véletlen, hogy annak ellenére, hogy kijelentette, hogy idén távozik, mégis hosszabbított, és nem a Barca vagy a München játékosa már.. Eléggé túlértékeli magát - jelenleg -, és irreálisan magas fizetést kér.
Hát én sose voltam tőle hanyatt esve.Kicsit olyan Sahin...változó mint az április.(Na,Ziro szimpátia skáláján most estem jópár % pontot :D )
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 17., péntek 10:30

BBeno írta:szó nélköl visszahoznám dimariát. még mindig hiányzik a KPról valaki. ő tökéletes lenne oda, persze ha benitez is tudná úgy alaklmazni mint ancselotti.
Egy DM + 80 millió = Bale-t ki írna alá? :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. július 17., péntek 10:29

szó nélköl visszahoznám dimariát. még mindig hiányzik a KPról valaki. ő tökéletes lenne oda, persze ha benitez is tudná úgy alaklmazni mint ancselotti.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. július 17., péntek 10:25

Na akkor Casilla jönni fog. Most már csak az a kérdés, hogy küzdhetnek Keylorral vagy a costa ricai is eligazol és jön még De Gea is.
Navas addig fog maradni, amíg nem jön De Gea, vagy most, vagy jövőre, Casilla meg lesz a mádoik kapus, saját nevelés, megbízható. Ennél jobb felállás nincs is, már Diego Lopez is nagyon jó lett volna erre a feladatra.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 17., péntek 9:41

Tegnap döntőbe rúgta az U19-et, Espanyol mondjuk jó választás lehet neki is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 17., péntek 9:36

Kerlon írta:Na akkor Casilla jönni fog. Most már csak az a kérdés, hogy küzdhetnek Keylorral vagy a costa ricai is eligazol és jön még De Gea is.
6,5 milla lesz az ára elvileg és Asensio meg elvileg megy oda.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 17., péntek 9:23

Na akkor Casilla jönni fog. Most már csak az a kérdés, hogy küzdhetnek Keylorral vagy a costa ricai is eligazol és jön még De Gea is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2015. július 17., péntek 8:40

Realista24 írta:ABC| Angel Di Maria regrets his decision to leave Real Madrid and has ‘begged’ them to take him back according to Spanish paper....
:roll: :roll:
He,he,he... Meg még mit nem... Én nem hoznám vissza,kell a francnak. Ha lehozott 2-3 jó hónapot,sírt az új szerződésért meg fizuemelésért. Maradjon csak ott,ahol van és egye meg amit főzött... :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 17., péntek 8:37

ABC| Angel Di Maria regrets his decision to leave Real Madrid and has ‘begged’ them to take him back according to Spanish paper....
:roll: :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. július 17., péntek 8:01

Én anno olyanokról olvastam, hogy Gündogan 150.000 fontos fizetést akar, amit a MU nem akart megadni neki.
A PSG elvileg adta volna, de hozzájuk meg nem akart menni.
Gondolom úgy volt vele, hogy csak akkor lép, ha sokkal többet keres a jelenlegi fizunál.

Pogba ügynöke nyilatkozta, hogy: Ha Laporta nyeri a választásokat, akkor Pogba nagy eséllyel a barca játékosa lesz . . .
ZIDANE

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. július 17., péntek 5:15

palesz77 írta:
Gündogan ... Nem tudom mennyi az ára meg a fizuja, de szerintem nem lehetetlen küldetés őt elhozni értelmes áron.
Az ára még nem lett volna gáz, de nem véletlen, hogy annak ellenére, hogy kijelentette, hogy idén távozik, mégis hosszabbított, és nem a Barca vagy a München játékosa már.. Eléggé túlértékeli magát - jelenleg -, és irreálisan magas fizetést kér.
Erre azert kivancsi lennek, talan vki tobbet tud rola, mert erzek egy kist ellentmondast palesz hsz-ben.
Azert az erdekes, h a Barca, Bayern es a MU nem tudta megfizetni, de a Dortmundal hosszabitott, ahol nagysag rendekkel kevesebb a love. Foleg a MUnal dobaloznak nagy fizetesekkel, es meg sem tudtak vele megegyezni?... :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. július 17., péntek 0:01

Gündogan ... Nem tudom mennyi az ára meg a fizuja, de szerintem nem lehetetlen küldetés őt elhozni értelmes áron.
Az ára még nem lett volna gáz, de nem véletlen, hogy annak ellenére, hogy kijelentette, hogy idén távozik, mégis hosszabbított, és nem a Barca vagy a München játékosa már.. Eléggé túlértékeli magát - jelenleg -, és irreálisan magas fizetést kér.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég