Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2023. július 3., hétfő 10:18

Nem csodalom, hogy nem akar nekiallni Perez alkudozni ilyen cigany csaladdal :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 3., hétfő 9:47

mi a meglepo egy no viselkedesen? :lol: :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 3., hétfő 9:38

dzsi91 írta:
gutihaz14 írta: Real Madrid see Kylian Mbappé as a player "imprisoned by money." @jfelixdiaz #rmalive
Hát amúgy ez valid. Értem én, hogy a pénz az pénz de hogy ő hajlandó mégegy évet elbohóckodni a pályafutásából csak azért, hogy megkapjon valami 60 millás hűségbónuszt miután tavaly valami 300 milliós aláírási pénzt tett zsebre azért kemény. Nagyon nincs rendben ott valami az értékekkel sztem és itt azért már tökmindegy,hogy anyuci van rá hatással vagy az arabok vagy neymar vagy macron.

Ott tartunk,hogy már a psg is engedné de nem ő az utolsó fillért is kiakarja sajtolni belőlük.
Mbappé's mother has earned €500M for her son in six years. But she has no idea about football, codes, respect for clubs and keeping her word.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 3., hétfő 9:27

gutihaz14 írta:
Realista24 írta: Hetedikén bejelentik Mbappet a Realba. Tiktak.
melyik ev melyik honap? :kalapos:
Legyen eleg, hogy tiktak, tiktak :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. július 3., hétfő 9:20

Realista24 írta: Hetedikén bejelentik Mbappet a Realba. Tiktak.
melyik ev melyik honap? :kalapos:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 3., hétfő 8:56

Realista24 írta: Hetedikén bejelentik Mbappet a Realba. Tiktak.
2050 agusztus 7-en, mikor a 30-szoros beellgyozteseket ünneplik, es az öregfiuk vilagvalogatottba a real öregfiuk ellen felkonferaljak.
nezoszam: 2100 fo, azok is ingyen, mert nyari szünet van az altalanos iskolakban. bernabeu tourra akartak menni, csak megzavarta oket ez a meccs.

engedjük el ezt a temat, uncsi.

Remy miatt kinezem, hogy ha le is igazoljuk, azonnal leserul vagy szetrugjak, aztan lesz belole egy kaka, aki fullatlag lett, miutan elvesztette a sebesseget.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 3., hétfő 8:50

Hetedikén bejelentik Mbappet a Realba. Tiktak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. július 3., hétfő 8:50

Realista24 írta: Katari forras szepen beoltotta Felixet, hogy hagyjon mar fel a hulyesegek terjesztesevel.
Mbappe ara annyi, amennyi (200+50), ennyiert viheto.

És kifizetjük érte?
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. július 3., hétfő 8:31

Amúgy lehet nem az az ambíciózus fajta, elvan ő egy rakás pénzért a világ egyik legszebb városában, így is a futball elithez tartozik, a Ligue 1-ben a legnagyobb király évek óta, róla szól minden Párizsban. Válogatottal meg már 19 évesen felért a csúcsra. Lehet neki ez így elég, ki tudja.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 3., hétfő 8:14

Katari forras szepen beoltotta Felixet, hogy hagyjon mar fel a hulyesegek terjesztesevel.
Mbappe ara annyi, amennyi (200+50), ennyiert viheto.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 3., hétfő 7:57

dzsi91 írta:
gutihaz14 írta: Real Madrid see Kylian Mbappé as a player "imprisoned by money." @jfelixdiaz #rmalive
Hát amúgy ez valid. Értem én, hogy a pénz az pénz de hogy ő hajlandó mégegy évet elbohóckodni a pályafutásából csak azért, hogy megkapjon valami 60 millás hűségbónuszt miután tavaly valami 300 milliós aláírási pénzt tett zsebre azért kemény. Nagyon nincs rendben ott valami az értékekkel sztem és itt azért már tökmindegy,hogy anyuci van rá hatással vagy az arabok vagy neymar vagy macron.

Ott tartunk,hogy már a psg is engedné de nem ő az utolsó fillért is kiakarja sajtolni belőlük.

Tupontos megfogalmazas. Elvesztegethet akar egy aranylabdat is jovore ezert a 60 millioert. Ha marad, az eddigiekhez kepest is most lesz a legnagyobb csalodas, akarmennyire akartam, hogy jojjon.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. július 3., hétfő 0:08

tomi_b írta: Szerintem felesleges elhinni bárnilyen hírt is ami a sajtóban terjed.

