Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 4., kedd 16:23

Pad'em írta: R láttad, hogy már 2 banki átutalásról is van fotója vmelyik katari bennfentesnek? 224M utalunk a PSGnek + 54 millió hűségbónuszt, pénteken hivatalos, 22-én bemutató a Bernabeuban :lol:

Beszarok ezeken. Nem csinálunk egy accountot, csapathatnánk pár hírt mi is.
Meg nem. De már nézem is. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. július 4., kedd 15:31

Anthony írta:
hehetheoriginal írta: vissza marianot pls.
Marianot leigazolta már valami BL csapat?
Én egyszer láttam azóta, hogy valami kórházi köppenyben ,szabad háttal, seggel feküdt az asztalon es 10en tetovaltak egyszerre.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 4., kedd 15:25

Dupla D írta:
Pad'em írta: R láttad, hogy már 2 banki átutalásról is van fotója vmelyik katari bennfentesnek? 224M utalunk a PSGnek + 54 millió hűségbónuszt, pénteken hivatalos, 22-én bemutató a Bernabeuban :lol:

Beszarok ezeken. Nem csinálunk egy accountot, csapathatnánk pár hírt mi is.
Minek? Nektek itt a madridom, nem elég, hogy minket megvezettek? :kalapos:
Megvezetni? :mrgreen: miről beszélsz tiktak van, ne kéresd magad szállj fel a kisköcsög járatra.

Igazából csak azért szurkolok, hogy igazoljuk le, hogy végre abbahagyják ezt a sok szart, ki tudja hanyadik éve megy ez, addig nem lesz vége míg itt nem köt ki.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. július 4., kedd 14:52

hehetheoriginal írta: vissza marianot pls.
Marianot leigazolta már valami BL csapat?

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. július 4., kedd 14:39

Juanito írta: En azt latom ebbe csak bele, hogy kiemelkedoen jo a kapcsolat a Dortmund es a Madrid kozott, eloszeretettel uzletelnek egymassal. Legalabbis igy emlekezetbol ez dereng, hogy kb uton-utfelen benne van ez a hirekben, ha szoba kerul valamilyen jatekos a ket klub kozti igazolas kapcsan.

Szerintem ezen a szinten is, a jo szemelyes kapcsolatokon mulik sok minden. Lehet jobb helye lenne egy Getafe-ban vagy akarhol, tobbet jatszana, stb., de elobb hivja fel a Real a Dortmund sportigazgatojat.

+ Szerintem sokszor nem a jatekosokon mulik az igazolas vegso kimenetele. Persze van valamennyi beleszolasuk, bizonyos mertekben tudjak befolyasolni a dolgokat, de egy atigazolasnal idealis esetben jol kell jarnia mindket klubnak, a jatekosnak, ugynokoknek, sokfele kulonbozo erdek ervenyesul. Rengeteg olyan eset lehet, ahol nem latunk a szinfalak moge, nekem pl. Falcao esete jut eszembe mikor a MU-ba igazolt, olvastam hireket, hogy egyaltalan nem akart ott focizni, de a jatekjoganak a jelentos reszet meg egy del-amerikai ugynokseg birtokolta, es ez volt a merleg nyelve, oda adtak ahol a legtobbet kaszaltak vele.
Az első részét el tudom fogadni, igen, ha jó a kapcsolat 2 klub/vezetők között, szívesebben üzletelnek inkább először egymással a korábbi jó tapasztalatok, stb.-k miatt, de a másodikat az ilyen Marianok, Bale-k után nehezebben. A legutolsó szignó csak a játékosé, ha ő nem akarja a dealt, akkor sokat nincs miről beszélni.

Azt el tudom képzelni persze, hogy az ilyen x százalékban birtokolt játékjogok, záradékok esetében sarokba tud szorulni egy játékos és nem teljesen a maga ura már, mert csak 2 rosszból választhat a végén, hova mehet és a feje fölött kiesik a neki tetsző csapat.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. július 4., kedd 14:26

Pad'em írta: R láttad, hogy már 2 banki átutalásról is van fotója vmelyik katari bennfentesnek? 224M utalunk a PSGnek + 54 millió hűségbónuszt, pénteken hivatalos, 22-én bemutató a Bernabeuban :lol:

Beszarok ezeken. Nem csinálunk egy accountot, csapathatnánk pár hírt mi is.
Minek? Nektek itt a madridom, nem elég, hogy minket megvezettek? :kalapos:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 4., kedd 14:15

R láttad, hogy már 2 banki átutalásról is van fotója vmelyik katari bennfentesnek? 224M utalunk a PSGnek + 54 millió hűségbónuszt, pénteken hivatalos, 22-én bemutató a Bernabeuban :lol:

Beszarok ezeken. Nem csinálunk egy accountot, csapathatnánk pár hírt mi is.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Juanito
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015. június 25., csütörtök 11:42
Kedvenc játékosaid: Casillas, Isco, Modric, Ronaldo, Ramos, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Juanito » 2023. július 4., kedd 14:13

raul 4 ever írta:
wZoLee7 írta:

A jatekos gondolhatja ugy hogy ha Ő lesz a legjobb a keretben nem tudjak nem jatszatni.
En inkabb azt nem ertem mi mit gondolunk vagy eppen miert nem gondolkodunk.
Nyilván még csak július eleje van, de pl. szélsőkkel/tkp-val rogyásig van a dortmund (Brandt, Adeyemi, Reyna, Malen, (Hazard :mrgreen: )), oda most hegyre halom Arribas, nekik csatár kéne perpill leginkább, én is remélem, hogy nem megy a süllyesztőbe. Vagy tudnak valamit, hogy lesz hely a keretben.
En azt latom ebbe csak bele, hogy kiemelkedoen jo a kapcsolat a Dortmund es a Madrid kozott, eloszeretettel uzletelnek egymassal. Legalabbis igy emlekezetbol ez dereng, hogy kb uton-utfelen benne van ez a hirekben, ha szoba kerul valamilyen jatekos a ket klub kozti igazolas kapcsan.

Szerintem ezen a szinten is, a jo szemelyes kapcsolatokon mulik sok minden. Lehet jobb helye lenne egy Getafe-ban vagy akarhol, tobbet jatszana, stb., de elobb hivja fel a Real a Dortmund sportigazgatojat.

+ Szerintem sokszor nem a jatekosokon mulik az igazolas vegso kimenetele. Persze van valamennyi beleszolasuk, bizonyos mertekben tudjak befolyasolni a dolgokat, de egy atigazolasnal idealis esetben jol kell jarnia mindket klubnak, a jatekosnak, ugynokoknek, sokfele kulonbozo erdek ervenyesul. Rengeteg olyan eset lehet, ahol nem latunk a szinfalak moge, nekem pl. Falcao esete jut eszembe mikor a MU-ba igazolt, olvastam hireket, hogy egyaltalan nem akart ott focizni, de a jatekjoganak a jelentos reszet meg egy del-amerikai ugynokseg birtokolta, es ez volt a merleg nyelve, oda adtak ahol a legtobbet kaszaltak vele.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. július 4., kedd 14:08

Én nem értem ezeket a játékosokat. Nincs egy ügynökük, egy apjuk (vagy pont ez a baj, hogy a kettő egy személy) vagy akkor egy barátjuk, aki elmondaná nekik, hogy a Dortmund abból csinál pénzt, hogy fiataloknak lehetőséget ad, majd jó pénzért eladja őket. Lehetsz te 2x olyan jó, mint a másik, ő fogja megkapni a lehetőséget, mert belőle lesz pár év múlva pénze a Dortmundnak. Nekik nem érdekük, hogy lehetőséget adjanak egy kölcsönben szereplő játékosnak, hogy más csapat számára felépítsék, míg egy EL-ben szereplő csapat szívesebben játszat egy fiatalt.
Egyetértek, meg eleve nagy ugrás a spanyol3 után egy Dortmund neki.
Love football, hate antifa.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. július 4., kedd 13:49

wZoLee7 írta:
h3x0r írta:
Én nem értem ezeket a játékosokat. Nincs egy ügynökük, egy apjuk (vagy pont ez a baj, hogy a kettő egy személy) vagy akkor egy barátjuk, aki elmondaná nekik, hogy a Dortmund abból csinál pénzt, hogy fiataloknak lehetőséget ad, majd jó pénzért eladja őket. Lehetsz te 2x olyan jó, mint a másik, ő fogja megkapni a lehetőséget, mert belőle lesz pár év múlva pénze a Dortmundnak. Nekik nem érdekük, hogy lehetőséget adjanak egy kölcsönben szereplő játékosnak, hogy más csapat számára felépítsék, míg egy EL-ben szereplő csapat szívesebben játszat egy fiatalt.
A jatekos gondolhatja ugy hogy ha Ő lesz a legjobb a keretben nem tudjak nem jatszatni.
En inkabb azt nem ertem mi mit gondolunk vagy eppen miert nem gondolkodunk.
Nyilván még csak július eleje van, de pl. szélsőkkel/tkp-val rogyásig van a dortmund (Brandt, Adeyemi, Reyna, Malen, (Hazard :mrgreen: )), oda most hegyre halom Arribas, nekik csatár kéne perpill leginkább, én is remélem, hogy nem megy a süllyesztőbe. Vagy tudnak valamit, hogy lesz hely a keretben.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13137
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. július 4., kedd 13:01