Perez szavai, illetve a klub és Mbappé hivatalos kommunikációja már csak a mérvadó.
jójó,
de azért az itteni kebabosnak, csak csak hiszünk


naugye :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2023. július 2., vasárnap 23:44

ziro4vr írta:
Whiteheart írta: Mbappe olyan mint az összes többi kolonc zavargó migráns parizsba. Az egész család meg akár gazdagodni, ott élősködnek a franciába, minél többet le akarnak akasztani aztán át települni madridba hogy igazi világsztár legyen a kisfiú hogy aztán ott is megszedhessék magukat majd irány Arabia... Szánalmas hányinger keltő élősködő pojáca banda. Kell a halálnak... Nem igaz hogy van egy embappé meg hóland és nincs más épkézláb csatár... Kane sztem rohadtul nem valna be spanyolba de már inkább ő jöjjön mint ez a pénzsóvárgó teknőc klán.. seriously
Elfelejtetted frissíteni ehhez az aláírásod. :lol:
Jogos 😂
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. július 2., vasárnap 23:38

Szerintem felesleges elhinni bárnilyen hírt is ami a sajtóban terjed.

Perez szavai, illetve a klub és Mbappé hivatalos kommunikációja már csak a mérvadó.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. július 2., vasárnap 23:31

Whiteheart írta: Mbappe olyan mint az összes többi kolonc zavargó migráns parizsba. Az egész család meg akár gazdagodni, ott élősködnek a franciába, minél többet le akarnak akasztani aztán át települni madridba hogy igazi világsztár legyen a kisfiú hogy aztán ott is megszedhessék magukat majd irány Arabia... Szánalmas hányinger keltő élősködő pojáca banda. Kell a halálnak... Nem igaz hogy van egy embappé meg hóland és nincs más épkézláb csatár... Kane sztem rohadtul nem valna be spanyolba de már inkább ő jöjjön mint ez a pénzsóvárgó teknőc klán.. seriously
Elfelejtetted frissíteni ehhez az aláírásod. :lol:
Nem illik.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. július 2., vasárnap 23:31

na v égre, valami új !
migránsok még nem kerültek szóba , idáig



:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2023. július 2., vasárnap 23:16

Mbappe olyan mint az összes többi kolonc zavargó migráns parizsba. Az egész család meg akár gazdagodni, ott élősködnek a franciába, minél többet le akarnak akasztani aztán át települni madridba hogy igazi világsztár legyen a kisfiú hogy aztán ott is megszedhessék magukat majd irány Arabia... Szánalmas hányinger keltő élősködő pojáca banda. Kell a halálnak... Nem igaz hogy van egy embappé meg hóland és nincs más épkézláb csatár... Kane sztem rohadtul nem valna be spanyolba de már inkább ő jöjjön mint ez a pénzsóvárgó teknőc klán.. seriously
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Peti765
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2022. április 7., csütörtök 21:46
Kedvenc játékosaid: Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Peti765 » 2023. július 2., vasárnap 22:31

Pad'em írta: Lesz még egy dancing queenünk, mekkora koreók lesznek itt Vinyóval :mrgreen:


Ha igaz lenne ez a hűségbónuszos kavarás, Perez nem hiszem, hogy boldog lesz, ez megint nem az ő Mbappéja. Miközben Modric a 11.szezonja után is offolja a 100 milliós ajánlatot, hogy még egy évet lehúzzon itt. Ha tényleg az az álma, hogy itt játszon hűtse le anyukát, mondjon le szépen a loyalty bonuszáról aztán majd a címekkel vigasztalódik meg az aranylabdával. Én azt mondom ma is, hogy ez is lesz végül, csak megy a szarkavarás Felix pajtás napjában 10-szer lehozza, hogy nem lesz üzlet.
Nekem az a véleményem hogy ha most nem jön akkor jövőre sem fog.(szerintem nem jön),majd akkor lesz valaki más aki 3 szor annyi fizetést ad és akkor folytatja az útját,de kétlem hogy ebben Perez partner lesz, nála nagyobb és már itt bizonyított játékosokat is kivágott ilyen lóvés tárgyalások után
Ez nem arabklub, se nem a játékos kívánság műsor hiába szerepelünk szarul aki nem hajlandó alá rendelni ennek magát az ide nem kell

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. július 2., vasárnap 21:56

Vagy úgy vannak vele, mint az Űrgolyhókban, rohadt sok pénzért csinálják :D :D

Nyilván a híreknek nem lehet hinni, de a "kerül amibe kerül" voksomat nem teljesen így gondoltam.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 2., vasárnap 21:52

Lesz még egy dancing queenünk, mekkora koreók lesznek itt Vinyóval :mrgreen:

Kezdett a Palmeirasban, 4.percben kihagyott egy 11-est, majd jött a fenti.

**

Ha igaz lenne ez a hűségbónuszos kavarás, Perez nem hiszem, hogy boldog lesz, ez megint nem az ő Mbappéja. Miközben Modric a 11.szezonja után is offolja a 100 milliós ajánlatot, hogy még egy évet lehúzzon itt. Ha tényleg az az álma, hogy itt játszon hűtse le anyukát, mondjon le szépen a loyalty bonuszáról aztán majd a címekkel vigasztalódik meg az aranylabdával. Én azt mondom ma is, hogy ez is lesz végül, csak megy a szarkavarás Felix pajtás napjában 10-szer lehozza, hogy nem lesz üzlet.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 221 regisztrált és 0 vendég