h3x0r írta:
Realista24 írta: Arribas jó eséllyel Dortmundban köt ki. Kölcsönbe.
Én nem értem ezeket a játékosokat. Nincs egy ügynökük, egy apjuk (vagy pont ez a baj, hogy a kettő egy személy) vagy akkor egy barátjuk, aki elmondaná nekik, hogy a Dortmund abból csinál pénzt, hogy fiataloknak lehetőséget ad, majd jó pénzért eladja őket. Lehetsz te 2x olyan jó, mint a másik, ő fogja megkapni a lehetőséget, mert belőle lesz pár év múlva pénze a Dortmundnak. Nekik nem érdekük, hogy lehetőséget adjanak egy kölcsönben szereplő játékosnak, hogy más csapat számára felépítsék, míg egy EL-ben szereplő csapat szívesebben játszat egy fiatalt.
A jatekos gondolhatja ugy hogy ha Ő lesz a legjobb a keretben nem tudjak nem jatszatni.
En inkabb azt nem ertem mi mit gondolunk vagy eppen miert nem gondolkodunk.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. július 4., kedd 12:59

Realista24 írta: Arribas jó eséllyel Dortmundban köt ki. Kölcsönbe.
Én nem értem ezeket a játékosokat. Nincs egy ügynökük, egy apjuk (vagy pont ez a baj, hogy a kettő egy személy) vagy akkor egy barátjuk, aki elmondaná nekik, hogy a Dortmund abból csinál pénzt, hogy fiataloknak lehetőséget ad, majd jó pénzért eladja őket. Lehetsz te 2x olyan jó, mint a másik, ő fogja megkapni a lehetőséget, mert belőle lesz pár év múlva pénze a Dortmundnak. Nekik nem érdekük, hogy lehetőséget adjanak egy kölcsönben szereplő játékosnak, hogy más csapat számára felépítsék, míg egy EL-ben szereplő csapat szívesebben játszat egy fiatalt.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3785
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. július 4., kedd 12:26

Reinertől ha több lehetőséget kap, jók vagyunk.
aztán mehet a Carvajal karrier. :agree:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 4., kedd 12:22

Arribas jó eséllyel Dortmundban köt ki. Kölcsönbe.

A németek próbálják lealkudni a díjat, és már a Bellinghames tárgyalások során is beszéltek erről a lehetőségről.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 4., kedd 11:31

vissza marianot pls.
thereisonly1ronaldo

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. július 4., kedd 11:25

Realista24 írta: Juve keszul nekunk eladni Vlahovicot 80m-ert, ha nem jonne Mbappe.
Akkor mar Kane 100-ert.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 4., kedd 11:21

Juve keszul nekunk eladni Vlahovicot 80m-ert, ha nem jonne Mbappe.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 4., kedd 10:32

Pad'em írta:
Realista24 írta: Elég sokan raporogtek Vini és Mbappe nyaralos fotoira, amihez csatlakozott Hakimi is.

Próbálják bizonyítani hogy együtt nyaralnak, annak ellenére hogy közös képet nem lőttek.

Nyilván ebbe is próbálnak belelatni dolgokat az okosok :kalapos:
Mbappe fotóján a képbe oldalról belelógó csuklón lévő karóra Vinié, ez volt a kedvencem :lol:
Az sem rossz, de az ugyanolyan napozoagy, es a medence csempeje se kutya :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 4., kedd 10:26

Realista24 írta: Elég sokan raporogtek Vini és Mbappe nyaralos fotoira, amihez csatlakozott Hakimi is.

Próbálják bizonyítani hogy együtt nyaralnak, annak ellenére hogy közös képet nem lőttek.

Nyilván ebbe is próbálnak belelatni dolgokat az okosok :kalapos:
Mbappe fotóján a képbe oldalról belelógó csuklón lévő karóra Vinié, ez volt a kedvencem :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 4., kedd 10:12

Realista24 írta: Elég sokan raporogtek Vini és Mbappe nyaralos fotoira, amihez csatlakozott Hakimi is.

Próbálják bizonyítani hogy együtt nyaralnak, annak ellenére hogy közös képet nem lőttek.

Nyilván ebbe is próbálnak belelatni dolgokat az okosok :kalapos:
fúj :coffee:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég